• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
ahoj holky, už delší dobu Vás pročítám, ale až dnes jsem byla na kontrole. Zatím mi toho doktorka moc neřekla. Termín porodu mi podle internetu vychází na 11.6.2010. Takže budu tak 6+1. Jinak je mi 31 let, a manželovi 33, tak to budu snad nejstarší. Je to moje první, tak jsem ze všeho vyplašená, a vyšlo nám to v podstatě napoprvé. Snad mě ještě vezmete mezi sebe.
18. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další kontrolu mám za 3 týdny. To už snad bude vidět srdíčko. Krev mi nebrala, jen brala stěry a udělala ultrazvuk. Na něm mi ukazála že tam vidí dva mimísky, ale že je to hrozně brzo mi říce více, ani který je to týden mi neřekla :cry: Tak nevím. Vám všem brala doktorka při první kontrole krev? A taky máte další kontrolu až za 3 týdny?
18. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Já byla poprvé na kontrole taky dnes, krev mi Dr. nebral, jen sono a stěry a na kontrolu za 16 dní, to by mělo být i srdíčko, tak to bude snad nejdelších 16 dní v mym životě :grinning: Dva mimísci? Tak to je krása :dizzy_face:
18. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondata: tak to jsi mě uklidnila, že ti taky nebrali krev. Ju ju bude to dlouhé dny, ale snad to zvládneme. Ju, ju dva, ještě mi je ukázala. No prvni jsem byla v šoku, ale ted si říkám, že budu možná i ráda. Ale myslím že je to brzo říct to, může zůstat jen jeden. Ani já ani manžel nemáme v rodině žádná dvojčátka. To by bylo vyjít mi to na poprvé, a hned dvě :slight_smile: Každopádně zatím to v sobě raději neřeším a uvidíme 8.11.
Ad sport jak jste tu řešili - já pravidelně hodně sportovala aerobick, inline, plavání, kolo atd. Ale na aerobick už nechodím, cvičitelka mi říkala, že vzhledem k poskokům, rychlému tempu, a posilování břišních svalů, mi to nedoporučuje. Ale že je dobrá kalanetika, že tam má i těhulky a v pohodě.
ad vitamíny - co jsem zjistila že jsem těhotná beru kyselinu listovou, dřív jsem nic nebrala.
18. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 Gratuluji ke kontrole. Už aby byl pátek a já to měla také potvrzené. :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k těm striím. Při prvním těhu jsem se mazala, sice ne úplně každý den, ale přesto dost. A stejně mi břicho popraskalo úplně hrozně, stehna ani ne. Vystřídala jsem asi 3 přípravky - od Hippu, z Rossmanu a jeden docela drahý z lékárny a stejně to moc nepomohlo. Teď se asi budu mazat taky, ale koupím si nějaký středně kvalitní přípravek a nebudu to hrotit.
18. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohu se k vám přidat? :slight_smile: Dnes jsem byla na prvním UZ na gyndě, srdíčko tlouklo a vše je v pořádku. Mám radost a ráda s váma budu sdílet i tu vaší! Všem gratuluju!
18. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata chceme s oznámením vydržet do Vánoc pod stromeček, ale už teď mně hrozně svrbí jazyk :slight_smile: . Proto jsem taky tady, abych se mohla vykecat :grinning: .
U nás se z toho oznamování přírůstků o Vánocích může stát tradice. První těhu jsem zjistila 15.12., mudr mi to potvrdila 17.12 a 22.12. jsem sla na operaci se slepakem - to byl pech. Po navratu z nemocnice jsme si s rodici predavali darky a oni nasli oznameni, na jedne strane fotka z UTZ, kde nebylo skoro nic videt (byla jsem v 4. tydnu :grinning: ) a na druhe strane text ve smyslu Ahoj babicko a dedecku, jsou mi ctryri tydny.... V srpnu se na vas moc tesim, vase vnoucatko. Asi nemusim dodavat, ze to vyvolalo slzave udoli, jak u mych rodicu, tak u manzelovych :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 taky gratuluju ke kontrole. já nebyla jeste vůbec.
18. říj 2010 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
adela87: gratuluji k dnešní kontrole. A všem ostatním přeji jen pozitivní zprávy z kontrol, které vás v nejbližších dnech čekají. :wink:
18. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 ahojky :slight_smile:, určo nejsi nejstarší :slight_smile:, já budu mít 31 v prosinci..což je za chviličku.
18. říj 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adela87 Vitej mezi nami. Koukam, ze jsi dalsi z tech, ktere budou mit mezi detmi relativne maly vekovy rozdil :slight_smile:. Ja mam prvniho syna o ctyri mesice starsiho nez je Tvoje holcicka. Muzu se zeptat, jestli jste planovali deti tak brzo po sobe?
18. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 dvojčátka jo? téda, tak to by byla paráda. aspon bys měla dvě hned a jedno trápení u porodu :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin Mám to stejně, zatím to ví jen manžel, kamarádka a filtruju se tady, po předchozí zkušenosti chci těhu tajit před rodinou co nejdýl :slight_smile: Taky chci dělt nějaký to oznámení na vánoce, dýl to asi neutajíme na mě to bylo dost brzo vidět
18. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j: děkuji moc za přivítání. To jsi mě potěšila, že je tu někdo v mém věku, a nebudu Vám tu kazit věkový průměr. :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adela87 jak koukám na tvůj profil, tak budeš mít dětičky teda krátce od sebe co? já si to nedovedu představit,dcerka byla docela divočina :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 já myslím, že holkám to určo vadit nebude :slight_smile:, na věku nezáleží.
a holky, jste někdo z Moravy?
18. říj 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata tak to jsi dobrá to tak dlouho utajit :_), to já bych nevydržela, jen co jsem objevila dvě // tak jsem to oznámila :_)
18. říj 2010 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin Ahojky, no my jsme to tak chtěli. Plánovali jsme to. Jsem rádi, že se povedlo. Chtěli jsme, aby si děti dobře rozumněly a čím blíž k sobě věkově budou mít, tak tím to bude lepší.:wink: a vy jste plánovali?:slight_smile:

@katka_j: to jo, budou od sebe rok a půl. ona je taky divoška, ale zvládneme to.:wink:

18. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j: já jsem z Moravy, ale jižní - Brno.
18. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j ja jsem z Moravy, ale z jizni :slight_smile:, do Ostravy to mam dal, nez do Cech :grinning:
18. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 hi hi, já Ostrava
18. říj 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j Já jsem to volala manželovi hned jak jsem // objevila a také jsem to hned řekla mojí mamce a pak jsem to řekla i tchýni děláme spolu v práci. A jedna kolegyně je bývalá porodní bába tak to na mě poznala. Ale také to chci oficiálně oznámit až dýl. I když už teď se mě ptají jestli nejsem těhotná. Nějak mi vykukuje bříško. :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adela87 vzdycky jsem povazovala za idealni vekovy odstup dva roky, povedlo se nam to o dva mesice driv :grinning: , ale jsem rada, ze deti nebudou slavit narozky tak blizko u sebe :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulin: a odkud z jihu, jestli se můžu zeptat?
18. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin taky jsem si to tak říkala, ale nějak rychle to uteklo :slight_smile: a tak budeme mít nakonec tří letý odstup.
18. říj 2010 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 momentálně bydlíme v Hustopečích, ale ještě nedávno jsme bydleli v Brně, má to město ráda :slight_smile:
18. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulin no já přesněji bydlím na vesnici pár kilometrů od Brna. Ale v Brně pracuji atd. Hustopeče nejsou daleko od Brna. :slight_smile:
18. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 do Brna to máme cca půl hodinky autem, do Olympie ještě míň, to je super. A kterým směrem od Brna je ta vesnice? :slight_smile:
18. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek