• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
jajulin: směr Hodonín. Do Olympie, Shopping Parku to máme kousek :slight_smile:
18. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone určitě je vidět že to je 2 těhu,co mám kamarádky tak u všech to bylo vidět daleko dříve než při prvnim,já si připadám jako slonice už ted,nevim co budu dělat daších 34týdnů :grinning: dneska se mně zeptala kolegyně v práci jestli jsem nějak nepřibrala :confounded: :sweat_smile: říct to ještě nechci ach jo..

jinak věkový rozdíl u nás 5 let,snad to bude OK,manžel je třeba se svym bráchou o necelé 2 roky a vůbec si nehráli protože jsou totálně jiní,závisí hodně na povaze....

já jsem na další těhu dřív nějak nesebrala sílu či co,první porod blbej tak jsem se dlouho oklepávala i jsme si řikali tenkrát ,že nám stačí snad i jedno dítko ale teď jsem ráda,že je to jinak.

Vás ostatní co máte malá batolátka a čekáte další fakt obdivuju :slight_smile:

18. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
oznámení rodině: manželovi jsem to řekla hned,že jsem nedostala MS..a pak jsme mu hlásila,že na testu 2 čárky slabé,že asi nebudu těhu.Ale manžel tvrdil,že určitě jo,že to tuší.Jak jsem test opakovala opět 2 // a manžel říkal,že je to jasné:slight_smile: a měl radost:slight_smile: "řekl jen " budeme mít babetko".První 2 děti mám totiž z prvního manželství,ale manžel je má rád jako vlastní. Jeho rodičům jsme to oznámily ted o víkendu..stylem mami,tati..(mluvil manžel) ..ted už i skutečně babi a dědo (moje děti jim totiž říkají taky babi a dědo)..a jim to tak nějak došlo..nemusel ani pokračovat,ale řekli jsme jim že k doktorovi se teprve chystám.Měli velkou radost a moc nám to přejí.Zbytek rodiny to ještě neví,řekneme jim to až to potvrdí doktor (i když o těhotenství už není pochyb).
18. říj 2010 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky muzu se k vam pridat?
ja jsem po KET a podle Hcg mam potvrzene tehu, ale protoze hned po prvnim potvrzeni dosla ms a jeste porad spinim, tak mam trochu obavy... ve stredu jdu na kontrolni krev jestli Hcg stoupa a 5.11. na prvni utz, podle predposledni ms mi vychazi termin porodu nekdy na konci cervna...
18. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ahoj drzim ti palce, at hcg pekne stoupa :wink:
18. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll koupila jsem si zatím jen těhu olej od Saloosu a o tom Elasticu taky přemýšlím
@noone tak to by vám musela cesta vjít tak nějak na prosinec, protože nevím,zda to v práci přežiju v tom prosincovým vánočním shonu
@veru23 gratuluji ke kontrole :slight_smile:

@blondata já ji dostala jen kvůli práci, abych nemusela nosit těžký věci :grinning:
19. říj 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch vítej a držím palce :wink:
19. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 gratuluji k prvni kontrole.A obrazek jsi naky dostlaß Bylo neco videt uz, ne?
19. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak je mi pořád nějak zle.... Ale nezvracím, trochu se obávám, že to bude mnohem horší...
19. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zis ja jsem blba! jsem do ty tabulky napsala svoji prezdivku kterou pouzivam jinde!!! to snad neni ani mozny :confounded: :grinning:

@blondata oznameni rodine - manzel to vi hned jeste co byl mokry prvni test. tchyni nemam naladu to rict vubec nikdy a nasim to reknu az se uvidime. mozna tam pojedem ted za 14 dni a kdyz ne, tak budou muset pockat na vanoce :sweat_smile:

@sllunicko fakt to je na tobe uz videt?? tyjo, tak to mas blby, kor jestli se lidi vyptavaj... velikosti u tehu obleceni jsou stejne jako u normalniho. jestli nosis normalne 38, tak tehu taky tak.

@adela87 @tajemna30 @darkwitch vitam nove prichozi :slight_smile:
19. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
dekuju za privitani :slight_smile:
19. říj 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky, nepřeju Vám nevolnosti, ale přeci jen asi buďte rády za nějaké těhu příznaky, pač přeci jen svěčí o tom, že se ve Vás něco děje. :wink: :slight_smile: Já už jsem úplně netěhotná, cítím se celkem fajn. Ne, že bych Vám to těhu nezáviděla, ale co se dá dělat. Pak znovu upozorňuji, raději buďte opravdu v celibátu v začátku trimestru, opět se mně ptali zda jsem s mm nespala. No nespala. Více se dozvím po histologii co se opravdu stalo a zda diagnóza byla správná. Jednalo se prý o anembryomolu /váček bez plodu/. HCG a těhu testy taky nic neznamenají, jelikož já měla 5230 tudíž i silné čáry na testech.
Všem přeju pozitivní a krásný kontroly, ty jsou přeci jen nejpodstatěnější. Do té doby je všechno nejisté. :slight_smile: :wink: Držte se!
19. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minal to je mi lito :frowning2: . bohuzel se to stava docela casto co pozoruju okoli :frowning2: . drzim ti palce at to priste vyjde!
19. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minal to je mi líto :frowning2: :frowning2:
19. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara mě je tak nějak divně od žaludku od rána, do oběda ..pak už je to dobrý :grinning:
19. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 jj, a máš obrázek? :wink:
19. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja vas pomalu doctu :grinning: at o vas neco vim, ale neslibuju, ze si to budu pamatovat...
19. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jj, já si většinou z diskuzí holky pamatuju podle avataru, ale ejhle jakmile ho změní, nebo se stejný objeví na jiné diskuzi :grinning:
19. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné úterní dopoledne všem, a těm co jdou dnes na kontrolu, jen a jen pozitivní zprávičky. :wink:

noone: děkuji za přivítání.

darkwitch: držím palečky, at Hcg stoupá, uvidíš že ano.

minal: je mi to líto, hodně štěstíčka příště.
19. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@minal to je mi líto,držím palečky :frowning2:

tak se nějak nemůžu té kontroly dočkat,to je nejistota jestli je vše v pořádku nebo ne...to je děs :frowning2: :slight_smile:
19. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minal Také držím palečky, aby příště bylo všechno v pořádku. :wink:
19. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nejen že mám potvrzené těhotenství od dr, ale i těhu nevolnosti. S Viktorkou jsem tohle neměla, v podstatě jsem ani nevěděla, že jsem těhotná. Vypadá to, že tentokrát to bude jinak. Mám radost ale i z toho, že je mi špatně.:grinning: zatím jsem teda nezvracela, ale je mi hoodně divně. Taky veliká únava, ale s desetiměsíční slečnou si moc přes den nezdřímnu?
Taky máte pocit, že to musíte honem všem sdělit, že jste těhotné?
Na strie jsem při prvním těhu používala Bonellu, teď mám zatím Niveu na zpevnění, to jsem měla už před těhu, tak to dodělám a pak asikoupím zase bonellu.:wink: Není tak drahá a řekla bych že je dobrá.:wink:
19. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll Tak to je krásné, že to s partnerem takhle prožíváte. My to měli podobné, také věděl, že ms nedošla a o testu věděl v podstatě hned. Jinak 3 děti to je krásné! Přeji hodně zdravíčka!
19. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa Ahojky, Přesně jak píšeš, čekám druhé miminko a také si už příjdu jako slonice. Skoro žádné kalhoty nezapnu, no děs..ráno je bříško ploché, k večeru jak ve 4. měsíci..:grinning:
19. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek no to se nedivím, já už byla na druhé krvi, a i když dr.říkal, že HCG je vynikající, tak stejně budu klidnější až to uvidím na UTZ :wink:

@adela87 gratuluji k potvrzení těhu :dizzy_face: :dizzy_face: mě je blbě od rána do oběda, pak to celkem jde :slight_smile: a taky bych to hned všem vytroubila, ale pořád si říkám, že by to pro rodinu byl krásný dárek k Vánocům, jenže to už to na mě asi bude vidět :grinning:
19. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adela87 gratuluju :slight_smile: . bonellu jsem vlastne mela taky, ale uz si nepamatuju proc jsem si ji pak uz nekoupila...

@katie_25 ja si myslim ze to videt o vanocich jeste nebude kdyz cekas prvni... ono to bricho zacne rust az ve 4. mesici, takze na vanoce uz bude hrbolek, ale pokud ho budes chtit zamaskovat tak to urcite bez problemu pujde :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 No u nás to rodina ví, ale chtěla bych se pochlubit všem přátelům a tak...to ale asi počkám ještě nějaký čas. ale začíná to už být vidět..nebo mi to tak příjde, když se snažím obléct kalhoty..:grinning: tak to asi nebudu moct tak dlouho odkládat, jako při prvním těhu.
19. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak omyl, mam zkreslene vzpominky... foto 14+6 z minuleho tehu. to uz by se maskovalo blbe :grinning:
19. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone uvidíme :wink: já že totiž dřív závodně tancovala a i teď jsem měla spoustu pohybu, takže bříško žádný, tak teď mi přijde velký,hlavně večer :grinning:

@adela87 tak z mých přátel to ví zatím jen jedna nejlepší kamarádka :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to chci taky rict az na vanoce, ale nevim jestli to dopadne... nekomu uz jsem to rekla a hlavne jsem doma a doma zustanu, tak se to asi prozradi driv...
19. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek