Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
katie_25
19. říj 2010
@noone aha, takže to asi maskovat nepůjde 😃 😃 😃
katie_25
19. říj 2010
@darkwitch no u mě se zas budou divit, že nejezdím na stavbu našeho domu,kde bydlí manželovy rodiče ..asi se budu vymlouvat na počasí, že už je moc chladno 😃
katie_25
19. říj 2010
jinak mě smrdí syrový maso, takže dnes dělám zapečený lilek 😃
adela87
19. říj 2010
@katie_25 u mě to taky ví jen jedna kamarádka, ta nejlepší...ostatním to asi řeknu nějak v průběhu. nechci nic zakřknout, ale mám radost no.🙂
adela87
19. říj 2010
@noone ...teda to je hezký bříško..já z prvního těhu mám asi jen jednu fotku...no teď to musím napravit.třeba už nikdy nebudu mít možnost.
darkwitch
19. říj 2010
no me krome toho, ze se obcas mota hlava tak nic neni... co ja bych dala za drobne tehotenske nevolnosti 🙂
noone
19. říj 2010
@katie_25 hehe, ja taky tancovala 😃 . u krticku... ale to uz je fakt davno...
no me nejak prislo ze porad bricho nebylo videt a ted z fotek koukam ze bylo 😎

@adela87 ja mam fotek hodne, ale na zacatku jsme fotili jen bricho, takze nikde nemam hlavu a na konci uz jsem byla docela hnusna 😃 . taky to ted hodlam napravit a snad budu mit nejake hezci fotky :-N
katie_25
19. říj 2010
@noone jj, taky u Krtičků 😉 a s břichem mi to přijde obráceně, přijde mi, že je větší a větší, ale při pohledu do zrcadla nic na sobě nevidím :o)
katcha21
19. říj 2010
Ahoj holky, můžu se k vám přidat!? 🙂
Všem moc gratuluju a jsem ráda, že bude hodně červnových miminek 🙂
Já jsem byla dneska na UTZ a je to krááása 🙂
katie_25
19. říj 2010
@katcha21 vítej, jé a ukážeš nám obrázek ..prosím 😃 v kolikátém tt jsi? jéé a další Hradečanda ..to si budem moct udělat těhu sraz :o)
katka_j
19. říj 2010
@noone taky mám pár fotek 🙂 a toto těhu se chci nechat vyfotit kamarádkou 🙂
adela87
19. říj 2010
@noone já jsem se právě fotit ani nechtěla, měla jsem špatnou pleť, hrozný vlasy...ale zase mi fyzicky bylo ok. i psychicky, když jsem se namalovala, aby nebyly vidět kazy.🙂) mám jednu fotku z dovči, kde jsem v 5. měsíci...
katcha21
19. říj 2010
@katie_25 Jsem zatím bez obrázku 😞 Doktorka mě jen ujistila, že je prďola v pořádku, viděla jsem jen černej flíček a tepající srdíčko 🙂 Jsem 5+6tt
katie_25
19. říj 2010
@adela87 krásná fotka 😉 mě se líbí ty těhufotky od fotografů 🙂
katie_25
19. říj 2010
@katcha21 aha, no já na první kontrole neviděla ani toho prcka ..musím si počkat na čtvrtek .. 😃
katcha21
19. říj 2010
@adela87 Jůůů, pěkný! Už se taky těšim na bříško 🙂
adela87
19. říj 2010
@katie_25 to mě taky a byla jsem hloupá, že jsem tam minule kvůli vlasům nešla...teď chci, protože kámoška je fotografka a fotila mi na 4. měsíci Viktorku, tak od ní chci nějaký fotečky, mezi 7.-8. měsícem. i s Viky, jak šahá na bříško a tak..
tajemna30
19. říj 2010
Holky vy se máte, už i obrázky. Já viděla včera na monitoru jen dva váčky, a srdíčko ještě ne 😞 a další kontrola je až za 3 týdny.
katie_25 čtvrtek to už je zachvilku. 😉

adela87 fotečky s bříškem a Viktorkou, to bude krásné.
adela87
19. říj 2010
@tajemna30 viď? taky se těším.😉 jinak já jsem byla taky nejdřív na UZ brzo a nebylo vidět vůbec nic, takže mě děsili i mimoděložním a podívej, je tam a tluče!😉 tak se neboj, všechno bude dobrý.
darkwitch
19. říj 2010
@adela87 je to budou urco nadherne fotky 🙂
@tajemna30 ja jdu na utz az 5.11. a taky se toho asi nedockam a jeste mam hruzu z te zitrejsi krve...
katcha21
19. říj 2010
@katie_25 To vydržíš, aspoň se máš na co těšit 🙂
tajemna30
19. říj 2010
adela87 děkuji moc Adelko za povzbuzení. To mě jen řekla že tam vidí dva, ukazála mi to i na monitoru, a jinak nic. źe ani neví, který je to týden 😞 že je to brzo. Gratuluji k srdíčku,a hlavně at to s malou zvládáš

darkwitch držím palečky na zítřejší krev, neboj,vše bude dobré 😉

Já jsem do večera v práci, tak není prostor moc psát, těším se až Vás večer dočtu, co jste za celý den napsali, a zároven moc a moc děkuji že jste mě vzali mezi sebe, protože zatím to kromě manžela, a cvičitelky nikdo neví, tak jsem ráda, že si můžu psát s Vámi.

Přeji všem krásný den, at se mimískům daří, a večer zase příjdu si psát.
katie_25
19. říj 2010
@adela87 taky mě dr.strašil s mimoděložním .. a focení bude krásné 😉

@tajemna30 jůů budou dvojčátka x-) no vidíš, já neviděla ani ty váčky, tak doufám, že to budu mít na kontrole vše při jednom 😃

@katcha21 jj, je to za chvíli, ale i tak se mi to zdá nekonečně dlouá doba
tajemna30
19. říj 2010
katie_25 no to nevím dvojčátka, já ani manžel dvojčátka v rodině nemáme, a myslím že je ještě brzo, může zůstat jen jeden, uvidíme. Hlavně at aspon jeden váček se promění v tlukoucí srdíčko.

Ju ju budeš to mít vše při jednom, a už za dva dny, to už uteče.

Tak zatím, všem krásný den.
katcha21
19. říj 2010
@tajemna30 No teda dva prďolové 🙂 Takže dvojnásobná radost!
Neboj, všechno bude dobrý a taky se dočkáš a uvidíš černý flíčky 🙂
darkwitch
19. říj 2010
@katie_25 ten cas proste utika nejak divne, pomalu a rychle... uplne jinak nez clovek potrebuje 😃

teda vy toho za chvili napisete... vas docitam a nez doctu jednu starou stranku tak je pomalu jedna nova 😃
darkwitch
19. říj 2010
@tajemna30 ja bych dvojcatka docela brala... 🙂
katie_25
19. říj 2010
@darkwitch to víš, ženský ukecaný 😃 😃
katie_25
19. říj 2010
@darkwitch no na to jsem zvědavá já, v rodině dovjčátka už máme 😃
katcha21
19. říj 2010
@darkwitch Fakt!? To musí být děsný frmol 🙂 Já bych nechtěla dva nejdnou, to bych se ošidila o další bříško 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli