• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@noone aha, takže to asi maskovat nepůjde :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch no u mě se zas budou divit, že nejezdím na stavbu našeho domu,kde bydlí manželovy rodiče ..asi se budu vymlouvat na počasí, že už je moc chladno :grinning:
19. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak mě smrdí syrový maso, takže dnes dělám zapečený lilek :grinning:
19. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 u mě to taky ví jen jedna kamarádka, ta nejlepší...ostatním to asi řeknu nějak v průběhu. nechci nic zakřknout, ale mám radost no.:slight_smile:
19. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone ...teda to je hezký bříško..já z prvního těhu mám asi jen jednu fotku...no teď to musím napravit.třeba už nikdy nebudu mít možnost.
19. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no me krome toho, ze se obcas mota hlava tak nic neni... co ja bych dala za drobne tehotenske nevolnosti :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 hehe, ja taky tancovala :grinning: . u krticku... ale to uz je fakt davno...
no me nejak prislo ze porad bricho nebylo videt a ted z fotek koukam ze bylo :sunglasses:

@adela87 ja mam fotek hodne, ale na zacatku jsme fotili jen bricho, takze nikde nemam hlavu a na konci uz jsem byla docela hnusna :grinning: . taky to ted hodlam napravit a snad budu mit nejake hezci fotky :sweat_smile:
19. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone jj, taky u Krtičků :wink: a s břichem mi to přijde obráceně, přijde mi, že je větší a větší, ale při pohledu do zrcadla nic na sobě nevidím :o)
19. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat!? :slight_smile:
Všem moc gratuluju a jsem ráda, že bude hodně červnových miminek :slight_smile:
Já jsem byla dneska na UTZ a je to krááása :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha21 vítej, jé a ukážeš nám obrázek ..prosím :grinning: v kolikátém tt jsi? jéé a další Hradečanda ..to si budem moct udělat těhu sraz :o)
19. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone taky mám pár fotek :slight_smile: a toto těhu se chci nechat vyfotit kamarádkou :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone já jsem se právě fotit ani nechtěla, měla jsem špatnou pleť, hrozný vlasy...ale zase mi fyzicky bylo ok. i psychicky, když jsem se namalovala, aby nebyly vidět kazy.:slight_smile:) mám jednu fotku z dovči, kde jsem v 5. měsíci...
19. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 Jsem zatím bez obrázku :frowning2: Doktorka mě jen ujistila, že je prďola v pořádku, viděla jsem jen černej flíček a tepající srdíčko :slight_smile: Jsem 5+6tt
19. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@adela87 krásná fotka :wink: mě se líbí ty těhufotky od fotografů :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha21 aha, no já na první kontrole neviděla ani toho prcka ..musím si počkat na čtvrtek .. :grinning:
19. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@adela87 Jůůů, pěkný! Už se taky těšim na bříško :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 to mě taky a byla jsem hloupá, že jsem tam minule kvůli vlasům nešla...teď chci, protože kámoška je fotografka a fotila mi na 4. měsíci Viktorku, tak od ní chci nějaký fotečky, mezi 7.-8. měsícem. i s Viky, jak šahá na bříško a tak..
19. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vy se máte, už i obrázky. Já viděla včera na monitoru jen dva váčky, a srdíčko ještě ne :frowning2: a další kontrola je až za 3 týdny.
katie_25 čtvrtek to už je zachvilku. :wink:

adela87 fotečky s bříškem a Viktorkou, to bude krásné.
19. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@tajemna30 viď? taky se těším.:wink: jinak já jsem byla taky nejdřív na UZ brzo a nebylo vidět vůbec nic, takže mě děsili i mimoděložním a podívej, je tam a tluče!:wink: tak se neboj, všechno bude dobrý.
19. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@adela87 je to budou urco nadherne fotky :slight_smile:
@tajemna30 ja jdu na utz az 5.11. a taky se toho asi nedockam a jeste mam hruzu z te zitrejsi krve...
19. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 To vydržíš, aspoň se máš na co těšit :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
adela87 děkuji moc Adelko za povzbuzení. To mě jen řekla že tam vidí dva, ukazála mi to i na monitoru, a jinak nic. źe ani neví, který je to týden :frowning2: že je to brzo. Gratuluji k srdíčku,a hlavně at to s malou zvládáš

darkwitch držím palečky na zítřejší krev, neboj,vše bude dobré :wink:

Já jsem do večera v práci, tak není prostor moc psát, těším se až Vás večer dočtu, co jste za celý den napsali, a zároven moc a moc děkuji že jste mě vzali mezi sebe, protože zatím to kromě manžela, a cvičitelky nikdo neví, tak jsem ráda, že si můžu psát s Vámi.

Přeji všem krásný den, at se mimískům daří, a večer zase příjdu si psát.
19. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@adela87 taky mě dr.strašil s mimoděložním .. a focení bude krásné :wink:

@tajemna30 jůů budou dvojčátka :dizzy_face: no vidíš, já neviděla ani ty váčky, tak doufám, že to budu mít na kontrole vše při jednom :grinning:

@katcha21 jj, je to za chvíli, ale i tak se mi to zdá nekonečně dlouá doba
19. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
katie_25 no to nevím dvojčátka, já ani manžel dvojčátka v rodině nemáme, a myslím že je ještě brzo, může zůstat jen jeden, uvidíme. Hlavně at aspon jeden váček se promění v tlukoucí srdíčko.

Ju ju budeš to mít vše při jednom, a už za dva dny, to už uteče.

Tak zatím, všem krásný den.
19. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@tajemna30 No teda dva prďolové :slight_smile: Takže dvojnásobná radost!
Neboj, všechno bude dobrý a taky se dočkáš a uvidíš černý flíčky :slight_smile:
19. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 ten cas proste utika nejak divne, pomalu a rychle... uplne jinak nez clovek potrebuje :grinning:

teda vy toho za chvili napisete... vas docitam a nez doctu jednu starou stranku tak je pomalu jedna nova :grinning:
19. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@tajemna30 ja bych dvojcatka docela brala... :slight_smile:
19. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch to víš, ženský ukecaný :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch no na to jsem zvědavá já, v rodině dovjčátka už máme :grinning:
@darkwitch Fakt!? To musí být děsný frmol :slight_smile: Já bych nechtěla dva nejdnou, to bych se ošidila o další bříško :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek