Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
katcha21
19. říj 2010
@katie_25 Chichi, tak třeba budou dva 🙂
darkwitch
19. říj 2010
@katcha21 no vzhledem k tomu ze jsem po IVF a KET, tak bych dve brala, aspon bych IVF uz nemusela podstupovat...
katcha21
19. říj 2010
@darkwitch Aha, tak to promiň. No kolem mě prošly trenky a už to bylo 🙂 tak jsem si to ani neuvědomila. Nezlob se.
darkwitch
19. říj 2010
@katcha21 to se nic nedeje, ja jen vysvetluju proc bych klidne brala dvojcata 🙂
noone
19. říj 2010
@adela87 super foto x-)
ja mam taky fotky od more, ale jaksi na konci 8.m a to uz se fakt publikovat neda 😃 byla jsem cela desne natekla, kdyz ted ty fotky vidim tak jsem zdesena. tenkrat mi to nejak neprislo 😎
k fotografovi se taky chystame. nevim proc jsem nesla uz minule... ted mi to je lito 😞

@katcha21 ahoj, vitame dalsi hradec 😃
katie_25
19. říj 2010
@katcha21 třeba 🙂 i když myslím, že pro začátek by mi stačilo jedno 🙂
katcha21
19. říj 2010
@noone Ahojda, díky 🙂
katcha21
19. říj 2010
@darkwitch 😉
adela87
19. říj 2010
@noone mě je to taky právě líto, že jsem minule nebyla...tak teď to můžeme napravit.😉
katcha21
19. říj 2010
@katie_25 Jj, taky si to o sobě myslim. Jůůů, to bude sranda až pak budeme mít mimísky a napíšem sem: Musim letět, prďola se pokakal, prďola křičí, prďola má hlad, tak třeba o půlnoci vám napíšu 🙂 Na nebo někdo napíše jen fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff- protože padne únavou na klávesnici :o)
katie_25
19. říj 2010
@katcha21 jj, to bude sranda 😃 .. a nedovedu si představit nosit mimčo nebo dvě a rovnou i nákupy do druhýho patra ..budu asi chodit na etapy 😃
katcha21
19. říj 2010
@katie_25 Nebo si koupíš krosnu 🙂 buďto na mimčo a nebo na nákupy 😉
katie_25
19. říj 2010
@katcha21 asi tak 😃 😃 ale kdybych měla dvojčátka, tak s kočárem budu asi parkovat před barákem, bydlíme v činžáku a dole je malá chodba, navíc tam má i sousedka kočár .. 😃
katie_25
19. říj 2010
@katcha21 jo a nebo krosnu na nákup a na mimčo šátek, se teď celkem nosí,že?
katcha21
19. říj 2010
@katie_25 Přesně a měla bys volný ruce 😃
katie_25
19. říj 2010
@katcha21 to bude nejlepší 😃
katcha21
19. říj 2010
@katie_25 🙂 už víš jaký budeš dávat plínky?
noone
19. říj 2010
@katie_25 a jak to mate s domeckem? kdy mate v planu se stehovat? a kde vubec stavite?
noone
19. říj 2010
@katcha21 ja pouzivam latkovky a jsem nadmiru spokojena x-)
katcha21
19. říj 2010
@noone Fakt! Já bych právě chtěla taky, ale zatim mi z toho jde hlava kolem. Je velikánskej výběr a každá mamča si chválí něco jinýho, tak nevim nevim 😃
katie_25
19. říj 2010
@katcha21 přemýšlím o látkových 🙂
@noone stavíme v Blešně, je to z HK směr Třebechovice, v listopadu snad dokončíme hrubou stavbu, přes zimu udělat vnitřek a pak s prckem rovnou do nového, uvidíme jak to půjde 😉 myslím, že stěhovat se budem spíš tak na konci prázdnin
noone
19. říj 2010
@katcha21 ja taky nevedela, ale rychle se v tom pak zorientujes... nejlepsi mas zajit nekam do obchodu a prohlidnout si to nazivo... akorat v HK co vim zadnej obchod neni. je tam jen jeden e-shop :-| . doporucila bych ti koupit si po 1ks ty pliny ktery se ti budou libit a pak dokupovat podle toho jak budou mimisovi sedet... kdybys neco chtela vedet tak se klidne ptej 😉
jo ale vlastne nekde jsem zahlidla ze se latkarky v hk obcas nejak schazeji... myslim na baby-cafe...?
noone
19. říj 2010
@katie_25 holky urcite do latkovek jdete. spousta lidi si mysli co s tim je prace, ale neni. kdo nevyzkousel, nemuze vedet jak to opravdu je 😉
Blesno! no ja jsem puvodne ze Svinar, tak to budem jeste ke vsemu sousedky x-) 😃
malejmonasek
19. říj 2010
já bych chtěla střídat látkoví s jednorázovými,chtěla bych vyzkoušet obojí a pak uvidíme 🙂
terrorkax
19. říj 2010
Ahoj holky, tak KO mam za sebou, bije nam srdicko a mame prvni fotecku 😃 priste uz bude prukazka 😃
noone
19. říj 2010
@terrorkax gratuluju! x-) a kdy mas dalsi kontrolu?
darkwitch
19. říj 2010
@terrorkax gratuluju a ze uz jsi videla srdicko i trosku zavidim 🙂
malejmonasek
19. říj 2010
@terrorkax x-) jéééé gratulujuuuuu
katcha21
19. říj 2010
@noone Právě, jen tak v rychlosti jsem hledala na netu a nic moc tady není :-| Ale až se na to vrhnu pořádně tak určitě něco objevim 🙂 no, to by bylo uplně nejlepší, sejít se s nějakou zkušenou maminkou abych plínky viděla v akci 😃 Díky za rady a budu se po tom pídit 🙂
terrorkax
19. říj 2010
@noone az skoro za mesic😞 16.11. - to uz mi budou brat krev na testy 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli