• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@darkwitch taky se dockas :slight_smile: je to krasnej pocit :slight_smile:
19. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone jé vidíš, Svinary jsou hned vedle :wink: a látkovky ještě probereme ..nechci používat jednorázovky, protože z nich je strašně moc odpadu, to vidím u švagrový, popelnice nacpaná plínama :unamused:
19. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jéé ukaž prosím obrázek :dizzy_face: a gratuluji k pozitivní kontrole :slight_smile:
19. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 tak to bud jen rada ze jsi toho moc nenasla, jeste se ti z toho bude tocit hlava co toho je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@terrorkax to je normalni ze az za mesic :wink:

@katie_25 uvadi se, ze po jednom diteti zustane v prumeru tuna odpadu (neboli hovinek zabalenych v plinach), ktery se rozkladaji 500 let (a znecistuji okoli - spodni vody). to byl i u me jeden z duvodu proc latkovky... ale hlavne samozrejme zdravi. mame kluka, nechtela jsem riskovat. ale sla bych do nich na 100% i u holky. ja jsem dost lina, takze jsem se bala ze jsem investovala hromadu penez a nakonec skoncime na papirovkach, ale musim rict ze me mnohem vic obtezuje prat manzelovi ponozky nez pliny :grinning:. jsem rada ze jsem se tak rozhodla a prebalovani si uzivam, pokazdy se tesim jakou plinu dam dalsi... :grinning:
19. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone No myslela jsem právě v HK, že není kam se jít podívat, jinak na netu toho je spousty a to mě právě malinko děsí, že se v tom ztrácim a všelijaký různý výrobci, různý sklady, různý ceny a všechno možný.
Viděla jsem u kamarádky, která dává papírový, tu malinkatou zapařenou a crvrklou prdýlečku jejího miminka
že jsem si řikala chudínek malej. Odpad je další, proč bych chtěla látkovky a praní mi ani tak nevadí :slight_smile: hlavně, že se už nemusí žehlit :grinning:
19. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 uz se mi nabiji baterky do fotaku :grinning:
19. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jo aha, jsem to blbe pochopila... no v HK neni fakt nic... ja uz ale ani ty detsky prodejny moc neznam... asi by to chtelo obejit a poptat se...
jo ale v pardubicich jsou 2 ocbhody, jeden je ve sladkovskeho, druhy jsem zapomnela...
19. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone nebo já spíš špatně napsala :grinning: Asi si nasmažim řízky a vytám se na výlet :grinning: Jů, díky, tak já si to najdu a pak si připravym bojovej plán a látkovky nebou mít šanci mi zamotat hlavu :grinning:
19. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone a jsou nějaký značky, nebo je to vše stejný, a kde jsi plínky kupovala ty? tady v HK vím akorát o obchodě na pěší zóně, ale mají to tam celkem drahý a ještě by měl být jeden na Benešovce, ale nevím, kde přesně, nějaký věci tam kupovala švagrová .. a rozhodně budu radši prát látkový plínky než znečiš´tovat okolí a litovat mimčo, že má opruzeniny a kdo ví ještě :wink:
19. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax těším se :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a musím říct, že jsem se konečně najedla s chutí .. maso nějak prostě teď nemusím, zato zapečený lilek byl mňamózní :slight_smile: chutnal i manželovi a to je už co říct :grinning:
19. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Mňam lilek :slight_smile: A už jsi doma, nebo ještě chodíš do práce?
19. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 chodím do práce, teď jsem si ale vzala na pár dní volno, abych vykurýrovala nachlazení ..
19. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Tak to jo :wink: No já se pokusim vydržet v práci co nejdýl, ale jsem na sebe zvědavá, jak to všechno bude :grinning:
19. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 taky bych chtěla vydržet co nejdýl .. ale nevím, nevím .. u nás to jsou strašný stresy, přijde zboží a vše honem, honem, pak zas lidi šílí, nakupují a na kase se potřeba výpomoc ..

holky, hormony pracují .. minulý víkend na vedlejší louce měla vesnice sraz, lidi si zaplatili let balonem, já pozorovala ty přípravy a když se balon začal pomalu zvedat ze země, tak mě normálně vytryskly slzy :grinning:
19. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 pracuješ tady v HK?
19. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Dneska to je takový uspěchaný všude :unamused: ale já se to pokusim udělat jako kolegyně, která odešla přesně před rokem, nařídila si klid a chodila do práce až do poslední chvíle, měla svoje tempíčko :wink: všechny blbosti házela za hlavu a na "chytrou" a uřvanou kolegyni už se ani neotáčela :grinning:
:slight_smile: slzavý údolí a lepší už to nebude :grinning:
19. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Naštěstí jo, nějaký dojíždění vlakem by se mi moc nelíbilo :unamused:
19. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konecne jsem vas docetla :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj, taky na to prdím, však ono se to nezblázní :grinning: a jestli se můžu zeptat, kde přesně pracuješ?
19. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nějaký info k látkovým plenkám http://www.latkovepleny.cz/ jinde mají jen obrázky,ale žádný vysvětlení
19. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ve skladištní, dělám operátorku. Práce fyzicky nenáročná, ale psychicky vyčerpávající :grinning:
19. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 aha, tak to jsi na druhém konci města než já .. jj, nedivím se ..mě stačí jen zvedání telefonu v práci a zodpovídání někdy děsných otázek zákazníků :grinning:
19. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu něco dělat .. prohledala jsem plínky, našla jsem i video přebalování, takže mám rozhodnuto a mizím :grinning:
19. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Super!!! Já mám taky rozhodnuto, ještě si zjistím pár detailů a už teď se těším :grinning:
19. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo vy vsechno resite strasne brzo :slight_smile: ja se zatim snazim prezit od kontroly ke kontrole a vy uz resite, jmena, plinky a vybavu... jsem nejak pozadu, ale jeste chvili pozadu budu... chci takove veci resit nejdriv po prvnim trimestru
19. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

vy teda jedete, tak jsem to sotva dočetla a už letím z práce domů.

mějte se fajn :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek