Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
spymike
19. říj 2010
Ahoj holky, tak jsem z práce doma a už napořád. Jak jsem rychle otěhotněla tak jsem rychle v práci zbytečná. Se šéfovou se nedalo domluvit, posledních 14 dní mi jen házela klacky pod nohy a deptala mě až mi nezbylo nic jiného než si zbalit věci a jít na pracák. Asi bych se tam z toho stejně zcvokla a stres pro malé není dobrý.Ikdyž mě to docela mrzí jak jsme se rozešly, ale co už budu doma odpočívat a zkusím si najít nějakou brigádu nebo něco, uvidíme.
katcha21
19. říj 2010
@spymike Ahojda.Cože? Jak to že na pracák, proč jsi nešla na neschopenku?
cristll
19. říj 2010
@terrorkax gratuluji.já se už nemohu dočkat své páteční kontroly🙂
cristll
19. říj 2010
@spymike Nedostala jsi snad výpověď? Jako těhotná totiž ani nemůžeš - jsi v ochranné lhůtě. Měla jsi jít na neschopenku,to by jsi měla i finančně asi lepší.
sllunicko
19. říj 2010
@noone Já jsem silnější takže břicho trochu mám. Co jsem s manželem tak přibírám, ale všichni říkají jak mi to sluší. To jenom soused má keci. Jinak se snad ani nikdo neptal.
katie_25
19. říj 2010
@spymike nemůžou ti dát výpověď 😉 tak si skoč k doktorovi pro neschopenku
tajemna30
19. říj 2010
Přeji všem krásný večer.

spymike: jak píše katie_25 výpověď ti dát nemůžou, běž na neschopenku, byla by jsi sama proti sobě.

Postupně Vás dočítám, téééda vy jste brebendilky 🙂
darkwitch
19. říj 2010
tak jsem se ted krasne prospala a to jsem se zarekla, ze dneska pres den spat nebudu, abych vecer usla bez zbytecneho prevalovani a cernych myslenek...
tajemna30
19. říj 2010
darkwitch: nejsi pozadu sama 🙂 , já taky vše začnu řešit nejdříve po 1. trimestru, bojím se, co se všechno může stát, tak se zatím na mimi tolik neupínám. I když ono se to lépe říká, a hůř dělá. Pořád myslím na to, aby vše bylo dobré.
darkwitch
19. říj 2010
tajemna jsem na tom stejne... porad se musim presvedcovat ze je vse v poradku a dobre to dopadne...
tajemna30
19. říj 2010
darkwitch: u mě je to asi už věkem je mi 31 let, sice jsem otěhotněla hned, to jsem ani nečekala, že to tak výjde, ale jak vím, o kamarádkách co se stalo s mimísky 😞 tak už mám strach, ale uvidíš výjde nám to všem, a musíme myslet pozitivně. 😉
snazilkabara
19. říj 2010
Ahoj,

to jo holky, musíme myslet pozitivně 🙂 Dneska jsem zjistila, že taky moje sousedka je těhotná- teda podle bříška ona to o mě neví. Dneska to nejspíš řeknu svým rodičům. Furt se mě všichni ptaj, proč nejim a co mi je a že vypadám hrozně. No tak nějak se taky cítím hrozně. Chce se mi úděsně spát a je mi pořád zle. Jakoby mam na něco chut ale nemam chut na nic a střídá se to se strašnými pocity hladu, kdy je mi fakt zle...
sllunicko
19. říj 2010
@snazilkabara Taky je mi pořád tak divně. Mám na něco chuť a pak zase ne. Jsem unavená, ospalá. Taková docela k nepoužití a to zítra budu v práci do pěti. Je úřední den. dělám na Městském úřadě.
katcha21
19. říj 2010
@snazilkabara Já mám taky furt chuť a nevim na co a pak zase nic nechci, tak to je asi normální 😃
katcha21
19. říj 2010
@sllunicko Ahoj, máme termín ve stejný den chichi 😃
darkwitch
19. říj 2010
temna no u me je to spis dlouhou dobou snazeni a hlavne pred dvema mesici po iVF biochemicke tehu, tak se ted desim, aby to i tohle mimco nevzdalo, ale ono to nevzda 🙂
carodkaa
19. říj 2010
@katcha21 @sllunicko taky se přidávám k 16.6 😉 ..ale kdoví jaká bude realita 😃 😎
sllunicko
19. říj 2010
@katcha21 Ahojky tak to je dobrý. Tak pak uvidíme kdy která odrodíme. 🙂
sllunicko
19. říj 2010
@carodkaa To jo tak pak uvidíme. Jak se jim bude chtít ven.
katcha21
19. říj 2010
@carodkaa To jo 😉
sllunicko
19. říj 2010
Už aby byl pátek a bylo mímo vidět na ultrazvuku.
darkwitch
19. říj 2010
ja vam ten utz budu zavidet 😃 ale taky se dockam...
tajemna30
19. říj 2010
darkwitch neboj dočkáš se. Omlouvám se jen se zeptám, co je to biochemické těhu?
darkwitch
19. říj 2010
tajemna to je tehu ktere se sice projevi v krvi, ale zanikne tak rychle, ze se uz neprojevi na utz... je to kdyz tehotenstvi trva kratce...
tajemna30
19. říj 2010
mně tedy zatím špatně není, ale cítím se hrozně unavená, když příjdu z práce - někdy v šest, někdy v osm, tak už se mi vůbec nic nechce dělat. Taky vás pobolívá bříško?
darkwitch
19. říj 2010
me brisko poboliva a jsem za to rada, alespon nejaky priznak... a teda unevana jsem strasne, ale zase to muze byt i utrosem...
tajemna30
19. říj 2010
darkwitch děkuji za vysvětlení, uvidíš ted už to výjde. Termín máš vlastně na první letní den vid? 😉
tajemna30
19. říj 2010
no právě to si říkám taky, aspon nějaký příznak, tím že mi není špatně, tak si říkám aspon něco. Abychom si za pár dnů neřekli, raději bez těch příznaků 🙂
darkwitch
19. říj 2010
tajemna to je vypocitane podle predposledni ms, nevim jestli to sedi, protoze nevim jak se to pocita kdyz jsem po KET...
darkwitch
19. říj 2010
ted jsem tak nervozni, ze bych si nejake priznaky dala... takove nevolnosti by mi vubec nevadili 😉 zatim 😉

Začni psát odpověď...

Odešli