• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Ahoj holky, tak jsem z práce doma a už napořád. Jak jsem rychle otěhotněla tak jsem rychle v práci zbytečná. Se šéfovou se nedalo domluvit, posledních 14 dní mi jen házela klacky pod nohy a deptala mě až mi nezbylo nic jiného než si zbalit věci a jít na pracák. Asi bych se tam z toho stejně zcvokla a stres pro malé není dobrý.Ikdyž mě to docela mrzí jak jsme se rozešly, ale co už budu doma odpočívat a zkusím si najít nějakou brigádu nebo něco, uvidíme.
19. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike Ahojda.Cože? Jak to že na pracák, proč jsi nešla na neschopenku?
19. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax gratuluji.já se už nemohu dočkat své páteční kontroly:slight_smile:
19. říj 2010 v 16:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike Nedostala jsi snad výpověď? Jako těhotná totiž ani nemůžeš - jsi v ochranné lhůtě. Měla jsi jít na neschopenku,to by jsi měla i finančně asi lepší.
19. říj 2010 v 16:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Já jsem silnější takže břicho trochu mám. Co jsem s manželem tak přibírám, ale všichni říkají jak mi to sluší. To jenom soused má keci. Jinak se snad ani nikdo neptal.
19. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike nemůžou ti dát výpověď :wink: tak si skoč k doktorovi pro neschopenku
19. říj 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásný večer.

spymike: jak píše katie_25 výpověď ti dát nemůžou, běž na neschopenku, byla by jsi sama proti sobě.

Postupně Vás dočítám, téééda vy jste brebendilky :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se ted krasne prospala a to jsem se zarekla, ze dneska pres den spat nebudu, abych vecer usla bez zbytecneho prevalovani a cernych myslenek...
19. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: nejsi pozadu sama :slight_smile: , já taky vše začnu řešit nejdříve po 1. trimestru, bojím se, co se všechno může stát, tak se zatím na mimi tolik neupínám. I když ono se to lépe říká, a hůř dělá. Pořád myslím na to, aby vše bylo dobré.
19. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tajemna jsem na tom stejne... porad se musim presvedcovat ze je vse v poradku a dobre to dopadne...
19. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: u mě je to asi už věkem je mi 31 let, sice jsem otěhotněla hned, to jsem ani nečekala, že to tak výjde, ale jak vím, o kamarádkách co se stalo s mimísky :frowning2: tak už mám strach, ale uvidíš výjde nám to všem, a musíme myslet pozitivně. :wink:
19. říj 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

to jo holky, musíme myslet pozitivně :slight_smile: Dneska jsem zjistila, že taky moje sousedka je těhotná- teda podle bříška ona to o mě neví. Dneska to nejspíš řeknu svým rodičům. Furt se mě všichni ptaj, proč nejim a co mi je a že vypadám hrozně. No tak nějak se taky cítím hrozně. Chce se mi úděsně spát a je mi pořád zle. Jakoby mam na něco chut ale nemam chut na nic a střídá se to se strašnými pocity hladu, kdy je mi fakt zle...
19. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Taky je mi pořád tak divně. Mám na něco chuť a pak zase ne. Jsem unavená, ospalá. Taková docela k nepoužití a to zítra budu v práci do pěti. Je úřední den. dělám na Městském úřadě.
19. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Já mám taky furt chuť a nevim na co a pak zase nic nechci, tak to je asi normální :grinning:
19. říj 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko Ahoj, máme termín ve stejný den chichi :grinning:
19. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
temna no u me je to spis dlouhou dobou snazeni a hlavne pred dvema mesici po iVF biochemicke tehu, tak se ted desim, aby to i tohle mimco nevzdalo, ale ono to nevzda :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 @sllunicko taky se přidávám k 16.6 :wink: ..ale kdoví jaká bude realita :grinning: :sunglasses:
19. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 Ahojky tak to je dobrý. Tak pak uvidíme kdy která odrodíme. :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa To jo tak pak uvidíme. Jak se jim bude chtít ven.
19. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už aby byl pátek a bylo mímo vidět na ultrazvuku.
19. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vam ten utz budu zavidet :grinning: ale taky se dockam...
19. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch neboj dočkáš se. Omlouvám se jen se zeptám, co je to biochemické těhu?
19. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tajemna to je tehu ktere se sice projevi v krvi, ale zanikne tak rychle, ze se uz neprojevi na utz... je to kdyz tehotenstvi trva kratce...
19. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně tedy zatím špatně není, ale cítím se hrozně unavená, když příjdu z práce - někdy v šest, někdy v osm, tak už se mi vůbec nic nechce dělat. Taky vás pobolívá bříško?
19. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
me brisko poboliva a jsem za to rada, alespon nejaky priznak... a teda unevana jsem strasne, ale zase to muze byt i utrosem...
19. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch děkuji za vysvětlení, uvidíš ted už to výjde. Termín máš vlastně na první letní den vid? :wink:
19. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě to si říkám taky, aspon nějaký příznak, tím že mi není špatně, tak si říkám aspon něco. Abychom si za pár dnů neřekli, raději bez těch příznaků :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tajemna to je vypocitane podle predposledni ms, nevim jestli to sedi, protoze nevim jak se to pocita kdyz jsem po KET...
19. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem tak nervozni, ze bych si nejake priznaky dala... takove nevolnosti by mi vubec nevadili :wink: zatim :wink:
19. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek