Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
tajemna30
19. říj 2010
jo jo to si říkám taky - že když by bylo špatně, tak je aspon další příznak. Na druhou stranu být při těch nevolnostech celý den v práci, to nevím jak bychom to zvládali. Pořád se dívám do kalendáře, a propočítávám kdy už bude po 1. trimestru atd. Aby to vše bylo v pořádku, a mohla rodinu o vánocích překvapit.
darkwitch
19. říj 2010
tak ja jsem na neschopence a asi na ni nejakou dobu zustanu...
tajemna30
19. říj 2010
na neschopence má člověk více odpočinku, ale zase má hodně prostoru nad tím vším přemýšlet vid?
darkwitch
19. říj 2010
no ja o tom premyslim akorat vecer pred spanim a to bych premyslela stejne... a jeste bych mela cas nad tim premyslet behem cesty do prace...
tajemna30
19. říj 2010
já jezdím do práce vlakem či autobusem, a věčně je to plné, tak ani nějak není čas přemýšlet, v práci taky ne, ale večer to nějak dolehne, tak jsem ráda, že si můžu psát tady.
sllunicko
19. říj 2010
Já chodím do práce. A v pondělí a ve středu máme do pěti. A to je od 7 dlouhé.
tajemna30
19. říj 2010
sllunicko: to se nedivím, je to opravdu dlouhé. Já byla zvyklá ještě nedávno jít si po práci zacvičit, dojet domů pozdě, a ted jsem ráda, že v práci v šest skončím, a jedu domů. Už se mi nic nechce, a to jsme teprve na začátku vid?
snazilkabara
19. říj 2010
Já právě celej den v práci myslim na to, jestli vrhnu hned nebo až za chvíli... a když se rychleji rozejdu, tak je mi děsně zle...
tajemna30
19. říj 2010
uvidíš Baruško, ty už budeš mít po nevolnostech, u mě to teprve začne, já to mám zatím v pohodě, ale uvidíme na jak dlouho. A máš v práci aspon klid si zajít na wc, nebo si nachystat něco k jídlu?
sllunicko
19. říj 2010
@tajemna30 Jo jo nevím co budu dělat pak dýl. A to bude ještě větší zima a sníh a led.Jsem jak šípková Růženka. 🙂
tajemna30
19. říj 2010
no když jsme u toho sněhu a ledu, tak to mi připomíná, že si musím koupit nějaké boty na rovném podpadku, já jsem zvyklá chodit v lodičkách, vysokých kozačkách, sukních. A to ted asi budu muset vyměnit.

Říkáš zítra budeš ráda jak bude pět vid? 😉
noone
19. říj 2010
holky nebojte, jen prvni 3 mesice jsou takovy vycerpavajici (a z toho vlastne kdyz se ukazou 2 carky tak uz jste mesic tehotne). pak je to nadhera 🙂 .
me je taky blbe, mam hlad ale na nic chut... :-S
terrorkax
19. říj 2010
tak tady mate fotku ( je to z mobilu, takze naprd ]-( )
cristll
19. říj 2010
@terrorkax Krásná fotečka🙂 já se fakt toho pátku nedočkám,chci už taky takové foto:)
terrorkax
19. říj 2010
@cristll neboj to uz utece 😉 ja uz taky skoro pocitala hodiny a nakonec to docela uteklo 🙂
darkwitch
19. říj 2010
@terrorkax pekna fotecka ja uz ci taky 😃 tu budu jeste ctrnact dni brecet, ale pak ji budu mit taky 😃
cristll
19. říj 2010
nic jiného než čekat mi ani nezbývá,naštěstí mám teď dny hodně vytížené - nudit se nebudu,tak to čekání aspoň rychle uteče.
terrorkax
19. říj 2010
@darkwitch ja taky cekala 14 dni od minule kontroly 😃 a to tam byl jenom gestavacni vacek a ted uz je tam mimi 😃 nebooj utece to,fakt 🙂
tajemna30
19. říj 2010
terrorkax: krásná fotečka 🙂 🙂 , gratuluji, a už bylo i srdíčko?
terrorkax
19. říj 2010
@cristll no vidis..ja sem od zacatku doma a je to docela na palici..kazdy pichnuti u me hned znamenalo potrat a podobne 😃
noone
19. říj 2010
@terrorkax bobecek x-) 🙂
darkwitch
19. říj 2010
terrorkax ja jsem taky doma, ale snazim se nesledovat...
cristll
19. říj 2010
já se neustále uklidňuji,že vše bude o.k.,mám úplnou hrůzu z toho,že bych musela zůstat doma ..nebo strávit jen pár dní v nemocnici (nevím kam bych dala děti,celá rodina je zaměstnaná) .Pár dnů jsem strávila totiž v nemocnici u předešlých 2 těhotenství, kvůli zánětu ledvin (u prvního synka) a kvůli klrvácení u 2. synka.Naštěstí vždycky to bylo max. týden a vše bylo o.k...ale i tak se toho bojím😞(
terrorkax
19. říj 2010
@cristll hodne taky udela psychika..mas prcky, takze zamestnana jsi urcite doma dost 🙂 Vsechno bude dobry, nesmime si pripoustet, ze ne 🙂
terrorkax
19. říj 2010
@noone ty mas na profilovce hezciho bobka 🙂 uz bych taky chtela chovat 😃
terrorkax
19. říj 2010
@darkwitch ja se taky pokousim..kdyz je doma manzel tak jsem relativne v pohode, ale jak sem sama tak sedim u netu a jak ctu ruzny fora tak mam z toho akorat trauma 😃
cristll
19. říj 2010
snažím se myslet pozitivně🙂
Už k tomu drobečkovi co máte v bříšku i mluvíte? Nebo mluvíte o sobě jakoby v množném čísle? "My?" 😃
já se přiznám,že občas už tak mluvím, např. "my máme zase hlad "🙂 - no ten pociťuju vlastně furt,sotva něco dojím,už bych zase do pusy rvala něco dalšího😃
tajemna30
19. říj 2010
no k mimískovi, či mimískům zatím nemluvím. Ale jo, taky už jsem se nachytala, že o sobě mluvím v množném čísle 🙂
terrorkax
19. říj 2010
@cristll obcas taky reknu MY, ale spis mi porad pripada, ze ani tehotna nejsem a neverim tomu 😃
Jinak s tim jidlem je to fakt des, rano sem nervozitou nemohla snist nic, zato pak..jela sem si pekne nakoupit zmrzlinku, tu sem hned snedla a nato sem si dala CELOU rajskou polivku do 0,75litru 😃 Pak sem mela pocit, ze prasknu a musela sem si jit dve hodky dachnout 😃 Nicmene pred chvili sem do sebe tlacila pizzu a myslim, ze dneska cela padne za vlast 😃
tajemna30
19. říj 2010
holky hlídáte si nějak co jíte? nebo to zatím neřešíte?

Začni psát odpověď...

Odešli