• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
jo jo to si říkám taky - že když by bylo špatně, tak je aspon další příznak. Na druhou stranu být při těch nevolnostech celý den v práci, to nevím jak bychom to zvládali. Pořád se dívám do kalendáře, a propočítávám kdy už bude po 1. trimestru atd. Aby to vše bylo v pořádku, a mohla rodinu o vánocích překvapit.
19. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem na neschopence a asi na ni nejakou dobu zustanu...
19. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na neschopence má člověk více odpočinku, ale zase má hodně prostoru nad tím vším přemýšlet vid?
19. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja o tom premyslim akorat vecer pred spanim a to bych premyslela stejne... a jeste bych mela cas nad tim premyslet behem cesty do prace...
19. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jezdím do práce vlakem či autobusem, a věčně je to plné, tak ani nějak není čas přemýšlet, v práci taky ne, ale večer to nějak dolehne, tak jsem ráda, že si můžu psát tady.
19. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím do práce. A v pondělí a ve středu máme do pěti. A to je od 7 dlouhé.
19. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sllunicko: to se nedivím, je to opravdu dlouhé. Já byla zvyklá ještě nedávno jít si po práci zacvičit, dojet domů pozdě, a ted jsem ráda, že v práci v šest skončím, a jedu domů. Už se mi nic nechce, a to jsme teprve na začátku vid?
19. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě celej den v práci myslim na to, jestli vrhnu hned nebo až za chvíli... a když se rychleji rozejdu, tak je mi děsně zle...
19. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš Baruško, ty už budeš mít po nevolnostech, u mě to teprve začne, já to mám zatím v pohodě, ale uvidíme na jak dlouho. A máš v práci aspon klid si zajít na wc, nebo si nachystat něco k jídlu?
19. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Jo jo nevím co budu dělat pak dýl. A to bude ještě větší zima a sníh a led.Jsem jak šípková Růženka. :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když jsme u toho sněhu a ledu, tak to mi připomíná, že si musím koupit nějaké boty na rovném podpadku, já jsem zvyklá chodit v lodičkách, vysokých kozačkách, sukních. A to ted asi budu muset vyměnit.

Říkáš zítra budeš ráda jak bude pět vid? :wink:
19. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte, jen prvni 3 mesice jsou takovy vycerpavajici (a z toho vlastne kdyz se ukazou 2 carky tak uz jste mesic tehotne). pak je to nadhera :slight_smile: .
me je taky blbe, mam hlad ale na nic chut... :confounded:
19. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady mate fotku ( je to z mobilu, takze naprd :angry: )
19. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Krásná fotečka:slight_smile: já se fakt toho pátku nedočkám,chci už taky takové foto:slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll neboj to uz utece :wink: ja uz taky skoro pocitala hodiny a nakonec to docela uteklo :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax pekna fotecka ja uz ci taky :grinning: tu budu jeste ctrnact dni brecet, ale pak ji budu mit taky :grinning:
19. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jiného než čekat mi ani nezbývá,naštěstí mám teď dny hodně vytížené - nudit se nebudu,tak to čekání aspoň rychle uteče.
19. říj 2010 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ja taky cekala 14 dni od minule kontroly :grinning: a to tam byl jenom gestavacni vacek a ted uz je tam mimi :grinning: nebooj utece to,fakt :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrorkax: krásná fotečka :slight_smile: :slight_smile: , gratuluji, a už bylo i srdíčko?
19. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll no vidis..ja sem od zacatku doma a je to docela na palici..kazdy pichnuti u me hned znamenalo potrat a podobne :grinning:
19. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax bobecek :dizzy_face: :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrorkax ja jsem taky doma, ale snazim se nesledovat...
19. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se neustále uklidňuji,že vše bude o.k.,mám úplnou hrůzu z toho,že bych musela zůstat doma ..nebo strávit jen pár dní v nemocnici (nevím kam bych dala děti,celá rodina je zaměstnaná) .Pár dnů jsem strávila totiž v nemocnici u předešlých 2 těhotenství, kvůli zánětu ledvin (u prvního synka) a kvůli klrvácení u 2. synka.Naštěstí vždycky to bylo max. týden a vše bylo o.k...ale i tak se toho bojím:((
19. říj 2010 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll hodne taky udela psychika..mas prcky, takze zamestnana jsi urcite doma dost :slight_smile: Vsechno bude dobry, nesmime si pripoustet, ze ne :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone ty mas na profilovce hezciho bobka :slight_smile: uz bych taky chtela chovat :grinning:
19. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ja se taky pokousim..kdyz je doma manzel tak jsem relativne v pohode, ale jak sem sama tak sedim u netu a jak ctu ruzny fora tak mam z toho akorat trauma :grinning:
19. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažím se myslet pozitivně:slight_smile:
Už k tomu drobečkovi co máte v bříšku i mluvíte? Nebo mluvíte o sobě jakoby v množném čísle? "My?" :D
já se přiznám,že občas už tak mluvím, např. "my máme zase hlad ":slight_smile: - no ten pociťuju vlastně furt,sotva něco dojím,už bych zase do pusy rvala něco dalšího:D
19. říj 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k mimískovi, či mimískům zatím nemluvím. Ale jo, taky už jsem se nachytala, že o sobě mluvím v množném čísle :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll obcas taky reknu MY, ale spis mi porad pripada, ze ani tehotna nejsem a neverim tomu :grinning:
Jinak s tim jidlem je to fakt des, rano sem nervozitou nemohla snist nic, zato pak..jela sem si pekne nakoupit zmrzlinku, tu sem hned snedla a nato sem si dala CELOU rajskou polivku do 0,75litru :grinning: Pak sem mela pocit, ze prasknu a musela sem si jit dve hodky dachnout :grinning: Nicmene pred chvili sem do sebe tlacila pizzu a myslim, ze dneska cela padne za vlast :grinning:
19. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlídáte si nějak co jíte? nebo to zatím neřešíte?
19. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek