Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
darkwitch
19. říj 2010
tak ja k mimiskovi mluvim a o sobe mluvim v mnoznem cisle... mu rikam kazdy vecer, ze ho mam rada a at pekne roste aby hcg zitra bylo spravne vysoke...
cristll
19. říj 2010
taky přemýšlím ted co jetě sním..mám chut na všechno:) Manža jen kroutí hlavou,prý mě živit bude asi horší než šatit🙂
darkwitch
19. říj 2010
jidlo zatim neresim, teda nejim plisnove syry a tak, ale jinak jim normalne...
terrorkax
19. říj 2010
@tajemna30 jim na co mam chut 😃 ale snazim se zaradit vic zeleniny a ovoce.. ikdyz teda ten dnesek stal za to 😃 ale to se nepocita, to sme oslavili srdicko 😃
sllunicko
19. říj 2010
@tajemna30 to jo to budu.
tajemna30
19. říj 2010
já právě taky jídlo neřeším, jen taky vynechávám plísňové syry a ještě teda játra. No a snažím se tedy jíst minimum smaženého.
darkwitch
19. říj 2010
ja smazeny stejne moc nejim... u me je nejhorsi cokolada a tu si klidne dam...
tajemna30
19. říj 2010
terrokax: to se nepočítá 😃 srdíčko se muselo oslavit, úúúplně ti to srdíčko závidím, a ještě jednou gratuluji.
tajemna30
19. říj 2010
no já na sladký nejsem, ale právě jsem někdy ujížděla na talíři hranolek s kečupem, tak to si už tedy nedávám, snažím se ovládat, dokud to jde že 😃 jak mě budou honit chutě, tak to už se asi neovládnu.
terrorkax
19. říj 2010
@tajemna30 tak jeste jednou dekuju 🙂 Mama mela z fotky hroznou radost, za ni nic takoveho nebylo tak byla docela v soku, ze de vyfotit mimis co ma 6mm 😃 No a manzel se hned ptal jestli uz vim co to bude 😃
jajulin
19. říj 2010
Ahoj holky, teda vy jste toho za dnešek nakecaly 😃 . Já si počítač přes den vůbec nemůžu pustit, protože se mi na něj synek ze všech sil sápe. A když spí, tak buď spím s ním, nebo vařím.
Jinak pro ty z vás, které nemáte žádné těhotenské příznaky a znepokojete se tím: Fakt se dá těhotenství prožít od začátku do konce bez příznaků - teda kromě chybějící MS a rostoucího bříška 😃 . Já jsem měla první těhu úplně v pohodě, ani jednou mi nebylo blbě, únava v normálu, chodila jsem do práce až do začátku mateřské, všichni mě pouštěli v šalině si sednout - vzpomínám na to období hrozně ráda. Teď to vypadá taky tak, ještě mi nebylo blbě. Kdybych neměla pozitivní těhu test, tak bych vůbec netušila, že jsem těhotná 🙂 .
tajemna30
19. říj 2010
co to bude jo? 😃 a ty to ještě copak nevíš? 😃
terrorkax
19. říj 2010
@tajemna30 ja mam tuseni, ze je to bude kluk..uz pred tehu jsem mela porad takovy pocit, ze budu mit syna 😃 Tak jsem zvedava jestli mi to vyjde, zvlast kdyz manza nechce o holce ani slyset 😃
darkwitch
19. říj 2010
ja mam fotecku peti denniho embryjka, kdyz mi ho zavadeli 🙂
terrorkax
19. říj 2010
@darkwitch ukaz 😃
tajemna30
19. říj 2010
jajulin: Děkuji za uklidnění . To jsi měla úplně ideální těhotenství, tak snad takové bude i to druhé 🙂
jajulin
19. říj 2010
@terrorkax naši manžové jsou asi stejní 😃 . Ten můj taky o holce nechtěl ani slyšet, od začátku tvrdil, že to bude kluk a ti další budou taky kluci, aby mohl doma sestavit hokejové mužstvo - ještěže nechce Klapzubovu jedenáctku 😃 . Poprvé mu to vyšlo a i teď tvrdí, že to bude kluk, protože holčičky prý dělat neumí 😃 .
tajemna30
19. říj 2010
terrorkax: já kdybych si mohla vybrat tak bych ráda holčičku, nebo páreček. Ale vlastně je to jedno, hlavně at je to zdravé.
darkwitch
19. říj 2010
tak muj muz chce holcicku 🙂
ja ji casem nafotim, zitra az budu mit po kontrolni krvi...
tajemna30
19. říj 2010
tak mé drahé polovičce je to naprosto jedno. Ale včera když jsem mu volala, že je možné že to taky budou dva mimísci ta byl prvni na infarkt 😃
jajulin
19. říj 2010
@tajemna30 byla bych hrozně ráda, kdyby i tohle těhotenství bylo tak v pohodě jako to první. Hlavně si nedokážu představit hlídání synka a mezitím lítat blinkat na záchod 🙂.
tajemna30
19. říj 2010
jajulin: je pravda že když už máš synka, tak není prostor si moc odpočinout, musíš být pořád ve střehu vid? 🙂
jajulin
19. říj 2010
@tajemna30 jo, zrovna toto obdobi mi prijde docela narocne, protoze se uci chodit, tak musim porad davat pozor, kam leze atd. A taky se zacina rozcilovat, kdyz neni po jeho 🙂. Jako miminko byl uplne vzorny, porad spal nebo jedl 🙂 . V tu dobu jsem si skoro dokazala predstavit, ze bych mela dve deti najednou, ze je to brnkacka - ted uz si to nemylim 😃 .
jajulin
19. říj 2010
Jinak se omlouvam, ze nekdy pisu s diaktritikou a nekdy bez. Jsem zvykla psat bez hacku a carek, ale vim, ze se to nekomu muze hur cist, tak se tady snazim psat spravne cesky, ale dost casto mi to ulitne. 🙂
darkwitch
19. říj 2010
jajulin ja pisu bez diakritiky akorat kdyz pisu z mobilu tak je to napul...
tajemna30
19. říj 2010
jajulin diakritikou se netrap, my ti rozumíme 🙂
tajemna30
19. říj 2010
jajulin: a taky když už ho nosíš, tak je asi dost těžký
jajulin
19. říj 2010
@tajemna30 těžký - jak se to vezme. Ve 14 měsících (právě dneska má 14 měsíců 🙂 ) má cca 9 kg, což je dost málo. Ale zas na druhou stranu teď můžu být ráda, že nemá 13 kg 🙂. Jinak jsem na to tahání se s ním zvyklá, tak mi to nijak nepřijde a doufám, že to má příroda nějak zařízený a neublížím tím malému mimi.
katka_j
19. říj 2010
@tajemna30 no vidíš to a já jeste nebyla schopna dojít ani na první prohlídku 🙂
jajulin
19. říj 2010
@katka_j s tou prohlídkou nejsi sama. A seš už objednaná? Já jsem tam volala včera a mám přijít až 9.11. Myslím, že z vás budu úplně poslední s tou prohlídkou 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli