• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
tak ja k mimiskovi mluvim a o sobe mluvim v mnoznem cisle... mu rikam kazdy vecer, ze ho mam rada a at pekne roste aby hcg zitra bylo spravne vysoke...
19. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přemýšlím ted co jetě sním..mám chut na všechno:slight_smile: Manža jen kroutí hlavou,prý mě živit bude asi horší než šatit:slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jidlo zatim neresim, teda nejim plisnove syry a tak, ale jinak jim normalne...
19. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 jim na co mam chut :grinning: ale snazim se zaradit vic zeleniny a ovoce.. ikdyz teda ten dnesek stal za to :grinning: ale to se nepocita, to sme oslavili srdicko :grinning:
19. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 to jo to budu.
19. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě taky jídlo neřeším, jen taky vynechávám plísňové syry a ještě teda játra. No a snažím se tedy jíst minimum smaženého.
19. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja smazeny stejne moc nejim... u me je nejhorsi cokolada a tu si klidne dam...
19. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrokax: to se nepočítá :grinning: srdíčko se muselo oslavit, úúúplně ti to srdíčko závidím, a ještě jednou gratuluji.
19. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na sladký nejsem, ale právě jsem někdy ujížděla na talíři hranolek s kečupem, tak to si už tedy nedávám, snažím se ovládat, dokud to jde že :grinning: jak mě budou honit chutě, tak to už se asi neovládnu.
19. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 tak jeste jednou dekuju :slight_smile: Mama mela z fotky hroznou radost, za ni nic takoveho nebylo tak byla docela v soku, ze de vyfotit mimis co ma 6mm :grinning: No a manzel se hned ptal jestli uz vim co to bude :grinning:
19. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste toho za dnešek nakecaly :grinning: . Já si počítač přes den vůbec nemůžu pustit, protože se mi na něj synek ze všech sil sápe. A když spí, tak buď spím s ním, nebo vařím.
Jinak pro ty z vás, které nemáte žádné těhotenské příznaky a znepokojete se tím: Fakt se dá těhotenství prožít od začátku do konce bez příznaků - teda kromě chybějící MS a rostoucího bříška :grinning: . Já jsem měla první těhu úplně v pohodě, ani jednou mi nebylo blbě, únava v normálu, chodila jsem do práce až do začátku mateřské, všichni mě pouštěli v šalině si sednout - vzpomínám na to období hrozně ráda. Teď to vypadá taky tak, ještě mi nebylo blbě. Kdybych neměla pozitivní těhu test, tak bych vůbec netušila, že jsem těhotná :slight_smile: .
19. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to bude jo? :grinning: a ty to ještě copak nevíš? :grinning:
19. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 ja mam tuseni, ze je to bude kluk..uz pred tehu jsem mela porad takovy pocit, ze budu mit syna :grinning: Tak jsem zvedava jestli mi to vyjde, zvlast kdyz manza nechce o holce ani slyset :grinning:
19. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam fotecku peti denniho embryjka, kdyz mi ho zavadeli :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulin: Děkuji za uklidnění . To jsi měla úplně ideální těhotenství, tak snad takové bude i to druhé :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax naši manžové jsou asi stejní :grinning: . Ten můj taky o holce nechtěl ani slyšet, od začátku tvrdil, že to bude kluk a ti další budou taky kluci, aby mohl doma sestavit hokejové mužstvo - ještěže nechce Klapzubovu jedenáctku :grinning: . Poprvé mu to vyšlo a i teď tvrdí, že to bude kluk, protože holčičky prý dělat neumí :grinning: .
19. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrorkax: já kdybych si mohla vybrat tak bych ráda holčičku, nebo páreček. Ale vlastně je to jedno, hlavně at je to zdravé.
19. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak muj muz chce holcicku :slight_smile:
ja ji casem nafotim, zitra az budu mit po kontrolni krvi...
19. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mé drahé polovičce je to naprosto jedno. Ale včera když jsem mu volala, že je možné že to taky budou dva mimísci ta byl prvni na infarkt :grinning:
19. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 byla bych hrozně ráda, kdyby i tohle těhotenství bylo tak v pohodě jako to první. Hlavně si nedokážu představit hlídání synka a mezitím lítat blinkat na záchod :slight_smile:.
19. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulin: je pravda že když už máš synka, tak není prostor si moc odpočinout, musíš být pořád ve střehu vid? :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 jo, zrovna toto obdobi mi prijde docela narocne, protoze se uci chodit, tak musim porad davat pozor, kam leze atd. A taky se zacina rozcilovat, kdyz neni po jeho :slight_smile:. Jako miminko byl uplne vzorny, porad spal nebo jedl :slight_smile: . V tu dobu jsem si skoro dokazala predstavit, ze bych mela dve deti najednou, ze je to brnkacka - ted uz si to nemylim :grinning: .
19. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se omlouvam, ze nekdy pisu s diaktritikou a nekdy bez. Jsem zvykla psat bez hacku a carek, ale vim, ze se to nekomu muze hur cist, tak se tady snazim psat spravne cesky, ale dost casto mi to ulitne. :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulin ja pisu bez diakritiky akorat kdyz pisu z mobilu tak je to napul...
19. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulin diakritikou se netrap, my ti rozumíme :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulin: a taky když už ho nosíš, tak je asi dost těžký
19. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 těžký - jak se to vezme. Ve 14 měsících (právě dneska má 14 měsíců :slight_smile: ) má cca 9 kg, což je dost málo. Ale zas na druhou stranu teď můžu být ráda, že nemá 13 kg :slight_smile:. Jinak jsem na to tahání se s ním zvyklá, tak mi to nijak nepřijde a doufám, že to má příroda nějak zařízený a neublížím tím malému mimi.
19. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 no vidíš to a já jeste nebyla schopna dojít ani na první prohlídku :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j s tou prohlídkou nejsi sama. A seš už objednaná? Já jsem tam volala včera a mám přijít až 9.11. Myslím, že z vás budu úplně poslední s tou prohlídkou :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek