• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@terrorkax jůů hezká fotečka, taky se pak budu těšit na našeho mimíska :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 no já se nehlídám,ale prozatím nemám vůbec na nic chutě. jen vím, že kávu piju až odpoledne a ráno mi vůbec nechutná.
U prvního těhu jsem na tom byla podobně - ale nejraději jsem měla koblížky a kofolu :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin tak to můj manža říkal, že dělá holku - ta se povedla a ted prý kluka, tak uvidíme :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin no tak to já sem tam tahám svou dcerku venku - nekdy je tak protivna ze ji musim vzit, kocarek nepoužíváme od roku a půl , tak pevne doufam ze se nic nestane.
19. říj 2010 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin no já objednaná nejsem. mám pocit, že můžu přijít kdykoliv hned ráno. my to tam máme i bez objednávek.
19. říj 2010 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak jsem vás chtěla rychle dočíst, až jsem tu skončila sama :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j mně při prvním těhu manžel pro jistotu některé věci zakázal konzumovat - hlavně kávu, kofolu (protože je v ní taky kofein :slight_smile: ), všechny možné hermelíny a nivy a samozřejmě všechen alkohol. Tohle bylo tabu s heslem "ani přičichnout".
19. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j neboj, já jsme tu taky :grinning:
19. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky vy co budete mít teda děti věkově blízko, vy budete kupovat dvojkočárky ? nebo jak budete řešit procházky?
19. říj 2010 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin no super :-ú)
19. říj 2010 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky, já vás jdu taky ještě pozdravit
19. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 ahoooooj :_)
19. říj 2010 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j: ahooooooj.

Jaký jsi měla den s malou?
19. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j s tím dvojkočárkem nevím, je to docela velká investice a navíc máme malou kočárkárnu :slight_smile: . Zatím si myslím, že to půjde tak, že s malým pojedu v kočárku a starší bude cupitat vedle a půjdeme jen tam, kam dojde. A když budeme muset jít někam dál (např. k dětské mudr. nebo na nákup), tak pojede v kočárku starší a mladšího vezmu do šátku. Šátek máme koupený, ale nevyužívala jsem ho. Teď mě nutnost asi donutí.
19. říj 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 no já byla dnes u praktického na vyšetření - potřebovala jsem to kvůli autoškole, kterou budu dělat - už zítra máme uvodní hodinu :slight_smile: a pak jsem jela ke švagrové - má dva synovce tak si pohráli. jsou všichni nachlazení,Kristýnka také takže nevadilo, ze byli spolu.
19. říj 2010 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin aha, tak to jo:slight_smile:. a nebo si pořid ten podvozek na který si starší pak stoupne.
19. říj 2010 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se jdu vykoupat a spinkat. tak přeji všem krásnou noc a těm které spí, tak pak dobré ráno :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka_j: tak to zítra příjemnou úvodní hodinu v autoškole.
Hlavně ať tobě se vyhýbá nachlazení. :wink:
19. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j no vidíš, podvozek je taky možnost. Já jsem taky dělala autoškolu v těhu. Akorát jsem začínala až v 5. měsíci a končila 6 týdnů před porodem. :grinning:
19. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už půjdu taky do pelíšku, vám oběma ponocujícím dobrou noc, a holkám co už spí, tak potom krásné ráno
19. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu spát. A ne že toho zítra přes den zase moc nakecáte a mně bude celý večer trvat, než vás dočtu :grinning:
19. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin a jak se ti ta autoškola v těhu dělala? já mám docela obavy. a to tě v poho nechali dělat v pátém měsíci ,jo? neměli k tomu výhrady?
20. říj 2010 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda ufff, už jsem vás dočetla
@terrorkax jéé krásný snímek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluji

holky, to manžel holčičku chce :grinning: ale pak prý i kluka :grinning: :grinning: jinak nejím moc smažený, takže jídlo nějak neřeším, už od začátku léčby se štítnou žlázou jsem musela jíst "dietně" kvůli zvýšenému cholesterolu, takže jsem si tak nějak na to stravování zvykla .. hodně zeleniny, ovoce, ryby, jogurty ..na vše používám jen kvalitní olivový olej, takže se mimču dostává kvalitní strava .. jj,ale jednou za čas si teda dám třeba i hranolky apod ..
jinak unavená jsem děsně, pořád bych jen spala, dnes jsem si taky pospala :grinning:
a zas nevím co budu snídat, mám hlad, vždycky si dávám tmavý chléb se šunkou nebo sýrem, někdy marmeládu, ale pokaždý do toho párkrát kousnu a nechutná mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j výhrady k tomu překvapivě nikdo neměl. Závěrečky teda byly hrozné, instruktor dělal hrozně důležitého, z 8 lidí je ten den udělali jen dva - já mezi nimi :slight_smile: . Nevím, jestli jsem měla tak dobrou jízdu, nebo se instruktor bál, že mu tam porodím :grinning: . Bylo to 6 týdnů před porodem a bříško už bylo fakt velké :slight_smile: .
20. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahojda, tak zítra už jdeš pro fotečku viď :slight_smile:
20. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jjj, huráááá, už zítra .. :slight_smile:
20. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin tak takhle dělala řidičák i moje mamka, několik týdnů před porodem a taky udělala :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Tak jsem zvědavá jestli ti miminko bude podobný. chichi :grinning:
20. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pijete nějaký čaje pro těhotný a takový!???
20. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj, já si těhu čaj koupila, ale moc mi teda nejede, je v tom roiboos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek