• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Ahoj těhulky, tak se taky přidávám. Zatím mám těhu potvrzené jen z krve, v pondělí jdu na ultrazvuk, tak snad už tam i něco uvidí. Podle výpočtu na netu bych měla mít TP 5.6.2010. Jinak se chci poptat, pobolívá některou z vás břicho?
30. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@trija mně a prý je to normálka až do 12 týdne,ptala jsme se mudr
30. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea Mě měla přijít 22.9. Místo toho přišlo jen dvoudenní špinění. Zatím na sobě nic moc nepociťuji, jen mě občas pobolívají záda, mám častěji hlad a trochu mě pobolívají prsa. Špatně mi zatím není, to by tak mohlo i zůstat. :slight_smile: A co ty, cítíš na sobě něco?
30. zář 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak to se mi trochu ulevilo. někdy to je fakt síla :frowning2: hlavně v práci jak mám fofry a nebo dlouho sedím u pc :frowning2:
30. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija mě to břicho taky bolí,někdy méně a někdy je to opravdu hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@terezablazkova85 záda mě bolely spíš na začátku,teď je to střídavý jeden den mi je špatně druhej je to zase lepší a takhle pořád na střídačku, prsa bolí ale nijak hrozně :wink:
Jsem zvědavá na zítra, jestli tam bude jedno nebo dvě, zaváděli mi 2.
30. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija já mám neschopenku, taky mi to pobíhání v práci nedělalo dobře :unamused:
30. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@trija přesně jak víc lítám tak to rozbolí a pak když dlouho sedím,jak jsme v klidu necítím nic nebo jen tlak...to bude určitě normální
30. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea a v kterém jsi týdnu? to ti napsal doktor hned? no já bych nejraději taky byla doma,ale mám smlouvu jen do konce října a pak mi to má na dva týdny prodloužit a tím pádem by mi to vyšlo na mateřskou. jinak bych nárok neměla a měla jen rodičák :frowning2: je to na nic :frowning2: navíc je teď toho v práci strašně hodně, protože je před volbami a to fakt stojí za to. dělám na úřadě.
30. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija jestli to dobře počítám tak asi 5+1, neschopenku mám,protože jsem po ivf.Já dělám na jednom místě víc jak osm let, a vím že se tam beze mě obejdou a i kdyby ne tak je mi to jedno, snažíme ses o dítě víc jak tři roky :frowning2:
30. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija http://www.pregnology.com/due-date.php tady ty týdny hezky počítá :wink:
30. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea tak to moc držím pěstičky ať vše probíhá v pořádku. kouknu na ten odkaz.
30. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea tak podle toho jsem asi 4 +6
30. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea Držím pěsti, ať máte dvojnásobné štěstí :slight_smile: .
30. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija - vítej a přijmi gratulaci :dizzy_face:

Mně břicho pobolívalo asi týden,a to jako docela dost,až jsem se bála,dneska konečně první den klid :wink:
Prsa mě taky trochu pobolívají,jsem asi o něco víc unavená.
A včera mě bolely svaly a klouby jako před chřipkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2010 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju, já si připadám pořád tak lehce nachcípaná,ale nikdy z toho kromě slabčí rýmy nic není, je to asi tím hnusným počasím :angry:
30. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara děkuji :slight_smile: no mě břicho bolelo více min. týden, teď je to lepší a během dne to pobolívá jen někdy. když jsem v klidu tak to jde. no už ať je pondělí a doktor mi řekne, že tam vidí malou fazolku :slight_smile:
30. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mam dnešní testík za sebou.
Myslíte,že čárka zesílila??
Já už fakt blázním,div,že tu neběham s lupou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2010 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak jsem to nevydržela pochopitelně a testovala místo neděle už dnes.Každopádně mi přijde čárka silnějšííííí :slight_smile: :dizzy_face: Tak uvidím....mám radost ale zároveň i strach...ale to máme asi každá.....
1. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, držím vám pěsti, aby vám to vyšlo.
1. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea24 Taky to bude u tebe první mimčo?
1. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presunula jsem vas do sekce Spolecny termin, kam takove tema patri :wink:
1. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezablazkova85 ano,naše první mimčo :dizzy_face: loni sem se na Vánoce radovala z pozitivních testíků,ale nakonec to nedopadlo dobře...čárka zeslábla a přišla Ms,proto mám stále strach,ale je fakt že takovou čárečku jsem loni ani neměla,tak doufám,že to dotáhnu do konce :slight_smile: Pokud bude testík sílit tak půjdu na gyndu 18.října....Mám naplánovanou preventivku tak to vezmu vše najednou :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara zdá se mi že zesílila.... :dizzy_face:
1. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo,taky mam strach,aby neslábla :frowning2: To jsou nervy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea24 Po jaké době ti začala slábnout? Mě se objevuje hned a jde dobře vidět. Tak doufám, že se už nic nestane. Musím vydržet do pondělí. Do té doby budu pěkně nervózní.
1. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem byla netrpělivá stejně jako teď,ale měla jsem slaboulinkou ale dobreviditelnou čárečku 9,10 DPO a 11 a 12 už slábla,ale to sestává často,jen o tom ti trpělioví ani neví :slight_smile: veřím,že pokud čárečka aspoň trošku sílí tak to bude v pořádku.Já mám stále strach,jelikož jsem dnes 12 DPO takže mám velké obavy že v neděli přijde Ms.....jinak dnes je mi první den nějak divně,mám zvýšenou teplotu a nechutnalo mi kafe....
1. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara a nervy to teda jsou,kamarádka mi říká,to chce klid..hlavně na to nemysli.....Jí se to řekne,dvě krásné děti měla hned napoprvé :slight_smile: :grinning:
1. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara je daleko silnější gratuluji!!!!
1. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel s malym odjeli až do neděle ke tchánovcům a já mám celý víkend sama pro sebe :dizzy_face:
Plánuju si nedělat vůbec nic :grinning:
1. říj 2010 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek