Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
trija
30. zář 2010
Ahoj těhulky, tak se taky přidávám. Zatím mám těhu potvrzené jen z krve, v pondělí jdu na ultrazvuk, tak snad už tam i něco uvidí. Podle výpočtu na netu bych měla mít TP 5.6.2010. Jinak se chci poptat, pobolívá některou z vás břicho?
saminomiminoautor
30. zář 2010
@trija mně a prý je to normálka až do 12 týdne,ptala jsme se mudr
terezablazkova85
30. zář 2010
@lintea Mě měla přijít 22.9. Místo toho přišlo jen dvoudenní špinění. Zatím na sobě nic moc nepociťuji, jen mě občas pobolívají záda, mám častěji hlad a trochu mě pobolívají prsa. Špatně mi zatím není, to by tak mohlo i zůstat. 🙂 A co ty, cítíš na sobě něco?
trija
30. zář 2010
@saminomimino tak to se mi trochu ulevilo. někdy to je fakt síla 😞 hlavně v práci jak mám fofry a nebo dlouho sedím u pc 😞
lintea
30. zář 2010
@trija mě to břicho taky bolí,někdy méně a někdy je to opravdu hodně :-p
@terezablazkova85 záda mě bolely spíš na začátku,teď je to střídavý jeden den mi je špatně druhej je to zase lepší a takhle pořád na střídačku, prsa bolí ale nijak hrozně 😉
Jsem zvědavá na zítra, jestli tam bude jedno nebo dvě, zaváděli mi 2.
lintea
30. zář 2010
@trija já mám neschopenku, taky mi to pobíhání v práci nedělalo dobře :-|
saminomiminoautor
30. zář 2010
@trija přesně jak víc lítám tak to rozbolí a pak když dlouho sedím,jak jsme v klidu necítím nic nebo jen tlak...to bude určitě normální
trija
30. zář 2010
@lintea a v kterém jsi týdnu? to ti napsal doktor hned? no já bych nejraději taky byla doma,ale mám smlouvu jen do konce října a pak mi to má na dva týdny prodloužit a tím pádem by mi to vyšlo na mateřskou. jinak bych nárok neměla a měla jen rodičák 😞 je to na nic 😞 navíc je teď toho v práci strašně hodně, protože je před volbami a to fakt stojí za to. dělám na úřadě.
lintea
30. zář 2010
@trija jestli to dobře počítám tak asi 5+1, neschopenku mám,protože jsem po ivf.Já dělám na jednom místě víc jak osm let, a vím že se tam beze mě obejdou a i kdyby ne tak je mi to jedno, snažíme ses o dítě víc jak tři roky 😞
lintea
30. zář 2010
@trija http://www.pregnology.com/due-date.php tady ty týdny hezky počítá 😉
trija
30. zář 2010
@lintea tak to moc držím pěstičky ať vše probíhá v pořádku. kouknu na ten odkaz.
trija
30. zář 2010
@lintea tak podle toho jsem asi 4 +6
terezablazkova85
30. zář 2010
@lintea Držím pěsti, ať máte dvojnásobné štěstí 🙂 .
ssaara
30. zář 2010
@trija - vítej a přijmi gratulaci x-)

Mně břicho pobolívalo asi týden,a to jako docela dost,až jsem se bála,dneska konečně první den klid 😉
Prsa mě taky trochu pobolívají,jsem asi o něco víc unavená.
A včera mě bolely svaly a klouby jako před chřipkou :-p
lintea
30. zář 2010
holky děkuju, já si připadám pořád tak lehce nachcípaná,ale nikdy z toho kromě slabčí rýmy nic není, je to asi tím hnusným počasím ]-(
trija
30. zář 2010
@ssaara děkuji 🙂 no mě břicho bolelo více min. týden, teď je to lepší a během dne to pobolívá jen někdy. když jsem v klidu tak to jde. no už ať je pondělí a doktor mi řekne, že tam vidí malou fazolku 🙂
ssaara
1. říj 2010
Tak já mam dnešní testík za sebou.
Myslíte,že čárka zesílila??
Já už fakt blázním,div,že tu neběham s lupou 😃 😃 :-p
thea24
1. říj 2010
ahojky..tak jsem to nevydržela pochopitelně a testovala místo neděle už dnes.Každopádně mi přijde čárka silnějšííííí 🙂 x-) Tak uvidím....mám radost ale zároveň i strach...ale to máme asi každá.....
terezablazkova85
1. říj 2010
Holky, držím vám pěsti, aby vám to vyšlo.
thea24
1. říj 2010
@terezablazkova85 díky moc 😉
terezablazkova85
1. říj 2010
@thea24 Taky to bude u tebe první mimčo?
mmmk
1. říj 2010
Presunula jsem vas do sekce Spolecny termin, kam takove tema patri 😉
thea24
1. říj 2010
@terezablazkova85 ano,naše první mimčo x-) loni sem se na Vánoce radovala z pozitivních testíků,ale nakonec to nedopadlo dobře...čárka zeslábla a přišla Ms,proto mám stále strach,ale je fakt že takovou čárečku jsem loni ani neměla,tak doufám,že to dotáhnu do konce 🙂 Pokud bude testík sílit tak půjdu na gyndu 18.října....Mám naplánovanou preventivku tak to vezmu vše najednou 😃 😃 😃
thea24
1. říj 2010
@ssaara zdá se mi že zesílila.... x-)
ssaara
1. říj 2010
Ach jo,taky mam strach,aby neslábla 😞 To jsou nervy..... :-p
terezablazkova85
1. říj 2010
@thea24 Po jaké době ti začala slábnout? Mě se objevuje hned a jde dobře vidět. Tak doufám, že se už nic nestane. Musím vydržet do pondělí. Do té doby budu pěkně nervózní.
thea24
1. říj 2010
No já jsem byla netrpělivá stejně jako teď,ale měla jsem slaboulinkou ale dobreviditelnou čárečku 9,10 DPO a 11 a 12 už slábla,ale to sestává často,jen o tom ti trpělioví ani neví 🙂 veřím,že pokud čárečka aspoň trošku sílí tak to bude v pořádku.Já mám stále strach,jelikož jsem dnes 12 DPO takže mám velké obavy že v neděli přijde Ms.....jinak dnes je mi první den nějak divně,mám zvýšenou teplotu a nechutnalo mi kafe....
thea24
1. říj 2010
@ssaara a nervy to teda jsou,kamarádka mi říká,to chce klid..hlavně na to nemysli.....Jí se to řekne,dvě krásné děti měla hned napoprvé 🙂 😃
saminomiminoautor
1. říj 2010
@ssaara je daleko silnější gratuluji!!!!
ssaara
1. říj 2010
Tak manžel s malym odjeli až do neděle ke tchánovcům a já mám celý víkend sama pro sebe x-)
Plánuju si nedělat vůbec nic 😃

Začni psát odpověď...

Odešli