• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
20. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 :confounded: to teda taky zrovna nemusim
20. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, :slight_smile:

Téda,to jsem si zase dala s tím čtením....
Já na malou žabičku :grinning: mluvím,přítel dává i pusinky na bříško a mluví na nás jako na dva :slight_smile:
Přijde mi to moc hezký... :slight_smile:
Jinak já se v jídle nehlídám,jím pořád stejně...mimo kafe,to už nepiji,nemohu je mi po něm špatně...
Tak piji čaje různý... :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Tak jsem zjistila, že sis asi koupila od firmy Leros - v tom je rooibos :unamused: Pak čaje pro nás :slight_smile: ještě vyrábí Apotheke a Teekane a v těch by rooibos být neměl, alespoň podle toho co píšou ve složení :grinning:
20. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj, je to Leros, já v lékárně nějak obsah moc nestudovala, vím, jen, že v tom je šípek a tak.. ten roiboos jsem zjistila, až po uvaření, jak mi to zasmrádlo.. :grinning: :grinning: jinak piju klasiku šípkový a brusinkový čaj .. a těhu si koupím ještě jiný
20. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 je to tento
20. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Jasně, já bych to asi taky nijak nezkoumala a pak bych doma koukala na rooibos :slight_smile:
Já si koupim ten teekane, líbí se mi krabička a pak ti řeknu jestli je dobrej :wink:
20. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já piju normálně ovocný čaj,ale také si chci koupit těhu čaj, jen né ten leros,ten mi vůbec nechutná. :wink:
20. říj 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 dobrá, tak ho vyzkoušej, aspoň nebudu kupovat zajíce v pytli :wink:

jinak psaly jste, jeslti už mluvíme s mimčem .. já zatím moc ne, ale přes den do pohladím a manžel mi bříško hladí každý večer než jdeme spát :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj, koukla jsem na ten teekanne, určotě bude lepší ..je tam máta, meduňka, kopřiva a další .. :slight_smile:

jj a včera jsem ve snídani s novou zaslechla, že prý v těhu se má jíst hodně mandlí, aby se tvořilo mlíčko :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 :slight_smile: Jů, tak to letim do obchodu pro mandle! Mandlový mlíčko to musí být mňamka pro mimčo :wink:
20. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, uz jsem v praci, trosku se tu nudim, tak vas jdu docist!!!
20. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 já mandle jím normálně hodně,ale zajímavá informace :slight_smile:

Holky mě tak bolej prsa,že v noci se budím jakmile se přetočím nebo něco :frowning2: :confused:
Holky mě se tak chce spát! Až se dlouho neozvu, tak jsem usnula :slight_smile:
@malejmonasek mě taky bolí, ale zatím se to dá vydržet :slight_smile: a mandle mám ráda, teď jezačnu jíst víc :slight_smile:

@katcha21 neusínej :grinning: já šla včera spát po deváté a spala jsem až zase skoro do devíti .. ale zítra musím vstávat brzo , jdu na kontrolu a pak do práce.. bůůůůůůůůůůůůůů .. až do půl sedmé, to tam asi nevydržím :frowning2:
20. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Ahoj, mě taky :frowning2: Musim spát na zádech a to mi moc pohodlný neni, ale asi si budu muset zvyknout :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 Ahoj,no já jak ležím na zádech,tak mě zas pobolívá bříško :unamused: musím ale najít nějaký kompromis :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 já také :slight_smile: oříšky všelijakého druhu mám ráda :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 :grinning: Tak to sis pěkně pospala! Já musim vstávat už v pět, protože pracuju od 6,00 a to je teda jak za trest :frowning2: No kvůli kontrole si určitě ráda přivstaneš :slight_smile: , ale ta práce to je hrozný až do půl sedmý. Ale ani nevim jestli bych už chtěla být doma, asi ne. Třeba pátky volný bych brala :grinning: ale jinak to v práci ještě vydržim.
20. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Aha, no to jo, vychytat nějakou pohodlnou polohu :wink: Přijde mi to takový roztomilý, ještě nemáme pupíky a už se nám špatně leží, co budem dělat za půl roku!? :grinning:
20. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem těhulkám, téééda vy už jste toho napsali :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 :grinning: to je pravda,moje mamka mě včera viděla a tvrdila mi,že se mě nějak rozšířily pánve,že budu mít nějaký velký dítko :grinning: jsem jí řikala že jsem pořád stejná....už se asi moc těší.... :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: no to si říkám taky, co bude za půl roku :slight_smile: Mě zas bolí bříško, a byla jsem zvyklá na něm spát, ale to už moc nejde, tak hledám polohu, při které je to lepší :grinning: No uvidíme za pár týdnů, že

ad čaje: já tedy zatím piji jen klasické ovocné, ale ten teekanne je prý chutově dobrý, tak si ho asi koupím.

katie_25: tak zítra už máš kontrolu :slight_smile: a bude srdíčko a obrázek
20. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Pěkné ráno :slight_smile:
20. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj, mě to v práci celý den pak taky utíká, občas se zaberu do práce a ono je najednou šest večer a než to poklidím, tak jdu domů .. jenže já chodím většinou i každou sobotu a to pak mám už jen volnou neděli .. blé .. jj a na kontrolu si ráda přivstanu :grinning:

na zádech usínám, ale nejlíp se mi spí na boku :wink:
20. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21 děkuji, já už jsem od rána v práci, ale nebyl čas se sem dostat, tak až ted a na chvilku.

Jinak se moc omlouvám za takový anonymní nick, ale chodí sem kamarádky, tak až bude po prvním trimestru, tak doplním informace a fotky, zatím to nechci zakřiknout.
20. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 dobré ráno .. jj, těším se :slight_smile: :dizzy_face:
20. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 budu se těšit na odtajnění :slight_smile:

mě dnes od kamarádky přišla pletená šálka, je z takové té bambulkovaté příze, krásně jemná a jak hřeje, takže cestou do práce aspoň nezmrznu .. já nevím, jak vy, ale mě je pořád zima, ledový nohy, ruce :grinning:
20. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 :slight_smile: mě bříško pobolívá spíš přes den, ale někdo tady už psal, že to je normální až do konce 1. trimestru, tak musíme být statečný a vydržet to :wink: Je to super, že si tady můžem takhle pokecat, když jsme přibližně stějně dlouho těhotný. Moje jedna kamarádka čeká mimčo 7.12., tak už se těší a já řešim trochu něco jinýho, další holky už maj děti třeba dvou, tří letý, tak už si to třeba ani nepamatujou jak jim bylo a další kámošky nechtěj o mimču ani slyšet, takže to taky nebude pokec o polohách při spánku :grinning:
20. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katie_25: už jen jednu noc a zítra touto dobou, už budeš mít fotečku mimíska :slight_smile:

Jéé pletená šálka, ta tě bude krásně hřát. No mě zatím je tak normálně zima, ale spíš budu muset řešit za chvíli oblečení zimní, jak budu či kabát nedopnu, mám to takové těšné vše.

20. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek