• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@katcha21 přesně tak .. kolegyně z práce je už v pátým měsíci, takže řeší jiný věci, další kamarádky ještě mimčo neplánují nebo už mají caparta velkýho .. :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Teda tak to je na prd :unamused: , ta neděle pak hrozně rychle uteče.
20. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: já jsem taky moc ráda, že si tu můžeme povykládat, a i to tak uklidní, že v tom nejsem sama, a že vás taky něco sem tam bolí. No ale hlavně, to mám kde říct, protože kromě manžela a cvičitelky aerobicku, to nikdo neví, a chceme hlavně počkat do konce první trimestru, zda bude vše ok. a potom snad rodinu překvapíme na vánoce :slight_smile:

Já jdu holky pracovat, mějte se tu krásně, a večer vás moc ráda dočtu. A dávejte na sebe pozor. :wink:
20. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 To neva, každej to má jinak :slight_smile: Tak jo, ono to uteče a bude 1. trimest pryč a třeba budeš taky z HK a pak uděláme sraz :grinning:
@tajemna30 konečně se dočkám .. no já si kupovala bundu vloni a taky nevím, zda ji v zimě zapnu .. :grinning: ale hlavně, že mám šálu, je dlouhá, tak se do ní asi zachumlám :grinning:
@katie_25 Mě teda taky, v práci sedim, tak mám dva svetry a dvoje ponožky a stejně mám studený ruce :grinning:
20. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jo srazík by byl fajn .. :wink:
@katcha21 no přijde mi, že pak ani nemám žádný volno a jsem pořád v práci ..ale od listopadu to snad bude jinak, budu tam mít k sobě tu novou holčinu, a až ji zaučím, tak snad budu mít volnější pracovní dobu ..teda doufám :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 no a to si představ, že když jsem na kase, tak ta je přímo naproti vchodovým dveřím, a jak se pořád otevírají, to je jak kdybys byla venku :angry:
20. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 No s tim zimní oblečením nevim nevim, už dřív jsem se dívala na různé diskuze a se zimním oblečením měla většina holek potíž, tak si asi koupim pončo :grinning:
20. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 To jo, nějak to musíme zorganizovat :wink: To je na celej den, já mám odpolední od 10,00 do 18,00 a to je spíš taky taková celodenní :frowning2:
20. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 ty jo,to ti vůbec nezávidím,my máme zase v práci nějakou klymošku,a taky nic moc..... :unamused:
20. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 No jo, dřív byly všude v obchodech ty závěsy a asi to mělo něco do sebe. Tak leda, že by ti kámoška ještě upletla kulicha :grinning:
20. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: ne ne z Hradce nejsem, já už jsem psala že jsem z jižní moravy, kousek od Brna, to tajné není :wink: Ale sraz kklidně udělejte, uděláme si s holkama výlet do Hradce :slight_smile:

katie_25: no jo hlavní je měkoučká šála :grinning:
20. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, moc dobrý prostředí to není, já tam vloni nastydla, měla jsem zánět ledvin, nic krásnýho, jenže tam se nějak chránit nedá .. jj, ty závěsy většinu chladna zastavily, jenže my tam nic nemáme .. prot usiluju o to, abych mohla jít do kanclu .. snad vedení pochopí :slight_smile:
@katcha21 kulicha a taky rukavice, ale nějaký bezprsťáky abych mohla psát :grinning:
20. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to pončo je dobrý nápad :slight_smile:

@tajemna30 No a nebo u tebe, protože já sem na moravě každej víkend, ale až za Brnem, jsem mezi Břeclaví a Hodonínem :wink:
@tajemna30 jj, to by bylo dobrý .. já už takhle s holkama z jiné diskuze sraz měla a bylo to fajnový :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí tak já budu nakonec na dvou srazech :grinning: V týdnu v HK a o víkendu na moravě, to mi to ale pěkně vychází :grinning:
20. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21 není problém na moravě :slight_smile: tak až budeme mít všechny ty mimísky v náručí a odrostou nám, tak naše zahrada i domeček vás ráda přivítá. Už aby jsme je měli že? :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 fajn .. to se máš :wink: :wink: :wink:

holky, pěkně povídejte, já musím na chvíli zasednout k šicímu stroji, mám na to už jen dnešek ..pak vás dočtu :grinning:
20. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo i více srazů za týden zvládneme :grinning:

jejda já už musím fakt jít, tak ahojky, a večer vás dočtu.
@katie_25 Fakt!? Jé, já už se těšim :wink:
@tajemna30 u nás by s dětma srazík pak taky šel, stavíme na rodinným statku, takže budeme mít velký dům, navíc máme velikou louku a sad ..takže jste taky vítány :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Super! To teda, už se těšim na léto, ale tohle období si chci taky pěkně užít, aspoň máme tu zimu pěkně zpříjemněnou :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj , léto bude krásný :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už jdu fakt šít .. :grinning:
20. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Teda, to máme ale štěstí, že budeme mít letní miminka, to bude bezva na zahradě, miminka budou moct klidně křičet a manžílci budou schovaný doma :grinning:
20. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 A co šiješ!? Tak papa a zase večer a nebo zítra :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 šiju kamarádce tašku ..jen takovou jednoduchou, odbélníkovou z červené puntíkaté látečky :grinning: a pro sebe mám nastříhanou takovou veselou, spíš jako kabelku :wink: odpolko nebo večer se ozvu ..tak zatím pá
20. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek