• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@katie_25 To jsi šikovná, tak pak zveřejníš svoje dílo, až bude hotové? :slight_smile:
20. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 ruční práce mě baví .. s holkama pak vyměňuju .. o víkendu budu vyšívat a šít levandulový pytlíčky a zato mi kamarádka udělá nějaký šperky .. to se vyplatí ..jasný, pak se pochlubím :grinning:
20. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, vas docitat je mazec:slight_smile: pres den sem nemam vubec cas chodit...
Jinak jim vsechno, krome tech syru. A myslite, ze se nemuze niva ani tepelne upravena? Jako omacka treba?
Vitam vsechny nove tehulky, pekne to tu pribyva:slight_smile:
Latkove pleny taky chci pouzivat. Je to setrnejsi k prirode a taky levnejsi a vyuziju je i pro dalsi mimco.
Do prace chodim zatim normalne, delam jen od 9do13 a v kancelari, takze se nenadelam.
Caj piju, od apotheke, a v utery se dr. zeptam, jestli mam brat i nejake tehu vitaminy...
A chtela jsem se zeptat, jaky mate nazor na sex v 1.trimestru...ja se trochu bojim...
20. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Teda to jsou kšefty :grinning: Tak jo těšim se :wink:
20. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 Ahoj, to jo, něž jsem odpověděla tak byla popsaná další stránka :wink: To nevim, jestli to nevadí, ale já jsem si dala zrovna nivovou omáčku, to jsem ještě nevěděla že jsem těhu, ale k pití už jsem si nedala muj oblíbený grepový Tonic, asi nějaká intuice :slight_smile: Super, tak si pak budem psát jaký už máme kousky :grinning: Já beru ten Calibrum Babyplan a doktorka řikala, že to je dobrý, že to stačí, že už žádnou kyselinu listovou přidávat nemusim. Já když jsem byla u doktorky tak mě objednala za dalších 14 a řekla mě že bez pohlavního styku, já jsem řekla že v pohodě těch 14 dní a ona, že prý myslela do ikonce trimestru :grinning: pak,ale řikala, že teda těch 14dní bez milování a pak jo, ale jen opatrně, takže žádný řádění :grinning:
20. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 myslím, že tepelně upravené sýry jsou v pohodě. Nemají se jíst kvůli riziku listeriózy a listerie se ničí teplem. Takže podle mě je nivová omáčka a smažený hermelín v pohodě :slight_smile: . S tím sexem si myslím, že pokud je těhu zatím v pořádku a nemáš hodně velké bolesti v podbřišku a nešpiníš, tak by to taky mělo být v poho.
20. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy co uz mate mimco - kdy se chodi na utz i s tatinkem?
@katcha21 ja miluju nivovou omacku, tak prave proto se ptam:slight_smile:
Na netu jsem cetla, ze sex mimcu neublizi.....ale dr. jsem se zatim neptala...
20. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23
Ahoj,
já si také myslím že když nemáš žádné problémy a nijak zvlášť neřádíte,že by to nemělo vadit....

20. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 já právě taky a i hermelíny :frowning2: tak nevim asi si k večeři budu ty sýry smažit :slight_smile:
20. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 ty UTZ jsou asi u každého doktora jiné - teda aspoň podle toho, co jsem četla na jiných diskuzích. Tzv. velké UTZ se dělají ve 12., 20. a 32. týdnu. Mě dělala mudr. UTZ relativně často při poradně, ale na ten ve 20. týdnu nás poslala na speciální pracoviště v Brně. Bylo to super, byl tam i manžel a Dr. nám všechno ukazoval, UTZ byl 3D. A jednou byl manžel se mnou i u mé MUDr. Doporučuji se u Tvého mudr. zeptat, kdy ti bude dělat UTZ a jestli může být s tebou manžel - budeš mít jistotu a nepoženeš tam manžela třeba zbytečně :slight_smile:
20. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin diky! A na ty poradny se chodi primo ke gynekologovi? A chodilas i na nejaky predporodni kurz? Tam se chodi kdy?
20. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....muzu se mezi vas pridat? ja bych mela mit termin nekdy kolem 19.6.2011.... zjistila jsem to na testech 11.10 a na kontrolu jsem sla k Dr. 14.11....v tom kdyz mi doktor potvrdil tehu tak jsem se uplne zapomela zeptat v kterem tydnu jsem....ale zitra jdu opet na kontrolu tak jsem zvedava....jsem tehu poprve takze je pro me vsechno nove ale mooooooooc se tesime asi jako vsichni tady :slight_smile:......jinak gratuluju vsem k mimiskum :slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme tam ma byt termin 14.10 :slight_smile: ... no jo jsem marod tak se mi to trochu plete.....
20. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick Ahojda, jasně :slight_smile: Do zítra to vydžíš, horší by bylo až za 14 dní :wink:
20. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 jj, na poradny se chodi primo ke gynekologovi. Napr. moje mudr. ma pro poradny vyhrazene ctvrtky. Nejdriv mi vzdycky sestricka zmerila tlak, zkontrovala moc a zapsala si mou vahu a pak jsem sla primo k mudr. Ta me prohlidla, nekdy pouzila UTZ. Vetsinou to byla takova rutina. Na predporodni kurz jsem chodila a vsem to doporucuju. Myslim, ze je dobre nejdriv zjistit, kolik tech setkani je a naplanovat to tak, aby ten kurz skoncil plus minus mesic pred terminem porodu. Ale zase zalezi na tom, kdo ten kurz vede, co doporučí. Prinos je hlavne v tom, ze se muzes na cokoli zeptat, protoze co si budeme povidat, v ordinaci u mudr. neni tolik casu. A taky na kurzu potkas dalsi tehule s podobnym terminem v tvem okoli.
20. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin chtela bych na ten predporodni chodit, ale vubec nevim, kde se na to informovat...a za to se i myslim plati, ze?
20. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick vitej:slight_smile:
To jsi sla brzy k dr. Bylo uz neco videt?
20. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 Na neschopenku jsem jít nemohla a výpověď jsem nedávala, nebojte vím že jako těhotná jsem v ochranné lhůtě,ale já jsem byla OSVČ takže mám smůlu, nemocenskou jsem si neplatila, zas tolik jsem si nevidělávala. Ale nějakou podporu dostanu a zkusím se podívat po nějakém přivýdělku jen na pár hodin denně v týdnu.
20. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll Na neschopenku jsem jít nemohla a výpověď jsem nedávala, nebojte vím že jako těhotná jsem v ochranné lhůtě,ale já jsem byla OSVČ takže mám smůlu, nemocenskou jsem si neplatila, zas tolik jsem si nevidělávala. Ale nějakou podporu dostanu a zkusím se podívat po nějakém přivýdělku jen na pár hodin denně v týdnu.
20. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz jsem si delala test tak byly ta dalnice hoooodne silna....doktor mi udelal vnitrni vysetreni a byla videt jen takova ta tecicka....a rikal, ze jeste to neni zahnizdeno ci co.....ze to je teprve na zacatku takze nevim ve kterem jsem...ale podle nejakych vypoctu bych mela byt 5 mozna 6týden....tak nevim....zitra se uvidi...jinak zadne nevolnosti zatim nemam....akorat me boli prsa a to uz pekne dlouho....to je vse....jinak jak uz jsem psala tak jsem zacala v nedeli marodit a celkem dost silna ryma a kasel a zvysena teplota.....takze jak jinak nechodim na nemocenske a kuriruju to na par dnu doma tak jsem sla radeji k doktorovi no a do 2.11 jsem doma....takze si alespon spocnu....ale nejspis se unudim....porad asi jako vsichni tady ctu nejake nove prizpevky a vyhledavvam co a jak vsak to asi vsechny znate....no a ted na to mam cas takze jsem porad na netu....
20. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike Aha, tak to jo :frowning2: No teďka je právě u zaměstnavatelů móda, že ti nedaj smlouvu ale jseč OSVČ a to má pak svoje nevýhody. Snad se ti podaří něco najít :wink:
20. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike tak alespon na druhou stranu nemas stresy z prace....to taky pro mimi neni nejspis nejlepsi....tak drzim palecky at sezenes neco alespon na nejaky castecny uvazek.....
20. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted se nacpavam zemlovkou hmmm mnam...je vynikajici... :slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc holky, s tím stresem máte pravdu, bylo to tam čím dál horší, takže svým způsobem jsem ráda že jsem doma. V úterý jdu na kontrolu a vypsat průkajdu tak se moc těším, jsem zvědavá jestli se mi po UTZ nějak změní termín porodu a týden, podle kalkulačky na netu jsem 8+2 tak uvidíme.
20. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick a kdy jsi mela posledni ms?
20. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni byla 11.9 ja se v tom fakt nevyznam...nikdy jsem to tak nestudovala.....prijde mi, ze tady vite snad vsechno a ja se teprve ucim i novym vyrazum :slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike Já se taky těšim na průkazku, ale jdu až za 12 dní! A už si teda řeknu o fotku, ať mám taky :grinning:
20. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick Já jsem měla poslední 9.9. a termín mám 16.6. tak ty asi budeš mít 18.6. :wink:
20. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick mrkni na tehotenskakalkulacka.cz..i kdyz me to podle ni vychazi a 12.6. A dr. mi to spocital na 15.6.
Ja fotku ma z pondelka a prukazku dostanu ted v utery:slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super.... mame skoro spolecny termin :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek