• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@veru23 Tak tam mi to zpočítalo uplně stejně jako doktorka :wink:
20. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem zvedava kdy budu mit fotecku....takze ty jsi dostala fotecku ted v pondeli a jsi v 7tt....takze mozna bych zitra taky mohla dostat...vubec nevim co me ceka....a je mi blbe se ptat porad doktora na vsechno....pak si pripadam jak nejaky blb a me prijde ze mi odpovida a je to uplne samozrejme a ja bych to mela vedet....tak uvidime....zitra budu chytrejsi
20. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick vítej .. :slight_smile: můj doktor nemá vyhrazené dny na poradnu, ale vždy předem objednávají, tak má člověk jistotu, že ho vezmou .. :wink:
@katcha21 a hlásím, taška byla rychlovka, mám hotovo .. :grinning: ještě akorát nějakou pěknou brožku na dozdobení a půjde ke kamarádce
20. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Jsi šikovná, na tohle já nemám, snad ani knoflík bych si nepřišila. Já uvařím všechno, ale jehla a nit mi nic neříkají, ale máme babičky a ony nám určitě pro mimčo něco vykouzlý.
20. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 tak ta je fatk mooooc pekna :slight_smile:.....taky rada delam ruzne rucni prace....a doufam, ze jak budu na materske tak budu mit cas i na takove vecicky....rada delam s koralkama....a ted se chci vrhnout na keramiku....ale opravdu je to moc pekne
20. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike díky.. no vidíš, já místo vaření spíš radši peču a pak tvořím .. jehlička, stroj, háček i jehlice mi nejsou cizí :slight_smile: už jsem si našla i střih na zavinovačku :grinning:
@badrick díky, jo to si taky říkám :grinning: teď toho času moc není .. jéé korálky, ty jsem dělala dřív, a hodlám se k nim zas vrátit ..časem :wink: a keramiku schvaluji, budeš chodit někam na kurzík?
20. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Jůů, moc pěkná!!! Ty jsi teda šikula! Já bych si na to taky netroufla :frowning2: To jsem bohužel po mamce nezdědila, mamka ráda a pěkně šila na nás, když jsme byli malý a na děti bylo málo pěknýho oblečení v obchodech.
Teďka už naštěstí nic šít nemusim :grinning:
20. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 jo jo budu chodit, jen co se uzdravim.....tak sem tam zajdu.....na takovy malinkaty kurzik...koupis si tam hlinu, neco vytvoris a pak ti to vypali...jedna znama mi ukazovala co uz vsechno vytvorila a bylo to uzasne takze se taky na to dam...ikdyz jsem zvedava jak to budu zvladat nebot v unoru zaciname s prestavbou baracku takze to bude celkem fmol.....ale pak si casik urcite najdu...chci si to materstvi poradne uzit :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 A nepustíš se taky do látkovek!? Některý maminky si je prý šijou a ty vlňáčky si taky pletou :wink:
20. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec vás nestíhám a koukám, že jsou další nové tváře :slight_smile: Na látkování se taky chystám, jsem ráda, že je nás tu víc :slight_smile: a protože mě baví šití, určitě si plínky zkusím i šít :slight_smile:
@katie_25 ty už zítra viď? těším se na fotku :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick tak to je fajn, kamarádky taky chodí, dělají různý hrnky a vázy, pak jim to tam vypálí :wink:

@katcha21 přemýšlela jsem o tom, uvidíme .. a vlňáčky by uplést taky šly, akorát nevím, jak to budu vše časově stíhat..asi bych už měla jít na neschopenku :grinning:

@madlisek tak se k tobě s tím šitím třeba přidám :wink:
20. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek jóóó už zííítraaaa :grinning:
20. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy se máte! To vám docela závidim :wink: Já si budu muset všechno koupit :unamused:
20. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 když bych si je šila, tak ti ráda taky ušiju .. ale radši nic neslibuju :grinning:
20. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a na tašku jedna brožka ..snad se bude líbit :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Opravdu!? Tak to bych byla hodně hodně moc ráda!!! :slight_smile: Tak jo, nebudu se těšit :wink:
To bychom si pak mohly společně vybrat materiál a všechno!!! Ne, řikala jsem, že se nebudu těšit! :grinning:
20. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 To jsi taky vyrobila!? To je krása!!! Já žasnu jak někdo může být tak šikovnej!!! Moc moc pěkný :wink:
20. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem akorát dojela z práce domu a došla vyvenčit psa :slight_smile: , ale jsem nějaká zmožená, tak si chvilku zdřímnu, to je paráda :wink:
20. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj, brožku jsem teď spíchla :slight_smile: ..a ty plínky ještě probereme až někde nastuduju co a jak .. ju? :wink:
20. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Teda ty jsi uplnej kouzelník :slight_smile: Tak jo a moc děkuju za nabídku, fakt mocinky moc :slight_smile:
20. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj, kdepak kouzelník ..je to úplně jednoduchý :grinning: a zatím nemáš zač :slight_smile:
20. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 moc krasna tasticka i broz! Jsi opravdu sikulka! Puntiky jsou ted in. Ja ted siji adventni kalendar, no jeste chvili a bude. Nechystas se taky na naky?
20. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je něco pro ty co si chtějí šít plínky :wink:

Látky,střihy,rady atd: http://www.sijemdetem.cz/
střih: http://www.ottobredesign.com/en/print/pdf/vaippa_en.pdf
a česky : http://www.latkovepleny.cz/node/106

snad se vám to šikne
20. říj 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula díky.. jj puntíky jsou fajn, pro sebe mám nastříhanou kabelku a taky puntíky, trochu větší než tady na té tašce .. jé a kalendář nedělám, to si nechávám až pro děti :wink: a nemáš foto pro inspiraci? :slight_smile:
20. říj 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek super, díky.. jdu to prozkoumat :wink:
20. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky strašně mě už od rána bolí zub, nevíte o něčem co si můžu vzít na bolest nebo to musím vydržet.
20. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike muzes paralen, ot je asi tak vsechno
20. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 není za co,jen že mě to zajímá a něco jsem našla,tak jsem se podělila :slight_smile:
20. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike jj, jedině paralen
20. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík holky, tak to nic paralen mi od bolesti moc nepomůže, bolí vás ještě pořád v podbříšku nebo už je to lepší?
20. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek