Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
katie_25
20. říj 2010
@spymike já bych řekla, že už míň 🙂 jé a ty už máš 9tt x-)
spymike
20. říj 2010
@katie_25 No ono je to stěma týdnama takové divné. Podle poslední menstruace na těhotenské kalkulačce z netu jsem 8+2 a mám termín porodu 30.5.2011 ale když jsem sem zadal termín porodu do mého nastavění na profil tak to vypočítalo 9tt, tak fakt nevím, ale v úterý to doktorka upřesní jak to má opravdu být, tak uvidíme sama jsem zvědavá jestli jsem víc nebo míň. 🙂
darkwitch
20. říj 2010
@spymike od 8+0 je to 9tt
spymike
20. říj 2010
@darkwitch jak to?
katie_25
20. říj 2010
@spymike já mám podle kalkulačky 7+3 😃
darkwitch
20. říj 2010
@spymike protoze kdyz mas treba 0+3 tak je to prvni tyden...
spymike
20. říj 2010
Tak to jo dík. Půjdu chystat večeři. Zítra jsem zas juknu co nového.papa
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 tak co prozkoumáno?Není to tak těžký bych řekla.... 😉
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek není to těžký, akorát vybrat materiál a šup na to..taky je budeš šít?
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 asi ano,přemýšlím o tom... 🙂
já radši pletu ale... 😉
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek super 🙂 já nejradši vyšívám 😃
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25
to jsem také ráda dělala 🙂
Teď nejradši programuju webowé stránky,učím se php5,css,html,xhtml atd... 😃
Takže budu si to muset trochu připomenout...to pletení 😃
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 a ještě radši fotím 🙂
jajulin
20. říj 2010
Holky, teda vy jste šikovný na ty ruční práce 🙂 . Při prvním těhu jsem po látkovkách taky pomrkávala, ale hned jsem to zavrhla kvůli tomu, že jsme bydleli v bytě, kde i v největších mrazech byla stabilní teplota 22 stupňů bez jakéhokoli topení. Takže bych ty plínky neměla kde sušit. A teď jsem si na ty papírovky tak zvykla, že už na tom nic měnit nebudu, jsme totiž hrozně líná 🙂 . Já vím, že s látkovkama není moc práce, ale pro mě i malá práce je práce 🙂 .
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek tak programování mi nic neříká 😃 a neboj do pletení se dostaneš, já po dlouhý době začala háčkovat a jde to úplně samo 🙂
katie_25
20. říj 2010
@jajulin no jsem na to taky zvědavá, protože potom budeme bydlet v pasivním domě také bez topení,snad budou schnout i bez topení 🙂
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 😃 no snad jo,už mám i slíbeno od mamky že uplete,tak třeba to nebude potřeba 😃
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek no vidíš, to já bych mohla zaměstnat mamky (moje i manželova) taky pletou 😃
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 😃 no vidíš,a jestli i nějaká z nich šije....dej jim odkazy a budeš bez práce 😃 i když když si to uděláš sama,budeš pak na to pyšná....ale koukala jsem,že jsi taky většinu času v práci :-|
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek no právě, že jsem furt v prác, tak nevím, jak to budu stíhat ..ale hele moje mamka je vyučená švadlena, šila pro Pleas 😃 takže k vánocům dostane oznámenku o tom, že bude babička a rovnou odkaz na šití ..no paráda
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 😃 no vidíš,tak jí dej ty odkazy a nebo vytiskni ty návrhy na plínky....bez tak by ti rádi pomohly 😉
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek jo to bych mohla, ale i tak si ráda sama nějaké ušiju 😃
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 😃 tak to je jasný,aspoň dvě viť 😃
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek 😃 😃 😃 já si totiž musím vždycky dokázat, že na to prostě mám
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 tak jsem myslela že přijede přítel a půjdeme na procházku,a mezitím se nám tu zatáhlo a prší :-|
za chvíly mi opravdu nezbyde nic jiného,než vytáhnout ty jehlice 😃
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 😃 😃 😃 to je jasný,stejně to mám i já...ale ty šiješ opravdu krásně,koukala jsem teď na tu tašku...spíš by mě zajímalo,co ty nedokážeš ušít? 😃 To tě naučila mamka? 🙂
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek no tady před chvíli bylo černo a padaly kroupy ..manžel na stavbě betonuje, chudák ... =-)
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek kdepak, mamka .. ta mě ke stroji nechtěla pustit.. šít se učím sama 😃
malejmonasek
20. říj 2010
@katie_25 chudák.... =-) tak snad se tam měl kam schovat?

😃 aha,tak to jsi šikovná....já si šila jako malá věcičky na barbínku a panenky,ale teď bych asi nic neušila 😃
katie_25
20. říj 2010
@malejmonasek jj, schovat se má kam, ale jen jestli nedělal i tak dál, to víš, by mu jinak ztvrdl beton ..takže dnes bude opět vítání večeří a hlavně horkým čajem 🙂
jako holka jsem taky šila oblečky, ale teda jen v ruce, teď mám několik let vlastní stroj, takže můžu šít o 106 😃

Začni psát odpověď...

Odešli