• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@katie_25 my chceme také stavět,ale teď doufám že se to neodloží.... :confused:
No u nás to bude taky tak,akorát že přijede z práce.... :confused: :slight_smile:
Jsem si vzala na tehle týden dovču,že budu pořádně uklízet byt a spíš pořád ležím :grinning:
Já vlastní stroj nemám,ale má moje mamka...ale ta moc nešije...ale také umí.... :slight_smile: Ale na sestry už nešila,mám 7letou a 11 letou :grinning:
20. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, predstavte si, ze jsem dnes lezela na posteli a trochu blbla s detmi a moje Sofinka mi hopsla primo na bricho...Docela mne to bolelo jeste nakou chvili...A ted odpoledne jsem zacala spinit. Je to jen naruzovele, spis nahnedle, ale poradne jsem se vydesila. Asi pujdu k doktorce hned zitra rano...jen doufam, ze nepotratim, to bych asi uz nerozchodila... Tak na sebe davejte pozor. Ja uz mam pri kazdem tehotenstvi strach, co zas bude...Chjo, kdybych nemela deti, hned bych utikala k doktorce. Sice mi vcera prijela na pomoc moje mamka, ale nemuzu nechat maleho porad jen s babi, dnes uz si ji uzil az az... :frowning2: mam strach o toho naseho pulecka...
20. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek jj, taky pořád ležím, ale zítra mi to končí ..půjdu už do práce a asi budu škemrat o volnou sobotu :grinning: nám teď budou pokládat stropy v přízemí, a pak se vrhneme na zvýšené patro, no nevím,zda stihneme střechu než začne chumelit :unamused:

@artikula neboj, snad to bude v pořádku ..opatruj se ..hm, chybí tu objímající smajlík :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula
Ahojky,jejej radši si lehni a lež...a nic nedělej,
snad to nic nebude,ale radši si zajdi k doktorovi....a hlavně se moc nenervuj...
ať ti není ještě hůře.....
A nechceš radši zajet do nemocnice?
Držím moc palečky.... :frowning2:
20. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 dekuji, ten objimajici smajlik me rozesmal, to je od tebe mile :slight_smile:

@malejmonasek zkusim trochu lezet a necham mamku obstarat detatka, snad to do rana vydrzim apak v devet pomazu k doktorce...Ja proste nemuzu mit zadne tehotenstvi pohodove...Furt se musi neco hatit.. :frowning2:
20. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula neboj, určitě to bude dobrý .v kolikátým jsi tt?
20. říj 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 :grinning: to se máš,já budu domka až do neděle,pak jdu v pondělí a úterý a pak pá,so,ne, noční :unamused:
No budu držet palečky ať to stihnete,prej už má ale tento týden padat :unamused:
20. říj 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula z toho si nic nedelej... ja taky nemuzu normalne otehotnet, dneska jsem jela od doktorky a po tydenim spineni jsem zacla krvacet a jeste porad nemam vysledek z te krve, v patek jedu na utz, jsem na to zvedava...
ale spineni nevadi pokud je to neni cervena krev je to vpohode... (to uz jsem poucena)
20. říj 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek no snad sněžit nebude :unamused: no já jdu zítra, pá a teda možná i so a pak celý další týden, ale je tam svátek, takže aspoń jeden den volna .. pak přijde nová holčina, tak s ní budu asi muset na kase nějakou dobu být, než se zaučí a pak mi snad dovolí vzít si zkrácený úvazek :grinning:
20. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula
Tak lež a nech se obskakovat...hlavně se nenervuj....
jak říká Katie určitě to bude dobrý :slight_smile:
jakto?to už jsi měla problémy i s předchozím?
20. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jejda, to jsou teda starosti ..holky, držte se, opatrujte se :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 :grinning: takže pomocnici,nojo to se někdo má :wink: Tak to by ti měly dovolit přeci,no já zatím budu mít ty svoje 12ctky a pak se uvidí co bude dál...zatím vozím další tři lidi do práce a ani jeden nemá řidičák....tak jsem na ně zvědavá a mezi nimi i má mamka :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek tak to budou potom muset jezdit autobusem :grinning:
jj, pomocnici , nehodlám být na kase, kde táhne od dveří a být vůbec mezi lidma, když tam každý kýchá, kašle a tak vůbec
20. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch taky držím palečky...
taky jsem slyšela že dokuť to není krev tak je to v pohodě....
20. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, myslím na vás, aby to bylo v pořádku ..
a já jdu udělat pořádek do kuchyně a připravit večeři (což mi říká, že jsem zapomněla dát píct chleba :confounded: ) a na zítra budou lasagne s cuketou :grinning:
20. říj 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 no on tam bus nejezdí,tak budou jezdit s mistrem no :grinning:
No tak to se ti nedivím,tohle bych také nesnesla,já to nesnesu ani normálně,mám zánět ledvin a močovích cest chronický a brala jsem kvůly tomu hodně dlouho antibiotika a jsem ráda že mám teď klid od toho,mám zničenou imunitu a hned vše chytím.... :unamused:
20. říj 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že jsem tu dlouho nebyla, že ani nestíhám dočíst. :slight_smile:
Zachytila jsem, že jste mluvily o stavení - u nás musím zaklepat - se to snad blíží ke konci. Od minulého týdne máme okna osazená, teď ještě zapravit, udělat fajnovou, vymalovat, podlahy, kuchyň, koupelnu a záchod a budeme snad konečně normálně bydlet. :slight_smile: Ale je fakt, že je to náročný... pořád jen v práci a když člověk přijde domů, tak zase jen pracovat na domku. Já už teda teďka víc odpočívám, protože jsem fakt dost utahaná a naštěstí mi to i prochází, protože si mě teď všichni hýčkají. :wink:
V pátek jdu na kontrolu a vůbec už se nemůžu dočkat. Hlavně, aby bylo všechno v pořádku.
20. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek no pri prvnim diteti jsem nemela zadne problemy, druhe tehu mimodelozni, treti v srpnu tohoto roku skoncilo na konci 5.tt(doktorka me ani neverila, ze jsem byla tehotna, ale mela jsem dva pozitivni testy) a ted jsem taky 26.DC zaspinila a pak nic, udelaal testy, byly pozitivni a pozitri bych mela jit na 1. kontrolu...
Ted jsem v 6.tt...
20. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula to jsi mela biochemicke tehu...
20. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch holka, vubec to neni zadna stranda, ze? Pri Filipkovy jsem zacla spinit, bylo to trochu vic, tak me hned soupli do nemocnice, nebot se doktorka bala, ze by to zas mohlo byt mimodelozni tehotenstvi... Spinila jsem pak jeste jednou, jsem se holt nesmela namahat. Stacilo, ze jsem vytrela chodbu a schody v baraku a uz jsem jela. Brala jsem pak Utrogestan (ale ne pravidelne, jsem lenoch na leky), ale musim rict, ze pak uz to bylo dobry...
20. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ani mi nedelala ultrazvuk, jen vzala moc, udelala teh.tes z moci, ale tam uz se jim nic neukazaalo....Bylo to dva dny po te, co jsem zacala krvacet, asi uz tam bylo malo HCG
20. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula neni to sranda, jsem zvedava jak dopadnu... ale u tebe to bude urcite dobre :slight_smile: drzim palecky :slight_smile:
20. říj 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula aha,držím moc palečky ať vše dopadne dobře....já mám za sebou dva samovolný potraty a nic moc,dlouho jsem se z toho nemohla dostat....bylo mi z toho na nic...a teď se zadařilo a doufám že to bude v pořádku.
@artikula to asi jo, ja to vim, protoze jsem byla na krvi...
@darkwitch byla jsi u doktorky a delala ti ultrazvuk a nebo jeste nic?
20. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula no ja jsem sla dneska na kontrlokni krev a krvacet jsem zacla cestou domu, tak jsem psala doktorce a dohodli jsme se ze uvidime jak dopadla ta krev, ale vysledky jeste nemaji tak me objednala na patek na utz...
20. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch aha, to bude dlouhe cekani...Ach jo, tak ti drzim palce, aby bylo vse v poradku!
20. říj 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula ona tam zitra neni... no bude to dlouhe cekani, ale co se da delat... nejradsi bych se probudila az v patek rano, ale to asi nepujde...
20. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek jj, tak s mistrem, no právě že já měla dost často také zánět močových cest a jednou i zánět ledvin, nerada bych teda zbytečně nastydla :slight_smile:

@jennyparadise tak to v dobrém závidím, u nás se ještě stále buduje :grinning: a taky nic moc nedělám, spíš dělám dozor :grinning:
@artikula tak to na sebe musíš dávat pozor, když už i předtím jsi měla problém :wink:

@darkwitch určitě to bude ok :wink:
20. říj 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
o zanetech mocovych cest mi ani nemluvte taky jsem na ne trpela... ted se snazim hodne pit, aby k nim nedochazelo, ale staci cekat v zime na vlak a vetsinou to spatne zkonci...
20. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek