• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@darkwitch jj, já jím navíc i sušený brusinky :slight_smile:
20. říj 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to jsme se tady sešli banda, já jsem měla taky často záněty močáku a jednou mě taky navštíval zánět ledvin, to byla hrůza :frowning2: Tak nevim jak to děláme, že na to všechny trpíme!? :confounded: Hold musíme na sebe všechny dávat pozor a opatrovat se a vy co máte problémy ještě víc a uvidíte, že všechno bude dobrý!!! Já tomu teda věřim!!! :wink:
20. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 brusinky taky jim a mam doma skoro porad urinal a jak citim, ze by mohl prijit, hned si dam urinal...
20. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se zánětama močových cest jsem si taky užila svoje. Dokonce jsem měla teď jeden hned na začátku těhotenství bohužel. Ale už jsem o těhotenství věděla, takže jsem aspoň dostala bezpečný antibiotika. Jen doufám, že se mi to zase nebude vracet. Jednu dobu už jsem měla záněty každej měsíc i přes imunoterapii a všechna vyšetření, tak na se snažím na sebe dávat fakt hodně pozor, ale stejně to občas příjde, i když vůbec neprochladnu ani nic podobného.
20. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, koukám, že jsme na tom stejně .. :confounded: musíme na sebe dávat pozor :wink:
20. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky baštím brusinky :slight_smile: A taky mi to párkrát dostoupalo až na ledviny. :frowning2:
Já jsem holky skoro až ráda (ne, že bych to někomu přála), že je nás tady tolik se stejnýma potížema. Já už si totiž chvilkama připadám jak magor, protože v okolí na to vůbec nikdo netrpí a já se furt hlídám, oblíkám, prolívám čajem a vodou a vůbec všechno a stejně mě to každou chvíli přepadne a okolí to moc nechápe no.. A nejhorší je, když to na mě začíná lézt... to jsem z toho ještě neuvěřitelně rozmrzelá a naštvaná a snažím se zalézt do postele a rozpít to, ale je mi to zase trapný, když okolo mě všichni pracují (protože v tom domě, který rekonstruujeme už rovnou bydlíme).
20. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyparadise no prostě, jak jednou zánět máš, tak pak se většinou vrací ... já třeba nechápu holčiny, jak v zimě nosí ty krátký bundy a mají holý záda , to já už bych doma ležela a ládovala se atb .. holt si na sebe musíme dávat pozor a ostatní ať si říkají co chtějí, zdraví je přeci přednější :grinning:
20. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 jasne taky nechapu jak nekdo muze nosit hola zada, ja si to nedovolim ani v lete... a jak se trochu ochladi hned zacnu nosit natelnik...
20. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch přesně, bez tílka ani náhodou a taky teplých ponožek :slight_smile:
20. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak... vzdycky v praci trpim kdyz musim jit za reditelem nebo na jednani a misto pantofli s tlustyma ponozkama si musim vzit lodicky...
20. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :grinning: :grinning: to by asi ředitel koukal :grinning:
20. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 to asi jo... ale tak kdyz sedim v kancelari tak to neresim me je zdravi prednejsi...
20. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nosim taky furt tílko :slight_smile: protože z těhle nízkých riflí co se teď dělaj, všem koukaj záda a někomu i něco víc :grinning: No, jo když jsem byla mladší, tak mi furt říkali, stroj se.... Známe to asi všechny, že jo :grinning:
20. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 presne tak :slight_smile: taky mi ze vsech kalhot koukaj zada a jeste mi je jedna vrstva malo...
20. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď trochu změnim téma. bylo mi furt divný, že jsem nedostala fotečku, když tady většinou píšete, že vám jí doktorka dala. Tak jsem se koukla na recenzi mojí doktorky a dočetla jsem se teda věci :unamused: Hodně maminek muselo o fotku prosit a dokonce si ji chtělo i zaplatit, ale paní doktorce se do toho nějak nechtělo, některé psaly, že fotku nakonec vymořily, ale některé nedostaly za celou dobu ani jednu!!! Tak nevim, jsem z toho trochu špatná. Ještě ke všemu v celkovém hodnocení nedopadla moc dobře, byli tam i horší zkušenosti než jen to že nedala fotku :frowning2: Mamka chodí ke stejné doktorce a už ní není moc spokojená a chtěla by přestoupit, už i ví kam. Já bych teda taky ráda přestoupila, ale nevím jestli je to možný když už jsem se nahlásila jako těhu k tý mojí. A mamce to zatím nemůžu říct a poradit se s ní, protože neví že jsem těhu! To je článek, že jo :wink: Díky za vaše rady a názory :slight_smile:
20. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike já musím říct za sebe, že mne je teda lépe. podbříšek mne teda už tak nebolí.
20. říj 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 ja myslim, ze prestoupit muzes, ale malokdo te bude jako tehu chtit, se budes muset asi trosku vic poptat...
20. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s tema zanetama me napada. Ja na ne nikdy netrpela, ale mela jsem jednoho, teda myho prvniho kluka a videli jsme se jen jednou za mesic a po kazde, kdyz jsme se pomilovali, tak na druhy den jsem mela zanet mocovych cest jako prase...A kdyz uz to bylo asi potreti, tak jsem sla na gyndu, pac uz si mudra nevedela rady, jak je to mozne. Tak jsem byla na gynde a duvodem byl streptokok. Je to tam dole, a kdyz se sexuje, tak nekteri lide s oslabenou imunitou na to hur reaguji (on se nak tim sexem dostane do moc.ces, mame to holt blizko :sweat_smile: ). Od te doby se semnou ten streptokok tahne, ale na zanety netrpim. Ale mam ho tam, pac v tehotenstvi se asi tak v 35.tt na nej dela test(vyter) a mam ho pokazde. Pri porodu mi pak davaji antibiotika, aby se mimco pri porodu nenakazilo.
No, treba je to taky duvod, ze na ne trpite. Ale nejsem Dr. Az budeme v 35.tt, tak uvidime... :wink:
20. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji hezký večer. Jste se dneska rozepsaly. Já jsem byla do pěti v práci a pak jsme byly s manželem u jeho rodičů. Tak jsem se tam pěkně najedla. Obložené vejce a zákusky. :slight_smile: Jsem se přejdla. :slight_smile:
20. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer všem
20. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j A ve kterém jsi týdnu!?
20. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :frowning2: tak to budu muset ještě nějak zjistit. chjo
20. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula taky držím palečky at vse dopadne jak má.
20. říj 2010 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula Fíha, tak to jsem nevěděla.
20. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 :slight_smile: hi hi nevím :slight_smile: jdu na gyndu v pondělí. ale počítám tak ten 6
20. říj 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j :slight_smile: tak to jsem taky zvědavá :wink:
20. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 určitě přestoupit k jiné lékařce můžeš. Já jsem také u prvního těhu přestoupila a dokonce někdy ve 13tt, nebyla jsem spokojená. nechtěl mi dělat ultrazvuk,fotky nic. a dokonce mi řekl,že jeden ultrazvuk na začátku a pak mi udělá až v 8 .měsíci. přestoupila jsem a byla max. spokojená.
20. říj 2010 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 :wink: já jsem také zvědavá :slight_smile:
20. říj 2010 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla, toho bylo :grinning:

vy co šijete, pletete atd. to jste ale šikulky, já na tyhle věci jsem úplně levá, ještě že se to dá koupit :slight_smile:

katie_25: jsi šikulka švadlenko :wink:

ad milování v prvním trimestru - no my teda neřádíme mám strach, ale dva dny před testem jsme byli hodně divocí :grinning: ale to jsem ještě nevěděla že jsem těhu, tak to mě snad omlouvá. Ted teda už mám docela strach, tak jen tak trochu a opatrně :wink:

katcha21: určitě můžeš změnit lékařku, já jsem ji ted také změnila. Měla jsem mooooc hodnou gynekoložku, ale už šla do důchodu, a má jen jeden ordinační den v týdnu, a to jsem nechtěla riskovat, že když budou problémy, tak co budu dělat zbytek týdne. Novou gynekoložku jsem chtěla vybírat podle recenzí jak tu na konikovi, tak na www.znamylekar.cz, sice mi to pomohlo v tom, že jsem zjistila kdo je v Brně nejlepší, ale když jsem je obvolala tak nikde nebrali, všude stop stav. Tak jsem potom musela stejně vybírat podle jiných kritérií. Ale fotečku jsem taky nedostala
20. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j Teda, tak to bych právě nechtěla. Chjo, to mám teda zádrhel. Musim se na to vrhnout a pak vám řeknu jak jsem uspěla jinde :grinning: A třeba mi dá nová doktorka hnedka fotku,moc bych chtěla moc :grinning:
20. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek