• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
darkwitch artikula - držím vám oběma palce at to je zítra, respetive v pátek dobré. Uvidíte že ano. :wink:
20. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula Jo, jo, je to tak. Já už právě těch zánětů měla tolik, že i na toto vyšetřili jak mě tak manžela a ten streptokok tam taky byl, ale ani přeléčení nepomohlo. Mě se totiž ty bakterie střídají. Vím teda určitě, že od manžela to nemám, protože jsme spolu devět let a ty záněty mám tak šest nebo pět let a navíc má všechny vyšetření a u mých zánětů ne vždy předcházel sex, ale je pravda, že to tak často může být.
20. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Jejda, tak snad budem mít štěstí a někde se nás ujmou :slight_smile: Jo přesně na tyto stránky jsem koukala a moje doktorka dopadla s hodnocením -10%, což je docela znepokojující ( hodnotilo jí 60 holek, to se mi zdá dost) a ta moje vybraná má dokonce +80% :wink: Snad nebude mít plno, snad se k ní ještě vejdem :wink: A nevim proč jsou na ty fotky tak opatrný :frowning2:
20. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja po sexu nemam... a uz o tom nemluvte zaciname me bolet mocak, jen o tom mluvite...
20. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: taky nevím proč jsou tak skoupý. :frowning2: ale myslím si, že vzhledem k tomu co se může vše stát, tak možná raději vyčkám hlavně at je vše ok.

Snad budeš mít štěstí, a vezmou tě tam kde chceš. Zkus to co nejdříve obvolat. Já když jsem to obvolávala, a psali i maily, tak jsem zminovala že jsem asi těhotná, tak možná i to byl důvod proč mě nevzali. :frowning2: Nakonec mě vzali na místě kde má ta lékařka průměrné hodnocení, byla jsem zatím u ní jednou, tak těžko hodnotit, špatná nebyla, ale na vše jsem se musela ptát, nic mi sama neřekla :frowning2: ale zase je tam více lékařů na jednom místě, to znamená v případě potřeby, mají to vše v pc, a vezme mě jiný, mají tam ultrazvuky, tak uvidíme
20. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 To jo, ale určitě bude všechno v pohodě! :wink:
Díky, tak já to neřeknu a pak budu ve druhym měsíci hóóódně překvapená :grinning:
Né, to by asi ta původní doktorka přeposlala kartu a tak by mi to nevyšlo :slight_smile:
Tak snad z ní vydoluješ všechno co budeš chtít vědět a nebo se třeba pak rozmluví sama :slight_smile:
To jo, to je výhoda i v případě, že třeba tvá doktorka onemocní.
20. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já dojdu ven se psem a pak asi skočim do pelíšku, dneska se mi chce mocinky spinkat :wink:
Mějte se pěkně a moc neponocujte :wink: a už se těšim až budu zítra dočítat :grinning:
20. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim nam davaji fotku embryjka kdyz nam ho zavadeji a tam vysledek neni vubec jisty... tak tim nejistym vysledkem to asi nebude....
20. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Já jsem taky byla donucena přestoupit k jinému gynekologovi.Chodila jsem k paní doktorce,v 18. letech mi řekla že pravděpodobně nebudu moct mít děti,že jsem velmi chudá,navíc paní doktorka byla náladová,když jsem chtěla něco vysvětlit,řekla mi jen,"v čekárně je letáček" (kt. jsem si četla,já chtěla doplnit info).Za 2 měsíce potom co mi řekla,že asi nebudu mít děti jsem otěhotněla! Ihned jsem přešla k jinému doktorovi..pro jistotu.Ke chlapovi,jsem u něj dodnes a jsem mooc spokojená.Když jsem přestupovala zrovna jsem mu řekla,že jsem těhotná,a že k paní doktorce chodit už nechcu skrz její náladovost a to co mi řekla.Vzal mě ihned (i když už nebral nové pacienty) Pro kartu jsem nemusela,pan doktor si ji vyžádal sám:slight_smile:A děti mám 2 a třetí na cestě.Od oné paní doktorky později odešla i má máma a sestra.Taky byly nespokojené.
20. říj 2010 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 ty předporodní kurzy často dělají přímo porodnice, takže se informuj přímo tam. Já jsem v té době bydlela v Brně a tam i kromě porodnic bylo možností hodně. Chodila jsem na kurz jedné porodní asistentky a bylo to moc fajn - 8 setkání po 3 hodinách. Bylo to sice dražší (přes 2000 Kč), ale pojišťovna mi zpětně 1000 Kč proplatila zpět. Chodila jsem tam i na cvičení pro těhotné a pak s malým prckem na cvičení pro děti od 3 měsíců. Kdybychom teď nebydleli tak z ruky, tak tam chodím pořád :slight_smile:
20. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda vas docist, to nekdy o nervy :grinning:
Chci se zeptat jestli nevite od kdy se dela ultrazvuk uz pres bricho :slight_smile:
20. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď hodím jednu otázku do pléna: Mám totiž dilema. Oznámení o těhotenství chceme dát obojím rodičům až pod stromeček. Problém je v tom, že skoro každý víkend trávíme u manželových rodičů, kteří bydlí 10 km od nás. A tam se vždycky při obědě každému naleje štamprlátko domácího likéru z černých bezinek. Je to hrozná mňamka, prý je to dobré na červené krvinky, vždycky po tom jdu jak vosa po medu, takže když teď odmítnu, hned padne podezření :slight_smile: . Ten likér je úplně slaboučký, možná je v něm alkoholu jak ve víně, a štamprlátko je malé. Mohl by to za mě v nestřežené chvíli vypít manžel, ale bohužel vždycky řídí a na alkohol za volantem je hrozný pes. Jednou třeba můžu odmítnout s výmluvou, že mi není dobře, ale to se dá fakt jednou a ne každý víkend až do Vánoc :slight_smile: . Co si o tom myslíte? Při prvním těhu jsem fakt za celou dobu neolízla ani kapičku alkoholu (ani pivo), ale někde jsem četla, že např. deci vína příležitostně ničemu neuškodí, tak nevím. Až půjdu za MUDr., tak se zeptám, ale zajímalo by mě, jak jste na tom s alkoholem vy :grinning: . Teď jdu umýt nádobí a zítra se těším na vaše rady :slight_smile: .
20. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax tak tohle si fakt nepamatuju, ani přibližně :frowning2:
20. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin ja pred tehu videla alkohol tak jednou za pul roku :grinning: Takze pro me neni problem vydrzet cele tehu bez kapky alkoholu...osobne bych se ale radsi alkoholu vyhnula alespon v prvnim trimestru, ale pockej na rady ostatnich :slight_smile:
20. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jdu popřát dobrou noc všem, případně krásné ráno těm co už spinkají

terrorkax: já myslím že přes bříško se ultrazvuk dělá ve 12. týdnu, ale jistá si nejsem, spíš asi poradí holky, co už mají děti

jajulin: já jsem na tom podobně jak terrorkax já když alkohol nevidím celý rok nijak mi nechybí, ale myslím že v takovém malinkatém množství to nevadí, mám kamarádky, které těhotenství zjistili pozdě a mezitím byl třeba silvestr, či jiná oslava, kde se nejednalo o malé množství alkoholu. Ale já osobně jajulin bych se asi alkoholu vyhla aspon ted v nejbližších týdnech.
20. říj 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. říj 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrorkax: dobrou noc i tobě :wink:
20. říj 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpovědi. Teď možná vypadám jako největší alkoholik :grinning: , ale taky pro mě není problém bez alkoholu vydržet. Spíš jde o to, že nevím, jak to zakamuflovat před tchánovci, když nechci, aby se to dozvěděli dřív než na Vánoce :slight_smile: . Myslím, že jinak jsme schopni to ve všech směrech před nimi utajit, ale na tom alkoholu to asi ztroskotá :slight_smile:.
Přeju dobrou noc všem.
20. říj 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nedalo mi to a jdu Vás pozdravit :slight_smile: Mě se narodil syn v 4.června2010 a je to moje největší štěstíčko.. Chtěla bych Vám všem popřát krásné, klidné a ničím nerušené těhulkování :slight_smile: ... tajně Vám to zavidím :sweat_smile:
Mějte se krásně a opatrujte sebe i ty malé drobečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek Díky a at ti malej dela jen a jen radost :slight_smile:
20. říj 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek ahoj, jé taky blížeňátko :dizzy_face:

holky, koukám, že měníte dr., tak ten můj snad nebude skoupej a obrázek mi dá .. za chvilinku jdu na KO, tak pááá a buďte na sebe opatrný :slight_smile:
21. říj 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin Nevím, jak jsi na tom s řízením, ale co kdyby jsi od teď začala cestou od manželových rodičů řídit ty? Tak bys mohla říct, že nechceš ani trošku alkoholu kvůli řízení :slight_smile: Jinak jsem někde četla, že sklenka vína denně (nebo týdně? teď nevím :sweat_smile: ) neuškodí. Já teda alkoholu moc nedám tak jako tak. To spíš mě trápí, že nemůžu nakládaný hermelín :grinning:

@katie_25 Hodně štěstí!!
21. říj 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin já myslím, že určo malé štramplátko neuškodí. říká se že opravdu se může příležitostně i vínko. tak já v tom problém nevidím, pokud to snese tvůj žaludek,tak proč né.
21. říj 2010 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Tak na tebe myslim, ať ti dá obrázek a pak se nám pochlubíš viď :wink:
21. říj 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem

jajulin - neboj to si nemyslíme :wink: ale myslím že je výborný nápad madliska, řídit, a tím pádem nemůžeš pít. Zároveň mají holky pravdu v tom, že malé množství neškodí. Ale asi bych to vyřešila tak, jak píše madlisek.

katie_25 už se těšíme na obrázek
21. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petullek moooooc děkujeme, snad bude vše v pořádku.
21. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek diky moc a taky se pridavam a preji at vam synacek krasne roste....
21. říj 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jinak dneska me ceka kontrola u Dr. tak jsem zvedava co mi vsechno rekne.....chtela bych taky fotecku ale uvidime co dostanu :slight_smile: ale hlavne at je vsechno v poradku....no uvidime...pak dam vedet
21. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem si koupila ten těhu čaj od Teekane a je moc dobrý, taková příjemná směs kopřivy, meduňky a máty a hlavně tam neni rooibos :grinning:
Meduňka je prý uklidňující a uspávací, což teda teďka moc nepotřebuju, pořád se mi chce spát :grinning: ale chuť má fajn.
21. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petullek: malej je krááásnej, prošli jsem si pár fotek a je to velký šikula.

21. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek