• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@badrick To víš, že bude všechno dobrý! :slight_smile: Bezva, další fotka dneska, už se těšim :wink:
21. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
badrick: hodně štěstí na kontrole, a potom chceme vidět fotečku a číst dojmy :slight_smile:
21. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: tak děkuji za inspiraci a asi si ho dnes také koupím, jsem hodně čajová, protože kávu vůbec nepiji, ale zatím piji jen běžné ovocné čaje. Jen se možná blbě zeptám, bylinky v tom čaji nijak nevadí? já někde četla, že s bylinkami se to nemá přehánět, ale pokud je to vyloženě čaj pro těhotné, tak to bude vše OK :slight_smile: Kupovala jsi ho v lékárně?
21. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Neni zač :slight_smile: já mám právě taky ráda čajíky, všechny ovocný, zelený, bylinkový, dalo by se říct, že kromě vody nic jinýho nepiju, občas jsem si dala grepový Tonic, ale na ten si budu muset počkat :wink:
Bylinky určitě nevaděj protože kopřiva je pročisťující a má prý omlazující účinky.
Jinak přímo na krabičce je toto: Určité fáze v životě matky a dítěte vyžadují zvýšenou pozornost. Společně s předními pediatry Teekane vyvinulo unikátní bylinnou směs, která uspokojuje jak potřeby matky v průběhu těhotenství, tak i jejího dítěte v raném vývinu. A vyvážená kombinace bylin pomáhá vyplavovat škodlivé látky z organizmu.
Neboj, určitě to nebude nic špatnýho. Dávkování je 2-3 šákly za den.
Jj je tam 16 sáčků a cca 32Kč.
21. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: děkuji moc za podrobný opis z krabičky :wink: Já jsem právě taky hodně čajíková. Piji vícemeně jen vodu, sem tam naředěný džus a hlavně ty čaje, ale v létě jsem si i sem tam ráda dala na zahrádce točenou kofolu. Čaje si dělám do takového půllitrového velkého hrnku, leží mi tu v práci pořád na stole a popojím, dnes mám jahůdkový :slight_smile: Na mě by ten šálek byl málo víš. :slight_smile:
už aby byla příští kontrola, ale já ji mám až za tři týdny :frowning2:
21. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Jasně, já to mám podobně :wink:
Teda až za tři týdny, to je za dlouho :unamused: Já jdu 2.11. a taky se mi to bude zdát jako věčnost :confounded:
21. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju holky..pokud fotecka bude tak ji sem urcite dam :slight_smile:....jinak ja taky popijim cajiky a taky ovocne a chci si koupit nejaky ten pro tehule....tak asi nejspis vyzkousim ten co jste tady psaly :slight_smile:.... uz at jsem u Dr....
21. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je celkem dlouha doba ale taky pocitam s tim, ze mi dneska rekne, ze mam prijit tak za dva tri tydny...uvidime.....
21. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: ju ju až 8.11., já byla ted 18.10., tak je to po třech týdnech. A ty jsi byla kdy že jdeš 2.11.?

badrick: a i kdyby fotečka nebyla to nevadí, mě ji také nedala, leda bych si ji musela sama udělat, ale já byla tak vyplašená .... takže nemám. Hlavně at je vše ok. :wink:
21. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 To je zajímavý, já jsem byla 19.10. a jdu přesně po 14ti dnech toho 2.11.
Jak sama udělat!? To jde!? No já jsem byla taky taková zaskočená, sice jsem podle testu věděla, že jsem těhu, ale jak mi řekla, že mi udělá UTZ jestli to je živej plod, tak jsem zapomněla uplně na všechno.
Naštěstí to bylo všechno dobrý a viděla jsem už srdíčko, tak mám fotečku v hlavě :grinning: , škoda jen, že se nemůžu pochlubit :slight_smile:
21. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: tak u mě srdíčko ještě nebylo :frowning2: hlavně že máš fotečku v hlavě. No já myslela sama tak, že tu obrazovku co ti ukáže, si třeba mobilem vyfotíš víš.

Ty se máš že jdeš po 14 dnech, úplně závidím.
21. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Asi jsi tam byla moc brzo :wink: Já jsem si test udělala už týden před první kontrolou u Dr, tak možná proto.
Jo aha, už jsem myslela, že by tě pustila k přístroji aby sis fotku sama vytisknula :grinning:
Nezlob se, možná už jsem se tě ptala, ale ve kterém jsi týdnu!?
Neboj, taky se dočkáš a pak nám budeš vyprávět, že to bylo bezva a my budem třeba dlouhou dobu před konrolou :wink:
21. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: no já si test dělala 10.10. a 18.10. jsem šla k doktorce. Byla jsem jestli dobře počítám tak v pondělí 6+1. Dvě fazolky byly vidět, ty mi na obrazovce ukázala, ale nic víc, že je to brzo. Jen mi řekla že jsou dvě, ale že se uvidí. Když jsem se aktivně ptala, který je to týden, tak jen se usmála, ale že je to brzo. Ono taky záleží kdy byla ovulace atd., takže ono se to asi fakt těžko přesně takhle brzo řekne, aspon se tím uklidnuji. Ono jak mi je 31, a je to první, tak jsem vyklepaná no. No ale zase jsem potěšená, že nám to vlastně v našem věku vyšlo hned.
21. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Aha, no mě řekla dr, že jsem 5+6 toho 19.10.
Tak to je fajn, že tam byly vidět a uvidíš, že to bude dobrý a taky uvidíš jak tepe :wink:
Jj, špatně jsem ve vyjádřila, myslela jsem to označení od poslední MS.
Jsou to takový prďolové jak špendlíková hlavička, tak musíme vydržet než budem vědět kolik jim je :grinning:
Neboj všechno bude dobrý, že ti to vyšlo hned to jen potvrzuje :wink:
Já jsem měla taky nervy, protože jsem pár dní před tim onemocněla se zádama a brala jsem takový oblbováky, že jsem byla jak zfetovaná a ty léky se samozřejmě nesmí brát při těhu, takže jsem se honem honem musela zeptat a
dr. mi řekla že podle ovulace to je všechno v pořádku, že jsme to stihly a léky už se ve mě s mimi nepotkaly, tak se mi moc ulevilo a teď už věřim že bude všechno dobrý! :grinning:
21. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21: uvidíš že bude vše dobré :wink: a ono ty léky úplně na začátku když ještě nevíš, že jsi těhu určitě neva, a hlavně už mimískovi bije srdíčko jupíííí. Tak to já bych měla mít prdolky ještě o 5 dnů starší než ty, a srdíčko ještě nebylo :frowning2: ach jo, tak nevím, kdy to srdíčko už má být určitě vidět, aby nebylo něco špatně. Ale snad to je třeba tím, že někdo má ovulaci uprostřed cyklu, někdo jinak, tak uvidíme. Ach jo, už aby byl listopad.
21. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja vubec nemam prehled kdy ma být slyset srdicko....ale neboj urcite bude vsechno v poradku.... ja jsem napjata jak struny pred tou dnesni kontrolou.....doktor zacina ve 13 hod takze uz tam radeji budu o pul jedne at tam zase neni plno lidi....pak vam reknu co jsem se dozvedela....
21. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Jo, musíme věřit že to bude v pohodě! Nemyslet na to špatný, protože bychom se jenom nervovaly a to mimískům nemůžeme udělat! :wink: Přesně tak, jupííí! :slight_smile:
Neboj bude to dobrý, u každýho to může být trochu jinak. Nikdo neni podle tabulek, to by taky byla nuda :wink:
Ono to uteče, počkej až budem mít za chvíli termín a budem si řikat, že se bojíme porodu a jak to pak všechno zvládnem a že nebudem vědět proč mimi brečí :grinning:
Já už bych tak rád vlítla do obchodu a polovinu věcí bych vykoupila :grinning: ale to je ještě opravdu brzo a ani nevim jestli to bude kluk a nebo holka :slight_smile:
Chtěla bys víc holku a nebo kluka a nebo snad páreček!? :slight_smile:
21. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick Tak jo, už teď se těšim :wink:
21. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju za rady ohledně toho alkoholu. Samozřejmě to řízení auta by byla první možnost, která by mě napadla. Hrdě jsem tady psala, jak jsem v těhu dělala autoškolu, jenže od té doby neřídím a řidičák mám pěkně uklizený v peněžence :grinning: . Máme doma jedno auto, kterým jezdí manža do práce, a já nemám motivaci jezdit. Až mě okolnosti donutí, tak teprve asi začnu.
21. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě bych vás holky chtěla povzbudit v tom strachu o miminko, hlavně v prvním trimestru. Samozřejmě se může zvrtnout cokoli, ale na druhou stranu i takhle malá mimča toho hodně vydrží. Já jsem v 5. týdnu předchozího těhu byla na operaci se slepákem a všechno dopadlo skvěle, anestezie mu neuškodila. Myslím, že pokud je mimísek silný, zdravý a má vůli žít, tak toho hodně vydrží. Nechci tady nikoho planě utěšovat, že se nemůže nic stát, ale tolik má zkušenost.
21. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin no tak to si myslim, ze je prave vhodna doba zacit ridit.....alespon se mas na co vymluvit, ze ses k tomu konecne dokopala, takze pres tyden ridit nemuzes nebot manza jezdi do prace a jediny den kdy to je mozne i z dozorem jako ze z manzou tak to je ta sobota :slight_smile: a alespon mas peknou vymluvu a nikdo by to nemel poznat a manza te v tom urcite podpori....a alespn se naucis ridit...takze spojis prijemne s uzitecnym :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulin: ahoj, no já myslím že tohle je ideální motivace proč řídít nemyslíš? :slight_smile: Zdokonalíš se v řízení, a i překvapení vydrží neprozrazeno do vánoc. :wink: I když mě se to mluví, já řidičák nemám. A motivaci mám že dostanu od manžela starší auto, když si udělám řidičák, ale jaksi mě to zatím nedonutilo :grinning:

děkuji za povzbuzení, jsi moc hodná, jak psala katcha 21, nikdo nejsme podle tabulek, ale i tak to v člověku hlodá, ale snažím se na to tolik nemyslet.

katcha21: no já kdybych si mohla vybrat tak bych chtěla holčičku, pokud by to byly dvojčátka tak holka-kluk, to je ideální představa :slight_smile: jinak mi je to vlastně jedno, hlavně at je vše v pořádku - když to bude chlapeček, aspon nemusíme dumat nad jménem bude to Honzík po manželovi :grinning:
21. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
badrick: za hodku už jdeš na kontrolu, tak hodně štěstí. :wink: uvidíš, vše bude v pořádku.
21. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda čtyři dny tu nejsem a zase tolik nového nakecáte :slight_smile:
Já jsem objednaná k doktorce na první kontrolu až 1.11., má předtím dovolenou :frowning2: a to už budu v 7.týdnu, tak snad bude vše OK. jinak jsem koukala na tu stránku hodnocení doktorů a ta moje má 100% :slight_smile: ...což už jsem teda věděla i bez té stránky, protože je opravdu výborná a já k ní přešla už před osmi lety....hodnotilo jí 60 lidí, to myslím je dobrý vzorek :wink:
Jinak je mi pořád pěkně špatně! už jsem ráno i několikrát zvracela...nejhorší je to že to !nemůžu" nikomu říct...a tvářit se happy..... no a ještě jedna zkušenost, jednu noc jsem se probudila, hrozný sen, jak se mi chce čurat a nemám kde, a měla jsem hrozný tlak na močák, jdu na záchod a nic.....a zachvilu zase...nemohla jsem usnout, jak jsem měla pocit že se mi chce pořád na záchod....děsný! ale jinak zatím nepociťuju, že bych chodila častěji na záchod, vy jo? to asi až později, že?
tak se mějte....a přeju všem krásnou návstvěvu u doktora :wink:
21. říj 2010 v 11:28  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 diky uz se nemuzu dockat :slight_smile: jdu hodit sprchu a trosku se upravit at se doktor nelekne :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin ahoj, jestli můžu poradit, začni řídit co nejdřív! já už teda řídím dlouho, ale vím od kamarádek, že co se jim narodili děti, jsou buď daleko opatrnějšími řidičkami, nebo jedna už se teď bojí tolik, že už ani nezačne....a já to pozorovala i na švagrové, jako bezdětná svobodná holka řídila jako drak, ale teď už je opatrná, ale dobrý řidič to ano!
jen chci říct, že pak už se člövěk nebojí jen o sebe a o auto, ale jakmile ti bečí malej uzlík v autosedačce....no prostě jsou to nervy i u zkušených řidiček, natož u začátečníka....
21. říj 2010 v 11:34  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava no ja na zachod chodim celkem casto....ale to jsem chodila i pred tim....nebot celkem dodrzuji pitny rezim....ale v noci jdu pravidelne alespon 1x a to jsem drive nechodivala....tak nevim
21. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick pak poreferuj, co jsi všechno absolvovala, jo :wink: mě to čeká až za 14 dní :unamused:
21. říj 2010 v 11:35  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 čus holkýý .. tak mám po kontrole, vše v pořádku, děloha prý krásně roste, HCG v 7tt přes 35 000 .. a teď jsem prý asi 8+3 tt a obrázek není, dr. UTZ nedělá,takže musím přímo do fakultky, jsem objednaná až na 18.11. :grinning:
21. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a koupím si Katchi čajík teekanne :wink:

jj a ten UTZ se platí 360,- a odběr krve 800,- ..
21. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek