• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
katie_25 gratuluji ke kontrole :wink: , tak to si změn už týden, ted už jsi v 9 týdnu :slight_smile:, jsi o týden zase dál, jupííí vid.

A jak to že ti nedělal ultrazvuk? No já u doktorky byla zatím jen jednou v pondělí, brala mi stěry, a dělala vnitřní ultrazvuk, ale zase jsem neměla srdíčko :frowning2: A co ty a mimískovo srdíčko? a to budeš mít nějaký speciální UTZ, že se za něj platí? Já nic neplatila, jen platím klasicky 30,- Kč + 40,- Kč za jednorázové nástroje (nevím jak se správně jmenují)

Takže další kontrolu máš až za měsíc? to je hrůza co? :unamused:

21. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katie_25 teekanne z nás bude mít holky radost :grinning: jak jim čajíky skoupíme :slight_smile:
21. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 no podle dr. jsem 8+3 ale podle netu mám 7+4 ..takže teda nevím, dr. říkal,že se to dozvím přesně až podle UTZ .. je to ten skreening, dělá se od 8tt do 12 tt tuším .. a na UTZ jsem se ptala, dr. posílá za celé těhu jen na celkově tři UTZ, první placený, další zdarma ve 26tt a pak tuším 30tt ..takže teda moc obrázků nebudu mít, ale prý je lepší dělat méně UTZ, protože to škodí miminku :wink: no a jinak u doktora neplatím nic
21. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katie_25 to jsem taky slyšela že se zase zbytečně často ten UTZ dělat nemá. U nás se myslím dělá ve 12tt, potom v 20tt a potom kolem toho 30tt. Ale je to orientační, zatím se v tom moc neorientuji.

s fotečkou se netrap, já raději bez foteček, hlavně at ty mimísky máme zdravé.

A k srdíčku ti něco říkal?
21. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééé mě se vymazal můj sloh :angry:
21. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Jupííí, rostééé!!! Taky posílám gratulaci :wink: To je informací a koukám, že každý doktor to zase dělá jinak.
Mě ultrazvuk dělala a neplatila jsem nic, ani těch 30kč, tak nevim jestli zapomněla.
Jasně, raději míň obrázků a ať ho v bříšku nikdo neruší :wink:
21. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 gratuluji ke kontrole, jen tak dále :slight_smile:
21. říj 2010 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu také platit - prý 800 kč ale je to na celé těhotenství. kamarádka byla ted v 13tt na to vyšetření Downův syndrom a platila za to 600 kč.
21. říj 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky 30 kc se v tehu neplati !! Plati se pouze pri prvni prohlidce, kde dr potvrdi tehotenstvi, pak uz ne..tak si na to dejte pozor
21. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrorkax: děkuji moc za info. Já byla zatím jen na té první, proto jsem to tedy asi platila. Ale těch 30,- kč mi nevadí platit, hlavně at mi udělá a zkontroluje vše co má. :wink: A jak se dnes máš?
21. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 docela fajn :slight_smile: vyborne jsem se vyspala :grinning: co ty?
21. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrorkax: já spala jak zabitá :wink: ale vstávala už v šest, za chvíli jdu na oběd, mnam. Tak se zatím tu mějte, a zase příjdu večer.
21. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau drbny, jeden den tu clovek neni a hned je tu 10 novych stranek! :grinning:
artikula, darkwitch, drzim pesti holky!!! :unamused:
ad utz, manzel se mnou chodil nejak od toho 9tt, do 20. pak uz je mimco velke a neni videt na utz cele, takze ani fotky pak uz nejsou nic moc, kdyz se tam vejde jen kousek miminka. urcite o fotky u dr proste a nenechte se odbyt :wink: . ataky doporucuju si je prefotit, nektere bohuzel rady vyblednou...
me je blivno, mam furt hlad a na nic chut... vcera jsem jela s kamoskou na cely den na nakupy a byla jsem totalne mrtva a taky me pak odpoledne uz dost bolelo bricho :confounded:
21. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula,to bude dobrý! držim palce :wink:
21. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 me dr rikala, ze ten screening v prvnim trimestru neni povinny, at se do priste rozmyslim, jestli na nej chci jit ( budu platit 1000). Urcite na nej teda pudu, tisicovka se utrati vickrat za kraviny, tady aspon udelam neco pro mimi :slight_smile: :slight_smile: a chci vzit sebou manzu na utz aby taky videl prcka :grinning:
21. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax já neplatila ani poprvé :grinning: jé a zapomněla jsem se zeptat, zda manžel může se mnou, tak si tam ještě brnknu a zjistím ..
jo a dostala jsem dva balíčky u dr .. je tam hodně časopisů, maminka, betynka apod.. dudlíky, plínky, vzorky krémů pro mimčo i maminu, vlhčený ubrousky a taky pitíčko Caro :grinning: :grinning: :grinning: akorát, nevím, že jsem dostala dva .. :grinning:
21. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 tyjo se mas :grinning: ja vubec nevim jestli neco dostanu..mozna pak s prukazkou..teda doufam :grinning:
21. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim navrat od doktorky a tady jsou novinky a nenovinky...

jsem ted 5+2tt, co z je dost brzo. Doktorka mi delala stery a vnitrni utz a rikala, ze s trochou fantazie tam teda neco malinkateho je videt, tako malinka bublinka (i ja jsem ji zahlidla), jinak zvetseny levy vajecnik. Rika, ze jeste nemuze ric na 100%, ze jde o tehotenstvi :unamused: , ale mam prijit za dva tydny 4.11...Tak snad tam neco bude. Jinak nespinim a rikala, ze klidne muzu, hlavne to nesmi byt jako MS...Trochu jsem se ulkidnila, ale rikam si, jestli to mimisek dotahne do konce, kdyz je tam takove male nic. Pri Filipkovi ta bublinka byla vetsi i to zlute telisko bylo videt,ale uz nevim presne, kdy jsem tam byla..
21. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula kazde dite muze rust jinak, tak snad to dokonce dotahne....
21. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to dává snad každý dr. , jsou to prostě propagační materiály .. :wink:

@artikula neboj, já měla při první kontrole (5tt) zas zvětšený pravý vaječník, ale nic mě nebolelo, ani jsem nešpinila, takže teď mi dr. potvrdil,že je to v pořádku a nemusím se bát, jen se teda opatrovat a nenastydnout :wink: uvidíš, bude to v pořádku :wink:
21. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 ahoj, dobře že kontrola proběhla v pořádku, jen mě zaráží ty položky! vím, že UTZ se platí, ale za odběr krve 800,-?! To je teda pálka, to nejsi pojištěná, nebo co? :wink:
21. říj 2010 ve 14:11  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava díky, jsem pojištěná, ale třeba jen moje pojišťovna na to nepřispívá, mám ministerstva vnitra
21. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula neboj, ja byla prvne u dr taky 5+2tt a byl videt pouze malinkaty gestavacni vacek, ani mi ho neukazala..Takze zadny strachy :wink:
21. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahojky,gratuluji ke kontrole :wink:
21. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 no, abych se přiznala, tak vůbec nemám přehled o poplatcích ve zdravotnictví, nebyla jsem nemocná ani nepamatuju, takže jsem si nezvykla ještě ani na 30,- korunovej poplatek...tak uvidím, raději mít ale plnou peněženku, že? :wink: jinak ty balíčky jsou dobré, že..kamoška taky dostala, je to prostě reklama, ale potěší :wink:
21. říj 2010 ve 14:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava tak za ten NT screenink je to celkem normalni cena 800+360 co vim od holek tak se plati od 1000 do 1500...
21. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch aha, no budu si muset ještě nastudovat co je to screenink :slight_smile:
21. říj 2010 ve 14:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, ještě jsem se chtěla optat, nejste tady někdo živnostník? jen se musím začít zajímat ohledně mateřské....placení nemocenské, sociálního atd....
21. říj 2010 ve 14:24  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax je tak to jsi me uklidnila! :slight_smile:
@katie_25 jojo, asi to bude tim, ze se tam uvolnilo vajicko. to by mimochodem znamenalo, ze si ten muj jediny vecovod vyzvednul vajicko z leveho vajecniku,kde mi vecovod chybi. to je sila, ta priroda :dizzy_face:
21. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek