• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Ahoj holky,všem moc gratuluji k pozitivním testíkům :wink: i já mám už týden sílící čárky na testu,termín porodu mi zatím vychází na 2.června podle výpočtů na netu,u dr jsem ještě nebyla,ale jsem objednaná na 13.10,tak už se moc těším na první UTZ miminka :slight_smile: našeho druhého :sunglasses:
1. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wali85 vítej!!
1. říj 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny Vás holky zdravím a přidávám se do klubu "červnovek". :wink: Snažili jsme se od letošního června a když se po třech měsících nezadařilo, tak jsem to hodila za hlavu a začala jsem se těšit na zimní lyžování. A jako na potvoru to hned v září vyšlo! Teda ... abych to nezakřikla! :astonished: Zatím jsem nebyla u doktora, ale MS měla dorazit včera a nedorazila a navíc mám už týden pozitivní testíky. Tak ty lyže asi zase schovám na půdu. :grinning:

1. říj 2010 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenule77 gratulace :slight_smile: a lyže určitě ještě do příští zimy počkají :wink:
1. říj 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenule77 i ty vítej,my se snažili od května,a tot byl měsíc kterému bych vůbec neveřila,a šup ho ale jestě nejásám,vše bude jasnější po 11 říjnu,každopádně se nám to tu pěkně rozrůstá,to je dobře!!!
1. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se ani nedá říct že jsme se snažili :grinning: antikoncepci jsem vysadila koncem července,pak dorazila v srpnu MS a byla poslední :slight_smile: u prvního to bylo úplně stejné
1. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wali85 to se někdo má :slight_smile:
1. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já vím,přála bych i ostatním aby jim to vyšlo takhle brzy :slight_smile:
1. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za gratulace a všem Vám dodatečně taky gratuluju. :wink: Lyže určitě počkají, to mě netrápí. Já jen, že mě pobavilo to, jak se to podařilo až ve chvíli, kdy jsem na to přestala myslet. Asi na těch řečech, že člověk nesmí tlačit na pilu, něco bude. :grinning:
1. říj 2010 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nové těhulky :dizzy_face:
To je fajn,že se takhle rozrůstáme :wink:
1. říj 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenule77
@wali85 Holky gratuluji a vítejte!
1. říj 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mám velký strach ať je vše v pohodě, protože mám zánět zvukovodu, šíleně to bolí a musím brát antibiotika. doktorka ví, že jsem těhu, ale i tak. antibiotika nejsou moc dobré pro mimčo, ikdyž to jsou antibiot. co "můžou" těhotné. jsem z toho celá špatná :frowning2: v pondělí jdu na kontrolu na gyndu, kde by mělo už být něco vidět na ultrazvuku, modlím se ať ty prášky malou fazolku nějak neovlivní. to je fakt jak naschvál :frowning2:
2. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@trija tak to je teda jak naschvál.....no musíš doufat že se nic nestane....nemoc si teda umí vybrat,co?? :unamused:
2. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to teda umí :frowning2: snad bude mimčo v pohodě. bolest to je šílená, mám slzy na krajíčku a ono se to ani nějak nelepší :frowning2:
2. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Držím palce, ať jsi brzo fit! Já mám teď taky virózu a připadám si jako cvok, když hledám na netu, jestli si můžu vzít půlku paralenu, kapky do nosu, bylinkovej čaj ... Jo, nemáme to my těhulky jednoduchý. :wink:
2. říj 2010 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že si nás to najde když otěhotníme,že,?ono je taky blbá doba,přechod léto podzim,to vždycky něco chytnu já si odbyla brutální rymu krátce po ovulaci a brala jsem kapky aniž bych měla tucha že jsem těhu tak snad se nic nestalo :confused:
2. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já se přidávám taky. Mám sice zatím jen 2 pozitivní testy, ale uvidíme jak to bude dál. K doktorovi bych chtěla jít co nejdříve, dost mě pobolívá v podbříšku. Jinak u nás je to absolutně neplánované a dost velký šok.
2. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angel09 vítej a gratulace,podbřišek první týdny bolí normálně,neboj,
ale jste rádi ne????
2. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angel09 no jo to se tak někdo má kyž člověk chce tak to nejde a nejde,pořád je mi záhadou ja se to může stát neplánovaně :grinning: :grinning: ,buďte rádi že vám odpadli stresy že to nejde!
2. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija -to je k naštvání,fakt jako naschvál. Ale myslim si,že kdyby ty prášky mohly mimču nějak ublížit,tak by ti je nedali.
Držím palce,ať tě to moc nebolí,kočko :wink:

Já v prvním těhu nemoc neprodělala,ale strašně jsem trpěla na migrény a co je horší - záněty zubů. Skoro jsem třískala hlavou o zeď,jen aby to přestalo bolet,a byla každou chvíli na pohotovosti. Tak z toho mam zase trochu strach :zipper_mouth:

@angel09 - tak to je hezký překvápko :grinning: Jak jste to přijali?

Já si pamatuju,jak jsem si v 18ti dělala u kámoše na záchodě test a modlila se,abych nebyla v tom :grinning:
No,a pak uplyne pár let a člověk se zas modlí ,aby "v tom" byl :grinning:
2. říj 2010 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel09 vítám Tě mezi nastávající maminky :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teď je to opravdu peklo s těma nemocema,kam vlezu, všude je někdo nastydlý,my už s malou marodíme týden a nějak se nás to nechce pustit :unamused:
2. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nechci to zakřiknout, ale myslím, že sem k vám taky patřím :dizzy_face: mám pozitivní testy i výsledek z krve - podle výpočtů by TP měl být 2.června :slight_smile: zatím se raduju jen tak potichounku...bylo by to splnění velikého snu :slight_smile: na UTZ jdu až 18.10. tak snad to ty 2 týdny vydržím...
2. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,milko,tak gratulace velikáááááá :dizzy_face: i když zatím potichounku :dizzy_face:
2. říj 2010 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka77 ahoj,vítej a gratuluji :slight_smile: termín nám vychází úplně stejně :slight_smile: jak dlouho jste čekali na miminko?
2. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přidávám se k vám..vypadá to, že bychom mohli mít termín někdy hned na začátku června :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka - tož taky vítej a přijmi gratulaci :dizzy_face: Koukala jsem na fotečky,čárka pěkně sílí.

Já budu testovat zas zítra ráno. Dneska jsem si koupila zásobu testů. Jsem blázen,co? :grinning:
2. říj 2010 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara vůbec ne :slight_smile: Já když jsem viděla první čárku tak jsem řvala jak želva a vůbec jsem tomu nemohla uvěřit.. Zatím si to ale s manželem snažíme nepřipouštět.. 13. jdu na kontrolu tak až pak budeme výskat :slight_smile: Teoreticky už bychom mohli mít i srdíčko..
2. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nové těhulky. :slight_smile: Já mám doma poslední testík, nechce si mi kupovat další, tak přemýšlím, kdy si naposledy "testnu". :grinning:
2. říj 2010 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě se trochu uleví,až po tom ultrazvuku a páč,ten je ještě hooodně daleko,tak mě nejspíš čeká ještě hodně testováního :grinning:

A to mi při první těhu vystačili jenom dva testy! Ale je fakt,že tenkrát to byli rovnou pěkný sytý dálnice. Teď je ta druhá čárka ještě pořád světlejší...
2. říj 2010 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek