• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@malejmonasek drzim palce! urcite je lepsi se jet ukazat :frowning2:
22. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 hm, mas pravdu, jde sem vkladat jen obrazek, tak by se to muselo vzdycky ulozit jako obrazek pred vlozenim :unamused:
skoda ze tu neni nejake fotmatovani, jen par tech smajliku...
22. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@malejmonasek Jj, raději jet jednou na prohlídku zbytečně, aspoň pak budeš klidnější. Ať to máš dobrý a pak dej vedět :wink:
22. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky papkáte nějaký vitamíny proti bacilům!?
22. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@malejmonasek neboj, vše určitě bude dobrý. taky mě jeste sem tam bolí bříško, a taky více večer.drž se.
22. říj 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bara_trava no to nikdo právě neví co bude příští rok. kamarádka taky říkala, že vůbec neví jak to bude mít u druhého mimi s mateřskou, ted má mateřskou krásnou 25tisíc :slight_smile:))..si můžu nechat jen zdát:slight_smile:.
Můžeš si zajít přímo na ossz a tam ti dobře poradí co máš dělat, pokud to nechceš řešit s mamčou.
22. říj 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tajemna30 no opravdu se ty jména k sobě moc nehodí:slight_smile: asi by se mi to pletlo. tak leda že by to opravdu byl ten kluk :grinning:
22. říj 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha21 já nic nejím :slight_smile: ,láduju se spíše ovocem. a čaj s medem :slight_smile:
22. říj 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha21 Nic nejím (kromě listovky), jen ovoce a zeleninu :slight_smile: Pokud se člověk rozumně stravuje, tak vitamíny nepotřebuje.
22. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky. Já jen, že nás je v kanclu 5 a jedna chrchlá a druhou prý škrábe v krku, tak abych něco nechytla, to bych nerada :unamused:
22. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha21 To mě mrzí, to bych se asi taky bála :frowning2: Zeptej se v lékárně, co by ti doporučili na podporu imunity v těhotenství.
22. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme srdíčko , ale těhu mám o skoro 14 dní mladší(měla bych být podle MS 7+6 a byla jsem podle UZV 6+0) . Přijde mi to trošku divný, protože jsem měla už 29DC pozitivní test, ale na druhou stranu na kontrole na gyndě 14 den tam viděla 2 menší folikuly a říkala, že teprve budu ovulovat. No jsem z toho rozčarovaná, za 14 dní zase kontrola, jak embrouš roste. Dr. říkal, že je to těhotenství mladší, že tomu odpovídal i první UZV, akorát nechápu ten pozitivní test tak brzo. Tak snad to embrouš dohoní.

@malejmonasek držím pěsti k dr. Určo to bude v pohodě, napíše ti kdyžtak utrogestan na udržení ranného těhu :wink:

@katcha21 já to tu měla minulý týden, kolegyně měla chřipku a prskala tu na mě, tak jsem si raději vzala 3 dny dovči, protože ona doma nechtěla zůstat.

Holky já se taky peru hlavně čajem s citronem :wink: .
22. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem ještě koukla na net, a zjistila jsem, že se může Preventan a Acerola a taky echinaceový sirup, kapky prý ne protože obsahují alkohol. Tak nevim, nechci zbytečně brát nějaký vitamíny, ale taky bych nechtěla chřipku :confounded: Asi to taky vyhraje čaj s citronem
22. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha21 jj, kapky s alkoholem nesmíme .. jo holky, o to si vemte, že já jsem mezi lidma celý den, asi bych tady musela chodit s rouškou, abych nic nechytla .. já taky byla pár dní doma, ale už zas mi teče z nosu, takže :unamused: :unamused: a echinaceu doma mám, tak asi budu používat, jo a koupila jsem si teekanne čajík a je o tůze lepší než ten Leros
22. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 No jo! Ale to už máš skoro rizikový pracoviště, celej den na nohách, mezi lidma a ještě v průvanu :angry:
Viď :wink: a to jsem ani ten Leros neměla :slight_smile:
22. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@bara_trava @tajemna30 S těma porodnicema mi to dneska řekla doktorka, že je teď hodně silná vlna. Sama z toho byla taková překvapená. Ale tak snad se pro nás místečko najde :slight_smile:
22. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyparadise, @bara_trava, @tajemna30 - ahoj holky, taky se hlásím k Brňandám :slight_smile: . Sice teď bydlíme 30 km za Brnem, ale gynekoložku jsem si nechala v Brně a poprvé jsem rodila taky v Brně - u Milosrdných.
@jennyparadise - na ten screening půjdete na Veveří? Jsou tam fakt dobří a na tom UTZ je to jak v kině :grinning: . Já jsem byla u MUDr. Vlašína, manžel si sednul vedle na židli, před námi nahoře veliká obrazovka a mudr. všechno popisoval. Už se těším, až tam ve 20. týdnu zase půjdeme.
22. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám čajíky oba a chutnají mi oba, ale to bude tím, že mám ráda rooibos. :slight_smile:
Jinak se snažím zdravě jíst a taky beru Mamavit. Doporučila mi to paní doktorka - jsem to nechávala na ní, co nazná. Je tam i dost céčka, takže to mi určitě nechybí. Ale nemocným lidem se asi nevyhneme. I když se snažím nejezdit MHD a chodit raději pěšky. :slight_smile: Ale v práci se lidem taky nevyhnu.
22. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulin Jo jo, na Veveří. :slight_smile: Tak to jsem ráda za dobré reference. V pondělí tam budu volat, abych se objednala.
Jinak já jsem brňanda taky tak na půl. Letos jsme se přestěhovali kousek od Brna, ale pořád tady pracuju a k doktorce sem taky jezdím. Mám to kousek.
22. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyparadise @jajulin @tajemna 30 silná vlna, jo? tak to asi v Brně pouštěli do kohoutku nějakou dobrou vodu :wink: o tom pracovišti na Veveří už jsem taky slyšela, že je dobrý.... no já ještě uvidím co mě řekne doktorka, běžný UTZ v ordinaci má, tak uvidíme..... na tom Veveří ti prý nahrajou i 3D video, jedno jsem viděla, jen je hrozně divný, když ultrazvuk projde i přes kůži miminka a ty vidíš jeho kosti a vnitřek....mě to teda přišlo spíš jak horor :slight_smile:
22. říj 2010 ve 12:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
A k těm jménům: Syn se jmenuje po manželovi - Pavel. Vždycky jsem byla hodně proti tomu, aby se děti jmenovaly po rodičích - z praktických důvodů. Ale v těhu jsem asi pod vlivem hormonů podlehla manželově touze po svém jmenovci a máme Pavlíčka :slight_smile: . Z klučičích se nám líbí taky Marek, Honzík, Ondra... tam se snad s manžou na něčem shodneme. Ale u holčičích jmen se nedokážem shodnout už dva roky :slight_smile:. Já bych moc chtěla Magdalénku, ale to nepřežije manža. Ten by zase chtěl Lucinku, ale to nepřežiju já :slight_smile: . Dokážeme se shodnout jakž takž na Anežce. sama jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:
22. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Když jsem rodila před víc než rokem, tak mi primářka novorozeneckého říkala, že ta silná vlna už trvá dva roky a není vyhlídka na to, že by se to zlepšilo :slight_smile: .
3D UTZ je skvělý na určení pohlaví. Mimčo může být natočené, kterým směrem chce a všechno jde vidět. Mudr. se snad ani nemůže seknout :grinning: . Manžel byl po tom UTZ tak přesvědčený o chlapečkovi, že při vyplňování papírů v porodnici svolil, aby se do kolonky jména pro holčičku napsala Magdaléna, což by jinak nikdy nesvolil. Prostě to na tom UTZ sám dobře viděl a byl si jistý klukem :slight_smile:
22. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyparadise @jajulin @jennyparadise @tajemna30
ahoj holky z Brna, když jsme se tak pěkně našli, napadlo mě, co kdyby jsme si založili soukromou skupinu, jen na kecání o Brně, tipy na doktory, porodnice, obchody, akce a ták, aby jsme tady tím neotravovali ostatní, jinak samozřejmě můžem kecat i tady.... jen mi spíš jde o ty věci, co holky z druhého konce republiky nemusí vůbec zajímat
22. říj 2010 ve 12:43  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@bara_trava to je super nápad. Taky mě napadlo, že když tady budeme nějak víc rozebírat Brno, tak to většinu holek nebude zajímat :slight_smile:.
22. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulin tak já ji teda založím...nějaký nápad na název :wink:
22. říj 2010 ve 12:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahojda, loučím se s váma a přijdu zase v pondělí dopoledne, užijte si víkend, odpočiňte si a už teď se těším až budu dočítat. Papa
22. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,všem děkuji za držení palečků.....tak odpovídám tak 4 plus 2 a plod nebyl vidět,že prý se bud nevivyjí a nebo je malý.....a předepsal mi ten Utrogestan....půjdu na krev....já se snad bojím více než před tím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
22. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
malejmonasek: dobře že jsi tam šla, aspon máš Utrogestan a uvidíš mimísek se udrží. :slight_smile:
22. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@malejmonasek no tak to bude asi malý :wink:, to doktor asi nepůsobil moc optimisticky, když se teď bojíš ještě víc, že?...kdy máš jít na tu krev? hlavně žádný nervy!
22. říj 2010 ve 13:16  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
bara_trava, jajulin, jennyparadise: myslím Baru že to je výborný nápad, přesně jak píšeš, ostatní holky to nemusí zajímat, co a jak v Brně je a není. Já už jsem hledala různé diskuse o Brně, ale nikde nebyli začínající těhulky. Jen já se přiznám, já se spíše přidám až o trochu později, jdu na kontrolu 8.11. a pořád mám strach to nějak nezakřiknout.

Ohledně Veveří - slyšela jsem velmi pozitivní ohlasy a hlavně na pana doktora Vlašina, na různých servrech na něho pěli jen chválu. Moje gynekoložka ale ultrazvuk má, tak uvidíme jestli tam půjdu. Na druhou stranu si myslím, že když si to zaplatím, tak jí to může být jedno.
22. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek