• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@malejmonasek ano, kazde dva dny je jednou tak vyssi.
22. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto se dela kontrola hcg i po spontalnim potratu a kyretazi. Pokud by neklesalo, znamena to, ze jde napr o mimodelozni tehotenstvi, nebo mimis tam jeste nekde je...
22. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula asi ano,máš pravdu...musíme se zaměřit naněco jiného.....ale zase si říkám,že kdyby s miminkem nebylo něco v pořádku,tak jsem už snad potratila?...nevím no,necháme se překvapit :unamused:
22. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek je to zapeklite...Muzes potratit driv i pozdeji...nebo si myslime, ze je vse vporadku a ve 12tt zjisti, ze miminko nezije a nemusis vubec krvacet atd (to se stalo me kamaradce).. Je to na prirode, nechme ji, ona vi co dela? Pokud je holt mimisek nemocny a nedokaze se udrzet, nema to cenu...
22. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula aha to jsem nevěděla,no snad to bude stoupat....je to hrozný pocit když člověk neví.....
22. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja jdu myslet na neco jineho, uf...mam hlad a ditko usnulo, tak at neco jeste stihnu. Musim pak jit pro malou do skolky...Tak se drz holka/y a zase brzy tady!
22. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak hlásím,že mám za sebou prohlídku na gyndě. MuDr. potvrdil,že jsem těhu,je tam 1 mimi.Ale více mi toho neřekl,je to moc malinké,mám přijít znovu 1.11. to už by tam mělo jít vidět víc a pujde tam i něco naměřit.Takže termín a přesný týden zase neznám:(
Zítra mě čeká cesta do Polska,mám to tam hodně daleko,vstávám už ve 3. 30 ,jedu busem..tak snad vše přežiju.Jdu si lehnout:slight_smile: Zatím papa a přeji všem pohodový víkend:slight_smile:
22. říj 2010 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula dobře a děkuji...také půjdu něco dělat,tak zatím pa
22. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konecne jsem vas docetla...
byla jsem u doktora mame dutinku, ale v tuhle dobu by mel byt videt i zarodek, dnesni hcg je taky nizsi nez by melo byt, takze pristi patek kontrolni utz a uvidime jestli se mimis rozhodne bojovat nebo odejit...
22. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek drzim palce at prcek zabojuje...
22. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak koukám že jsme na tom podobně,také vám držím palečky a děkuji....snad zabojuje
22. říj 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek dost podebne, budou bojovat, urcite...
22. říj 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem byla dneska na kontrole. těhotenství potvrzeno. Byl vidět váček. Kdybych se nezeptala tak mi ani ultrzvuk neukázala. A mám přijít za 3 týdny. To už bych snad dostala průkazku a balíček se vzorkama. Dneska je rozdávala, ale mě ještě nic. Mimi je tam kde má být. Ale prý se ještě na ultrazvuku neukázalo jak je starý. Tak nevím.
22. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko Měla jsem to podobně, taky na první kontrole nebylo nic moc vidět a srdíčko už vůbec ne, tak mě paní doktorka objednala za dva týdny, aby bylo vidět to srdíčko. Dneska to byly ty dva týdny a opravdu už bylo krásně vidět a dostala jsem i průkazku i vzorečky. Taky jsem z toho byla taková nesvá, ale zřejmě je to normální... jen je to těhotenství trošku mladší než vychází podle MS. :wink:
22. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to sou dneska same spatne zpravy :frowning2:
@malejmonasek a @darkwitch : Drzim vsechno co mam at jsou mimisove v poradku a rostou do krasy :slight_smile: Jinou moznost si nechci ani pripoustet :wink:

A ja jsem se prisla tak trosku pochlubit :grinning: - dneska jsem poprvi zvracela :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch určitě budou,my je jen tak nedáme přeci.... :wink: ale je to děs,ta nejistota :frowning2:
22. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax děkuji
nooo tak to moc nezávidím,já jsem zvracela ze začátku...
22. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek jasne zvladnou to :slight_smile: i kdyz to cekani da zabrat...
22. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyparadise Tak to jsi mě uklidnila. Ona paní doktorka říkala, že je asi mladší. Když jsem tam byla minulý týden tak nebylo vidět nic. A teď takový flíček. Moja mamka mi říkala, že jsem tam šla moc brzo. Tak příště už snad taky dostanu průkazku a balíček. Dneska jich paní doktorka rozdávala hodně. Ale 3 týdny bude dlouhá doba.
22. říj 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek @darkwitch holky, držím vám palečky :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwith, malejmonasek: i já se přidávám a držím palečky, uvidíte zvládnou to ti mimískové :slight_smile:

sllunicko: mě taky řekla že není poznat, jak je velké. A další kontrolu mám také za 3 týdny. tak snad bude vše v pořádku :wink:
22. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 holky, já jsem teda nějak vpředu, vy jdete za 3 týdny na potvrzení těhu a já v tý době už půjdu na screening, tak nevím, zda se mimčo nenarodí už v květnu.. i když podle těhu kalkulačky jsem zřejmě otěhotněla 11.9. a ideální termín porodu je 5.6. :slight_smile:
22. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek já se taky přidávám k holkám a moc moc držím palečky, at je všechno vpořádku.
22. říj 2010 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 no já sama jsem zvědavá v kterém týdnu asi jsem :slight_smile:
22. říj 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem, drzim vam vsem palce at je vse vporadku. A brzo se tesite z rostouciho briska.

Ono je lepsi jit k dr. radeji pozdeji, ale znam to z prvniho tehu, clovek by nejradsi videl uz mimi cele s rucickama , nozickama...:slight_smile:)).

Pro me je to trochu paradoxni. Tehotna jsem vzdycky ani nevim jak. Ale pritom bych trochu chtela , aby se nam to tentokrat vubec nepadarilo:slight_smile:.
Hezky vecer.
22. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Jé tak to jsi otěhotněla v den naší svatby. :slight_smile:
22. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 No určitě to bude v pořádku musíme v to věřit. A domlouvat mimískům ať se drží. :wink:
22. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 tak to mame stejny termin podle MS :wink: Take mam 5.6.
22. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko no vidíš, s manželem jsme si to plánovali na výročí naší svatby 9.9. :grinning:
@terrorkax super, já mám k tomu ještě v ten den narozeniny :grinning:
23. říj 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Tak to je pěkný. My jsme to nijak neplánovali. Jenom jsme si nedávali pozor od srpna a vyšlo to takhle. A ještě ji mimis mladší než podle MS nejspíš.
23. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek