• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@sarulinda neboj, vždycky tady někdo je :sweat_smile:
23. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda a rodině bychom to chtěli dát k vánocům, ale třeba to nevydržíme a řekneme to dřív :grinning:
23. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile:
U nás taky první mimčo a bude to první vnouček u obojích rodičů a z manželovy strany i první pravnouček. :slight_smile: Zatím to vědí rodiče, protože mamky jsou hodně vnímavý a na mně je to hodně vidět. Hlavně jak jsem prý rozkvelta štěstím a taky se mi dost zvětšily prsa a začíná se mi kulatit i bříško (jsem poměrně štíhlá, takže je to hned vidět a už nedopnu rifle). No a vyhýbám se alkoholu úplně, pak měkkým plísňovým sýrům a převařuju si kozí mléko, což jsem dřív nikdy nedělala, takže vnímavé ženy, už to na mně poznaly. :slight_smile: Chlapi ale vůbec nic neregistrují teda... až na manžela, ten na mně poznal, že jsem těhotná hned ten den, jak jsem zjistila pozitivní těhu testík ještě než jsem mu to řekla (nechtěla jsem ve městě nebo v autobuse). :slight_smile:
23. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda Tak to jo. Já jsem si těhotenský test dělala 9.10. a byl pozitivní a u paní doktorky jsem byla 15.10. to nebylo ještě nic vidět a teď včera jsem tam byla znova už byl trošku vidět, ale jsme mladší než podle MS. Na ultrazvuku ještě nebylo vidět jak je veliký a kolikátý to je týden. Podle MS jsem 6tt+2 a ty?
23. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyparadise: to je pěkné, že to manžel na tobě hned poznal i babičky....můj manžel se moc pěkné stará, pořád se ptá jak nám je a co jsme měli na oběd, je to milé :wink:
@sllunicko: doktror říkal, že podle poslední MS by to měl být pátý týden, na kalkulačce mi to vychází 6tt+1, ale nevím jestli to počítám správě, počítá se to od prvního dne poslední MS a délky cyklu? Uvidíme 3.11. na kontrole....
23. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás všechny pozdravit a popřát hezký víkend!
vítám nové těhulky, už ani nevím, kolik nás tu je :slight_smile: chtělo by to obnovit tabulku...
my to řekli zatím jen mojí nej kámošce a tchýně s tchánem to na mě poznali dřív, než jsem si já dělala test :grinning: :grinning: :grinning:
taky se mi už kulatí bříško, hlavně večer :slight_smile:
23. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to není možný, aby se vám už kulatilo břicho:slight_smile:) myslím, že na to je ještě fakt brzo:slight_smile:))) já sem teda dost nafouklá, tak jestli to nemáte taky tak. Mimčo má tak nějak půl centimetru, plus něco málo okolo, to by se na velikosti břicha ještě projevovat nemělo:slight_smile:)
Můj manžel teda nepozná nic:slight_smile: a ani mě nijak zvlášt nerozmazluje, což bych si teda nechala líbit:slight_smile: Já do toho vlítla 25.10. a ted je mi druhej nebo třetí den akorát blbě, jinak dohromady nic:slight_smile:
23. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda Já jsem si na seznamu zadala těhotenská kalkulačka a tam mi vyjely stránky a zadával se tam datum poslední menstruace.
23. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky nějak kulatí bříško jsem nějaká nafouklá a dneska jsem nějak unavená a to teď jedeme na návštěvu ke známým asi na mě něco lezenějaká chřipka. To není dobré. :frowning2:
23. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheherazada jé tak tebe bych tu nečekala :slight_smile:))))
23. říj 2010 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka:slight_smile:))) a ty taky nebo ještě ne? já si říkala, jestli tu náhodou nenarazím na nějakou březnovku:slight_smile:)))
23. říj 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheherazada ať je to divný nebo ne, mě taky roste, dr. říkal,že spíš teda roste hodně děloha :grinning:
@sarulinda jj a manžel je na mě taky strašně hodný, pomáhá mi se vším možným, chodí na nákupy, kupuje mi džusíky a ovoce .. a neustále se mě ptá, jak se máme :wink:

no a já byla po dnešku v práci celkem dost unavená, k obědu jsem nic moc nesnědla, bylo mi blbě, pak jsme jeli na nákup a já už se viděla v posteli, jen co jsme přijeli domů,tak jsem si musela jít lehnout a spala jsem asi 3 hodiny..v práci mi to teda dává fakt zabrat, asi tam moc dlouho nevydržím celou směnu stát na nohou a navíc doufám, že teď nezačnu mít nevolnosti :o)) radši bych mísu neobjímala :o))
23. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vitam dalsi nove prichozi :slight_smile: . nekdo sice odesel do soukrome diskuze, ale nas se tady nasbiralo hodne :dizzy_face:
my meli naprosto tragickou noc, reakce na ockovani, kazdou pulhodinu vzhuzu a desnej neutisitelnej plac. jsem totalne mrtva, jestli nas to ceka dneska zase (a vypada to ze jo :unamused: ) tak rano uz nevstanu :confounded:
jo a vcera jsme byli nakupovat, sla jsem do kramu hladova, tak podle toho to ted tady vypada, precpana lednice a spiz a samozrejme nemam na nic chut z toho co jsem nakoupila :grinning:
jo a s tim briskem to je pry normalni, vycetla jsem to v tehotenskem kalendari, ze po otehotneni se deloha nejak vybouli, takze nastavajici maminku tlaci kalhoty, ale okoli to pry nepozna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
a uz fakt jdu, dobrou :slight_smile:
23. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone jj, na kalhotech mám už gumičku, nechci se ještě vzdát svých oblíbených :grinning: :grinning: jé a chudák malý, snad už bude zítra lépe :wink:
23. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheherazada jo těhotná jsem, ale jeste nevím v kterém týdnu,ale zítra už letím na gyndu, tak určo dám vědět :slight_smile:
24. říj 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone hm tak reakce na očkování jsou hnus, snad malému bude lépe. My jsme naštěstí očkování vždy měli bez reakcí,za to jsme prožívali každý zub.
24. říj 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25: je to fajn, že nás tak manžílci rozmazlují :wink: Já se do všeho zatím vejdu bez problémů, mám jedny fajn elastické džíny, ty se budou určitě brzy hodit, asi je pomalá vytáhnu.... :wink:
@noone: jejda chudák malý, očkování to je nepříjemný, snad už je OK
@veru23: to je fakt dost dobré, že to lidi poznaji, u mě nic, jen jsem někdy hrozně protivná :grinning:

Jinak holky, já jsem teď hodně unavená, jako bych celý den nosila pytle s úhlím...jak to máte vy?
24. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda jj, jsem taky extrémně unavená :unamused: :unamused: :confounded: přijdu večer z práce a musím si jít lehnout ..
24. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Já jsem taky pořád unavená. A i mám pořád žízeň i v noci se někdy vzbudím žízní. Máte to taky?
24. říj 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko tak to já žízeň nemám, ale včera jsem se skoro o půlnoci vzbudila a šla jsem jíst, měla jsem strašný hlad :grinning:
24. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Tak to já hlad nemám. A vůbec nemám chutě. Což je dobře. Mímo má ze mě z čeho žít.
24. říj 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko @katie_25 : já chutě zatím taky vůbec nemám, ale snažím se jíst hodně ovoce a zeleniny...
Žízeň nemám, piju teď hodně čaje a nevím holky nevíte ovocné ty jsou asi v pohodě že? A co třeba zelený???
24. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se taky snažím jíst hodně ovoce a zeleniny a čaje piji ovocné a koupila jsem si od tekane těhotenský je bylinkový a dobrý. A zelený to nevím jestli se smí.
24. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda někde jsem četla, že pití zeleného čaje se má omezit tuším na dva šálky za den
24. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko @sarulinda já chutě taky nemám, mám vysloveně hlad :grinning: a včera mi manžel povídal,že mám nějaký větší prsa :grinning:
24. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Tak větší prsa mám taky nějak jsou mi těsné podprsenky. :slight_smile: A prsa mě bolí.
24. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nasla jsem super video o vyvoji podu. Je to sice nemecky, ale da se to nastavit i anglicky
http://www.babycenter.de/video/schwangerschaft/schwanger-woche-10-bis-14/
24. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula pěkné video :slight_smile: a jak se máš?

mě přijde, že teď už je břicho vyboulený pořád stejně :slight_smile: ráno někdy i ořes den je mi špatně, ale nezvracím. :grinning:
25. říj 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek dnes tě čeká kontrola, že? tak přeji hodně štěstíčka a snad ti dr. dá i fotečku :slight_smile:

holky, tak tabulka je už fuč, řekla bych, že z těch holek, co tam byly napsaný, tak už sem třeba některé nechodí .. tak pokud chcete, udělala bych novou tabulku, kde bychom ty kontroly aktualizovaly ..souhlasíte? Kdyžtak mi pište do pošty. :wink:
25. říj 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Děkuju :slight_smile: Jdu až odpoledne, strašně se těším a zároveň jsem nervózní :sweat_smile:
25. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek