• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@darkwich....užívám si to moc, mám totiž vedle sebe teď toho nej partnera, kterého jsem si mohla přát.... :dizzy_face: jj...je to náhodička....:wink:
@katka_j děkuji :wink:
25. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 prosimte u me smaz tu prezdivku twiga, to jsem tam napsala v nejakem hormonovem poblouzneni :grinning:
jo a nechci byt stoura, ale co kdybysme to seradily podle terminu porodu?
uz se tesim az se tam zacnou objevovat pohlavi a tak :dizzy_face:
jo a co pridat jeste sloupecek kdy jde kdo na nt+?
@darkwitch kdyze ty mas nejakou tu dalsi kontrolu?
25. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone v patek
25. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambina007: taky tě vítám
25. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
noone: nevím, možná bych s řazením podle termínu ještě počkala, já ho vím dle kalkulačky na netu, ale od doktorky ho ještě nevím. Ale nechám to na Vás. :wink:
25. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katie_25: údaje jsem poslala do IP, děkuji moc za doplnění, tabulka super.
25. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone takže twigu jsem smazala :grinning:

přidám ještě sloupeček - screening :wink: a souhlas s @tajemna30 s tím řazením, zatím to nechám takto, seřadím až to bude na 100% jistý , ju?

jinak dál pište, večer nebo zítra to zas hodím aktualizovaný do albíčka
25. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak víkend utekl jako voda a jsem zase v práci, tak snad přežijem :grinning:
25. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahojda, super tabulka! :slight_smile: Já jdu na kontrolu 2.11. a jak jsme se tady bavily mohly bychom tam zapsat i tipy na pohlaví miminek, to by mě pak zajímalo kdo se trefil :grinning:
25. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 ok, píšu si .. jj, můžu tam dát ještě jeden sloupek s tipem .. pak si to tady dohledám :wink:
25. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Bezva :wink: Ať mě nemusíš hledat, doma oba tipujeme, že to bude kluk :grinning:
25. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch aha, ja myslela driv... a jak ti je?

@tajemna30 to je pravda, lepsi bude az termin od mudr, to me nenapadlo. ja mela v prvnim tehu termin jen jeden celou dobu :sweat_smile:

@katie_25 diky. ses hodna ze se tomu venujes abysme mely prehled :dizzy_face:

@katcha21 me u prvniho ditete reklo nekolik lidi ze prvni dite bude kluk, poprve mi to rekla teta kdyz mi bylo asi 13 a pak jeste par dalsich... a pak kdyz jsem otehotnela, tak mi podle ruznych metod vychazela holka - cinsky kalendar, metoda vymeny krve... a je to kluk :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ted mi vychazi zase holka, a tak nejak vnitrne jsem se pristihla ze porad premyslim o holce, a o to vic jsem presvedcena ze zase kluk :grinning:
25. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone dobre, nepremyslim nad dalsi kontrolou, odpocivam a doufam, ze vse bude v poradku...
25. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak to je dobre ze na dokazes tolik nemyslet. urcite to bude dobre!!!
25. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone To je zajímavý, já nevim jestli je to náhoda a nebo to opravdu někdo ví dopředu :slight_smile:
Já jsem byla jednou ze zvědavosti s mamkou u kartářky a ta mi řekla, že budu mít celkem 3 děti, první a druhý bude holka a třetí kluk, ale tomu už nevěřim, protože mi taky řikala další věci který nevyšli :grinning:
Tak mysli na holčičku a třeba si jí přivoláš :wink: Já bych brala jak holku tak kluka, ale opravdu mám ten pocit, že to bude kluk, jsem fakt zvědavá :grinning: A na tebe taky, jestli se trefíš :grinning:
25. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a necháte si říct co to bude!? Já jsem to nejdřív chtěla mít jako překvapení, ale určitě to nevydržim :grinning:
25. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 je už bych to chtěla vedět teď :grinning: jsem hroznej nedočkavec...takže u nás je jasný volba, že si to necháme říct hned, jak to bude možné... :wink: podle toho pak budeme vybírat jméno a další věci :wink:
25. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 Ahojda, jj já už se taky těším až to bude vidět :grinning: A máš nějaký pocit nebo tip co to bude!? :wink:
25. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 ja si urcite necham rict co to bude a doufam ze to bude videt uz na NT. minule nam to na NT rekli na 80% a trefili se. a jestli to videt nebude tak si snad zaplatim jeste jedno NT jiny den :grinning:
myslim ze nekteri lidi to opravdu vedi. ja mam s kartarkou jen dobre zkusenosti, co predpovedela se splnilo do puntiku presne. rikala mi ze budu mit 2 deti blizko u sebe, ale taky mi rikala ze budu 3x tehotna, takze proto mam porad takovy strach ze se neco stane :frowning2:
25. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vikend uspesne za nami, byli jsme s manzelem pomahat sestre se stehovanim- ja teda nedelala skoro nic, vcera jsem u ni dokonce vytuhla na gauci :grinning:

@katcha21 ja bych chtela mit prekvapeni u porodu, ale manzel uz chce vedet, ze ceka toho vytouzeneho kluka, takze myslim, ze taky podlehnu a nechame si to rict oba :grinning:
25. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si také nechám říct pohlaví :slight_smile:...já bych to teda do porodu nevydržela nevědět :slight_smile:. U prvního jsem to taky chtěla vedet, dlouho to bylo nejisté,malá se furt schovávala :slight_smile:. a co vím i od kamarádek,tak se holky většinou nechtějí ukazovat :slight_smile:.
25. říj 2010 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Jj, třeba se pak otočí a už to bude vidět :grinning: Řiká se, že pokavaď viděj kluka, tak se to většinou potvrdí :grinning:
Ale holka, ještě může být maskovanej kluk :grinning: Asi jo, asi maj ten dar. No, mě se to teda potvrdilo i nepotvrdilo, takže tak půl napůl a jestli to bude holka nabo kluk je taky 50 na 50 :grinning:
Jejda, tak to bych taky přemýšlela, ale třeba to bude první věc co se nepotvrdí :wink:
Jinak o víkendu mě bylo tak divně, tak jsem si řikala, že obdivuju holky který se už staraj o dětičky. Malej prďola dá určo pěkně zabrat tak nemysli na kartářku a těš se na holčičku :wink:
25. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j To se asi holky styděj a chlapi už se ukazujou hnedka a je jim to jedno :grinning:
25. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 tak u me muzes napsat, ze tipujeme s pritelem ----- holcicku ----- :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 to vis, dokud neuvidim srdicko tak se bojim... a taky kdyz vidim kolik holek okolo ma problemy :frowning2:
ale ta kartarka to rikala tak, ze jsem pochopila ze 2. tehotenstvi by melo byt jeste ok, jen to treti dite ze proste nebude. tak snad mela pravdu. (ja bych teda chtela 3 deti, ale manzel chce jen 2 tak kdovi co nam osud pripravil) :slight_smile:

@katka_j taky jsem to hodnekrat slysela ze holky se schovavaj :grinning:
25. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Nedivim se, ale uvidíš že to bude dobrý! :wink:
Jj, toho je čim dál víc :frowning2: ale už máš dobře nakročeno, tak musíš věřit, že to bude dobrý, nejlépe si jinou možnost ani nepřipouštět :wink:
Jo aha, tak snad to bude jak řikáš :slight_smile:
Jj, asi to máme každý někde napsaný a nic s tim nenaděláme, musíme to brát tak jak to jde.
Už máš krásnýho pucínka a dalšího na cestě, tak to ber tak, že někdo nemůže mít dítě vůbec a to je daleko horší.
Musíme na všem hledat to dobrý :grinning:
25. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy jedete už Vás vůbec nestíhám dočítat :wink: :wink: ,tak už se to přiblížilo a zítra v 8:30 jdu na tu kontrolu :zipper_mouth:
tak snad bude vše OK!
Jinak špatně mi je neustále i v noci :confounded: jakoby na zvracení ale nezvracim a jsem úplně mrtvá :angry:

mějte se a opatrujte bříška a zítra dám vědět jak to dopadlo :slight_smile:
25. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Tabulka je super, muzes mi dopsat KO 16.11. a tip dam kluka :grinning:
25. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše v pořádku, miminko tam je a tluče mu srdíčko :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já sem si téměř jistá hoklkou:slight_smile:)) sme jí i za účelem holky dělali:slight_smile:)) tak doufám, že to klapne:slight_smile:
JInak mě je blbě celej den, jako by na zvracení, ale naštěstí nic z toho, ale nutí mě to pořád něco jíst. Ani ne chutě, spíš hlad a prostě když zrovna jím, tak mi není blbě. Unavená sem taky trochu, ale dá se to, ta nevolnost je horší.
Já si pohlaví nechám taky říct jak to půjde. Sice bych ráda překvápko u porodu, ael už ted sem šíleně zvědavá a 9 měsíců to teda nevydržím:slight_smile:)
25. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek