• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@sheinka Závidím Ti tu euforii. Já když jsem držela v ruce poprvé pozitivní test, tak se mi rozbušilo srdce a první dva dny jsem byla v "mírné depresi". Jsem celoživotní pesimista a když jsem si představila, že mi právě skončil bezstarostnej život, tak mě to trochu zaskočilo. Jenže dítě chci, to je bez debat. Akorát jsem asi trochu rozmazlená a až příliš si uvědomuju, že to nebude zadarmo. Jo jo, je čas dospět (ve 33 letech!!!). :grinning:
2. říj 2010 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak hlásím že čárečka pomalinku ale jistě sílí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad zítra Ms nedoraziiii!!!!!!!
2. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenule77 hehe no my s manžou máme teď demo..švagrová má akorát čerstvé mimčo takže trénujeme :grinning:
A ústupky to je jasná věc..jenže prostě mimčo je mimčo a to za to stojí
2. říj 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka gratuluji :slight_smile: kontrolu mám také 13tého,už se nemůžu dočkat a doufám že už bude hezky vidět srdíčko
@wali85 stejný termín - skvělý :dizzy_face: my jsme měli dlouhou cestu...přes 2.5 roku...vidět poprvé v životě pozitivní testy se 2// byl pro mě jak zázrak :slight_smile: no, i když klidnější budu až po té, co ukáže UTZ...
@wali85 tyjo tak to ti budu držet palečky :slight_smile: snad nám to dobře dopadne
2. říj 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka77 tak po takové době si tu radost ani neumím představit,musí to být opravdu úžasný pocit :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara ahojky :slight_smile: pamatuju si tě z jiné diskuze :wink: jak je ten "svět" malej...opět jsme se setkaly...neboj, i slabá čárka a čárka...bude sílit-uvidíš :wink:
2. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wali85 to ano! ani ve snu by mě nenapadlo, že by nám to trvalo tak dlouho - nikdy jsem neměla žádné zdravotní komplikace atp...ale příroda si prosadí svou a asi to měla naplánované až na teď... :wink:
2. říj 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka77 no to si nedokážu představit..i když jsem čekala že to bude tak klidně rok čekat..nám se jak to tak vypadá zadařilo na potřetí po vysazení HA
2. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka tak to je skvělý! :slight_smile: já si to taky nedokázala představit! Čas prostě ubíhal...rok, dva roky...tak teď to snad klapne :wink:
2. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka77 určitě ano :slight_smile: Já jsem se hlavně bála jak vidím kolem sebe spoustu kamarádek co s otěhotněním měli veliké problémy.. Považuji to u nás za takový docela velký zázrak
2. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea24 moc gratuluju a držím palečky ať pořád sílí a sílí
2. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka já zas kolem sebe mám holky co těhotněly rychle a bez problémů...takže o to to pro mě bylo mnohem těžší a psychicky náročné!!! :frowning2: byla jsem hrozně zklamaná, že to nejde a ostatním ano - hodně večerů jsem i probrečela...bylo to moc těžký! cítila jsem velkou nespravedlivost...
2. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wali85 mrkla jsem do fotoblogu - máš krásnou dcerku Verču! Moc se mi líbí to jméno! :slight_smile: takže teď to bude chlapeček?! :slight_smile:
2. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka77 to je jasný..já si to vážně neumím ani představit ale musí to být prostě hrozný na psychiku. Hlavně když po tom člověk tak strašně touží..ale to hlavně že se zadařilo :wink: a všechno bude určitě v pořádku a brzy budete mít svůj malý uzlíček :slight_smile:
2. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milka77 díky,rádi bychom ještě holčičku,tak snad se nám podařilo jí vyrobit :grinning:
2. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka děkuji :slight_smile:
2. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wali85 já bych taky ráda holčičku :slight_smile:
2. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my bychom raději chlapa :slight_smile: uvidíme co si manža uvařil :grinning:
2. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já chci holčičkuuuuu :grinning:
Ale parťák pro Sebiho nám taky vadit nebude :dizzy_face:
2. říj 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nově příchozím gratuluji. Jak to tak vypadá, tak nám to všem vychází zatím na začátek června. Nebo se pletu?A pokud mhu taky přispět do diskuze, tak já bych chtěla holčičku a manžela chlapa, protože ti se prý u nich v rodině rodí vždy jako první :slight_smile: . Tak jsem zvědá jak to dopadne. Hlavně, ať je to zdravé.
2. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno,vy jste to tu rozjeli,
takže kde začít,já už určitě netestuju,podsledná testík by dálnice a dál se nebudu stresovat kontrola 11.10 vše rozlouskne,cítím že je vše jak má být,
nám to vyšlo na po 5 syn byl na po 3 už jsme myslela že se nezadaří......
teď bychom rádi holčičku ale uvidíme co si MM napekl.......myslím ale že je to holka :slight_smile:

@terezablazkova85 ano ano většina tu má termín tuším do 5 nebo 6 června....

Hoky navrhuji ještě pár ženskejch a pomaličku to zamknem co říkáte,pak je v tom maglaj a ať to tu máme trošku rodinné???
3. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezablazkova85 jojo zdraví je nejdůležitější :slight_smile: Ale upřímně si vůbec nedovedu představit že bychom s mužem měli holčičku :D to by byla asi chudinka. Já jsem od malička vychovávaná jako kluk bo bráška se nějak nepovedl a tak jsem s taťkou seděla u formulí a fotbalu já :grinning:

@saminomimino jsem pro..když je na diskuzi moc lidí je to pak nepřehledné
3. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheinka dobře jsme ráda že souhlasíš

Mluvíš mi z duše staršně jsme chtěla kluka,doma to bylo podobné já dělals tatkou v dílně a brácha,taky se tolik nevyvedl :grinning: :grinning:
ale teď bych ráda dceru přece jen do budoucna ale pořád si to neumím představit ale líp jak u prvního dítěte
3. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino :grinning: to jsem ráda že v tom nejsem sama :slight_smile: já bych brala jako ideální věc dva kluky a pak třetí holčičku..jenže tomu se poručit nedá. Budeme rádi i když to bude holčička..holt bude hrát s taťkou a mamkou fotbal no :grinning: Se jen bojím aby jí pak babičky s dědou nepiplaly jako princezničku
3. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheinka n otoho se taky děsím...brrrr,nesnáším jak je všechno na holčičky růžové :confounded: :confounded: :confounded:
3. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jo přesně..hlavně jak je všichni strašně cukrujou :confounded: Pak vypadá jako obří šlehačkový dort..
3. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheinka bleee,princezny,to má dcera nebude.... :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino :grinning: :grinning: :grinning: mám na to stejný názor..když už tak to musí být holka do nepohody co nemá problém s tím vzít do ruky na táboře sekeru
3. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek