• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
zdeni, zatím si ho užívám moc :dizzy_face: to jsem ráda, že i tobě je fajn :wink:
25. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli ahoj a vitej :wink:
25. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 zatim uzasne, jen me trapi nespavost...

@terrorkax dekuji za privitani :slight_smile:
25. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem červnovka 2010 a přeju vám všem pohodové těhotenství....s krásným a zdravým miminkem na jeho konci....moje kamrádka je červnovka 2011, ale je tu někde založené i soukromé forum na toto téma tak je tam... :wink:
25. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přijmete jednu květnovku? V květnu se nějak nechceme navzájem, tak budu moc ráda, když vám nebude vadit, že mám termín o něco dříve než vy :wink: Navíc tu vidím dvě známé tváře, tímto zdravím Shehe a Katku :slight_smile:
26. říj 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli ahoj, vítej @misak74 i tebe vítám .. Holky, máme tady tabulku,soupis, kolik nám je, kdy máme termn porodu a kdy jdeme na kontrolu .. Je u mě v albíčku, pokud by jste se chtěly přidat, tak mi prosím písněte do pošty .. dííky

@misak74 a jak ti je? Ve 12tt už asi nevolnosti ustupují, že? A už jsi byla na screeningu?
26. říj 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 - díky za přivítání :slight_smile: jj, nevolnosti pomaličku slábnou, bylo mi blbě skoro celé dny, hlavně večer, už je to lepší :wink: Na NT jdu příští týden, moc se těším i bojím zároveň, snad bude vše OK :slight_smile:
26. říj 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 tak to je fajn, že nevolnosti slábnou a co únava? příští týden budu držet palečky, určitě to bude Ok :wink:

holky, já se teď v noci budím, třeba kolem druhý, třetí a nemůžu spát, i když jsem jinak unavená ... ale je fakt, že ráno už v sedm nejsem schopná vstát, takže jsem kolegovi v práci nahlásila, že přijdu dýl .. :slight_smile:
26. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a takhle se to dělá, když se nechcete vzdát oblíbených džín (mimochodem ty moje jsou zn.Lacoste, který jsem si koupila nedávno za premie z práce), ale jinak vás škrtí :grinning: snad tam bude gumička vidět..
26. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 ahoooj miško :slight_smile: tak jsme se setkaly i na této diskuzi :slight_smile:
26. říj 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 téda na tobě jeste není znát žádné těhu:slight_smile:...to moje břicho je větší :grinning:
26. říj 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera mi můj manžel přinesl kytičku :slight_smile:... prý za živý plod :slight_smile:
26. říj 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahojky. dekuji za privitani...ja taky dost spatne spim, i kdyz jsem unavena jako kote...ale pockej, na konci tehu to bude jeste horsi - ja v minulem tehu travila cele noci na gauci u TV nebo s knizkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli ahoj zdez :slight_smile: to je fajn se tu takhle sejit, snad s vami vydrzim :wink:
26. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.... :wink:
@katie_25 ...dobrý zlepšovák, ale já bych raději oželela džíny :wink:
@katka_j já jsem taky dostala kytičku a ještě Mozartovy koule :dizzy_face:
@misak74...vítej...jůůůů už 12 tt :slight_smile:
26. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ahoj darki :slight_smile: to vis, ze vydrzis, ani se neodvazuj pochybovat!

@bambina007 teda, pritel si te predchazi - co dostanes teprve za miminko???!!!! Manzel mi asi v ramci soku po porodu bezel hned druhy den koupit prstynek s 5 diamanty :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli ja chci taky po porodu prstanek, kdyz uz nemam zasnubni
26. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli jasne budu hodna...
26. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, musím ho pochválit stará se neuvěřitelně :dizzy_face:
jinak já asi budu mít taky jen snubní, ten zásnubní asi nestihneme :grinning:
26. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jo, tak to já mám zásnubní, snubní s diamantem, tak jsem zvědavá, co manžel vymyslí za mimčo :grinning:
26. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 - pěkný zlepšovák, bříško-nebříško taky :wink: já už mám solidní "vypouklinu" :grinning: Gatě ještě dobrý, vytáhla jsem jen pásky.

@bambina007
@katka_j - to je pěkné, dárečky musí být :wink:

Hezký den, holky, fičíme k babi a já potom do práce, snad večer nakouknu :wink:
26. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 my ho taky nejak nestihli, manzel me chtel porad romanticky pozadat o ruku, jenze nez se rozhoupal tak jsme meli svatbu :slight_smile:

ja teda zatim darecky nedostavam, protoze manzel je zatim opatrny...
26. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ja mam zasnubni, snubni a miminkovsky - uz to nemam kde nosit :grinning: hlavne jestli mi natecou prsty jak minule, tak budu rada, kdyz je vcas sundam :dizzy_face:

@bambina007 ehhhh, chysta se veselka??? :sweat_smile: :dizzy_face:
26. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsem.....tak me ted byva po ranu celkem dost divne....ale nezvracim....vazila jsem se a mam nahore asi 1 kilo....tak uvidimme snad nebudu markantne pribirat...ale hlavne at je miminko v poradku...jinak zdravim nove prichozi a vitam je mezi nama.....
26. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ja taky ted jeste nic nedostala, manza byl minule tehu opatrny 9 mesicu :grinning: :grinning: i to jmeno jsme vybrali az 2 dny pred porodem :grinning:
26. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 bříško je po ránu úplně malý, zepředu vůbec nic není vidět, ale večer je vypouklina mnohem větší :grinning:
@badrick a já mám o kilo míň .. a zvracení už se nám snad vyhne :wink:
26. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, 2. svatbu jsem sice už neplánovala, ale bohužel díky "úžasným" zákonům v ČR nám nic jiného nezbyde :sweat_smile:

Jinak já mám asi tak +1 kg, ale je to tím, že jsem přestala cvičit....ale těším se až zase začnu :wink:
26. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli tak u nas to bude podobne... i kdyz vcera prisel manza s tim, ze pro holcicku by se mu libila Alzbeta... coz je fajn, protoze me se taky libi :wink:
26. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 aha, myslis nejaky ten zakon, ze jeste rok po rozvodu by byl za otce uznan byvaly manzel, nabo tak neco?
26. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Takze preci jen Sissi? :dizzy_face:
26. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek