Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
bambina007
25. říj 2010
zdeni, zatím si ho užívám moc x-) to jsem ráda, že i tobě je fajn 😉
terrorkax
25. říj 2010
@zdezli ahoj a vitej 😉
zdezli
25. říj 2010
@bambina007 zatim uzasne, jen me trapi nespavost...

@terrorkax dekuji za privitani 🙂
xhnip101
25. říj 2010
Ahoj holky, já jsem červnovka 2010 a přeju vám všem pohodové těhotenství....s krásným a zdravým miminkem na jeho konci....moje kamrádka je červnovka 2011, ale je tu někde založené i soukromé forum na toto téma tak je tam... 😉
misak74
26. říj 2010
Ahoj holky,
přijmete jednu květnovku? V květnu se nějak nechceme navzájem, tak budu moc ráda, když vám nebude vadit, že mám termín o něco dříve než vy 😉 Navíc tu vidím dvě známé tváře, tímto zdravím Shehe a Katku 🙂
katie_25
26. říj 2010
@zdezli ahoj, vítej @misak74 i tebe vítám .. Holky, máme tady tabulku,soupis, kolik nám je, kdy máme termn porodu a kdy jdeme na kontrolu .. Je u mě v albíčku, pokud by jste se chtěly přidat, tak mi prosím písněte do pošty .. dííky

@misak74 a jak ti je? Ve 12tt už asi nevolnosti ustupují, že? A už jsi byla na screeningu?
misak74
26. říj 2010
@katie_25 - díky za přivítání 🙂 jj, nevolnosti pomaličku slábnou, bylo mi blbě skoro celé dny, hlavně večer, už je to lepší 😉 Na NT jdu příští týden, moc se těším i bojím zároveň, snad bude vše OK 🙂
katie_25
26. říj 2010
@misak74 tak to je fajn, že nevolnosti slábnou a co únava? příští týden budu držet palečky, určitě to bude Ok 😉

holky, já se teď v noci budím, třeba kolem druhý, třetí a nemůžu spát, i když jsem jinak unavená ... ale je fakt, že ráno už v sedm nejsem schopná vstát, takže jsem kolegovi v práci nahlásila, že přijdu dýl .. 🙂
katie_25
26. říj 2010
jj a takhle se to dělá, když se nechcete vzdát oblíbených džín (mimochodem ty moje jsou zn.Lacoste, který jsem si koupila nedávno za premie z práce), ale jinak vás škrtí 😃 snad tam bude gumička vidět..
katka_j
26. říj 2010
@misak74 ahoooj miško 🙂 tak jsme se setkaly i na této diskuzi 🙂
katka_j
26. říj 2010
@katie_25 téda na tobě jeste není znát žádné těhu🙂...to moje břicho je větší 😃
katka_j
26. říj 2010
Jinak včera mi můj manžel přinesl kytičku 🙂... prý za živý plod 🙂
zdezli
26. říj 2010
@katie_25 Ahojky. dekuji za privitani...ja taky dost spatne spim, i kdyz jsem unavena jako kote...ale pockej, na konci tehu to bude jeste horsi - ja v minulem tehu travila cele noci na gauci u TV nebo s knizkou :-p
darkwitch
26. říj 2010
@zdezli ahoj zdez 🙂 to je fajn se tu takhle sejit, snad s vami vydrzim 😉
bambina007
26. říj 2010
Dobré ráno.... 😉
@katie_25 ...dobrý zlepšovák, ale já bych raději oželela džíny 😉
@katka_j já jsem taky dostala kytičku a ještě Mozartovy koule x-)
@misak74...vítej...jůůůů už 12 tt 🙂
zdezli
26. říj 2010
@darkwitch ahoj darki 🙂 to vis, ze vydrzis, ani se neodvazuj pochybovat!

@bambina007 teda, pritel si te predchazi - co dostanes teprve za miminko???!!!! Manzel mi asi v ramci soku po porodu bezel hned druhy den koupit prstynek s 5 diamanty 😃 😃 😃
darkwitch
26. říj 2010
@zdezli ja chci taky po porodu prstanek, kdyz uz nemam zasnubni
darkwitch
26. říj 2010
@zdezli jasne budu hodna...
bambina007
26. říj 2010
Zdeni, musím ho pochválit stará se neuvěřitelně x-)
jinak já asi budu mít taky jen snubní, ten zásnubní asi nestihneme 😃
katie_25
26. říj 2010
@darkwitch jo, tak to já mám zásnubní, snubní s diamantem, tak jsem zvědavá, co manžel vymyslí za mimčo 😃
misak74
26. říj 2010
@katie_25 - pěkný zlepšovák, bříško-nebříško taky 😉 já už mám solidní "vypouklinu" 😃 Gatě ještě dobrý, vytáhla jsem jen pásky.

@bambina007
@katka_j - to je pěkné, dárečky musí být 😉

Hezký den, holky, fičíme k babi a já potom do práce, snad večer nakouknu 😉
darkwitch
26. říj 2010
@bambina007 my ho taky nejak nestihli, manzel me chtel porad romanticky pozadat o ruku, jenze nez se rozhoupal tak jsme meli svatbu 🙂

ja teda zatim darecky nedostavam, protoze manzel je zatim opatrny...
zdezli
26. říj 2010
@darkwitch ja mam zasnubni, snubni a miminkovsky - uz to nemam kde nosit 😃 hlavne jestli mi natecou prsty jak minule, tak budu rada, kdyz je vcas sundam x-)

@bambina007 ehhhh, chysta se veselka??? :-N x-)
badrick
26. říj 2010
Dobre ranko vsem.....tak me ted byva po ranu celkem dost divne....ale nezvracim....vazila jsem se a mam nahore asi 1 kilo....tak uvidimme snad nebudu markantne pribirat...ale hlavne at je miminko v poradku...jinak zdravim nove prichozi a vitam je mezi nama.....
zdezli
26. říj 2010
@darkwitch ja taky ted jeste nic nedostala, manza byl minule tehu opatrny 9 mesicu 😃 😃 i to jmeno jsme vybrali az 2 dny pred porodem 😃
katie_25
26. říj 2010
@misak74 bříško je po ránu úplně malý, zepředu vůbec nic není vidět, ale večer je vypouklina mnohem větší 😃
@badrick a já mám o kilo míň .. a zvracení už se nám snad vyhne 😉
bambina007
26. říj 2010
zdeni, 2. svatbu jsem sice už neplánovala, ale bohužel díky "úžasným" zákonům v ČR nám nic jiného nezbyde :-N

Jinak já mám asi tak +1 kg, ale je to tím, že jsem přestala cvičit....ale těším se až zase začnu 😉
darkwitch
26. říj 2010
@zdezli tak u nas to bude podobne... i kdyz vcera prisel manza s tim, ze pro holcicku by se mu libila Alzbeta... coz je fajn, protoze me se taky libi 😉
zdezli
26. říj 2010
@bambina007 aha, myslis nejaky ten zakon, ze jeste rok po rozvodu by byl za otce uznan byvaly manzel, nabo tak neco?
zdezli
26. říj 2010
@darkwitch Takze preci jen Sissi? x-)

Začni psát odpověď...

Odešli