• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@zdezli tak nejak... tak uvidime jak to dopadne...
26. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja zatim od meho pritele nic nedostala....teda nejaky ten dar v podobe prstynku.....ale hned druhy den jsem dostala kyticku :slight_smile:...a krasne se o me stara.....je to nejlepsi chlap, ktereho jsem si mohla prat.....parada :slight_smile:....a ja taky nejpsis pribrala jen proto, ze jsem prestala cvicit....protoze jsem byla zvykla a ted nemuzu....nechci to podcenovat.....takze urcite prvni tri mesice v klidu a pak se uvidi co mi dovoli doktor....treba alespon cviceni na balonech nebo tak neco...uvidime
26. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, vitam dalsi nove prichozi :slight_smile:
@misak74 jasne ze kvetnovky nevadi, jeste ke vsemu mas termin na moje narozky :dizzy_face:
a s tema darkama... u nas to ma nejak sestupnou tendenci :grinning: . zasnubni prstynek s briliantem, snubni mix bileho a zluteho zlata a za dite nic :rolling_eyes: . tady takove zvyklosti nejsou a kdyz si obcas rypnu, tak pry mam za dite barak, rekontrukci a vybaveni (a to za vsechny deti ktere budeme mit dohromady) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone tak ve snubnim stejne nema byt kamen :wink: to je nejaka nova moda...
26. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdezli...no je to tak, že pokud se miminko narodí 300 dní po rozvodu (nabytí právní moci), tak se automaticky zapisuje do rodného listu bývalý manžel, který pak musí u soudu popřít otcovství, musejí se dělat testy DNA atd., když soud uzná, že původní manžel není otec, tak teprve pak můžu skutečný otec požádat soudně o zápis otcovství :-/ trochu nelogické...myslela jsem, že pokud matka, ex manžel a současný partner potvrdí před narozením miminka u soudu, jak to je, tak to bude stačit..bohužel :-/
26. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch je pravda ze jsme snubni vybirali spolecne a ja chtela mit stejne, coz znamenalo bez kaminku. kdybych si vybrala s kaminkem tak bych ho asi mela...

@bambina007 necim podobnym si prosla jedna moje znama, je to dost neuveritelny zakon :fearful:
26. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone my taky vybirali spolu a ja kamen nechtela...
26. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambina007 a kdyz se vezmete tak se tam zapise soucasny manzel?
26. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwich ...jo to je jediná možnost, aby tam byl zapsaný Pavel :wink:
26. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambina007 tak mi prijde, ze celkove to nedava smysl...
26. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwich ... to nikomu :-/ ale bohužel to tak je :-/
26. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambina007 Teda zakone je to na palici. Ja vim, ze Peta z puvodni diskuse mela kvuli tomu nervy pred porodem. Meli to nejak na hrane, tech 300 dni ji uplynulo par dni pred terminem, pak se honem hnali nekam na matriku, aby tam pritele hned zapsali. Vidis, ja doted netusila , ze se tvuj pritel jmenuje Pavel - tipovala bych spise jine jmeno :grinning: :grinning: :grinning:

Ja mam taky snubak bez kaminku, zasnubak s jednim a miminkovsky teda s 5 :grinning: ale rikam, to bylo pod dojmem porodu :grinning:
26. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla u doktorky. Už je malé pěkně vidět, žádná mrňavá fazolka. Jsem z toho alr trošku zmatená. Podle PM mi vychází 9 tt ale ona řekla že je to 7+2tt což se mi zdá docela málo. 11.11. jdu na odběry a mám se objednat do Olomouce na screening kterej stojí 1.400,-Kč, ale pak další už budě dělat moje doktorka za 30,- Kč prej. Jsem z toho trochu nervózní, je to kvůli těm vývojovejm vadám. Další kontrolu mám 18.11. a to už konečně vypíšem tu průkajdu. A co vy, něco nového?
26. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@spymike neboj, on to mimisek dozene :slight_smile: ja jsem se z minuleho tehu poucila a nehodlam se temi tabulkami moc stresovat - cele tehu mi porad rikali, jak je mala pozadu, porad mi posovouvali TP, nakonec se narodila s 3kg, sice male miminko, ale behem nekolika mesicu mi zacali rikat, ze je moc silna...tak si vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdezli To já se zas tak nebojím, jedno už mám taky za sebou, ale mimi se mi zdálo docela velké na UTZ na to že to má být 7+2. Uvidíme hlavně když bude vše o.k.
26. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky, teda mě je dneska blbě :frowning2: Motá se mi hlava a je mi na zvracení, tak nevim jak to tady dneska 8 hodin vydržim :frowning2:
Docela bych už ráda byla doma :wink:
Díky za ten článek o screeningu, ale nedá se říct, že bych se těšila :slight_smile:
Jj, taky se nechci stresovat! Na kontrolu jdu až příští úterý, už aby to bylo :wink:
26. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím po kontrole,Dr. mi dělal vnitřní UTZ,prcek je tam jeden,vše OK,srdíčko bilo,odpovídáme dle MS,na příští KO jdu 23.11 :wink: tak mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@carodkaa gratuluji k uspesne KO :slight_smile:
26. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@carodka také gratuluji :slight_smile:

26. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@spymike jestli se to mudr zdalo vsechno ok tak se zbytecne nenervuj :wink:

@carodkaa super zpravy :dizzy_face:

@katcha21 asi je neco ve vzduchu, me je dneska taky pekelne blbe. ted jsem do sebe natlacila trochu rajcat s mozarellou, ale zda se mi ze mi je jeste hur :confounded:
26. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone Jj, taky mám jakoby hlad a pak se něco pokusim sníst a je to snad ještě horší :frowning2: Njn, dneska to vydžíme a zítra snad bude líp :wink:
26. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@carodkaa Ode mě taky gratulace :wink:
26. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuju :wink: :wink:

@zdezli taky mně trápí nespavost,jsem vzhůru třeba 5x za noc :unamused: dřív jsem na to vůbec netrpěla.

Nemáte některá zkušenost co na to pomáhá?

26. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@carodkaa Gratuluju :dizzy_face: Jsme přesně o den po sobě - já byla včera a na další KO jdu 22.11. :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@carodkaa Zkus si dát před spaním čaj z meduňky, můžou ho i těhotné, mě na nespavost docela zabral :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@carodkaa ahoj, mám stejný problém- nespím a tak je mi celou noc děsně zle a jsem zervaná jak pes...
26. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee...holky já mám pravý opak...vždycky mi stačilo spát hrozně málo, brzo jsem vstávala a vlastně jsem nechápala, jak může někdo spát třeba do 10 :grinning: a dneska jsem vstávala v půl 9...a klidně bych ještě spala... :slight_smile:
26. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu menší pomlce, nějaké novinky? Nové těhulky? U mě se to rozjíždí naplno... Je mi děsně zle, nic skoro nezabírá- jenom pořád jíst až je mi večer zle a bolí mě žaludek z toho jak furt jim. Skoro nespim a tlak mi změřili 74-52...prostě někdy mam pocit, že umírám. Na kontrolu jdu v pondělí, což budu asi 7+1 tak se těšim a jsem zvědavá. Měnila jsem i doktorku, tak uvidim, snad to nebude mimoděložní, protože mě strašně bolí na pravé straně, mam tam srůsty po slepáku...
Tak já vás jdu dočíst.
26. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek jee vidíš to jsem si nevšimla,taky gratuluju ke včerejší KO :dizzy_face: :slight_smile: a díky za typ vyzkoušim tu meduňku :wink:
26. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilkabara tak to jsme na tom stejně mně je k tomu taky v noci zle :unamused:
@bambina007 já unavená jsem úplně děsně..,usnu taky rychle jen pak se budím celou noc takže jsem pernamentně nevyspalá
26. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek