• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@snazilkabara mně taky bolí více na pravé straně ale dr. říkal že je to OK,že mám prostě dělohu více na pravé straně.taky jsem se bála aby to nebylo mimoděložní..tak neboj :wink:
26. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
slava, mudr se konecne vratil z dovolene a objednali me na 4.11. :dizzy_face: uz se nemuzu dockat. neuveritelny jak se ten cas najednou vlece :grinning:
diky za tip na medunku, to taky vyzkousim. jinak spim jak zabita, ale ted me to spani taky nejak zlobi...
26. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa To jsi mě uklidnila- třeba se mi tím směrem nějak zvětšuje. No já mam bolest vpravo už asi 8 let od operace slepáku- mam tam děsný srůsty
tak proto se bojím...
26. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74: ahojky, taky tě tady vítám :wink:, na NT se taky těšíma zároveň mám obavu ať je vše v pořádku, snad jo...
@katie_25:Já mám asi taky o kilo míň, ale nezvracím. Ono to pak příjde :wink: ....
@bambina007: já taky přestala cvičit tak se toho děsím, ale prý je úžasný pilates a plavání, u nás jsou přímo kurzy pro těhulky, kde jsou k tomu i nějaké přednášky, tak uvidíme.... jé tak to je fajn, že si tě přítel tak hýčká, já bych si dala ty bobóny plody moře :grinning:
@zdezli: ahojky, já zatím spím jak nemluvně a hlavně se mi teď pořád zdají sny o mimískách :grinning:

My jsme šli pro první návštěvě u Dr. na věču, jsem zvědavá příští týden na UZ snad bude vše ok a hlavně bude tlouc srdíčko, tak zatím nechci nějak nedbíhat.....
26. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick: taky bych chtěla zkusit balóny, já mám moc ráda bosu, ale to je vyloučeno, tam se skáče.....
26. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike: jasně mimčo vše dožene, já jsem koukala, že ve FN v Ostravě to stojí kolem 800,- asi je to všude jinné,
Nervozní jsme asi všechny to jo :sweat_smile:
@carodkaa. taky gratulace!!!
@snazilkabara: jejda takové těhu starosti, snad to bude brzy dobrý....
26. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda No ja si myslim, ze spatne spim, protoze nedokazu vypnout - porad premyslim, jak zvladnu dve male deti najednou...
26. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vítám nově příchozí. Teď jsem vás dočetla. A děkuji za tip na meduňku. Taky se nějak v noci budím. Nevím jak mám ležet. Bolí mě prsa. A dneska jsem jak praštěná.
26. říj 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli: jejda to jo, moje kamarádka měla taky brzo po sobě a nezastavila se, ale zase si budou spolu hrát :wink:, ani se nedivím že nemůžeš spát, já když začnu uvažovat jak se nám asi změní pak život tak pak mám brouka v hlavě :sweat_smile:
@sllunicko: já taky nevím jak mám ležet, už se bojím i ležet na břichu :sweat_smile:, tak se snažim na to myslet.....
26. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda Tak to jsem ráda, že nejsem sama. Manžel říká, že se strašně vrtím. Teď žehlím. Vyměnila jsem žehlení za mytí oken. :slight_smile:
26. říj 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda Natalka je sice moc hodna a bezproblemova - spi celou noc, ji vsechno, je to zlate dite, ale i tak...bude ji rok a 7 mesicu, az se mimi narodi, to bude hukot. Zezacatku tedy urcite, pak si myslim, ze to ma spis vyhody :slight_smile:
26. říj 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko zehleni...fuuuuuj, ale taky jsem byla vcera pilna :slight_smile:
26. říj 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko: já žehliha včera, jo jo vrtím se taky :wink:. Včera vytáhl večer manžel chipsy a normálně mi to zakazoval, je to prý moc ostré...sranda, tak jsem si potají trošku zobla :wink:
@zdezli: no jo hukoj jo :wink:, výhody určitě, můžou po sobě dědit oblečení nebo tak.....a třeba dvojčata to musí být úplný mazec :wink:
26. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně úžasné fotečky miminek....

http://www.kelleyryden.com/babyblog/?p=882

26. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda Ty jsou super!!! :grinning: Moc krááásný
26. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21: jsou to kuřátka :wink:
26. říj 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no ja zatim spim v noci dobre.....akorat se budim tak jednou za noc na zachod ale pak hned usnu jak miminko....jinak s tim jidlem to neni moc dobre...je mi rano blbe.....pak pojim a potom jidle mi je taky blbe....no jim asi 3x dene a ne moc....nezvracim ale mam zaludek takovy na vode....
26. říj 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty fotecky jsou uzasne :slight_smile:
26. říj 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se taky těším na nějaké těhu cvičení...za poslední rok jsem si zvykla chodit 2-3 týdně cvičit, tak mi to ted chybí :-/ a hlavně na té váze to bylo znát...za poslední rok jsme zhubla 12 kg...takže mi zůstalo i nějaké větší oblečení, které jsem si nestihla dát zúžit.
@sarulinda fotky jsou nádherné...už se těším, až budeme takové nějaké fotit s našim mimískem :dizzy_face:
a taky mě přítel hlídá, co papkám, co bych měla a co bych neměla a dokonce si to nechám i zakazovat :sunglasses:
26. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda a @bambina007 ja si tedy krome nepasterizovanych syru, syroveho masa a vajec dopravam uplne vsechno...rikam si, ze je to naposledy, kdy si muzu dovolit pribrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a jestli se chystate kojit, tak potom teprve to omezovani nastane - zadne cerstve pecivo, citrusy, jahody, cokolada, spousta druhu zeleniny, koreni atd atd...
26. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli Nestraš :grinning:
26. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 Strasim, prvni tri mesice urcite :wink: zadna cibule, cesnek, zeli, brokolice, kvetak, lusteniny, paprika, nektere deticky nesnesou ani mlecne vyrobky...no mazec - takze radim papat s mirou vse, na co mate chut :slight_smile:
26. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli Pomóc a co budem teda jíst!? :grinning: Tak asi proto se řiká, že kojení je nejlepší dieta :grinning: hodně věcí nebudeme moct a zbytek z nás mimča vycucnou :wink:
26. říj 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 presne tak...budes chroupat stary chleba, zapijet vodou bez bublin a budes se modlit, aby z toho miminko nebolelo brisko a celou noc nebrecelo :grinning: :grinning: :grinning: ja kojenim zhubla mych nabranych 20kg natotata
26. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli hele nestras je tak brzo :wink: ale mas pravdu jesme dokud muzeme...
26. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no jo, ja uz vim, co me ceka :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli nebude to tak hrozne, kdyz se na to tesis i podruhe...
26. říj 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Hormony zapricini, ze to vse pomerne rychle zapomenes :grinning:
26. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli noooo....to je právě ono...sýry miluji...takže tam mám trochu omezení, moji milovanou Colu taky nemůžu...o vínu raději nemluvím....už at je 2. trimestr :grinning: a jinak nic jiného nepřeháním...jím jen více ořechů, ovoce a zeleniny a navíc piju Magnesiu, co mi doporučil doktor a v tabletách listovku
26. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli nesvadej to na hormony :slight_smile: proste to stesticko co mas doma te okouzli tak ze chces dalsi...
26. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek