• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@zdezli Jejda to bude jak ve vězení, o chlebu a o vodě :grinning: Jj, to se budu modlit, stejně ti to pak asi nepřijde tak strašný, že jo, hlavně aby miminko nemělo prdíky :slight_smile: Bezva a ještě to má tuhle výhodu :grinning: Nj, všechno pak zmáknem, mimísek bude na 1. místě :wink:
26. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase přežila další den v práci, ale byl to těsný :grinning: Já obdivuju ty holky co se ještě staraj o malý dítě nebo dokonce o miminko, sebe si v takový situaci raději ani netroufnu představit :grinning:
26. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 no prave, pro mimi vse :slight_smile:
26. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 no přesně, před holkama, co mají malé mini, treba jako Zdezli, smekám ... :dizzy_face:
26. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 ehhh, dekuji :sweat_smile: :pensive:
26. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všechny vás tu moc zdravím. Už ani nevím, kdy jsem tu byla naposled.
Dneska jsem byla u Dr. tak máme srdíčko a mimi má 8 mm. Na další poradnu jdeme 16.11. Už se hrozně těším!!!
Včera jsem se ale pěkně vylekala, večer po styku jsem mírně krvácela. Tak jsem hned volala do porodnice a tam mě uklidnili, že pokud to nepokračuje a nic mě nebolí, tak to nic není...Ale bála jsem se šíleně moc!!
Jinak u mě žádně novinky, od čtvrtka máme s manžou oba dovču, tak si budem užívat. Chtěla bych si zajet někam na těhu kalhoty a do Takka, mají tam dobré slevy..
26. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda Tak už mám vyžehleno. A začíná mě nějak bolet v krku a mám kašel. :frowning2:
26. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli Pořád lepší žehlení než mytí oken. Tak jsem se dobře navečeřela. Libová tlačenka a libový ovar. mňam :slight_smile:
26. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. tak mám zase chvilku..tak jsem se došla mrknout co nového.)
Neděli jsem celou prospala,protože sobotní výlet do Polska mě strašně zmohl.Včera a dnes celý den v práci,utahaná jsem jako kotě.Včera mi bylo poprvé opravdu pořádně zle..(ale nezvracela jsem ),jen co jsem došla domů,šla jsem si lehnout.Ještě že manža je super a postaral se o děti i domácnost:slight_smile:.
26. říj 2010 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa gratuluji ke kontrole :slight_smile:

holky,vy jste toho nabrebentily, já přišla před hodinkou z práce a jsem mrtvá .. dám píct chleba, uvařím si čaj a jdeme s manželem spát .. :slight_smile:
26. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, @zdezli nestras tady prvorodicky ohledne kojeni :grinning:
anebo ze bych si taky prisadila? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejhorsi jsou ty okamziky, kdy nebudete jist opravdu nic nez suchy tvrdy chleba a zapijet ho vodou, pripadne kojicim cajem a dite se bude kroutit bolesti a vsichni na vas budou koukat s otazkou v ocich "co jsi proboha ZASE snedla???"
anebo ty super plactive stavy po porodu, kdy se rozbrecite jen tak... ze venku sviti slunicko, ze spadl listek ze stromu,.... to se tu jeste neprobiralo ze? (mimochodem me to zustalo do dnes, sice nebrecim uplne porad a ze vseho, ale rozbreci me hodne kravin a dost casto, treba i vecernicek :grinning: )

@katcha21 ona ta pece o dite je stejne automaticka jako pro tebe den v praci... to si nejak nepripoustis... a zas tak vycerpavajici to neni, neboj :wink:
26. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone jooo, to mi povidej - nebo kdyz utahana, ubrecena, vysilena, litas ve tri hodiny rano z kuchyne, kde varis fenyklovy caj na boleni, k placicimu mimcu, prebalujes, zkousis kojit, nahrivat brisko - neco tomu diteti preci byt musi, ne? a nakonec usnes s mimcem v naruci v sede :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone ale nejvic me deptalo, kdyz jsem dcerku nakojila a ona z nejakeho duvodu plakala, nebo cucala dudacek a nekdo mi rekl, ze mam blbe mliko, ze ma hlad, tak to jsem byla schopna vrazdit!!!! :angry:
26. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestrašte!!! :grinning: No tak na mě to brečení leze už teďka :slight_smile: Ráno jsem jela do práce a v autě v rádiu řikali něco o Babyboxech a já jsem normálně začla brečet :slight_smile: U večerníčku teda zatím nebrečim, asi to bude tim, že ho zatim nesleduju :grinning: ale koukám, že lepší už to nebude :wink: Tak to se mám na co těšit... :slight_smile:
26. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
moc děkuju za milé přijetí :slight_smile:

@spymike - gratulace ke kontrole, že je mimčo menší, z toho si nic nedělej, nejspíš jsi měla později ovulaci, nemáš delší cykly?

@veru23 , @carodkaa - taky gratuluju k úspěšné kontrole :wink:

Holky, nestrašte ty chuděry prvomatky :grinning: Jen samá pozitiva joooo?

Ještě poznámka s nočnímu nespaní - taky mě to překvapilo, cca v 6.-7. tt, v noci jsem se budila, nemohla jsem dlouho zabrat a ráno třeba od 5 vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a prostě to přešlo, zato teď bych spala furt :grinning: S meduňkou nic nezkazíte, než jsem ji zakoupila, přešlo to, teď jsem jak bych ji pila litry denně :grinning:

Jo a ještě tip na nevolnosti, co zabírá mně - na pití studená voda s vymačkaným citrónem a mrazím přesnídávky, to studené na žaludek je pro mě fakt super :wink: Zázvorová lízátka jsem měla taky, ale měla jsem odřený jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se fajn a jestli má dneska někdo kontrolu, držím palce :wink:
27. říj 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jj, já si včera tady četla o narození jednoho miminka a taky jsem u toho brečela :grinning:
@misak74 přesně tak, nestrašte nás, jóóó ... já taky nemohla spát a už jsem to možná vyřešila, otevřela jsem okno v ložnici a jak se mi pěkně spalo .. :grinning: :grinning: doufám, že tahle metoda vydrží .. :grinning: a už se těším na zítřejší volno ..jupííííí
27. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli tak já při kojení jedla skoro vše :slight_smile:
27. říj 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak mě je peklně zle, tak jsem zavolala mamce, at pro mě přijede do práce a odveze mě domu. Manžel je na služebce ve Strakonicích a mamka má prázdniny, tak jsem jí poprosila. mě pomáhá cola, ale já jí nepila snad 5 let. jsem hodně na bio a normálně jim docela málo, takže tohle stravování s colou a pořád něco jíst mě dost ničí a stejně to nezabírá...
27. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,koukám, že se tu pěkně slejzáme:slight_smile:))
Tak já při kiojení ze začátku jedla předpisově, ale dítě se mi stejně kroutilo. A když sem si po třech měsících dala kynutou buchtu s tím, že to snad dítě přežije, nestalo se vůbec ni:slight_smile: takže já pak nejedla jen alergeny. Jinak mě udivilo, že v porodce byla absolutně nevhodná, nadýmava strava. Jako ráno čerstvej rohlík, k večeři salaá, omáčka s hráškem a podobně:slight_smile:) Mě je tada celej den blbě a nepomáhá na to vůbec nic. Ted si užívám, dítko jsem udala babičce, tak mám padla,a le jinak bych se nejradši válela v posteli a jedla.-)) Jinak já teda kojením neshodila ani prd:slight_smile:))
27. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheherazada Ona porodka nemiva nejake zvlastni jidlo, maminky dostavaji to, co zbytek nemocnice :wink: Alespon tak to bylo u nas a moje PA me na to extra upozornila :slight_smile:
27. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím po dlouhé době...tak dneska jsem byla na krvi,ještě musím jednou a příští pátek k doktorovi...snad budou výsledky dobré...jinak mi bývá zle,ale naštěstí nezvracím :slight_smile: a jak vy? :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek no uz jsem si rikala, kde ses nam stratila.....tak musis verit, ze bude vse v poradku... a preju ti at ti to vsechno dopadne dobre
27. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick děkuji....no já jsem většinou pořád v práci,takže nic moc a co ty?Jak to jde?
27. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Ahojda, já jsem si taky řikala, kam ses ztratila a jestli je všechno v pořádku.
Snad to bude dobrý, musíš věřit, že ano! :wink:
Jj, mě taky nic moc od pátku mi bývá hodně divně, ale zatim taky nezvracim a doufám, že nebudu.
Těšim se na další dobrý zpávičky. Měj se pěkně :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 ahojky,děkuji....no já vás tu vlastně pořád čtu...ale nemám moc času...myslela jsem,že se dozvím výsledky z krve a oni je pošlou lékaři :unamused: tak přemýšlím kdy půjdu na další odběr krve,myslela jsem v pátek,ale to je asi brzy.... :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek drzim palecky
27. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Jj, to většinou z laborky posílaj k Dr., tam si pak jen zavoláš, a Dr. ti pak asi řekne kdy půjdeš znovu na krev. A nepřemýšlela jsi, že bys zůstala doma, když děláš dvanáctky!? Mě teda stačí klasika 8 hodin a mám toho dost. :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch děkuji moooc
27. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek ja vim jak ti je :wink:
27. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 no asi zatím ne,chtěla bych chodit do práce co nejdéle....zatím to mám v práci v pohodě,a hlavně chci se rozhodnout podle malého jestli poroste....a ty už to chceš zapíchnout? :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek