• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@darkwitch já vím,a co ty?jak jsi na tom?držím palečky
27. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek ja uvidim v patek na utz...
27. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jé ty se máš,já až příští pátek :unamused: držím palečky :wink:
27. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek dekuju mozna v patek budu zavidet ja tobe...
27. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Ale stejně se mi to zdá dost náročný, i když možná je to lepší na psychiku, v práci se zabavíš, rychleji ti to uteče a nemáš čas přemýšlet na tim co a kdyby :wink:
Jj, já už bych to nejraději zapíchla, když mám ranní tak vstávám v 5,00 a to je moc brzo, pak mi je divně a už se vidim doma :wink: Ještě asi tak měsíc to vydržim a pak jim udělám pá pá :grinning:
27. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a nebo taky ne....a u tebe taky nebyl vidět?A kolikátý týden jsi tam byla na ultrazvuku?
27. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 :slight_smile: já vztávám v 5:20 a vracím se 18:30 ale ne celé týden,mám i volno :slight_smile: právě že se v práci zabavím a rychle mi to uteče... :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Teda, to je mazec :frowning2: měli by tě trochu šetřit :wink: jj, to je určitě výhoda, doma pak máš moc času na přemýšlení :slight_smile: Stejnak chmurnejma myšlenkama nic nezměníme, tak budem věřit, že všechno bude dobrý :wink:
27. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek no byla jsem tam minuly patek a byla videt jen dutinka a doktorka rikala, ze by uz mel byt videt plod a mozna i srdicko... ale jak to bylo na tydny nevim, protoze nevim jak se to pocita po KET...
27. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek jo celkem se to da...byva mi po ranu spatne....ale da se to prezit....ale nezvracim....jinak na kontrolu jdu pristi tyden tak jsem zvedava.....ale verim v to dobre :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 přesně tak,ani nevím co bych doma dělala...bych se jen nudila...takhle to mám pestřejší :grinning: ale je fakt,že to náročný je :unamused: ale jde to :wink:
27. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch takže jako já,ale určitě to dopadne dobře...v pátek už ho uvidíš... :wink:

@badrick no mě bývá špatně několikrát a den....je to děsný....už aby to přešlo :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc Vás všechny zdravím, pravidelně Vás pročítám, ale nějak nemám zatím odvahu moc psát, jelikož minule ještě srdíčko nebylo, a na další kontrolu jdu 8.11., vůbec mi špatně není, jen trochu unavená, a prsa trochu bolí, tak se moc bojím, jak to vše bude, tak to nechci zakřiknout, a uvidím co toho 8.11.

Malejmonasek, darkwitch - držím vám moc oběma palečky at je to v pořádku.

A všem co měli tento týden kontroly, tak gratuluji k výsledkům. :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Jj a když už to v práci nepůjde, tak zustaneš doma, ještě že to dneska jde, už asi Dr. nechávaj těhulky doma, když si řeknou, že jo :wink:
27. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 to ano,pamatuju mamku mojí,když jezdila s bříškem velikým do práce :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Jj, mamka taky jezdila autobusem do vedlejšího města a ještě ke všemu tam byla dlážděná silnice, takže samý hrbol a skok, to byla těhotná se mnou a řikal mi, že už pak měla strach, že jí vypadnu v autobuse :slight_smile: no a já jsem se tak pevně držela, že mě ještě přenášela :grinning:
27. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja byla dneska u zubare, tady na malomeste - je to znama, takze jsem musela vyklopit ze jsem tehu, chtela mi delat rentgen :confounded:. to jsem zvedava kudy se to ke me donese zpatky :angry:.
myslela jsem ze ji tam pobliju kresilko, ale nastesti mi vrtala zub a diky bolesti jsem na nevolnost zapomnela :grinning:
ted nesmim 2 hodiny jist, asi umru!!!! :confounded:
27. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 :sweat_smile: no vidíš....držela jsi se zuby nehty,moc jsi nechtěla na svět :grinning:
27. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Jj, jako bych věděla do čeho jdu :grinning: No, ale pak přišla v noci bouřka a ta mě vyhnala z bříška :grinning:
27. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 :grinning: teda,při bouřce....to bych radši zůstala v tom bříšku :grinning:
27. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Asi jsem se lekla nějakýho hromu a pustila jsem se :grinning:
27. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 :grinning: tak hlavně že jsi se nebála....jestly pak bude malá/ý po tobě :grinning:
27. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Ahojda, jeje tak to už poletí zaručená informace :grinning: No, ani se nedivim, mě je šoufl a to se mi nikdo nedívá do pusy :grinning: , ale taky se tam chystám, no asi to ještě o chvíli odložim, zub mě žádnej nebolí. Nevim nevim, raději bych vydžela tu nevolnost než vrtání zubu :unamused: 2 hodiny bez jídla uááá :confounded:
27. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Jj, možný je všechno, třeba bude taky nějaká letní bouřka a už pojedem :grinning: ale to je ještě moc daleko. No i když teďka zrovna v práci byla jedna holka co hnedka zůstala doma (když zjistila, že je těhu) a teď už má pěknýho pupíka a termín 22.11. takže to letí jako voda :wink:
27. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 nejak jsem blbec zapomnela pozadat at to nikde nerika... no nic. :unamused:
jdu si konecne ohrat gulas, uz se uplne klepu hlady :confounded:
27. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007: no vidíš, tak nějaké hadříky máš vyřešené. No zrovna dneska jsem byla na obědě u známých a nalili mi tam kofolu, tak to manžel potají vypil, to byla sranda :wink:
27. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli: jasný při kojení to bude ještě horší, já si třeba dávala ještě před 14 dny tatarák, vůbec jsem nevěděla že jsem těhotná :wink:, já to taky říkám, vše a s mírou :wink: , nepasteryzované sýry jsou například které?
27. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23: je tak kontrola dopadla dobře to je fajn. No vůbec se ti nedivím, tak bych měla šílený strach...
27. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda jééé já kofolu u dcerky pila celé těhu :slight_smile:, měla jsem vždy na ní v restauraci chut.
27. říj 2010 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto, to je pěkné strašení....kojení bude zajímavé :wink: :grinning:
Mě bylo dneska poprvné trošku špatně, stála jsem ráno u otevřeného okna, naštěstí jsem nezvaracela tak dobrý :wink:

Zítra a v pátek mám volno, tak se těším...budeme dolaďovat finální věci v domečku. Tak užívejte volna a ať nikomu není moc špatně :slight_smile:
27. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek