• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@zdezli k tomu jídlu v porodnici: mne tam děsně chutnali polévky:slight_smile: jsem nevěřila ,že se v nemocnici najím :grinning:
27. říj 2010 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j: jéé fakt? Já kofolu miluju, tak troška snad neuškodí :grinning:
27. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda kojení je v pohodě, jen začátek divný, než si bradavky zvyknou a ustálí se to,ale dá se to přežít :slight_smile:..já měla doma savce, tak pro mne bylo kojení super. ale rok mi bohatě stačil :slight_smile:
27. říj 2010 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda určitě neuškodí...
27. říj 2010 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda troska neuskodi. rika se ze i mala sklenicka cerveneho vina treba jednou za tyden neuskodi. a kafe taky. nekde se uvadi, ze se muzou pit 2-3 salky kafe denne :confused:
jo a jak se tu resil ten domaci alkohol, tak ja tuhle v noci jak mel malej ty sileny stavy po ockovani, jsem k nemu furt vstavala a bylo mi desne blbe, vedela jsem ze musim neco snist, tak jdu do skrine a tam na me vykoukly visne v cokolade. jsem jich serzala 5 a pak mi doslo ze v tom je alkohol :rolling_eyes: no ale strcit prst do krku jsem si nesla :grinning:.
27. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j: hm bradavky, to bude dobré :wink:, já jsem zvědavá jakou budu mít velikost podprsenky, teď mám 70D, tak se toho děším, že budu mít melouny :grinning: :grinning:
@noone: tak tam byla jen trošku, to snad nevadí, taky bych si tam prst nestrčila :grinning:
27. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak těch 7+2 nejspíš doktorka počítá podle ovulace ne PM, ovulaci jsem měla kolem 5.září tak by to tak nějak vycházelo. Ještě si spočítám TP na netu podle té ovulky a určitě to vyjde na ten červen a spravím si to i v mejch informacích.
27. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda ja si davam denne rano kafe, kolu taky obcas, spis tedy lightku bez kofeinu, ale i normalni. A jinak ja mela pred prvnim mimi 75D a ted uz jsem na 80E - behem kojeni jsem mela F :wink:
27. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone jo, ty 2-3 salky jsou v norme :wink:
27. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda no já měla o dvě čísla větší :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic fičím do autoškoly :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už si teďka musela koupit větší podprsenku, protože většina původních (75D) už je mi malá. Tak doufám, že při kojení už moc neporostou a vrátím se pak k původní velikosti. :slight_smile: Kdo to má furt platit. :slight_smile: I když... je fakt, že si nestěžuju. :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyparadise spis pocitej, ze se jeste o cislo zvetsi :wink:
27. říj 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte? mě bylo dnes ráno zas šoufl, šla jsem na nákup a na kase byla děsná fronta, samý důchodci, nějaká babča na mě pořád najížděla vozíkem, tak jsem myslela, že tam hodím "šavli" :grinning: no ale ustála jsem to a pak jsem se domů pěkně loudala, studený vzduch mi dělal dobře .. jé a k zubařce bych taky měla jít .. ale zatím to odkládám :grinning:
27. říj 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky prsa dost narstly, ale po dokojení nic moc teda:slight_smile:) Horší než to bylo. Mi přijde, kdo je má malý, tak na tom bude hůř a kdo je má velký, bude je mít ještě větší, ale asi ne dycky. Ale neznám případ, že měl někdo malý a pak mu zůstaly pěkný a větší:slight_smile:))
Já mám taky ráda kofolu a zkouším po lžičkách na ten žaludek, ale moc to nezabírá. Dneska sem si dala freš džus se zázvorem a taky nezabralo. bude mi blbě asi pořád. Navíc mám pocit, že začínám kynout, ale není to jen podbřišek, jak furt jím, tak se to ukádá všude, ble
27. říj 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ještě že je zítra volno a v pátek mám dovču. Jedeme k příbuzným na Slovensko. Jede nás pět v autě a pojedeme už v 7 ráno. Tak se budu modlit abych se nepozvracela. Dneska jsem nějaká unavená a trochu mě bolí hlava asi na mě leze nějaká chřipka. :frowning2:
27. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nejak ani nemam co psat :grinning: u me furt vsechno stejny, mam vecerni nevolnosti, v noci me budi pocit na zvraceni a kdyz ne tenhle pocit, tak musim jit curat, coz je dost namahave, protoze mame zachod pouze dole, takze musim po schodech :angry: :grinning: Sem furt nafoukla, tak uz koukam po nakych tehu kalhotech :slight_smile:

Jinak vitam vsechny nove prichozi, ktere jsem neprivitala a gratuluju vsem ke kontrolam :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme na tom stejně asi všechny.Bývá mi taky blbě..a i v noci.Nepomáhá mi nic,jen čerstvý vzduch.Prsa mě taky bolí,porostly.Dle své vlastní zkušenosti mohu jen souhlasit se sheherazada ,protože je mám malé,při kojení byly super velké a pěkné a pokojení ještě menší než kdykoliv předtím.yJestli to zak bude i tentokrát,budu mít v hrudníku asi potom důlky :grinning: :confused:
Jinak mi smrdí cigaretový kouř,smažená jídla a savo.
28. říj 2010 v 07:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prsa :grinning: . pred porodem si troufnu rict hezke, pevne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... 75D. ted.... sice porad 75D, ale tekove divne kokrspaneli usi :confounded: :grinning:
28. říj 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, hezký sváteční odpoledne :slight_smile:

pár dní jsem tu nebyla, nějak se sem nedostávám, je mi pořád docela dost blbě a to naše malý dráče mě unavuje k smrti, tak su i večer ráda že v osm zalehnu a aspoň do těch pěti do rána kdy vstává se trochu vyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Holky co už máte děti jak to zvládáte?

add kojení, já byla teda ten případ že sem kojením nezhubla ani deko, a sice jsem si hlídala co jím, ale malej nikdy neměl problémy s nějakým bolením i když jsem "zhřešila" :grinning: Jinak teda musím uznat že mám po kojení prsa lepší jak předtím :slight_smile: původně jsem měla 70A-B a teď 75C a díky bohu zatím to nevisí, no uvidíme po druhém mimi :slight_smile:

CO se té koly a kofoly týče bez ní bych asi teď už odpadla je to jediný co mi trochu zklidňuje ten žaludek na vodě a aspoň trochu kofeinu, ptž hned co jsem otěhotněla mi přestalo chutnat kafe a sladzený čaje tak jinak do sebe trochu vzpruhy nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Těhu kalhoty už jsem si objednala, zatím jen ty bederní so maj vsadky, že to ani jako těhu nevypadá, ale pohodlí teda veliký, nafouklá sem pořád jak balon tak si násilí dělat nebudu. :grinning: Jukněte na MMB, je tam toho hafo když na to hodíte pásek bikdo nepozná že sou to těhotenský rifle. :wink:

Jinak strašně pomalu to utíká, za týden konečně kontrola, snad bude srdíčko a všechno o.k.
28. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me je dneska tak zle :zipper_mouth: upekla sem tvarohovy zavin, pripravila jidlo na veceri a jak to tak vypada tak si nic nedam :confounded: ach jo proc je mi blbe vzdycky takhle na vecer :frowning2:
28. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata ja mam asi extremne hodny dite, takze zvladam zatim v pohode... rano spi vetsinou do pul 8 nebo do 8, ted po tom ockovani se dokonce budi az v 9, nechapu. vecer jde spat v 8. a pres den spi jeste tak 2-3 hodky. dopoledne jsme doma, to se zabavi hodne sam, odpoledne jdeme nekam na prochazku s kocarem, dost casto si ho bere tchyne, takze ja mam proste pohodu, tuk tuk tuk!

@terrorkax a kdy jsi jedla naposled? me je blbe kdyz se nenajim. normalne bych dostala hlad, ale ted mi je misto hladu rovnou blbe.... takze vim ze do sebe musim pravidelne neco tlacit... tak to zkus, treba ti to pomuze :confused: :wink:
28. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to tě lituju, já jsem zatím bez jediné nevolnosti :dizzy_face:
Prsa jsem měla před tím než jsem zhubla 75 D, poslední rok 75 C a teď mám opět 75 D :grinning:
28. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Mě je taky dycky nejvíc blbě večer, nechápu proč se tomu říká ranní nevolnosti co :rolling_eyes:

@noone Teda tak to není dítě to je poklad, do osmi sem se nevyspala tak 2 roky :grinning: , malej přes den už moc spát nechce, ale teď ho lámů páč bych asi celej den nevydržela aspoň bez té hodinky spánku, taky super že máš tak akční babičku, u nás bohužel, tchýně tak max dojít k nám jen se "podívat" a zkritizovat jak malýho vedu a moje mamka je hodně v práci to samý manžel tak sme většinou sami a psík.
28. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone snazim se jist pravidelne, ale dneska sem i zvracela a mela sem vylozene nechut si neco dat...ted uz je to lepsi, neco malo sem snedla :slight_smile:
28. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone jj přesně, když jím pravidelně , tak je to ok, ale jakmile se nenajím včas, rovnou mi je blbě :unamused: ale jinak dobrý, nejlepší je jít ven na česrtvý vzduch nebo si aspoň otevřít okno :slight_smile:
já dnes dělala kuře na paprice a rýži, dokonce jsem se i najedla, odpolko jsem upekla koláče s tvarohem a přijdou mi málo sladký :grinning:
28. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata budu držet palce, ať je kontrola v pořádku :wink:
28. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee...holky, vy jste dneska všechny pekly :wink: já jsem si včera dovezla od budoucí tchýně výbornou roládu a dneska mi miláček udělal dort s čerstvejma jahodama...takže jsem přeslazená :grinning: chtěla bych za celé těhotenství přibrat tak max. 12 kg...ale s takovou nevím, nevím... :grinning:
28. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 ja sem chtela pribrat tak deset ... ale sem od zacatku doma a teda moc pohybu nemam, takze pocitam ze priberu tak 50 :angry: :grinning:
28. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone mam stejne hodne dite, moje spi dokonce do 10 :grinning:
28. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek