• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@blondata tak já to zvládám docela dobře. špatně mi není - bylo mi prozatím jen jednou celý den,a doufám že to tak zůstane. Malá je ok nějak moc neprudí, sem tam nějaký hysterák se objeví ale jinak se hodná,takže žádný problém není a zvládáme to dobře. k ránu příjde za námi do postele a spíme poslední dobou i do osmi :_)

Jinak kojením jsem taky moc nezhubla, postupně jo ale né hned. s malou jsem přibrala 18 kg a dvě kila mi zůstaly.
28. říj 2010 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu pověsit prádlo, sníst trochu nutelly a spínkat.
28. říj 2010 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u mě nevolnosti už slábnou, ale taky mi bylo nejhůř večer, navíc do toho neunavitelné dítko, co chodí spát v deset, manžel vetšinou v práci do devíti, to fakt nepřidá, ale už je to lepší. Takže vydržte, bude líííp :slight_smile:

Kojení - prsa - hubnutí - po kojení mi teda nezbylo skoro nic :sweat_smile: Říkám, že Maty všechno vypil :grinning: Kojila jsem docela dlouho, ale myslím, že i kdyby to bylo kratší dobu, byla bych na tom stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže já bez push-upky ani ránu :grinning: V těhu jsem nabrala 12 kg, do konce šestinedělí mi zůstaly 2 kg a asi po 9 měsících jsem měla o čtyři míň než před těhu a to mi zůstalo, max. 1 kg se vyhouplo nahoru, když jsem se dobře najedla... Tak uvidíme tentokrát :wink:

Dny se mi taky strašně vlečou, na kontrolu jdu příští středu, úplně tlačím hodiny dopředu :grinning: Od minulé KO jsou to 4 týdny a zdá se mi to jako 4 roky :sweat_smile:

Mějte hezký den, já musím do práce, dovču šetřím na prosinec :slight_smile:

29. říj 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 @terrorkax jo, holky, tak já raděj netipuju, kolik přiberu ..zatím chodím do práce, takže pohybu mám až , až .. ale kdybych byla doma a jen ležela u televize, tak asi začnu kynout :grinning: :angry: no uvidíme

já musím jít do práce a vůbec se mi nechce .. jinak už je mi celkem OK, jen ráno je to nejhorší, beru léky na štítnou žlázu, takže pak půl hodiny nesmím jíst .. a to je problém, protože jak se nenajím brzo,tak je mi blbě... přemýšlím, že si léky a pití dám večer k posteli, ráno si prášek vezmu, ale zůstanu ještě ležet a pak hned jak vstanu se půjdu nasnídat .. :wink:
29. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tam mě bylo včera trošku ráno špatně, sice jsem nezvracela, ale byl k tomu kousek :grinning:
Jinak teď nějak neumím pořádně dochutit žádné jídlo, všechno mi připadá plané nebo zase moc :wink:

Já mám dobrý tip na podprsenky, kupuju si jednu značku už roky, a mají i velkost F, tak jsem v klidu :wink:

Jinak tip, objevila jsem v na Tv barandov pořad Maminka - spolupracují i s tím časopisem, tak kdo bude mít náladu mrkněte.....
http://www.barrandov.tv/59067-maminka-epizoda-1
29. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,myslíte že když zavolám doktorovi,že mi řekne výsledek HCG?Mě by to fakt zajímalo a nechce se mě čekat do další kontroly :unamused:
29. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek zavolej to by ti mel rict...
29. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch dobře,tak zavolám,děkuji....ty jdeš dnes na kontrolu vit,držím palečky :wink:
29. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek dekuju... uz abych to mela za sebou... taky drzim palce at pro tebe maji dobre zpravy...
29. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch děkuji,snad ano...ještě mě čeká jedna krev příští týden :unamused:
29. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:
Tak jsem dneska doufala, že se vyspím, když už mám tu dovču, ale ráno mě vzbudili topenáři a teď stejně ještě musím udělat něco do práce, takže z volna toho moc nebude. Odpoledne aspoň s manželem zajedeme vybrat podlahy a nakoupit a už to vidím, jak večer padnu do postele a okamžitě usnu. Spala bych už teď.

@katie_25 Taky jsem řešila stejnej problém s lékama na štítnou žlázu, takže je mám na nočním stolku a po zazvonění budíku si ho vezmu a zapiju a ještě té půl hodinky spím a pak si vezmu rovnou suchar, pokud mi není dobře. Ale je fakt, že to poslední dobou zvládám líp a vydržím i do normální snídaně.
29. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem vás dočetla a jsem zase tu :slight_smile: Mě je zle skoro pořád, nejvíc dopoledne. Na KO jdu v pondělí.
29. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se přidat ? Na první kontrole u dr. jsme byli ve středu a potvrdil že vše je v pořádku a další až za měsíc , kde mi bude brát krev na testy ( novější a přesnější verze těch co se dělá až v 16tt , ale nehradí to pojišťovna :angry: ) Nemáte s tím náhodou některá zkušenosti ? Jinak nechápu proč se říká ranní nevolnost - já ji mám celý den i noc.

K pracujícím těhulkám : kdy se to chystáte říct v práci nebo už jste to pověděli ?
29. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
prisla jsem se rozloucit, miminko se nevyviji, takze budu cekat jestli odejde samo, nebo jestli budu muset na revizi... mejte se tu krasne at vam mimca krasne prospivaji a delaji vam samou radost...
29. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: to je mi upřímně moc a moc líto :frowning2: Drž se a hodně síly. A při všem špatném snad příjde MS a nebudeš muset na revizi. A budete se moci začít snažit co nejdříve.
29. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulkav: Vítám tě.

Ad práce - u mě v práci to nevědí, a řeším dilema co a jak, jelikož mě do konce roku čekají nějaké služebky - letecky, a není to zrovna blízko, tak nevím co a jak. Na druhou stranu jsem jen na začátku, tak nechci nic zakřiknout, říct to v práci, a potom to nevýjde.
29. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všechny Vás moc zdravim,já si vzala dneska dovču,je mi pernamentně špatně tak furt ležim,nic moc když jdu do práce tak se aspoň nějak přemůžu ale takhle to je hrůza :unamused: navíc malej je nemocnej tak tu ležíme 2 a včera v noci jsem s nim skončila na pohotovosti,kvuli uchu,je to děs :unamused: já chci létoo :grinning:

@terrorkax s tim přibýráním se neboj,já přibrala 22kg a měla jsem to dole za 3 měsíce a pak jsem ještě dokonce hubla pod váhu co jem měla před otěhotněním :wink: a jenom tim pohybem kolem malýho nic extra..
29. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě je taky pořád zle a je úplně jedno jestli jím nebo nejím, nebo jestli je ráno nebo co. Co se týká práce tak bych ráda až v lednu.
29. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jéžiši to je mi moc líto :frowning2:
29. říj 2010 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja vas taky po delsi dobe zdravim. Nak mame slabe pripojeni a konik mi nenabiha...
Kdyz vas tu tak ctu, tak me desi kontrola...
@darkwitch to je mi moc lito, preji, aby se brzy zase zadarilo!!! Ja se take docela ted bojim...Na prvnim utz, jsem byla 5+2tt a byl videt jen vacek. ani krev mi nebrali a za tyden mam jit na kontrolu. Jsem zvedava, jestli se to nekam vyvinulo...
Jinak ja nevolnosti nemam, spis nekdy velky hlad. A bricho mam fakt uz jako ve ctvrtem mesici. Si rikam, co budu delat za dva mesice..Budu jak pred porodem asi...No, ale treti ditko je asi holt treti ditko. Nastesti v tehul ale moc nepribiram. Se Sofii to bylo 9kg a s Filipem 12kg (a to jsem si uz pripadala jako slonice). Po porodu to bylo hned pryc a ted mam zase i min nez pred tehul.
a prsa? Ty ted nemam zadne. Zacinala jsem na D a ted jsem rada, kdyz se vejdu do B! Taky jsem vycucla od tech mych prisavek. A nevim, asi je to tim tehotenstvim, ale desne me to kojeni ted boli...Uz chci fakt maleho odstavit.
Jinak ja stale spinim. Neni den, ze bych trosku nezaspinila (staci jen troch uvic doma uklizet). asi v pondeli zavolam doktorce, jestli me neprohlidne driv! A :angry: spon ten Urtogestan kdyby mi dala...
29. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula no ja musim zase na IVF, takze uvidim kdy budu moc jit na dalsi pokus...
29. říj 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch je mi to moc lito, doufala jsem ze to bude ok :frowning2: preji tobe i manzelovi alespon hodne sil a nevzdavejte to
29. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula a dr vi o tom, ze spinis?? ja sem drobet zaspinila po tom co mi delala stery a hned mi utrogestan napsala a budu brat az do 12 tt
29. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek určitě zavolej, já si tam taky volala a dr.mi hodnotu HCG řekl :wink:
@jennyparadise jj, léky si jdu připravit na noční stolek :wink:
@janulkav vítej, u mě v práci to vědí (pracuju ale v pánském koolektivu), takže jim to je jedno, nijak moc mi to neusnadňujou :frowning2: nevím, jak dlouho to tam vydržím, na zítra jsem chtěla volno (dělala jsem jinak všechn soboty v měsíci), ale vedoucí mě odpálkoval s tím, že hodí moc lidí a musím být na kase, on to prý nezvládá :angry: :angry: :angry:
@darkwitch to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak se drž a snad se brzy znovu zadaří
29. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,berete ten Utroš orálně v tabletách,nebo globule do pochvy??
29. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda utrogestan ma pouze jedny pilulky, nema to rozdelene na polykaci a zavadeci :grinning: ja ho polykam, zkousela sem i zavadet, ale nejak mi to nesedlo. Zeptej se dr., on se ma v tehotenstvi pouze zavadet, ale me dr rekla, ze jestli mi vyhovuje polykat, tak at polykam
29. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to je mi moc líto :pensive:

holky proč užíváte ten utrogestran k čemu to slouží?? :confused:
29. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa utros slouzi k udrzeni tehu - vystyla delozni sliznici a obsahu nakej hormon - ted nevim jakej :grinning: ja ho brala i k srovnani MS cyklu
29. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...no,mně řekla ať si šetřím žaludek,když mám nevolnosti a že je to dost "svinstvo",tak ať zavádím....Ještě mi to manžel nepřivezl z lékárny,ale já to zavádění tak nesnášííííííím.Určitě pak něco odtéká ven,ne????Když se to rozpustí.
Čarodko,to jsou léky na udržení plodu....
29. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko a nemá to nějaké vedlejší účinky????????Mně se do toho nějak nechce....nejraději bych to nechala na přírodě,ať se s tím nějak popere....
29. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek