• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Terrorkax jsem z tebe udělala Terezku :grinning:
29. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda vytece ten obal.. a me to slo prave blbe zavest, prilepilo se mi to na prst, takze sem to vzdycky vytahla zpatky ven :grinning: :grinning:
29. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,díky :wink:
29. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...takže to asi taky raději polknu...kdyby po tom bylo alespoň nechutenství,když to teda dráždí žaludek :grinning: Každý ušetřený kilo dobrý!!!!! :grinning:
29. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda Tak ja jsem Tereza :grinning: vedlejsi ucinky nevim no..ja kdyz ho brala na to srovnani, tak mi nic nebylo, akorat sem byla unavenejsi nez normalne..ted bych rekla, ze mi taky nic nedela, beru tri denne uz mesic a je to ok :slight_smile: Nevolnosti co ted mam jsou urcite z tehu a ne z utrogestanu.
29. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HMMMMM,mně napsali 2ráno a 2večer.a proč ti ho dali,co u tebe hrozí???Já šla dnes poprvé k Mudr,ani pořádně nebylo co vidět,ale děsně mě píchalo na levé straně...
29. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda me ho dala protoze sem zacala spinit potom, co mi delala stery. Tak rikala at ho radsi beru, ze je to i pro dite dobry....teda ale ty beres docela dost, dva najednou..
29. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...já si myslím,že se jistěj...aby to třeba nebylo mimoděložní,i když na to by stejně nepomohl....nevím,že mi to takhle napsali,když ani nemám vzhledem ke krátký době očekávaný MS potvrzený těhu...
29. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hodně štěstí,snad bude vše ok,mějte se fajn!!!!!!
29. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax já také beru ten utrogestan. a také jsem po stěrech trochu špinila, ale jinak né
30. říj 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda ty tablety utrogestanu se mohou polykat nebo zavádět do pochvy - tak mi to řekl můj gynekolog.
30. říj 2010 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@darkwitch - to mě moc mrzí, tohle se nemá stávat, ach jo :frowning2: Přeju hodně štěstí na další pokus :wink:

@janulkav - já jdu na NT screenig už příští středu, takže podám info, poprvé jsem nebyla, takže je to pro mě premiéra :wink: Hlavně ať je vše OK.
V práci jsem to tentokrát řekla hned po //, protože jsem pomáhala na podatelně a nemohla tahat těžké bedny. Ale poprvé jsme vydrželi tajit do 12.tt i před rodinou. Nechápu, jak jsem to mohla vydržet :sweat_smile:

Krásný víkend všem :slight_smile:
30. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 já to v práci taky oznámila celkem brzo,abych nemusela nosit těžký věci .. ale před rodinou zatím tajíme.. ale do těch vánoc to asi nevydržíme, ale kdyby to vyšlo, tak už mám nápad na vánoční dárek ..budu šít dámský části organizéry, takže bych jim tam pak nenápadně přiložila snímek z UTZ :grinning:

a dnes jsem zjistila, že tady máme velkoobchod s kočárkama .. http://www.detske-kocarky.eu/ líbí se mi tam kočárek Marita a Bébécar :o)
30. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky!!!
už mi začíná být občas pěkně blbě a to jsem si pořád stěžovala, že mi nic není :slight_smile:
my to rodině řekneme příští víkend, protože máme oba v příštím týdnu narozky a budeme dělat oslavu, takže jim to už vyklopíme.. :wink: hrozně se těším, na jejich reakce. No a v práci jsem to zatím neřekla a abych pravdu řekla, tak se mi do toho ani nechce, protože jsem tam zaměstnaná 3 měsíce a už budu chtít jít pryč :unamused:

@katie_25 jdu si prohlídnout ty kočárky. A včera jsem si objednala z netu těhu kalhoty, nové za 600 Kč a dneska si objednám tričko s těma ťapičkama, našla jsem ho na aukru za 260 Kč.
30. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 - tak to bude krásný vánoční dárek, to se vyplatí čekat :slight_smile:
Kočárek Maritu máme, (tmavě modrý, na boudičce jsou květy) a je super, velká korba, houpací, velký prostor na nákupy atd atd..... Můžu fakt jen doporučit, teď odpočívá u našich, už se moc těším, až s ním zase vyrazím :wink:

@veru23 - my to naše sladké překvapení taky vyklopili na narozkách, poprvé i teď :slight_smile: V práci to teda věděli dříve, ale to je fuk :slight_smile: Reakce budou určitě krásné, dojetí a tak :dizzy_face: Zvlášť u prvního mimča, pak napiš :slight_smile:
A fajn nákupy, gatě jsi objednávala z MMB? Mám tam taky nějaké vyhlídnuté, ale zatím ještě obleču všechny staré, no ale to už nemusí dlouho platit, že, břicho vykukuje čímdál více.
30. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 kalhoty jsem objednávala z www.helenmode.cz
30. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 - díky, kouknu :wink:
30. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás to už vědí úplně všichni...první byla samozřejmě rodina a pak jsme si dali ultrazvuk na facebook, aby nevznikaly po Pardubicích zbytečné spekulace, zda ano nebo ne....ona to vůči naší práci, kterou s přítelem máme, je totiž trochu složitější ...a jelikož jsme z toho měli oba obří radost a v naší rodině je to první miminko, tak chceme, aby hned od začátku to s náma všichni prožívali....co se má stát se stejně stane, a to že někomu povíme, že jsem těhotná, to neovlivní...to je můj názor :wink:

@katie_25 přes Hradec jedeme v úterý na jednání, tak se chci v tomto obchodě zastavit :wink: jsem zvědavá, jak budou kočárky vypadat ve skutečnosti :dizzy_face: ale já mám už stejně asi vybráno :grinning:
30. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 jj, až budu mít "někdy" volno,tak se tam taky chci vypravit a kočárky vidět na živo :wink:

@misak74 super, takže mám asi vybráno :grinning:
30. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz vybirate kocarky jo :grinning: Já teda nemam vybrano jeste nic a jeste si pockam - chci pockat alespon na velky utz jestli je vsechno OK.

Me je dneska nejak extremne dobre, az me to desi.
30. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax čau Terko,taky je mi nějak podezřele dobře.To víš,Utroš je Utroš :grinning:
30. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda ahoj, takze se po nem citis fajn ? :slight_smile: me ceka za chvili davka a pak asi pujdu spat, narocnej den - byli jsme cela rodina na hrbitove, pak nakoupit a ja sem uplne mrtva :grinning:
30. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Já to teď spolkla :wink: a půjdu taky.Včera jsem spala jak zabitá skoro celou noc,vzbudila mě až malá kolem 4,30hod tak jsem šla čůrat...ale to u mně nebývá.Obvykle spím dost mizerně a teď ještě s tím čůráním.Podle mě to dost uspává.I to tam píšou.Já si tu ranní dávku raději nedala,protože jsem teď s malou sama doma,musím fungovat a hlavně jsem dost času i za volantem....
30. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda aha, tak to ti nezavidim, ja bych asi nezvladla mit doma maly ditko a cekat dalsi :grinning: Ja spim teda docela na prd, sotva lehnu tak se mi chce na zachod a pak se stejne budim pravidelne okolo ctvrty rano a koukam do stropu..a pak rano nevim kdy vstavat :angry:
30. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax co bych dala za to spaní,co popisuješ :grinning: Nechci tě děsit,ale bude hůř...Já nespala celé první těhu,že jsem buď čůrala,nebo přemýšlela o porodu,kterýho jsem se děsivě bála.Pak zase vstáváš k miminku,kojení,prdy,rostou zuby,mlíko,čaj,odnaučování plínky....pořád něco :grinning: Malé jsou tři a půl a stejně nespí celou noc.....Takže se yspíme asi až v hrobě :sunglasses:
31. říj 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda jj to je přesné :slight_smile:. naše malá zase k nám v noci furt chodí, nevíme jak jí to odnaučit či vysvětlit, ale prý to dělává dost dětí,ale nastestí pak s námi spí dlouho. ale nepředstavím si,že bude mimi a jeste ona s námi v ložnici.
31. říj 2010 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j nápodobně :grinning: taky z toho mám právě hrůzu a to už mám dost velké dítě...u tebe to ještě není nic až tak neobvyklého.Moje holčička sice usne v pohodě sama v pokojíčku,ale pak prostě v noci přicestuje.Někdy v 1hod,někdy až ve 4hod,ale že by spala sama celou noc-to ani omylem.Já na ní nechtěla tlačit,byla jsem ráda,že se přijde mazlit....Říká se,že to dítě se odpojí,osamostatní samo,až na na to dost zralé...ale teď asi budeme muset zasáhnout :grinning: Tak až na něco přijdeš,dej mi prosím vědět :slight_smile:
31. říj 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jé holky, já nic neberu a taky mi je dobře, ráno si dávám prášek na štítku ještě v posteli a když vystanu,tak si hned udělám snídani a je to ok .. a celou noc spím jen díky otevřenýmu oknu.. :grinning:
31. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@brendda
@katka_j - Maty taky v noci chodí, opravdu výjimečně spí v pokojíku až do rána, myslím, že je to normál, já to tedy neřeším, když tak po porodu budu mít z každé strany 1 dítko :grinning: Manžel stejně spí kvůli chrápání vedle, takže místa je dost :sweat_smile:

@katie_25 - taky musím mít v noci studený vzdoušek, jinak mám pocit, že se udusím a to nejen v těhu :wink: Ve vytopené ložnici bych neusla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak teplíčko miluju :slight_smile:

Ještě k té pověrčivosti, kupovat nebo nekupovat, souhlasím, co se má stát, to se stane bez ohledu na to, jestli doma něco koupené je nebo není. Takže klidně bych začala kupovat postupně, je toho fakt napoprvé docela dost, tak ať to tak "nebolí". Velké věci bych ale stejně nechala nakonec, kvůli místu. Už se na nakupování těším, i když tentokrát to bude jen pár drobností :wink:

Hezkou neděli bez nevolností :sunglasses:
31. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem vás dočetla. Dneska jsem se vrátila z návštěvy u manželových příbuzných na Slovensku. Cestu jsem přežila a ani mi nebylo moc špětně. A to jsme jeli ráno. Jak ve čtvrtek tam tak dneska na zpátek. Jsem akorát unavená a asi jsem tam nastydla. Byl tam včera velký vítr a manžel mě vzal na procházku, že je to pro mě i pro mimčo zdravé tak jsme šli v tom šíleném větru asi 4 km na vinohrad a celou cestu do kopce.
31. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek