• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@misak74 jj, já mám také ráda chladno v ložnici, dřív jsem jen vyvětrala a bylo to ok, ale teď mám taky pocit, že potřebuju vzduch, takže máme pootevřené okno celou noc :wink:

a k těm nákupům, přesně, menší věci začnu kupovat postupně, kočárek a podobné až pak .. mimochodem včera jsme byli na nákupu, tak jsme se zastavili i v obchodě s dětským zbožím, manžel se tam rozplýval nad malinkýma růžovýma hadříkama :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahojky, včera jsme byli v tescu a manžel se tam rozplýval nad oblečkama na mimča. A on by najradši byl kdyby jsme měli dvojčata a já zase říkám, že je tam jenom jedno. :slight_smile:
31. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak nám víkend utekl jako voda a zítra zase musím do práce :unamused: Já nechcííí :grinning:
Jj, to malinkatý oblečeníčko je bezvadný :wink: taky bych už nejraději vyrazila do obchodu a nakupovala :grinning: Ale furt je mi tak nějak divně, že se mi ani nikam nechce. Ještě v těch obchodech je většinou málo vzduchu a hodně lidí :grinning:
Kočárky v HK jsou super, taky se tam pak vydám a snad jich nebudou mít tolik na výběr, to bych pak nevěděla kterej vyhraje :grinning:
31. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko :grinning: :grinning: jj, manžel taky prozkoumával v chiccu kočárky pro dvojčata :grinning: :grinning: nevím, co to ti chlapi mají za nápady mít dvojčata :sweat_smile:

@katcha21 jj, já už mám vybraný dvě značky, z toho té jedné fandím víc .. akorát musím zjistit, jak je to s podvozkem, aby se mi vešel do auta (který teda mimochodem ještě nemám :grinning: ) a aby celkově nebyl kočárek moc těžký a tak .. manžu spíš zajímají ty technický údaje :grinning:
31. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Taky nevím co má pořád s těma dvojčata. Já chci dvě děti, ale hezky postupně a ne najednou. :slight_smile:
31. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy uz probirate kocarky? Co budete delat zbyvajicich 7 mesicu? :grinning: :astonished: :sweat_smile:
Ja tohle nastesti uz resit nemusim a oblecky bych nakupovala, to jo, ale mame plno zdroju, znamych, tak kupuji jen vyjimecne, kdyz se mi fakt neco moc libi...
Holky, co vy a sex? Ja se jej asi budu muset vzdat aspon ted na par tydnu, coz bude pro manzela utrpeni... :sweat_smile: . Predstavte si, ze vcera jsme odpoledne, jak deti spaly se trochu pomilovali a ja samozrejme zacala vecer trochu krvacet(vic nes spinit). Jak ja jsem se zacala bat a loucit se s miminkem, myslela jsem, ze je konec, ale prestalo to! Dnes zas nic. Ja jsem uz z toho tak vynervovana, ze zitra jdu k doktorce a ani ji predem nezavolam a at se tam podiva, jestli je to tam ok. A necham si napsat ten Utros!!! Pri Filipkovi jsem ho mela brat 3x denne, brala jsem jej ale jen asi rano a nekdy vecer, kdyz jsem s manzelem neplanovali sex :sweat_smile: . Ono jak to vytejka, tak je to fakt hnus. Tak jsem to flakala, ale Filipek pekne prospival. Jo a zavadeni taky fakt nesnasim! Ja si tam dole nerada saham :grinning: :sweat_smile: , se divim, ze jsem vubec matkou a jsem tehotna :grinning: :astonished: .
31. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko všem :slight_smile: za chvíli jedu k Dr na první prohlídku a mám strašný strach....doufám, že bude vše v pořádku
1. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, preju pekny zacatek tydne!
@artikula tohle se mi stalo minuly tyden. Po sexu jsem zacala malinko krvacet, tak jsem se silene lekla a bala se, aby bylo vse v poradku...na druhy den jsem byla objednana k doktorovi a ten rekl, ze mimco je v poradku, jenom ze si mame dat tak tyden od sexu pauzu...uz to bude tyden, ale i tak se bojim....
@destiny001 neboj, bude to dobre, pak dej info:slight_smile: ja mam dalsi kontrolu az 16.11. ale nejradsi bych chodila kazdy tyden, abych mela jistotu, ze je vse jak ma byt!
1. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula ahojky, no asi byste si měli dávat pozor , když máš pak takové problémy.
my zatím v pohodě, problémy po sexu nemám.

Jinak já zatím nevybírám pro mimi nic, když to bude holka spoustu věcí zdědí po dcerce, když to bude kluk tak po synovcích, jen kočárek musím vybrat a nevím jaký. ale na to je spousta času.
1. lis 2010 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , přeji všem krásné listopadové ráno..
Jinak jste mě holky inspirovaly s tím nakupováním takže jsem si vyaukrovala těhu rifličky zatím jen s tima vsadkama tak se nemůžu dočkat až mi přijdou..Pro bublinu ( zatím pracovní název podle manži :sunglasses: ) nic moc nekupujeme, říkám si že času dost a taky budeme něco dědit po známých tak chci ještě počkat .
Jinak jsem to dnes řekla v práci zatím jenom nadřízenému a ostatním v práci až budeme po testech a já budu klidější že je ve v pořádku. Rodina to věděla hned to jsme nějak nemohli vydržet. Nemůže se dočkat až dostanu těhu průkazku :grinning:
@destiny001 s tima kontrolama jsem na tom uplně stejně , dlouho se nám mimi nedařilo cca 1,5 roku tak jsem možná ještě o to víc nervoznější.
1. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula tak honem k dr., ať víš jestli je to ok.. my zatím sex odkládáme, bojíme se oba dva, takže si spolu užíváme spíš jen mazlení :grinning:
1. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne :slight_smile:
Kdo šel dnes na kontrolu, tak držím palce :wink:

Co se týká oblečků a věcí, tak ty začnu kupovat až budeme vedět pohlaví, tak doufám, že to bude, co nejdříve....už se totiž nemůžu dočkat...jsem totiž blázen do oblečení vlastně to patří i k mé práci, tak se těším, jak mi miminko bude krásně ladit a hlavně všude mají takových nádherných věciček :dizzy_face: tak se těším, jak to budeme kombinovat :slight_smile:
Jinak my nemáme po nikom, co dědit a hlavně přítel si ani nepřeje, aby naše miminko bylo v něčem, kdo už někdo nosil...takže u nás bude všechno nové :wink:

Co se týká sexu, tak se vůbec, ale vůbec neomezujeme :grinning: zatím je vše v naprostém pořádku a oba si to užíváme, tak momentálně nevidím důvod, proč bychom se neměli milovat, samozřejmě kdyby nějaký problém byl, tak bychom to asi trochu omezili :wink:
1. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla dnes dopoledne u doktorky a vse je vporadku!!!! :slight_smile: :dizzy_face: A mame uz srdicko!!!! A odpovidame 7.tt. Ja sice houby videla a to srdicko mi musela doktorka ukazovat trikrat, ale je to tam a to je hlavni! Ja jsem tak stastna. Dala mi ten utrogestan a o sexu rikala, ze neni se nejak omezovat, ze to krvaceni je z cipku, ktery je v tehotenstvi jakoby zaniceny... Ale ja se stejne bojim. Ale myslim, ze s tim utrosem to zvladnem. U syna jsem ho taky mela a bylo to pak dobry. Jen s kojenim musim prestat, nebot to nejspis taky rusi hormony. No tak nam drzte palce. Malyho sice kojim uz jen jednou v noci a nekdy jeste pozde vecer, ale je palicak a furt se v noci budi!
1. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No rikam, na te fotce neni temer nic videt, jen jakasi bublinka vlevo nahore a jakesi cosi v ni :sweat_smile: :dizzy_face:
1. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda musím se pochlubit že dneska až tak do 3 odpoledne to byla katastrofa, pořád mi bylo špatně, nezvracela jsem ale od žaludku hrůza. Dělala jsem zapékané těstoviny tak 2 hodiny, protože jen jsem něco nakrájela tak jsem si musela sednout a vydejchat se nebo vlézt do okna na vzduch, fakt hrůza, ale teď už je to lepší. 11.11. mám jít na krev samozřejmě na lačno tak jsem zvědavá jak to zvládnu, protože jak se ráno do určité doby nenajím tak je pak celej den špatnej, takže sebou nabalím pořádnou svačinu.
1. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula moc gratuluju k fotečce, paráda :slight_smile: :dizzy_face:
1. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkav nám se těhu nedařilo 5 let, pomohlo až IVF. Kontrola proběhla v pořádku, huráá :slight_smile: mimi má 22 mm :slight_smile:
1. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkav: ahojky, my to chceme nejdřív říct rodině a pak až v práci, nerada bych byla kdyby se to k nim doneslo přes někoho, chtěla jsem to nechat původně na Vánoční večírek, ale nevím protože pak pojedeme na screening (na krev a pak na UZ) a to budu mít propustku od lékaře z FN tak by se to provalilo, tak uvidím podle sitauce :wink:
@darkwitch: tak budu držet palečky, ať to příště klapne!!!!!
@katie_25: to je hrůza, jak nikdo nebere ohledy!!! Já byla dneska v práci dýl, ale za PC je pohoda.....

Středeční kontrola se blíží a snad bude srdíčko....takže zatím nikomu nic neříkáme, pro jistotu....ale je to děs, to držet v sobě :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
1. lis 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23: my to taky chceme říct na oslavě narozenin, jsem taky zvědavá jak se budou všichní tvářit :wink:

@katie_25
To je fajn nápad jak to rodině říct, taky mám vymyšlené jak to oznámit r, nechám udělat takové placky, které přidáme k dárečku, tam se dá nějaký obrázek a pak text např. Budeš děda atd. a dole termín porodu. Tak to bude asi nejlepší, protože to by byli moje nervy si to připravovat a oznamovat, už tak jsme měli "problémy" s oznamováním svatby, takže tak to bude ideální....a hlavně už budeme mít po kontrole

http://www.placky-buttony.estranky.cz/

1. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula: jé super fotečka, gratulace!!!! Snad budu mít ve středu taky :wink:
@spymike: já to mám stejně, musím se ráno najíst a pak jsem v pohodě, tak aspoň malou sušenku :zipper_mouth:
1. lis 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,tak jsme dnes byly opět na kontrole..na UTZ už bylo mimi konečně vidět,má 1cm.A taky konečně máme upřesněný termín,dle UTZ 20. 6. 2011:slight_smile: Taky už mu bije srdíčko,tak jsem konečně dostala těhotenskou průkazku.
Jinak je to se mnou bídné,je mi stále zle,i když nezvracím,mám žaludek stále jako "na vodě" a to furt něco jím,jinak by to bylo ještě horší.Navíc mi smrdí čím dál více věcí.Naštětí dnes mi MuDr. napsal tabletky na nevolnost pro těhotné,tak snad pomohou.Domácnost je pěkně zanedbaná,ještě že mám super manžela,kt. spoustu věcí zastane za mě.)
1. lis 2010 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
berete některá utrogestan a v jakém množství? mně Dr. předepsal 2-0-2. Jinak se mně nevolnosti zatím vyhýbají, ale ta citlivost na pachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
1. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destiny001 Ahoj!Já mám taky Utroš 2-0-2 ale ráno ho neberu,protože po něm usínám a já musím hodně jezdit autem...Přoč ti o napsali??
1. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda já jsem po IVF a mám rizikové těhotenství, budu ho brát cca do 14 tt a u tebe?
1. lis 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destiny001 Aha,tak pak tomu rozumím....Já v podstatě nevím,proč mi ho dali.Šla jsem k Mudr příliš brzy,ještě nebylo nic vidět,s tím že mám velké bolesti na jedné strane....tak asi jen pro jistotu na udržení..
1. lis 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer všem,

artikulka - gratuluji k fotečce, a hlavně že je vše v pořádku :slight_smile:

destiny001: jestli se můžu zeptat, těhotenství máš rizikové kvůli čemu?
1. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaké kdo berete vitamínky? Já jen kyselinu listovou a snažím se o hodně pestrou stravu....
1. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 mám vroz. vadu dělohy a v lednu jsem v18tt přišla o dvojčátka, tak si mně hlídají
1. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru23: moc děkuji za inspiraci s webovkami - mají hezkou těhotenskou modu, mám tam předvybránu sukni :wink: Ty kalhoty tam jsou také hezké, jen u těch nemám moc odvahu s velikostí.
1. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek