• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Tak to já se právě těšim,že moje holčička bude typická růžovka :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino nedej bože aby se jí zlomil nehtík :grinning:
3. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já teda ne jako šatičky sukýnky,jo, ale proč to musí být pořád růžové :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheinka a kdy ty máš termín??
Ale myslim si,že podle oblečení se dítě změnit nedá. To spíš výchova rodičů,jejich postoj k životu a taaak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheinka předpokládány samo!
@saminomimino ještě nevím..mám kontrolu až 13. u doktorky. Objednávala si mě aby už bylo vidět i srdíčko :slight_smile:

@ssaara to máš určitě pravdu, ale i to oblečení dělá své..minimálně co se dětí kolem týče
3. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,holky,co udělat nějakou tu přehlednou tabulku,aby jsme věděli,jak jsou na tom ostatní? Páč já tak nějak ztrácím přehled :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2010 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheinka tak si to spočítej,kdy si měla první den poslední MS??
3. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino měl by to být hned úplný začátek června..možná úplný konec května ale tady u vás se mi líbí víc :grinning: takže červen
autor
@ssaara klidně to udělám,ale až tak odpoledne až zalehne MM i syn,ale potřebuji ty termíny porodu,předpokládané!!
autor
@sheinka to neva kdy byla ta poslední MS?? :grinning:
3. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no já jsem v tomhletom úplně nepolíbená :grinning: první den poslední MS byl 25.8.
3. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sheinka tak jsi pátý týden ale nedává to smysl já měla MS 30.8 poslední a jsme už 6 týden alespoň podle koníka
3. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to nechápu..
3. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale myslím že správně je to začátek 6 pač od poslední MS je to 33 dni a to je víc než 4 týdny!! tady to spočítá přesně na den zkus to
http://www.pregnology.com/due-date.php
@sheinka
3. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla poslední ms taky 30.8. :astonished:
3. říj 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino hm tak to bych podle toho výpočtu teoreticky byla akorát 7. týden na prohlídce :slight_smile: Já nevím já tomuhle stejně nějak moc nevěřím :grinning: podle mě se stejně každé mimi vyvíjí jinak a uvidíme co řekne doktorka
3. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pořídili jste si některá tu knížku od babywebu?
3. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle toho výpočtu jsem 4+2 dle dnu ovulace a 4+4 podle poslední ms :slight_smile:
sheinka - ne,neznam,o co jde?
3. říj 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara no nějaká knížka..prý to posílají jen za poštovné nebo zdarma při osobním vyzvednutí..
3. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tady všem! Můžu se k vám přidat? vypadá to, že se na nás taky štěstí usmálo a snad v červnu se nám narodí mimi :slight_smile:
3. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ulu gratuluju a vítej mezi námi :slight_smile:
3. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ulu - taky gratuluju a přeju hodně štěstí :dizzy_face: To bude první nebo už máš nějaké děti?

@sheinka - teď jsem na tu knížku koukala na jejich webu,vypadá moc hezky a jsou na ní dost dobré ohlasy,ale nejde mi vůbec objednat,tak jestli už třeba není vyprodaná... :unamused:
3. říj 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara no já si jí objednala..musíš se tuším asi zaregistrovat..jen nevím jestli bude stát za to ale co když je zadarmo :slight_smile:
3. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju vám i já gratuluju všem co tu jsou. Mimi bude druhé, už máme chlapečka - v listopadu mu budou 2 roky. Až budu mít trochu času, musím si diskuzi pročít zpětně, abych se o vás něco dozvěděla :wink:
3. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,s uzamčením diskuze určitě souhlasím a s tou tabulkou také,alespoň tady nebudu muset luštit, kdo má kdy termín atd. :slight_smile: Já už také netestuji,poslední mám z 30.9. a myslím že je to už zbytečné,cítím se dobře,tak že budu čekat až na kontrolu

@ulu gratulace :slight_smile:
3. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat..bude některá z vás na rizikovém těhu?
3. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu mít 100% rizikové těhu :unamused: Přidá se někdo ještě ?? :slight_smile:
3. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ulu no já právě asi taky..nic jiného mi asi nezbyde..dělám v laboratoři a zrovna se k nám přestěhovala organika..mezi rozpouštědlama se tam běhat fakt bojím
3. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek