Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
ssaara
3. říj 2010
Tak to já se právě těšim,že moje holčička bude typická růžovka 😃 😃 😃
sheinka
3. říj 2010
@saminomimino nedej bože aby se jí zlomil nehtík 😃
saminomiminoautor
3. říj 2010
to já teda ne jako šatičky sukýnky,jo, ale proč to musí být pořád růžové 😃 😃 😃
saminomiminoautor
3. říj 2010
@sheinka a kdy ty máš termín??
ssaara
3. říj 2010
Ale myslim si,že podle oblečení se dítě změnit nedá. To spíš výchova rodičů,jejich postoj k životu a taaak :-p
saminomiminoautor
3. říj 2010
@sheinka předpokládány samo!
sheinka
3. říj 2010
@saminomimino ještě nevím..mám kontrolu až 13. u doktorky. Objednávala si mě aby už bylo vidět i srdíčko 🙂

@ssaara to máš určitě pravdu, ale i to oblečení dělá své..minimálně co se dětí kolem týče
ssaara
3. říj 2010
Jo,holky,co udělat nějakou tu přehlednou tabulku,aby jsme věděli,jak jsou na tom ostatní? Páč já tak nějak ztrácím přehled :-p
saminomiminoautor
3. říj 2010
@sheinka tak si to spočítej,kdy si měla první den poslední MS??
sheinka
3. říj 2010
@saminomimino měl by to být hned úplný začátek června..možná úplný konec května ale tady u vás se mi líbí víc 😃 takže červen
saminomiminoautor
3. říj 2010
@ssaara klidně to udělám,ale až tak odpoledne až zalehne MM i syn,ale potřebuji ty termíny porodu,předpokládané!!
saminomiminoautor
3. říj 2010
@sheinka to neva kdy byla ta poslední MS?? 😃
sheinka
3. říj 2010
@saminomimino no já jsem v tomhletom úplně nepolíbená 😃 první den poslední MS byl 25.8.
saminomiminoautor
3. říj 2010
@sheinka tak jsi pátý týden ale nedává to smysl já měla MS 30.8 poslední a jsme už 6 týden alespoň podle koníka
sheinka
3. říj 2010
@saminomimino to nechápu..
saminomiminoautor
3. říj 2010
ale myslím že správně je to začátek 6 pač od poslední MS je to 33 dni a to je víc než 4 týdny!! tady to spočítá přesně na den zkus to
http://www.pregnology.com/due-date.php
@sheinka
ssaara
3. říj 2010
Já měla poslední ms taky 30.8. :-o
sheinka
3. říj 2010
@saminomimino hm tak to bych podle toho výpočtu teoreticky byla akorát 7. týden na prohlídce 🙂 Já nevím já tomuhle stejně nějak moc nevěřím 😃 podle mě se stejně každé mimi vyvíjí jinak a uvidíme co řekne doktorka
sheinka
3. říj 2010
Holky pořídili jste si některá tu knížku od babywebu?
ssaara
3. říj 2010
Tak podle toho výpočtu jsem 4+2 dle dnu ovulace a 4+4 podle poslední ms 🙂
sheinka - ne,neznam,o co jde?
sheinka
3. říj 2010
@ssaara no nějaká knížka..prý to posílají jen za poštovné nebo zdarma při osobním vyzvednutí..
ulu
3. říj 2010
Ahoj tady všem! Můžu se k vám přidat? vypadá to, že se na nás taky štěstí usmálo a snad v červnu se nám narodí mimi 🙂
sheinka
3. říj 2010
@ulu gratuluju a vítej mezi námi 🙂
ssaara
3. říj 2010
@ulu - taky gratuluju a přeju hodně štěstí x-) To bude první nebo už máš nějaké děti?

@sheinka - teď jsem na tu knížku koukala na jejich webu,vypadá moc hezky a jsou na ní dost dobré ohlasy,ale nejde mi vůbec objednat,tak jestli už třeba není vyprodaná... :-|
sheinka
3. říj 2010
@ssaara no já si jí objednala..musíš se tuším asi zaregistrovat..jen nevím jestli bude stát za to ale co když je zadarmo 🙂
ulu
3. říj 2010
Děkuju vám i já gratuluju všem co tu jsou. Mimi bude druhé, už máme chlapečka - v listopadu mu budou 2 roky. Až budu mít trochu času, musím si diskuzi pročít zpětně, abych se o vás něco dozvěděla 😉
wali85
3. říj 2010
Ahoj holky,s uzamčením diskuze určitě souhlasím a s tou tabulkou také,alespoň tady nebudu muset luštit, kdo má kdy termín atd. 🙂 Já už také netestuji,poslední mám z 30.9. a myslím že je to už zbytečné,cítím se dobře,tak že budu čekat až na kontrolu

@ulu gratulace 🙂
sheinka
3. říj 2010
Holky chtěla jsem se zeptat..bude některá z vás na rizikovém těhu?
ulu
3. říj 2010
já budu mít 100% rizikové těhu :-| Přidá se někdo ještě ?? 🙂
sheinka
3. říj 2010
@ulu no já právě asi taky..nic jiného mi asi nezbyde..dělám v laboratoři a zrovna se k nám přestěhovala organika..mezi rozpouštědlama se tam běhat fakt bojím

Začni psát odpověď...

Odešli