• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
destiny001: aha, tak to jo. Děkuji za odpověd. Hlavně at je ted vše v pořádku, a jeden nebo dva mimísci. :wink:

Já taky beru jen kyselinu listovou - jednu tabletku za den, jinak nic. A o stravu se snažím také pestřejší, i když někdy taky hřeším. :wink:

Ad sex jak se tu probíral - s manželem se zatím moc neomezujeme, ale určitě jsme opatrnější než před těhu. Oba máme docela strach, i když zatím je vše ok.
1. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem byla dneska do pěti v práci. Nějak mě to čím dál tím víc zmáhá jsem unavená.
1. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 moc díky a kdy máš termínek?
1. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer vsem....dlouho jsem uz tu nic nenapsala....ale pravidelne docitam.....jinak u me zatim nic moc noveho....spis mi prijde, ze mi je trosicku lepe a ze uz mi neni tak zle jak ze zacatku....prvni dva tydny co jsem to zjsitila, mi nebylo dobre....jak pisete....zaludek na vode....ale ted mi prijde, ze uz to je lepsi a nebo jsem to uz nejak vychytala...protoze, kdyz citim, ze uz to neni dobre tak musim rychle neco malo pojist a je mi lepe....jinak dneska jsem se silene prejedla....musim to jidlo omezit a dat si nejakou tu zdravejsi stravu....no ale nevim jak mi to pujde....kdyz ty chute jsou silene...sladke, slane....pak zase neco uzeneho, masneho....hruza...meni se to z minuty na minutu....jinak co se tyce sexu tak zatim se s pritelem nejak zvlast neomezujeme...ale jsme opatrnejsi.....zitra nas ceka kontrola....tak snad bude fotecka a bude vse v poradku.....
1. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ikdyz ted nechodim do prace tak i tak se mi nic nechce a jsem unavena.....je to hrozne...ale mozna je to i tim, ze clovek nic moc nedela...tak neni zvykly na nejaky pohyb a to lezeni asi taky neni nejlepsi....tak snad s pritelem v patek nekam na vylet vyrazime....alespon nejakou vetsi mensi prochazku...
1. lis 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji všem ke kontrolám :dizzy_face:

Vitamínky beru listovku 2 tabletky + vitamín C + tabletky na štítnou žlázu, zítra jdu na krev, tak jsem zvědavá, zda mi budou zvedat dávku, nebo mi zůstane stejná :wink: jinak žádné takové ty vitamíny pro těhotné nejím, právě kvůli té štítné žláze :wink: takže ostatní vitamíny se snažím jíst teď hodně ve stravě....taky jsem dneska dostala od miláčka úžasnej citrusovač...v sobotu se nám totiž ten starý rozbil :unamused: a já mám poslední dobou stále chuť na fresh :dizzy_face: a vlastně ještě piju na doporučení mého gynekologa skoro každý den celou flašku Magnesie :wink:
1. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destiny001 já mám brát jen jeden denně.
2. lis 2010 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem vám gratuluji ke kontrolám :slight_smile:
2. lis 2010 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem napsala dlouhý příspěvek a Maty mi vypnul počítač :angry: :angry: :angry: Fakt slaďoch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže jen ve zkratce gratuluju všem k úspěšným kontrolám :wink:

Vitamíny - beru jen listovku 2x denně + pestrá strava

Oblečení na mimčo - bazárky mi nevadí, dá se sehnat spousta krásných věcí za pár peněz a jsou jako nové. Boty ale kupujeme vždy nové a kvalitní, na tom nešetřím.

Jestli má dneska někdo kontrolu, držím palce :wink:

Hezký podzimní den všem :slight_smile:
2. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destiny001 já beru léky na štítnou žlázu a k tomu jen listovku :wink: jinak se ale nějak stále nemůžu zbavit rýmy, tak mi dr. napsal kapky sinupret, jsou prý na rýmu nejlepší, tak uvidíme, jak zaberou :wink:
2. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko to se nedivím :confused:
2. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
gratuluji všem k úspěsným kontrolám :slight_smile: :slight_smile:

vitamíny : beru Folgravid doporučili mi to můj gynekolog je to listovka+DHA

oblečení na mimčo: když se mi něco bude líbit tak to koupim ale i v bazárcích třeba na mimibazar.cz se najdou super kousky za pár kaček :wink: tak tam se určitě taky juknu.

jinak kočárek předchozí už nemáme a teď mám vysněnej bugaboo :zipper_mouth: :dizzy_face: tak uvidíme jak to dopadne

jo jinak ješte ke jménům holka Kristýna a kluk Šimon nebo Matouš :wink: jo a chceme asi víc kluka ale v zásadě je to úplně jedno :grinning:
2. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 taky mi nevadí bazárkové věci, mám spoustu po synovcích a taky jsem pár koupila na mimibazaru.
ale boty máme taky vždy nové, raději kupuju kvalitní, jen třeba na písek máme plátěné od šikmookých,ale na písku nejsme celé dny, tak hodinu denně se to snese.
Jinak jsme ted furt kupovali bud od bati a nebo značku Essi.
2. lis 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa šimon je krásné jméno
2. lis 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j díky :wink: a Essi mi přijdou teda nejlepší,dělaj moc hezký botky,vždycky kupujem s tou gumovou špičkou vepředu tak to malej nikdy neokope a jsou fakt kvalitní,lepší než Baťa :wink:
2. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, byli jsme na vikend pryc tak teprv ted docitam o darkwitch, to je hrozne :frowning2: :frowning2: :frowning2: . zivot umi byt opravdu hrozna svine :frowning2:
jinak jsem postrehla nekolik novych srdicek, tak super! ja jdu k mudr uz pozitri, hura! :slight_smile:
je mi porad dost spatne, ale rikam si jen at mi je, protoze to snad znamena ze je vsechno ok... :unamused:
2. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa jo taky jsme už dvoje měli právě s tou špičkou proti okopání a je to fakt super.
zimní jeste teda nemáme a uvidíme jaké koupíme.
loni měla zimní od bati a taky nebyly špatné,ale letní měla taky od Bati a hned se sešmajdaly.
2. lis 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko všem :slight_smile: zítra si jdu pro průkajdu, huráá a příští středu na krev na prvotrim. screening. Chystáte se také na screening. vyšetření?
2. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se chci zeptat jestli nemáte nějakou radu na výtok :frowning2: Trochu mně to začíná zlobit a dr. mi napsal macmiror / v letáku je napsáno, že se nesmí užívat v 1. trimestru/ tak z toho mám docela hrůzu a ještě jsem ho nepoužila.....
2. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destiny001 Ahoj, to je divný, že ti napsal ten Macmiror, to bych se taky bála.
Já jsem měla Glob. natri. tetraboricum - ale myslim, že to je jen na předpis.
2. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destiny001 tam tam radsi jeste zavolej... ono na vetsine leku je napsano ze se nesmi v tehu, ale pokud tam je primo napsano ze v 1.trimestru... :confounded:
2. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se právě vrátila z kontroly a malej prcek má 15mm :slight_smile: Jsem šťastná jak blecha!!! :grinning:
2. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jee to uz je velky mimco :dizzy_face: gratulace :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Jj, je to frajer :grinning: Díky moc.
2. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destiny001 Ahoj já se taky chystám na screening, ale až 2.prosince. Tak pak napiš jak to probíhá ať vím do čeho jdu.
2. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 mě na štítku zatím dávku nechali, beru teď 75 :slight_smile:

@destiny001 já jdu na krev už v pátek :wink:

@katcha21 nádhera, gratuluji :wink:
2. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem na tom screeningu byla už minule,nic to neni je to utz vyšetření na lepším utz a odběr krve :wink:
2. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky......tak az ted jsem dorazila domu....byla jsem dneska na kontrole tak hlasim hned podrobne info....srdicko bylo krasne slyset.....jsem asi nekdy prostredek 8 tydne...a mam fotecku, ale tu tady dam az pozdeji nebot ted na to nemam ty potrebne veci na vlozeni :slight_smile:....takze jsem za to moc rada.....na kontrolu jdu za dva tydny a az po teto kontrole na dalsi mi bude brat krev apod.....tak uvidime...
2. lis 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
byl to nadherny zazitek slyset tlouct srdicko toho malinkateho skvrnete :slight_smile:
2. lis 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badrick Ahojky, gratuluji k srdíčku a ke kontrole.
2. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek