• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Ahoj ,já..beru jen kyselinu listovou a cerucal (na nevolnosti).Ten curacal je fajn,dnes mi bylo konečně dobře a byla jsem schopná normálně fungovat. :slight_smile:
Některé se chystáte na screening v 1. trisemestru - já taky,a jsem už i objednaná,ale až na 1. 12. Jen si říkám,že by to klidně mohla platit pojiš'tovna.Ale i tak těch 1400Kč jsem ochotna zaplatit.
2. lis 2010 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, gratuluji ke kontrolám :wink:

@katie_25 já budu mít výsledky zítra, tak jsem zvědavá...jak dlouho se léčíš?
jinak jsem se dneska byla podívat v tom HK na kočárky a žádná sláva :-/ na obrázku vypadají super, ale skutečnost je jina...ale je pravda, že jsme to jen prolítli a hlavně mě se jen tak něco nelíbí...ale jinak tam mají velký výběr od všeho...postýlky, autosedačky, zavinovačky, atd. ... :dizzy_face:

Jinak já na NT screening určitě jdu...tento přístroj má přímo můj gynekolog v ordinaci, takže se nemusím ani nikam jinam objednávat a je možné, že nebudu muset ani nic platit...tak jsem zvědavá :wink:
2. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambina007 léčím se druhým rokem.. na endo jsme nestupovala s TSH 4,79, dostala jsem Letrox 50, pak jsem nějak tu hladinu nesledovala, začala jsem ji sledovat až před otěhotněním, to jsem měla TSH 2,2, dr. mi před těhu léky navýšil na 75, takže krev hned po zjištění těhu ukázala krásnou hodnotu, ale ono se to v průběhu těhu mění, takže za pár měsíců může být dávka znovu navýšena .. :slight_smile:
@cristll tak u nás je to komplet (krev + UTZ) za 1160,- :wink: ale ani jsem neváhala, jeslti jít nebo ne .. takhle budu vědět, jeslti je to OK .. :slight_smile:
3. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@badrick gratuluji k úspěšné kontrole a srdíčku :dizzy_face:
3. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@cristll tak ty tabletky ti zavidim. me je chvilema fakt ukrutne blbe a nejak nepomaha ani kdyz se najim :confounded:
v pondeli jsme se s manzelem docela pohadali a on mel vcera cele odpoledne malyho, vypadalo to ze mu to delam na truc, ale ja se fakt nemohla ani pohnout jak mi bylo blbe :frowning2:
3. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
právě jsem dorazila dom s průkajdou a prenatal kufříkem :slight_smile: Otevřu ho a v té velké krabici se krčil časopis, letáčky a malé karo kafíčko :wink: ale i tak je to příjemný dárek :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hezké skoro poledne,

to mne zase od rána třeští hlava a žaludek na vodě. asi si nemůžu nic vzít od bolesti,co?
3. lis 2010 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_j na bolest v těhu je prý dovolený panadol :wink: Já mám zase obrovský opar na puse a šíleně to bolí :frowning2:
3. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj vespolek, vy tak plkáte... :slight_smile:

Já jdu na kontrolu zítra, už se hrozně těším :dizzy_face: , jestli bud vše o.k. asi si půjdu koupit aspoň něco dobrýho :grinning: My teď pět dní válčili sami, manža byl na služební cestě, tak spánku málo a klidu ještě míň

@noone Soucítím s Tebu, mám to stejný, najím se - je mi blbě, nenajím se je mi blbě, přijde mi že je mi blbě i když spím :sweat_smile:

Jinak na ten NT půjdu určitě, byla jsem i u malého a Dr. mi pak ani ty triply v 16tt nedělal, říkal že tohle je přesnější :wink: Je to sice peníz, ale stojí to za to :wink:

3. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_j muzes leky na bolest s ucinnou latkou paracetamol, nejak 5 denne. bez nej bych v minulem tehu chcipla na chripku :sweat_smile:
@blondata tak to jsme na tom fakt stejne, uz aby to preslo :rolling_eyes:
3. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@destiny001 jj, také jsem tam měla malé caro kafíčko :wink: :wink: :wink:
3. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
a holky aktualizovala jsem tabulku, tak na to prosím mrkněte http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katie_25/album/tehulky-termin-porodu-cerven-2011/5682213/ u některých ještě chybí informace, tak kdyžtak mi písněte zas do pošty ..díky
3. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem ráno s hrůzou zjistila že mám už +2kg :frowning2: a ani se nedivim protože buď je mi zle nebo neustále jim a to mi je dobře :grinning: :grinning: ale jedině pečivo,sušenky,trochu ovoce..se těšim až už to přejde a budu moct jíst zas trochu normálně :zipper_mouth:
3. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@carodkaa tak já mám zatím stále stejně ..akorát v pase mám o cca 4cm víc :grinning:
3. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 Ahoj,šikovná tabulka, ale škoda já jsem se tam nenašla. Tak budu ráda když mě doplníš. Je mi 25, TP cca 12.červen 2011, screening 2.12. a náš tip je kluk a další kontrola 18.11. dík pa
3. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny a gratulace k úspěsným kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

My dneska měli taky kontrolu a vše je v pořádku, manžel byl se mnou a Dr. mu ukazoval vše na monitoru tak koukal :wink: zaplatili jsme si nadstandart takže jsme dostali flash s videjkem tak pořád sledujeme jak nám krásně bije srdíčko.
Jsme v 7tt+1 :grinning:

A dneska jsem poprvé zvracela, možná i z nervozity z kontroly a za odměnu jsme si koupili chlebíčky :grinning:
3. lis 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@spymike jsi tam, ale až na další straně :wink: , ta tabulka je moc dlouhá, tak mi to rozdělilo .. ale koukám,že tam u tebe mám špatné údaje, jdu to opravit :slight_smile:
3. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarulinda gratuluji ke kontrole a srdíčku :slight_smile: :dizzy_face:
3. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25: děkuji, bylo fajn vidět mimi na monitoru, zase jsem klidnější :wink: a jak je tobě? Nějaké nevolnosti?
3. lis 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarulinda jj, je dobře, že mimi pěkně prospívá :slight_smile: mě je celkem fajn, ale asi mám nízky tlak, dnes jsem měla v ložnici na zemi rozložený látky a pak jsem nějak rychle vstala a pěkně se mi zamotala hlava :confounded:
3. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25: no jo to bude asi tlak tak opatrně, no nic já si jdu sníst ty chlebíčky, mám příšerný hlad..... :wink:
3. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarulinda Ahojky gratuluji k úspěšné kontrole. Já jdu až příští pátek. Už se nemůžu dočkat. A doufám, že mimi roste a že už bude srdíčko. :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 prosím u mě se změnila kontrola na 9. 11., odjíždíme příští týden na dovolenou, takže jsem musela posunout i kontrolu :wink: a můj tip je kluk :wink:
jinak já se štítnoou léčím od dětství - máme to rodové - prababička, babička, mamka a já :-/ dneska jsem volala doktorce, ale ještě neměla výsledky, tak snad zítra :wink:

@sarulinda gratuluji ke kontrole...přítel byl se mnou hned na první kontrole a taky koukal a hlavně vše fotil...už se oba těšíme na další kontrolu :dizzy_face: a taky si necháme miminko nahrát :wink: fotku si budeme brát automaticky vždy :slight_smile:
3. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
@badrick
@sarulinda - moc gratuluju k srdíčkům :dizzy_face:
Doufám, že jsem na někoho nezapomněla, dočetla jsem letem světem, jestli jo, tak taky gratulace :grinning:

Já byla včera taky na kontrole, darovala jsem spoustu krve :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mám konečně průkazku a NT vyšlo 1,33, takže jsem opravdu moc šťastná. Ležela jsem na tom UTZ asi půl hoďky, Dr. vyloučil všechny závažné vady :sunglasses: Příští týden jdu ještě na genetickou konzultaci kvůli mému pokročilému mládí :grinning:, ale věřím, že mimčo je opravdu zdravé a ani odběr plodovky nebude potřeba :wink:

Mějte se krásně a těším se na krásné zprávy i od vás :dizzy_face:

4. lis 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky ,
všem gratuluju k uspěšným kontrolám..Ráda bych se taky přidala do tabulky kdyby to nevadilo.. je mi 24 , T.P. podle poslední MS je 17.06. a na kontrolu i screenig jedme 24.11. a můj typ je holka.
Kdy jsou známy výsledky krve z těch tesů ? Doufám že na další kontrole dostaneme už průkazku.
Vzhledem k večerním nevolsnostem jsem nic nepřibrala ( už tak jsem trochu oplácaná :angry: , ale teď to něřeším)
Bohužel se na koníka moc často nedostanu , ale lepší než nic.

těhulení zdar :sunglasses:
4. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@sllunicko: děkuji, budu držet palce v pátek!!!!!!! :wink:
@bambina007: díky, dneska je to super, takové možnosti, je to fajn takový mini klip s mimi :wink:....už se nemůžu dočkat až budu moct klip ukázat :wink:
4. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@misak74: super!!! Krásné výsledky NT :wink: :wink: Ona je na to asi nějaké tabulka, na ty hodnoty????? Nás to čeká koncem měsíce krev a pak 10.12. UTZ
@janulkav : ahojky, zdravím tě :wink: Já už průkajdu mám, krev nevím tu mi ještě nebrali....
4. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!! krásně nám to tu přibývá, to září bylo nějaké moc plodné :wink: už se ani moc neorientuju, kdo jak má jít na kontroly nebo tak....ani nemám moc času sem chodit, ale dočítám sem tam.. :slight_smile:
dneska nám zapojili nový internet, tak to jde mnohem rychleji..v pondělí jsem si koupila první bryndáček a takové malé žluté ponožečky...jsem z nich nadšená :grinning: a ještě časopis Mateřství, kde je hezky popsáno celé těhotenství a pak každý měsíc dítěte až do jehnoho roku věku. A jenom za 79 Kč, což je super....
o víkendu už to řekneme rodině, tak se moc těším!!!
@janulkav vítej mezi námi!
4. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko, koukala jsem ze podle tabulky je nas dneska hodne kdo jde na kontrolu, tak vsem tfuj tfuj tfuj! ja jdu az v 5 odpoledne, to jsou muka :sweat_smile:. jsem strasne nervozni, ale blbe mi je furt, tak to me trochu uklidnuje :slight_smile:
4. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambina007 ok, v tabulce přepíšu.. jj, tak to jsi pod dohledem už dlouho.. u mě na to přišel dr. úplně náhodou při preventivní kontrole, kdy jsem měla zvýšený cholesterol ..a pak už to jelo :grinning:

@janulkav vítej, do tabulky tě ráda připíšu :slight_smile: no a výsledky nevím, kdy vědí, ale tím že berou krev dřív, tak asi už na screeningu :wink:
@misak74 tak to gratuluji :wink: :wink: :wink: :wink:
4. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek