• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@veru23 Ahojky je to jen na 1. dítě a do 2,4 násobku životního minima. Takže je to pro sociálně slabé rodiny. Kdo si vydělává tak pro něj to není.
4. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky,
jdu vás jen pozdravit.

Jsem po dvoudenní migréně a stále mi není dobře. Dnes jsem celý den jen ležela, když jsem se zvedla , tak jsem šla okamžitě zvracet. do toho ta bolest hlavy.
Za dnešek jsem snedla jen pár piškotů, jeden rohlík, trochu vody a coly. ze všeho mi bylo na nic.
jeste ze ta moje malá byla super, ráno se dívala na pohádky, pak mne chodila hladit,pusinkovat a lehla si ke mne a spinkala se mnou dve hodiny.
Odpo si jí vzala svagrová k sobe a bude u ní i spinkat, abych se pořádně zotavila a také připravila na svou první jízdu v autoškole.

tak se tu mejte a snad se zítra ukážu.
4. lis 2010 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 dekuji za pripsani i za prani :slight_smile:
4. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já taky baliček nedostala, myslím, že se dostává až s těhu průkazkou, kterou doufám obdržím v úterý :dizzy_face:

@zdezli zítra držím palce :dizzy_face:

Jinak ostatní gratulace ke kontrolám, já jsem dneska byla na hokeji a jsem nějaká ko :-/
a k porodnému...je to škoda, penízky se vždycky hodí, určitě to není zanedbatelná částka pro nikoho...ale mi do této skupiny nespadáme ani náhodou :sweat_smile: tak alespoň, že ta mateřská bude fajn...pokud to do té doby opět nezmění :grinning:

@katie_25 tak výsledky ze štítné vyšly úplně na jedničku...tak mi zůstá dávka 50 a další kontrola konec ledna :wink:
tak jsem měla velkou radost :dizzy_face:
4. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@katie_25 - na krev ti už nemusím odpovídat, to už víš, se mnou je to horší, jsem tu jen ráno a večer (pokud neodpadnu) :grinning: A jestli můžu poprosit do tabulky TP - 15.5. zůstává k mému údivu, i když podle ovulace mělo být až 20.5., no mimčo prostě pěkně roste :grinning: No tak se k tomu červnu moc nepřibližuju :sweat_smile:

@janulkav - knížku mám, je pěkná, platila jsem jen poštovné :wink: Možná ji momentálně nemají, když odkaz nefunguje, těžko říct...

@zdezli - hodně štěstí na kontrole :wink:

@cristll - kufřík jsem nedostala ani teď ani u Matyho :wink: V porodnici jo, bylo tam docela dost vzorečků, to bylo fajn, co ale fajn nebylo, že jsem v poporodní euforii vyplnila nějaké papíry k tomu se svým kontaktem a nejmíň půl roku mě nějaké firmy otravovaly s trapnýma nabídkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A malinké věcičky jsou fakt úžasné, taky se rozplývám, neodolala jsem a mimčo má první bodýčko - kolegyně v práci prohlásila, že teda na to, že má 6 cm, už má pěkně velké triko :grinning:

@noone - gratuluju k srdíčku, nádhera :dizzy_face:

@katka_j - to mě mrzí, že je ti tak zle :cry: Opatruj se :wink: A Kristýnka je fakt zlatíčko :dizzy_face:

@bambina007 - super se štítkou :wink:

5. lis 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, můžu se k Vám přidat? Teď ve středu jsem byla na další kontrole a jsem 9+2tt. Termín dle UTZ 6.6.2011. Příští čtvrtek jdu na první screening na vývojové vady - na odběry krve. Chtěla jsem se zeptat, dělal Vám už gynekolog první velké odběry (na HIV, RH faktor apod.)? Jestli jo, ve kterém týdnu?
5. lis 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 - ahojky, vítej, mně dělal Dr. veškeré odběry až tento týden, ve 13.tt, zároveň jsem dostala průkazku :wink:
5. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 ahoj a vitej :slight_smile: V minulem tehu mi delali odbery pri prvni navsteve, byla jsem v 8tt, tentokrat jdu poprve dnes a jsem v 7tt a predpokladam, ze je bude delat zase. Ale me informace nejsou asi az zas tak smerodatne, bydlim v Nemecku, hodne veci se tady od Cech lisi :wink:

Za hodinu tam mam byt - bojim, bojim :confounded:
5. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju hezký pátek!!
mě zatím nikdo žádné odběry nedělal, těhu poradnu mám 16.11. a mám vzít jen ranní moč.
a k těm balíčkům - já byla u dr. už dvakrát a nedostala jsem nic, ani když mi dával průkazku a jsem u VZP. Takže už asi ani nic nedostanu :frowning2:
a k tomu porodnýmu - má se schvalovat už 12.11. a to ještě senát oranžovej nebude, takže je malá pravděpodobnost, že se to neschválí........
dneska by mi měly dojít ty nové těhu kalhoty, tak už se moc těším :slight_smile:
5. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem,

hodně štěstí těm co jdou dnes na kontrolu.

katka_j to je mi líto, že je ti tak špatně, ale malá je šikulka :slight_smile:

veru23: aha to já ani netušila že už se to schvaluje 12.11., proto to tak rychle schvalovali ve sněmovně. No jo, my s tím porodným s manželem ani nepočítali, ale kdyby zůstalo samozřejmě by to potěšilo, na druhou stranu je nám oběma přes třicet, na mimíska, či mimísky se moc těšíme, a není to částka která by něco u nás ovlivnila.
Jéééé těhu kalhoty ti dojdou, prosím, dej potom vědět jak vypadají a sedí .... já si od tam určitě objednám sukni, a o těch kalhotech taky uvažuji.

mmm1982 vítám tě. :wink:
5. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face:

@misak74 termín ti v tabulce přepíšu..

holky, já jsem ale střevo, já mám dnes čtvrtek, ráno jsem polehávala a z obýváku slyším manžela jak telefonuje a říkám, že by měl přípravný den? ale ten má jen v pátek, tak z postele vylítnu, kouknu kolikátého, že je ..a helemese on je fakt pátek a já měla jít na krev co je k tomu screeningu, jenže odběry dělají jen od 6:30 do 8:30.. no fajn, takže jsem to nestihla.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no tak tam poletím v pondělí :grinning:

@mmm1982 vítej, s dovolením tě připíšu do tabulky .. velké odběry mi zatím taky nedělal, předpokládám,že to bude asi při další kontrole :wink:

@veru23 no vidíš, mě už brali 2x krev a tu ranní moč budeme nosit na každou kontrolu celé těhu :wink: a ty prenatal boxíky jse dostala rovnou dva ( ten jeden jim už procházel v trvanlivosti, či co?)
5. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j snad bude brzo líp, hlavně že malá nezlobí :slight_smile:
@veru23 jo a na kalhoty se těším, pak se musíš pochlubit :wink:
5. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katie_25: téééda k tobě jsou štědří :slight_smile: a s tou krví a močí, to máš dobré že tě tak kontrolují. To je mi líto, že jsi zapomněla na tu dnešní krev, ale určitě to ničemu nevadí, že až v pondělí.
A zároven ti chci poděkovat že se tak věnuješ tabulce. :wink:
5. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak kalhoty mi právě došly domů. Jsou hezké, jenom ten materiál je takový tenší. Ale sedí hezky, i velikost jsem trefila, je v nich moc příjemně, ale jsou mi hodně dlouhé, takže si je budu muset zkrátit. Ale jinak jsem spokojená... :wink:
5. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 kterou sukni tam máš vybranou?
5. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 já už mám taky průkazku, byla jsem tam už dvakrát a žádný balíček jsem nedostala :unamused: - příště mám vzít moč a pak se snad naplánujou i ty odběry :slight_smile:
@katie_25 souhlasím s připsáním do tabulky :wink:
5. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll Já jsem na první kontrole nic nedostala, myslím, že moje lékařka takové reklamní věci nedává :slight_smile:
5. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 Kde jsi kupovala kalhoty? To je skvělý, že ti sedí, zkrácení už je jenom detail :slight_smile:
5. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenomže jsou dole trochu rozšířené, tak mám strach, jak to bude vypadat, až se zkrátí... :unamused:
@madlisek mám je z helenmode.cz
5. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, musím do práce, mějte se hezky!!!
5. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru'23 tuhle:http://www.helenmode.cz/detail.php?zbozi=2377788
5. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 Já ti rozumím, kdysi dávno pradávno jsem od tatínka dostala takové zvonové mašestráky a byly mi dlouhé, on to dole jen zastřihl a to zúžení pak bylo místo v koleni až v půli lýtka :grinning: Ale pokud tvoje kalhoty jsou jen mírně rozšířené, neměl by to být problém, uvidíš!
5. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru23: já si taky myslím jak madlisek, že to nebude problém, pokud jsou jen malinko rozšířené :wink:
5. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek V půli lýtka :grinning: Já jsem si to představila a hezky jsem si smíchem prodloužila život :grinning: :grinning: :grinning: díky
5. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21Však cizí neštěstí vždycky potěší :grinning:
5. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu, diky, ze jste na me myslely :slight_smile: Mimisek je tam, kde ma byt a srdicko mu busi jako zvon :dizzy_face: Pan doktor z nas mel radost :slight_smile: Uz mam za sebou veskere odbery, prukazku mam svoji starou - donesla jsem si ji s sebou a dr v ni jede dal :slight_smile: Dostala jsem i tasku veci, vitaminu, brozur a ja nevim ceho vseho. Myslim, ze jsem toho tolik minule nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Uspesnou KO jsme byli jeste oslavit s manzelem a dceruskou uzasnou snidani, takze super den :dizzy_face:
5. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 no jo hlava děravá, je to tím,že jsem týden doma a už se neorientuju, který je vlastně den :grinning: a díky, tabulka je maličkost .. :slight_smile:
@veru23 a odpovídají tvé klasické velikosti ?já se už po kalhotách tady koukala, ale všechny jsou strašně "obří" :grinning: já potřebuju vel.XS nebo S :angry:
@tajemna30 ta bude asi teď do chladějšího počasí dobrá..mě se tam líbí ty květinové letní :slight_smile:
@zdezli tak to je skvělé, gratuluji :slight_smile:
5. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásný den,

Jsme po kontrole....první odběr krve byl přes 60 tisíc a druhý přes 120 tisíc....doktor se moc divil že ho neviděl při první kontrole,jinak měří 12,2mm a vesele mu buší srdíčko....
Doplnění do tabulky : je mi 23 let,příští kontrolu mám 15.12.10 a tipuji klučinu :slight_smile:

Já jsem tááák štastná :dizzy_face:
5. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
malejmonasek: moooooc gratuluji, téééda no vidíš, a nakonec už 10. týden, to uteklo vid. :wink: fotičká krásná, a hlavně že i srdíčko je. To bude konečně klidněji vid?

katie_25: ty květinové jsou krásné, to máš pravdu. Ale ted na zimu volím praktické a hlavně teplé víš.
5. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Taky gratuluji :wink:
5. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek