• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@tajemna30 děkujiii moooc,toto uteklo....je to nádherný pocit vidět jak mu buší srdíčko :dizzy_face:
5. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
malejmonasek: to chápu, a upřímně úplně závidím, snad i já v pondělí dopadnu dobře. To srdíčko to musí být fakt krásné. A to jdeš za kontrolu až za pět týdnů? Není to za dlouho?
5. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 děkuji

@tajemna30 je to krásné,držím ti moc palečky ...mezitím jdu na nějakou krev,rozbory a to už dostanu průkajdu....my chodíme k tomuhle doktoru ze začátku po měsíci když je vše jak má být.... :unamused:
5. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
malejmonasek: aha, tak to ju, já jdu po třech týdnech. Jen mě to zarazilo víš, že jdeš až v podstatě budeš v15. týdnu, a aspon u nás se chodí v cca 12 na NT screening.
5. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 popravdě mě ani o něm nic neříkal....on byl vůbec dnes nějaký roztržitý....tak uvidím co mi řekne příští kontrolu.... :confused:
5. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
malejmonasek: hlavně že je vše jak má být, a srdíčko je. Já když to pročítám na netu, tak co doktor, tak jiný přístup, někdo chodí po 14 dnech, někdo po měsíci, někomu berou krev, někde pozdeji.
5. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 asi ano,já ani nevím,jestli posílá na ten NT screening.... :confused: vůbec o tom nemluvil :fearful:
5. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
malejmonasek: no já zatím byla jen jednou, a ta moje doktorka byla taky taková nemluvná, kdybych se jí neptala, vůbec nic mi neřekne :unamused: a jak člověk nemá zkušenost, je to první, tak ho spousta věcí zajímá, a ona se na mě spíš dívala, že se pořád ptám, tak už jsem se raději neptala. Uvidím v pondělí, hlavně at je jedno nebo dvě srdíčka, a mimísci jsou v pořádku.

Za chvilku už máš 1. trimestr za sebou. :slight_smile:
5. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 aha,tak to jo...můj doktor je ale to samé...nebo na mě vysype tolik info,že už nevím na co jsem se chtěla zeptat a mám v tom zmatek....
:slight_smile:
5. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
malejmonasek: a hezkou oslavu úspěšné kontroly :wink:
5. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Videt srdicko je super :slight_smile: Ja ho dnes i slysela - bilo jak splaseny konik :grinning:

Jinak z vlastni zkusenosti doporucuji si otazky na dr sepsat, ja tam taky vzdycky sla s hromadou otazek, pak jsem videla mimi na utz, dr na me vyvalil vsechny to rozmery a co to znamena a ja byla vedle a vzpomnela si az doma :wink:
5. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdezli: taky moooc gratuluji ke kontrole, tak jak splašený koník bylo srdíčko :grinning:

5. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 fakt - ono mimcum tluce srdicko asi 3x rychleji nez dospelym, to je fakt sranda :grinning:
5. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdezli to jsem vůbec nevěděla. :wink:
5. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Nevim, jestli ma tvuj dr moznost ti to pustit v ordinaci, ale myslim si, ze to uslysis minimalne ke konci tehu, az pujdes na kontrolu srdecnich odezv - to mas fakt pocit, ze slysis cvalajiciho konika nebo sebe po sprintu :wink:
5. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli hlavně at mám taky srdíčko můj mimísek, či mimísci to je hlavní. :wink:
Líbí se mi jak máš v profilu, že vám malá čistí botník :grinning:
5. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 a kdy jdes na kontrolu ty? v kolikatem tt?

Jooo, ja se radovala, jak je klidna a ona mi mezitim olizovala boty :grinning: byla cerna jak kominik a mela ze sebe hroznou radost - ja uz mensi :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli na kontrolu jdu v pondělí, dle poslední ms bych měla být v 9tt, ale záleží na ovulaci, myslím si, že ji nemám uprostřed cyklu. Já jsem byla na kontrole před třemi týdny, ale to ještě nic moc nebylo vidět, jen takový dva flíčky, co mi ukázala doktorka na ultrazvuku.

jejda, černá jak kominík, to si raději ani nepředstavuji :grinning: no to se nedivím, že byla klidná, měla toho na práci hodně
5. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 jeje, takze opravdu dvojcatka? to budu v pondeli napjata, s cim prijdes... To vis, byly cerstve nakremovany :zipper_mouth: A ona to hlavne vzala dukladne i s podrazkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli no já jsem taky zvědavá, hlavně at je srdíčko, rostou, a je jedno zda bude jedno či dvě.

Jo tak i s podrážkou? :grinning: Jejda, jejda.

Holky, já beru jen kyselinu listovou, ale citím že mi chybí vitaminy, i když jim ovoce i zeleninu. Myslíte že vadí když bych si sem tam dala třeba rozpustné céčko?
5. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli gratulujuuuuuuu :dizzy_face:

@tajemna30 určitě můžeš...já beru c postupně rozpustné každý den jednu tabletku a v letáčku to přímo doporučují pro těhotné :wink:
5. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambina007 - děkuji moc za radu. Já právě hledala v letáčku, mám jen normální rozpustné C, a tam bylo jen že není vhodné pro děti do 3 let, jinak nic. Tak jsem právě nevěděla, ale říkám si vitamíny by neměli snad vadit. Mrknu v lékárně na to postupně rozpustné. Děkuji moc za radu. Kdy jedete na tu dovolenou? :wink:
5. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 jo, kdyz uz tak uz :slight_smile: Jinak mne dnes dali nejake vitaminy u dr a je tam taky Cecko, 183% doporucene denni davky :wink:

@bambina007 dekujuuuuuuuuuuu :slight_smile:
5. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek gratuluji ke kontrole, do tabulky údaje doplním :wink:
@tajemna30 jj na zimu bude tamta sukně jako dělaná :slight_smile:
5. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek @tajemna30 no holky, dr. byl celkem zmatený při mý první kontrole, až mi to přišlo, že už tam dlouho žádnou těhulku neměl.. taky na mě vychrlil informace a já přišla domů a byla jsem mimo.. jinak tady vždycky předem berou krev, ranní moč pak s sebou při kontrole.. ale třeba jsem se ptala na UTZ, jenže to bylo ještě moc brzo a na druhé kontrole mi řekl, že to už uvidím rovnou při screeningu :angry: :angry: a kontroly jsem měla od sebe asi po necelých 3 týdnech :slight_smile:
5. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak me prepadly neuveritelny chute, tak jsme s manzou jeli do tesca a pochutnala jsem si na bagete, medovniku a kyselem zele :grinning: Pekne kombinace takhle na noc :grinning:

Jinak vsem gratuluji ke kontrolam a srdickum :dizzy_face: Uz se taky tesim na prcka, ale musim si jeste tyden a neco pockat :frowning2:
5. lis 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky,
tak už je mi fajn.
všem vám gratuluju ke kontrolám a ultrazvukům a obrázkům :slight_smile: ani jsem neměla čas dočíst.
6. lis 2010 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera jsem měla v autoškole svou první jízdu, no docela síla :slight_smile: ale zvládla jsem to
6. lis 2010 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jj, to je ale pěkná kombinace jídla :grinning:

mě dnes celý den třeští hlava, po obědě jsem si musela jít lehnout .. :unamused: :unamused: teď už je to lepší, možná to je ale změnou počasí, protože bylo včera nádherně a dnes je ošklivě, fouká a prší :confounded:
6. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j gratuluji k úspěsné jízdě :wink:
6. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek