• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@bambina007 teda Dominiku záávidíím,jela bych hned :slight_smile: :slight_smile: ,nebojíš se takhle dlouho letět,myslím jako těhotna :sunglasses: ?
8. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa Tím líp pro tebe :slight_smile: V tomhle každý jede podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, koho utz uklidňuje, ať si ho nechá udělat každý měsíc i častěji, kdo z něj není odvázán, ať chodí jen jak je nutné, víc k tomu není co dodat :wink:
8. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j modelku jsem dělala, když jsem byla ještě mladá...ale to jen spíše, abych se při škole nenudila :wink: takhle mě to baví víc a hlavně to mám spíše jako koníčka :wink:

@carodkaa lítání miluju, takže neee...a jestli myslíš kvůli těhotenství, tak jsem to samozřejmě konzultovala s dokotorem, letí se tam 10 hod, jediný problém může být v tom, že jako těhotná mám větší sklony k trombóze...takže to bude znamenat, nesedět celých 10 hod na místě, ale každou půl hodku se projít po letadle, popř. cvičit nohama :wink:
jinak tady je článek o lítaní v těhotenství :wink:
http://www.miminka.cz/clanky/tehulky/cestovani/tehotna-v-letadle.html
8. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 díky a držím na zítřek palečky :dizzy_face:
@pajafra vítej, pokud bys chtěla přidat do tabulky (co je u mě v albu), tak mi prosím písni do pošty - věk, termín porodu, datum příští kontroly datum NT- screeningu (pokud už ho víš) a tip - kluk, holka :wink:
@tajemna30 jj, na odběru jsem byla dnes, raděj jsem si tam předem volala, takže jsme se v klídku nasnídala, na spec.vyšetřen na štítnou nejdu, protože jsem v evidenci přímo na endokrinologii :wink: jinak u mě pokaždé předem berou krev, ranní moč nosím přímo v den kontroly, pokaždé je vážení, měření tlaku, zjišťování otoků ..jinak ten prvn UTZ také platím, další dva jsou zdarma .. kontrola cca každý měsíc
@veru23 jj, NT screening je celkem dost důležité vyšetření zkoumá se šíjové projasnění, díky kterému se dá zjistit zda by mohlo mít mimčo nějaké genetické vady
8. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka vítej, pokud nebudeš proti, ráda tě přidám do naší tabulky (viz., u mě v albu)
@bambina007 jé takovou dovču bych si taky nechala líbit :grinning:
8. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone oj, snad bude zase líp.. mě bylo šoufl o víkendu.. teď už to celkem zas jde .. přijde mi,že je to takový nárazový :angry: ale prý podle netu od 12tt se budeme cítit mnohem lépe.. hááá to chci vidět :grinning:
8. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ bambina007 myslela jsem kvůli těhu..budu držet zítra palce na KO :wink:
8. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Jj, přidej mě,prosím, napíšu do IP pošty podklady. Jinak můžeme udělat i profil červen2011 abys to nemusela mít u sebe v albu. Je to povolený. My takhle máme květen2009.
Jinak mě na poradnách měří tlak, váhu, kontrola otoků a moč + vyšetření u dr. Krev pokaždý nedělají. Minule mi krev brali poprvé až v 16.tt na tripple testy + všechno ostatní, teď jdu v 11.tt. A na štítnou žlázu se teď snad dělají nějaký testy taky automaticky u každé těhu, to je snad novinka od loňska. Předpokládám, že to dělají v rámci nějakého jiného odběru krve. Kamarádce tímhle vyšetřením zjistily problémy a bere prášky.
8. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu -zubar horor, myslela jsem ke konci, ze se mu tam uz fakt pozvracim, ale ustala jsem to :sweat_smile:

@noone Ja mela v prvnim tehotenstvi silene nevolnosti, zvracela jsem tri mesice od rana do vecera, zhubla asi 5kg. Ted je mi nevolno jen kdyz se nenajim, jinak tezka pohoda - jsem za to moooooc rada, uz kvuli dcerusce. Tak si myslim, ze to tentokrat bude kluk. Ale uvidime :wink:
8. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa děkuji :wink:

@zdezli aaaaa zubař :grinning: už dlouho mi moje zubařka nemusela nic vrtat atd., tak snad se mi zoubky v těhu moc nezhorší :sweat_smile:
cítíš se na kluka? já taky...tak to jsem zvědavá...už bych to nejraději věděla teď... :dizzy_face:
8. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 O zubari ani mi nemluv - v minulem tehu mi sly do haje zuby, uz se bojim toho, co prijde ted. O tom klucinovi jsem presvedcena kvuli tomu, jak se citim, fakt hooooodne jinak nez minule. Tak jsem napjata :slight_smile: Manzel byl minule presvedceny o holcicce a vyslo mu to, ted se taky spis priklani ke klucinovi, ale uz si tak jisty neni. Mno uvidime, bereme oboji :grinning:
8. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela jsem napsat 4 zuby - nejak mi tam ctyrka vypadla :confused:
8. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli my taky bereme obojí :grinning: kvůli Pájíčkovi a mému taťkovi bych chtěla kluka a kvůli sobě holčičku na oblékání :grinning:
4 zuby...au, au... :-/
8. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25: taky jsem to někde četla, že se máš před UTZ napít, prý pak jde všechno líp vidět, když je plný močák :grinning:
8. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 To mi povidej, ja byla u zubare skoro casteji nez u gynekologa :grinning: :grinning:

@sarulinda tak to ja praktikovat nemuzu, u meho dr se vzdy nejdriv cura a pak se jde na utz :grinning:
8. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982: ahojky, mě krev na tyto odběry bude brát v 12tt, asi to záleží na Dr....
@malejmonasek: krásný obrázek, gratuluju....
8. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek,@tajemna30: můj Dr. nám vše krásně vysvětlil i ukázal na UTZ, ale bylo toho tolik, že si to stejně moc nepamatujeme, byli jsme pěkně vykulení :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23: tady je odkaz na šikovný článek, někde jsem ho tu vkládala...zkus pohledat
@tajemna30: my budeme mít kontrolu každý měsíc, moč a UTZ bude pokaždé

Jinak ještě gratulace ke kontrolám a držím palečky, které mají kontrolu tento týden :wink:
8. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 aha, tak to jo :slight_smile:, tak to jsi štastná žena,zaměstnání zárověn koníček, super.
Jinak lítání se také nebojím, já letěla v prvním těhu - skoro v sedmém měsíci. ale jen dvě hodiny :slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007: uží si dovču, vypadá to fakt suprově. Já jsem taky s mým Dr. moc spokojená a koukala jsem a má taky krásné reference :wink:, je to primář nemocnice tak se cítím dobře :wink:, je to fajn navíc já se pořád na něco ptám :dizzy_face:
8. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, už je mi někdy i špatně, většinou se cítím tak jako bych měla pořááááádnou kocovinu :grinning:
co vy?
8. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli: já bych to taky nevydržela, ale prý se to doporučuje :grinning:
8. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda no zatím žádné nevolnosti, nic... :dizzy_face:
jen jsem stále docela unavená...v neděli jsem zase přes den spala skoro 3 hodiny :grinning:
a vlastně ještě v sobotu jsem byla protivná...nazvala bych to tak, že jsme měli doma SPRATKA, a to jsem byla já :grinning: nevěděla jsem co bych snědla, co bych chtěla dělat atd. :grinning: trochu na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
super, že máš taky "profi" péči :wink:
8. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda No ja vzdy pred navstevou dr piju, ale jen proto, abych potrebovala na zachod a neco jim tam vyprodukovala :grinning: :grinning:

Mne spatne neni ( pokud tedy nepocitam dnesniho zubare, kdy jsem myslela, ze otisky nezvladnu - nastesti si toho muj dr vsimnul a dal me aspon z lehu do sedu, aby me to az tak nedrazdilo), ale musim kazde 2 hodiny neco male snist.
8. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 jooo, tehotenstvi, pockej si na sestinedeli, to se budes chtit sama od sebe odstehovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Věk 37, TP 26. 6. 2011 (pohlaví zatím nevíme - já holčičku, manžel chlapečka), příští UTZ 25.11.2011
8. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarulinda jj, to že se mám předem napít než půjdu na UTZ je dokonce napsaný na té žádance .. píšou tam 1-2 hod před UTZ vypít 300-500ml tekutin :slight_smile:
@pajafra ok dík píšu si
9. lis 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u mého Dr. mám taky ultrazvuk pokaždé, moč, váha, tlak, odběry dělá cca ve 12.-13. tt, to dává i průkazku, mmch včera mi došla SMS, že krev k NT je v normě, rizika minimální :dizzy_face: Uvidím, co mě ještě čeká ve čtvrtek na té genetice... Jo a já jsem taky ten typ, co by mimčo nejraději viděl každý týden :sweat_smile:

@zdezli - teda ty sis u zubaře "užila", hlavně, že je to za tebou :wink: my teda taky byli včera u zubaře, ale naštěstí jen na preventivce, jen mi přeleštila zuby :slight_smile:

@bambina007 - jé to bude dovča, úplný ráj :dizzy_face:

A k břichu - jj, roste mnohem rychleji, takové jaké mám teď, jsem měla u Matyho minimálně o 3 týdny později :grinning:

@katie_25 - málem jsem zapomněla pochválit ti nádherné výtvory, jsi moc šikovná :dizzy_face: Mně taky šití baví, ale já jsem jen na hadry, šila jsem kdysi moooooc, ale teď se k tomu jen tak nedostanu, snad až odrostou děti :sweat_smile:

Hezký den :slight_smile:
9. lis 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak74 tak to je super, že krev je ok :dizzy_face: :dizzy_face: a ta genetika bude taky určitě v pořádku :wink: jj a díky.. no to já se k šití oblečení ještě nedostala, trénuju na menších věcech, ale to je fajn, že vím, kam se můžu obrátit :grinning:
9. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 ja jsem si to myslela ze ta prace bude neco takoveho. to je super. prace konicek :dizzy_face:
kazdopadne ti tady asi vsechny zavidime, tak na nas aspon mysli :grinning:
9. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek