• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
kdo jste neste nezahledl, tady je hezky popis co by se nemelo jist v tehu :slight_smile:
http://www.babyweb.cz/Clanky/a297-Co-nesmim-jist.aspx?s=111
9. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone myslet na vás budu a udělám pro vás i nějaké hezké fotky :wink:
a na článek se jdu podívat :wink:

Tak za 2 hoďky kontrola a začínám být malinko nervozní...hi, hi... :sweat_smile:
9. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tady pár dní nebyla a mám co dočítat :grinning: Jsem fakt baby ukecaný :wink:
Vítám nově příchozí a všem gratuluji k úspěšným kontrolám, koho teprve čeká, tak ať to je všechno dobrý! :wink:
Jmenovitě to vypsat asi nezvládnu :grinning:
9. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už jsem taky objednaná na NT a už teď jsem nervózní! Dneska v noci mi bylo divně, měla jsem pocit že ležim hlavou dolů, fujtajbl :grinning:
9. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli Teda nestraš se zubama, taky se tam budu muset objednat a snad mi nenajde kaz :grinning: A jak to je když ti vrtá zub, může ti dát injekci, já jsem děsnej posera :slight_smile:
9. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 neboj, injekci dostat muzes :wink: me taky vzdy morduji s ni, jinak to nedavam vubec :cry:
9. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli Tak to se mi ulevilo :grinning:
9. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,
člověk se sem chvíli nedostane a vy toho nadrbete.
Můj dr. má ultrazvuk přimo v ordinaci ( vaginální ) tak počítám žemi ho bude dělt pokaždé. Jinak už mi celé 2 dny nebylo špatně :slight_smile: sice by to mělo přecházet až ve 12 tt ale vůbec se nezlobím když je to dřív , jenom doufám že se nedějě nic špatného. K zubům se ani nebudu vyjadřovat , jelikož mi rostou moudráky tak si to dovedete představit jak to bez prášků vypadá ale co bych pro tu naši bublinu nevydržela. Když jsem byla u zubařky tak mě hrozí tím že až budu ve 2/3 těhulení pošle mě na stomatochirurgii na vytrhání. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak babička by nám ráda naježila fusak do kočárku ( sice jí říkám že je to hodně předčasný , ale dvakrát jí t rozmlouvat nebudu ) . Mám vybrané dva EMITEX 3v1 a Kaiser Iglu thermo. Zajímal by mě váš názor.
9. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkav my máme emitex 3v1 a můžu jen doporučit :wink:
9. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak je tam jedno úžasné OPÍČE se srdíčkem, s náznaklem ručiček, nožiček a s pupeční šňůrou :grinning:, tlak 120/79 - takže ideální a podle UTZ jsme 8+3, podle MS 7+6 :grinning: takže jsme větší a měříme 1,71 cm :dizzy_face: porod podle UTZ 18. 6., podle MS 22. 6., ale rodit klidně můžu od 3. 6. - 2. 7. :dizzy_face: a mám těhu průkajdu :dizzy_face: KONEC HLÁŠENÍ.
9. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Ahoj, jak to proběhlo na interně kvůli tlaku? - budou dělat nějaké vyšetření nebo ti daj jen tabletky? :slight_smile:
9. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkav ahojky, tak emitex je určo dobrý. My máme tento http://www.sambaby.com/11838-fusaky/13718-fusak-combi-do-kocarku/ a jsem také moc spokojená, je dost teplý.
9. lis 2010 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 jůů gratulujeme:slight_smile:
9. lis 2010 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 Moooc pěkné hlášení :dizzy_face: Veliká gratulace k úspěšné kontrole!
9. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já jsem si loni vystačila s poděděným beránkem a letos jsem koupila ten Emitex (starší) a jsem spokojená. Jinak mě loni vůbec nejvíc vyhovoval fusak s rukávkama něco jako tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39248392&tab=1, když mi usnul při oblíkání, tak se mi tam dával líp než do kombinézy. + jsem pod Ondrou měla položenou přeloženou rychlozavinovačku a navrch deku a nánožník.
9. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambina perfektní hlášení, gratuluji k mimískovi :slight_smile:
9. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkav My mame Kaiser beranka a je super - mela jsem ho uz pro Natalku, narodila se na konci listopadu, do hlubokeho a ted ho mame do golfacu. Mimisek ho urcite podedi :slight_smile: Jinak co se tyce utz, tak se vaginalni dela v prvnim trimestru, pak uz jen pres brisko :wink:
9. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 Gratulace :slight_smile:
S Ondrou jsem byla dneska na očkování - Priorix, tak se příští týden můžeme těšit na reakci, doufám, že co nejmenší.
9. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 no měřili mi tlak několikrát, ekg mi dělali, potom vyšetření na interně, doktorka i sestřička moc hodná, vzali mě jen díky těhotenství, jinak čekací doba několik týdnů. Tlak byl pořád vysoký, ostatní ok. Dali mi na 24 hodin přístroj, který mi co 20 minut měří tlak, budu ho mít do zítra ráno. Potom to z něho vyhodnotí. Takže nechci vidět ten tlak, protože v práci mi to co chvíle zapne, je to hlučné, před klienty super, a je to i vidět. Ale hlavně že to hned řeší. Na kontrolu tam jdu za týden, a uvidí se. Léky mi zatím nedali, že se uvidí. Každopádně že by je rádi nasadili až po 1.trimestru, což je za cca 3 týdny. Vzhledem k tomu, že se na těhotných nedají dělat žádné testy, nedokážou prokazatelně říct zda léky mimískovi určitě neškodí, at to jsou jakékoliv léky. Ale určitě se lékům nevyhnu, ale doufám, že ty výsledky nebudou tak děsně špatný, aby mi je museli nasadit ihned. :frowning2:
9. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 super :dizzy_face: :slight_smile:

@janulkav zavidim ze ti neni spatne :sweat_smile:
fusak jsem mela pro maleho znacka little angel, jmenuje se thermo outlast a byl uzasnej, budu mu ho davat do kocarku i ted a pristi rok pocitam ze ho bude mit mimi. malej, mekkej, hebkej a pritom bylo malymu vzdycky teplo i kdyz jsem ho oblikala malo, diky nejake te technologii :slight_smile:
puvodne jsem mela vybrany prave emitex 3v1, ma ho snad kazdej, takze mi ho vsichni doporucovali, ale jsem rada ze jsem se rozhodla pro ten outlast.
9. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji moc za gratulace :dizzy_face:

@tajemna30...fíha...taková vyšetření, to máš na sobě takovou tu krabičku, viď...to měla vždycky moje babička...myslela jsem, že už je nějaká nová lepší metoda, tak asi ne...hlavně aby vysledky dopadly dobře :wink:

9. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007 gratulace převeliká!!! :slight_smile:
9. lis 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zas nakukuju po delší době, min, týden jsem neměla náladu, těšila jsem se strašně na kontrolu ve čt, kdy už mělo být vidět srdíčko a představte si, po hodině sezení v čekárně mi sestřička řekla že se jim právě pokazil ultrazvuk že si mám zavolat v pondělí jestli už funguje a objednat se na jindy tak jsem byla na kontrole až dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čekání stálo za to, všechno je o.k., srdíčko bilo, mimi roste, tak jsem spokojená a už začínám drantit net co potřeba pokoupit. :grinning:
9. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem doplnila tabulku, prosím zkontrolujte si údaje ..kdyby jste viděly, jak si to tady píšu na papírek ze všech stran :grinning: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katie_25/album/tehulky-termin-porodu-cerven-2011/ jsou to poslední dvě tabulky
@blondata gratuluji :dizzy_face:
9. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Děkuji za přidání :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka není zač :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Tak za tyden konecne KO, teda tahne se to hrozne, uz nevim, do ceho doma pichnout :grinning:

Gratuluji vsem ke kontrolam a tem co ji maji v nejblizsi dobe drzim palce, at je vsechn OK :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!! četla jsem si na netu něco o tom NT screeningu a nepůjdu na něj. Stejně i pokud by to vyšlo nějak špatně, tak bych nikdy na potrat nešla a zbytečně bych se po zbytek těhotenství stresovala, jak to dopadne.....

@katie_25 můžeš mi do tabulky připsat kontrolu na 16.11. a tip mám kluka :wink:
@blondata taky už mě láká se dívat na net, co si tak koupím, ale zatím pořizuju jen těhotenské věci :wink: už mám kalhoty, tričko a dneska jsem pořídila takové 3/4 rifle..
9. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to já pořád jím, abych zahnala nudu :slight_smile: zachvíli se asi neunesu :unamused:
9. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 ja uz se neunesu skoro ted :grinning: Nikdy jsem nebyla extra hubena a tech par kil navic je ted hooodne znat :grinning: Sem furt nafoukla a manza mi rika, jak pekne kynu :angry: Je nekdy na zabiti :grinning:

@veru23 nepujdes? Ja radsi pujdu, pokud by zjistili, ze je mimco nejak hodne postizeny, tak bych na potrat sla..je to sice hnusny, ale predstava nejake vady neslucitelne se zivotem, je asi horsi :frowning2:
9. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek