• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@veru23 Tady se NT ani tripple testy mladym maminkam vubec nedelaji, uz se to povazuje za prezitek, hlavne tripple, protoze casto vychazi spatne, pak zenou maminku na plodovku atd atd...jinak mam stejny nazor, taky bych miminko pryc nedala :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 hezka tabulka, jsi sikulka - ja mam dalsi KO 26.11. a tipuju si kluka :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky

katie25 - tabulka super, ještě že tě máme :slight_smile: prosím doplnit, screening 29.11., KO 6.12.

ju a tip kluk
9. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já také pořád jím.Mám takový pocit,že mám v té puse pořád něco:slight_smile:
Včera mi bylo strašně zle,v práci jsem to celý den nakonec přežila,al.e většinu času jsem strávila u dveří a nasávala čerství vzduch.Dokonce se mě jeden klient optal,jestli je vše v pořádku nebo jestli nepotřebuju odvést třeba k doktorovi:slight_smile:
Dnes mi bylo zase nějak mooc dobře a tak jsem sháněla těhotenské kalhoty s laclem..prošla jsem několik obchodů a zatím bezvýsledně.Ještě se poptám kamarádek a popř. budu kupovat asi někde na netbazaru:slight_smile:
Zatím papa a přeji všem příjemný večer
9. lis 2010 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax hlavně že se má mimísek dobře :wink: A můžu se zeptat, kvůli čemu tě nechali doma od začátku těhu?
9. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 delala jsem ve fabrice - trismenny provoz, nervy a zvedani tezkych veci + jsem u dr po sterech zacala spinit, takze rikala, ze v zadnym pripade uz do prace nejdu :slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax aha tak to ju :wink: tahat se s těžkými věcmi, to se nedivím že tě nechala doma. Mě se dnes na té interně ptala, jak chodím do práce ..... ale ráda bych v práci byla co nejdele, tak uvidíme. Mám co nejméně přibrat, a jak bych byla doma, je mi jasné jak by to vypadalo. Lednička by byla věčně vybílena.

Holky, taky vás pořád pobolívá v podbříšku jako při ms?
9. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 docela ti zavidim, ze chodis do prace..taky bych treba chodila, kdybych mela lepsi praci. S tim pribiranim je to desny, ja byla zvykla v praci kmitat, prijit domu, uvarit, uklidit a spadnout unavou do postele a ted max uklidim, du ven s pejskama a svalim se na gauc a cpu se :grinning: Musim se dokopat k nejake cinnosti :grinning:

K tomu boleni bricha - me driv bolelo hodne na MS, i casto..ted uz vubec, spis citim obcas pichani.
9. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambina007: tak to znám toho "sprtka" taky to tak někdy mám, pokud se mi třeba i něco nechce tak se toho dá krásně využít :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone: super článek, tak jsem zase o něco chytřejší :wink:
@janulkav: moudráky jsou otrava, já si nechala dobrovolně vytrhnout loni a pak jsem musela chodit na dren, už mi zbývá jen jeden a ten dobrovolně nedám :grinning:
@bambina007: jé super, gratulace k srdíčku....
@blondata: taky gratulace, čekání se vyplatilo :wink:
@veru23: já mám zatím koupené 2 trička, kalhoty vůbec, zatím se do všeho vejdu....

Holky vy už nakupujete nějaké věci na mimi? Já jsem se zatím koukala na hadříky a našla jsem úžasný kompletek pro chlapečka - rifličky, tričko a mikina s kapucí, bylo to fakt úžasné....sranda na holčičí moc nekoukám, manžel pořád říká že to bude kluk tak mě už úplně zblbnul.....
Já teda ani nemám představu co všechno bude mimi potřebovat, musím pak sednou k netu a posondovat. Budou Vánoce tak budeme nadělovat :wink:

Nevíte jak je to s velkostmi těhu oblečení? Myslím jako velkost, když mám třeba teď 38 je na to nějaká tabulka nebo tak, asi indivindi že??? Chtěla bych si třeba koupit kalhoty, ale vůbec nevím jakou velkost....
10. lis 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30: mě sem tam jo, někdy v pravo někdy v levo, prý je to normální....tak snad jo
10. lis 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahoj, můžeš prosím u mě do tabulky přidat věk 28 kontrola 1.12. a screen 11.11. Díky:slight_smile:
10. lis 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ráno přeju! dneska jdu do práce až na 10 h, tak ještě brozdám po netu...
@tajemna30 mě sem tam v podbříšku píchne, někdy vpravo, někdy vlevo...
@terrorkax závidím ti, že jsi doma, ale zase na druhou stranu je pravda, že by se mi to po nějaké době určitě zmrzelo a nudila bych se a jenom kynula.... :slight_smile:
@sarulinda věci na mimi zatím nekupuji...zdá se mi to i brzy a navíc chci si kupovat až budu vědět, co to bude. Ale na konci listopadu chceme jet do Brna do Ikei, tak určitě něco pořídíme do výbavy a Vánoce to taky jistí :wink:
S tím těhu oblečením si myslím, že je to jak normální velikosti. Já jsem si teď objednávala kalhoty z netu vel. 40 a v pohodě. 40 nosím i normálně. Teď jsem objevila u nás u vietnamce rifle tětotenské za 490 Kč, tak je asi koupím, protože nové v obchodě nebo na netu levněji jak za 1000 Kč nejsou....a tady si je hezky vyzkouším....Zatím se taky do všeho vlezu, ale už mě to hrozně tlačí, takže třeba v těch riflích dlouho nevydržím a musím si je rozepínat.
10. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,
termin mam urceny na 15 cervna.
Holky taky mate tak nafoukle bricho vzdycky vecer? :unamused:
10. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@guava jj večer jsem jak v 5. měsíci :wink:
10. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@guava ahojky, jo já teda jo:frowning2:. a večer mi bývá teda nejak divně, přes den dobrý ale večer mne bolí břicho a cítím se prostě nějak divně.
10. lis 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 napodobne :grinning: pritom jsem zacala normalne jist az posledni tyden.. trpela jsem desnym nechutenstvim. Hlavne teda po ranu! doted to neni nijak valne...nic si v jidle neuziju...musim nad tim furt velice dumat na co mam tak asi chut... :slight_smile:
10. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

děkuji všem za info, že vás taky pobolívá v podbříšku, mě i někdy bříško, no a prsa taky. Jinak těhu nevolnosti zatím žádné, výjimečně jen v autě, tak tukám, snad to tak zůstane. Nedovedu si představit celý den v práci s nevolnostmi.

guava: ju ju taky ho mám večer nafouklé, a dnes tedy i po ránu. Zatím nosím svoje normální velikosti 40-42, ale mám rozeplý knoflík. Snažím se hodně hlídat v jídle, jelikož mám úplně minimálně přibrat kvůli tlaku. A je pravda že u mě je z čeho brát :slight_smile:
10. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax ju ju to znám, já byla doma nedávno, vybírala jsem si dovču, a nic se mi nechtělo, vstávala jsem pozdě, prošla domů, co bych tak jako udělala, a byl oběd :slight_smile: odpo něco málo jsem udělala, a šla si lehnout. Takže doma, bych jen kynula, se úplně vidím :slight_smile: Jenže ty jseš štíhlá, tak můžeš přibírat, já moc ne. :wink:
10. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23: mě to taky příjde brzy a taky až budeme vědět co to bude :wink:....ty Vánoce jsou fajn, budou nadělovat i budou tety a babičky :wink:
Já si právě musím kalhoty tak zkusit, uvidíme na co narazím, zatím to nějak nehrotím. Já mám třeba ráno kalhoty úplně volné a pak večer už jsou hoooodně napnuté, ale zatím to jde :wink:
@guava: no jo taky večer jako balon :wink:
10. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak to mate s jidlem? ja treba moc nemusim maso..
10. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@guava tak to já můžu skoro všechno a maso teda obzvlášť :grinning:
10. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@guava já mám maso moc ráda, takže si ho dávám. Holky na co si tedy dáváte pozor ohledně jídla - já tedy na sýry - niva, hermelín, ale eidam či jiné si normálně dávám. Potom si nekupuji vážené saláty, ale uzeniny třeba šunku, at už kuřecí či vepřovou si dám. Piji vodu, ovocné čaje či naředěné 100% džusy.
10. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 já si třeba zrovna dělala k večeri těstoviny s nivovou omáčkou. Ale bylo to tepelne upravené, tak snad to nevadí....jinak na ty sýry si taky dávám bacha...a snažím se vyvarovat takových polotovarů a tak..tam, kde je hodně eček!
10. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda musim rict, ze jsem asi dost senzitivni. Ale ja uplne automaticky se stranim eckovych potravin. Normalne me to pachne!! neni to klasicky smrad :sweat_smile: je to proste takova umela navonena vune...jak nejaky lehky parfem..tak me treba smrdi i chleba! takze jsem musela jit a hledat pravy kvasovy chleba.
10. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se snažíme jíst zdravě i normálně, ale teď s tím nechutenstvím je to komplikované, musím hrozně přemýšlet, na co mám chuť. Navíc ze začátku jsem měla chutě na takové věci, kterých bych se jinak ani nedotkla, jako tlačenka nebo utopenci, ale odolala jsem :grinning: Vyhýbám se jídlům, kde může být listerie nebo salmonela, pořád študuju etikety a snažím se dodávat tělu dostatek bílkovin a vlákniny.
10. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jím asi vše co předtím. Jen se vyvaruju taky těm sýrům - i když tepelně upraveným né, to sním. třeba dnes máme smažák :slight_smile:. Jím na co mám zrovna chuť. ale moc té chuti není, dokonce ani ted nemám chut na sladké, což se divím.
10. lis 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U těch sýrů jde hlavně o sýry z nepasterizovaného mléka a sýry s ušlechtilou plísní.
10. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j smažený sýr si taky dám, to je mňam. Sladké nějak nemusím, takže jsem ho nejednala moc ani před těhu, ani ted. Myslím tím, čokolády a tak, buchtu k snídani s jogurtem to si dám.
10. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek já se omlouvám, ale jsem v tomto natvrdlá, můžu se zeptat které sýry jsou z nepasterizovaného mléka? Sýry s ušlechtilou plísní - to je asi niva, a hermelín z těch častěji konzumovaných?

A ještě se blbě zeptám, když si na chleba namažu "mazlavý" sýr, nebo si dám plátek eidamu to se může? nebo lepší také ne?
10. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek