Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
wali85
3. říj 2010
Já byla u prvního těhu od začátku na neschopence,ale bylo to kvůli mé práci,dělala jsem sestřičku na JIP
ulu
3. říj 2010
@sheinka To já bohužel ze zdravotních důvodů 😞 , ale s prvním mimískem jsem to zvládla, tak teď určitě taky
sheinka
3. říj 2010
@ulu budu držet palce určitě to bude v pohodě 😉
ulu
3. říj 2010
@sheinka děkuju
ssaara
3. říj 2010
@ulu - jak to? předpokládáš nějaké komplikace ? Asi jsi taky ještě na mateřské,ne?

@wali85 - taky jsem dělala sestřičku 🙂 na neschopenku jsem šla hned po potvrzení těhu ultrazvukem v 7 tt
wali85
3. říj 2010
@ssaara já šla od 5.týdne podle výsledků krve,jen jsem to oznámila a už mi v práci balili tašku domů 😃
@ulu s miminkem není něco v pořádku že budeš mít rizikové???
ulu
3. říj 2010
@wali85 doufám, že děti budou OK, ale já mám DM 1.typu, takže .....
Ale jak říkám, s prvním mimískem jsme to zvládly naprosto na výbornou, tak teď snad taky 🙂
wali85
3. říj 2010
@ulu aha,tak to bude určitě v pořádku 🙂 to zvládneš
ulu
3. říj 2010
@wali85 jasně, zvládnout se to dá 😉
ulu
3. říj 2010
Jak to jmáte se jménem pro miminko? U nás je to teď poslední dny opravdu žhavá diskuze 🙂
ssaara
3. říj 2010
@ulu - tak to budu držet palce,ať to těhu s druhým mimískem zvládneš taky v pohodě 😉
ssaara
3. říj 2010
My jména teď momentálně vůbec neřešíme,asi začnem,až budem vědět pohlaví. Ale u prvního těhu jsme měli milion variant a to pravé jméno jsme vybrali až týden před porodem. Jsme oba šíleně nerozhodní 😃
sheinka
3. říj 2010
@ulu no u nás je kluk jasný..bude to Petr..a holčičku ještě nevíme..buď Lenka nebo Kačenka.. Na co jste zatím přišli vy?
ulu
3. říj 2010
@ssaara děkuju
To my máme teď asi 1 100 000 variant jmen 😃
wali85
3. říj 2010
Tak jména budeme vybírat až budeme vědět pohlaví 🙂
ulu
3. říj 2010
@sheinka ale holčičku máme jistou NELLA. Kluka ale opravdu nevíme ....
sheinka
3. říj 2010
To my měli teda problémy spíš s holčičími jmény..pořád to jeden vetoval 😃
trija
3. říj 2010
@ssaara ahojky, na netu jsem si i našla, že se ty antibiotika řadí do penicilinových a ty těhotenství nevadí, kámoška co dělá v lékárně mi říkala, že jim na semináři říkali, že tyto antibiotika se používají jako první volba v těhu a že nejsou škodlivé, tak doufám, že to bude opravdu vše v pořádku a ta naše fazolka to zvládne.
ssaara
3. říj 2010
U kluka nám teda taky hrozí Péťa po manželovi. Už to chtěl u prvního,ale to jsem zamítla,páč nemam ráda dávání jmen po rodičích. A ve slabé chvilce jsem slíbila,že když druhé dítě bude kluk,bude to Petr. Teď toho trošku lituju 😃 Musí to být prostě holčička 😃
Jinak momentálně se mi líbí z klučičích Eliáš nebo Alex a z holčičích Berenika nebo Dominika. Ale to se může ještě tisíckrát změnit 😉
ssaara
3. říj 2010
@trija - tak to je super, bude to dobré,uvidíš x-)
ulu
3. říj 2010
@ssaara Alexe chce manžel. Mě se taky docela líbí, ale já vidím LEXU z Comebacku 😃
taky bych to u nás viděla raději na holčičku, kde se na tom jméně shodneme 100% 😃
trija
3. říj 2010
@ssaara no musím věřit, že bude! zítra jdu na kontrolu na gyndu, to říkal doktor, že už by to mohlo jít vidět na ultrazvuku, tak snad půjde a bude to OK.
trija
3. říj 2010
jinak holky jak se tady bavíte o těch jménech, tak když budeme mít kluka tak to bude Patrik po tatínkovi, taky jsem nejdříve nechtěla jméno po rodičích,ale taťkovi to udělá radost a jméno Patrik se mi líbí, takže kluk je jistý. No a kdyby to byla holčička tak jsme uvažovali o Anetce a nebo Michaela, ale protože to vychází, že porod bude chvilku po svátku Anety, tak Anetka to asi nebude,aby neměla svátek a za chvilku narozeniny, takže jsem teď docela zase nejistá jaké by to jméno bylo.
lili_k
3. říj 2010
Ahoj, muzu se k Vam pridat? 🙂
thea24
3. říj 2010
Ahojky,tak testík sílí x-) mám velikou radost.....jinak já půjdu k dr asi až 18 října...Poslední Ms jsem měla taky 30.8 jak některé z vás,ale mívám delší cykly asi 34 dní takže nevím v jakém týdnu jsem...Asi něco mezi 4 a 5 týdnem.Jinak všem přeju krásnou neděli 🙂 😉
ssaara
3. říj 2010
Ahoj Lili,jasně,vítej mezi námi a přijmi gratulaci 😉
lili_k
3. říj 2010
ssaara dekuji 🙂
mam silenou radost,ale take strach. Nikdo krom manzela take o tehu jeste nevi a dlouho vedet nebude 🙂
Jak to mate vy ostatni? Take chcete dlouho tehu tajit?
sheinka
3. říj 2010
@lili_k vítej 🙂 My bychom chtěli počkat určitě až bude srdíčko..ale tajit se nám to dlouho nepovede vzhledem k tomu že nebudu chodit do práce no..
lili_k
3. říj 2010
@sheinka tak to je jasny 🙂 ja u prvniho byla taky na rizikovym, tak to vsem rychle docvaklo 😉 Ted ale doufam, ze minimalne do konce roku miminko utajime 🙂
sheinka
3. říj 2010
@lili_k tak to doufám že vám to vyjde 😉 alespoň pak třeba dáte moc pěkný dárek na Vánoce nebo Nový rok 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli