• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Já byla u prvního těhu od začátku na neschopence,ale bylo to kvůli mé práci,dělala jsem sestřičku na JIP
3. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sheinka To já bohužel ze zdravotních důvodů :frowning2: , ale s prvním mimískem jsem to zvládla, tak teď určitě taky
3. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ulu budu držet palce určitě to bude v pohodě :wink:
3. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sheinka děkuju
3. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ulu - jak to? předpokládáš nějaké komplikace ? Asi jsi taky ještě na mateřské,ne?

@wali85 - taky jsem dělala sestřičku :slight_smile: na neschopenku jsem šla hned po potvrzení těhu ultrazvukem v 7 tt
3. říj 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaara já šla od 5.týdne podle výsledků krve,jen jsem to oznámila a už mi v práci balili tašku domů :grinning:
@ulu s miminkem není něco v pořádku že budeš mít rizikové???
3. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@wali85 doufám, že děti budou OK, ale já mám DM 1.typu, takže .....
Ale jak říkám, s prvním mimískem jsme to zvládly naprosto na výbornou, tak teď snad taky :slight_smile:
3. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ulu aha,tak to bude určitě v pořádku :slight_smile: to zvládneš
3. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@wali85 jasně, zvládnout se to dá :wink:
3. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak to jmáte se jménem pro miminko? U nás je to teď poslední dny opravdu žhavá diskuze :slight_smile:
3. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ulu - tak to budu držet palce,ať to těhu s druhým mimískem zvládneš taky v pohodě :wink:
3. říj 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My jména teď momentálně vůbec neřešíme,asi začnem,až budem vědět pohlaví. Ale u prvního těhu jsme měli milion variant a to pravé jméno jsme vybrali až týden před porodem. Jsme oba šíleně nerozhodní :grinning:
3. říj 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ulu no u nás je kluk jasný..bude to Petr..a holčičku ještě nevíme..buď Lenka nebo Kačenka.. Na co jste zatím přišli vy?
3. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaara děkuju
To my máme teď asi 1 100 000 variant jmen :grinning:
3. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jména budeme vybírat až budeme vědět pohlaví :slight_smile:
3. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sheinka ale holčičku máme jistou NELLA. Kluka ale opravdu nevíme ....
3. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
To my měli teda problémy spíš s holčičími jmény..pořád to jeden vetoval :D
3. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaara ahojky, na netu jsem si i našla, že se ty antibiotika řadí do penicilinových a ty těhotenství nevadí, kámoška co dělá v lékárně mi říkala, že jim na semináři říkali, že tyto antibiotika se používají jako první volba v těhu a že nejsou škodlivé, tak doufám, že to bude opravdu vše v pořádku a ta naše fazolka to zvládne.
3. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
U kluka nám teda taky hrozí Péťa po manželovi. Už to chtěl u prvního,ale to jsem zamítla,páč nemam ráda dávání jmen po rodičích. A ve slabé chvilce jsem slíbila,že když druhé dítě bude kluk,bude to Petr. Teď toho trošku lituju :grinning: Musí to být prostě holčička :grinning:
Jinak momentálně se mi líbí z klučičích Eliáš nebo Alex a z holčičích Berenika nebo Dominika. Ale to se může ještě tisíckrát změnit :wink:
3. říj 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@trija - tak to je super, bude to dobré,uvidíš :dizzy_face:
3. říj 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaara Alexe chce manžel. Mě se taky docela líbí, ale já vidím LEXU z Comebacku :grinning:
taky bych to u nás viděla raději na holčičku, kde se na tom jméně shodneme 100% :grinning:
3. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaara no musím věřit, že bude! zítra jdu na kontrolu na gyndu, to říkal doktor, že už by to mohlo jít vidět na ultrazvuku, tak snad půjde a bude to OK.
3. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holky jak se tady bavíte o těch jménech, tak když budeme mít kluka tak to bude Patrik po tatínkovi, taky jsem nejdříve nechtěla jméno po rodičích,ale taťkovi to udělá radost a jméno Patrik se mi líbí, takže kluk je jistý. No a kdyby to byla holčička tak jsme uvažovali o Anetce a nebo Michaela, ale protože to vychází, že porod bude chvilku po svátku Anety, tak Anetka to asi nebude,aby neměla svátek a za chvilku narozeniny, takže jsem teď docela zase nejistá jaké by to jméno bylo.
3. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, muzu se k Vam pridat? :slight_smile:
3. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak testík sílí :dizzy_face: mám velikou radost.....jinak já půjdu k dr asi až 18 října...Poslední Ms jsem měla taky 30.8 jak některé z vás,ale mívám delší cykly asi 34 dní takže nevím v jakém týdnu jsem...Asi něco mezi 4 a 5 týdnem.Jinak všem přeju krásnou neděli :slight_smile: :wink:
3. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lili,jasně,vítej mezi námi a přijmi gratulaci :wink:
3. říj 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ssaara dekuji :slight_smile:
mam silenou radost,ale take strach. Nikdo krom manzela take o tehu jeste nevi a dlouho vedet nebude :slight_smile:
Jak to mate vy ostatni? Take chcete dlouho tehu tajit?
3. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili_k vítej :slight_smile: My bychom chtěli počkat určitě až bude srdíčko..ale tajit se nám to dlouho nepovede vzhledem k tomu že nebudu chodit do práce no..
3. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sheinka tak to je jasny :slight_smile: ja u prvniho byla taky na rizikovym, tak to vsem rychle docvaklo :wink: Ted ale doufam, ze minimalne do konce roku miminko utajime :slight_smile:
3. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili_k tak to doufám že vám to vyjde :wink: alespoň pak třeba dáte moc pěkný dárek na Vánoce nebo Nový rok :slight_smile:
3. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek