• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@artikula Opatruj se!!! A bude to dobrý, uvidíš! :wink: Já se dost šetřim, ani nezvedám balíky vody a řikala jsem si, že vy mamči s malýma dítkama máte ztíženou situaci, protože zvedání prcka se opravdu vyhnout nedá. Budu držet palečky ať je všechno v pořádku! :slight_smile:
10. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula šetři se, ať nemusíš do nemocnice. taky si nedovedu představit, že bych byla bez Ondry. Před 14 dny jsem teprve přestala kojit. Před porodem jsem týden ležela v porodnici kvůli otokům a ležela na vedlejším pokoji těhulka, čekala dvojčata. Asi tam ležela docela dlouho a chodila jí tam navštěvovat dcerka, tak 2, možná 3 roky ... To si nedovedu představit, že bych tam byla třeba měsíc a doma měla drobka.
10. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu jídlu, už se mi zlepšily chutě nechutě, ale taky musim moc dlouho přemýšlet co si mám dát a pak třeba začnu jíst a ani to nedojím, protože se mi během 2 minut chuť změní :grinning: A jak říkáte, s tim masem, taky ho teďka nemůžu ani vidět a to by vypadalo na holku nebo na kluka!? Beďary ani nemám, a špatně už mi taky moc není, takže by to mohl být kluk o čemž jsem teda přesvědčená, že bude. No nechám se překvapit, jsou jen dvě možnosti :grinning: Já jsem taky zvědavá, jestli se nám potvrdí naše typy, ale to si ještě počkám :grinning:
10. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky prosim vás, dneska mě začalo škrábat v krku. Co jste to psaly, že se může!? Třeba jeden paralen na noc!? Jinak jak jsem psala, že chci změnit dr. tak se mi to dneska podařilo a šla jsem se přehlásit. Dr. mě bez problému vzala a rovnou mi udělala vstupní prohlídku + UTZ tak jsem po týdnu viděla mimi a je moc hezký :grinning: Krásně už bylo vidět kde má hlavičku :slight_smile: Tak jsem zase klidnější. Jo o termín mi vychází jak podle MS, tak podle UTZ na 16.6. tak jsem zvědavá :grinning:
10. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Teda, super nákup! :wink: Taky už se těším a někde vykoupím polovinu obchodu a už bych chtěla vědět co to bude, nemůžu se dočkat až budu vybírat konkrétní oblečky :grinning:
10. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka Jj, já jsem taky zmrzlá :wink: Ještě víc než před těhu :grinning: Chudínek malinkatej! :frowning2: Jj, ještě že jsou! Kéž, by nebylo odložených miminek, ale pořád lepší když je hnedka vyzvedne personál, než aby to dopadlo špatně!!! Nedávno jsem jela do práce a v rádiu říkali něco o Babyboxech a já tom autě začala brečet, jestli mě na semaforu někdo viděl jak sama brečím v autě, tak si asi pomyslel, že jsem se zbláznila :grinning:
10. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll tak já jsem měla krásnou plet a narodila se mi holka :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j Super! Moc děkuji a zítra letím do lékárny :grinning:
10. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 jo prý je to fakt super a léky od dr.Theisse jsou výborné. prý jsou jeste dobré i jitrocelové bonbony.
10. lis 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela plet nic moc, vlasy silene a uz mi to zustalo. Hlavne mi po tehu zacaly silene padat :frowning2: A masti se, az to neni hezke, abych vypadala jako clovek, tak bych musela myt fakt denne, snazim se tomu vyhybat, takze proste vypadam vzdy jeden den jako blazen :angry:
10. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 Paralen na noc můžeš, jinak v lékárně by ti doporučili nějaký cucací pastilky. Já měla něco s propolisem a pak myslím Septisan se může. Ale asi lepší je zeptat se v lékárně.
K babyboxům - včera bylo miminko myslím v Brně a dneska tady v Boleslavi.
Mě začaly vlasy padat a víc se mastit někdy v šestinedělí, pak se to zlepšilo a teď se to zase zhoršilo.
10. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka nechám se překvapit .. :slight_smile: :grinning:

holky, já mám druhý den problém, zřejmě jde asi o kvasinkovou infekci nebo co? nevím, příznaky mi přijdou podobné jako při zánětu močáku, akorát teda mám svědění jen večer a přes den trochu hustší výtok.. jsem teď pohledala na netu, že to spíš vypadá na ty kvasinky .. píšou, že když to jsou jen mírný příznaky, stačí použít nějaký antimykotický krém . Máte s tím zkušenosti? :unamused: někde psali i užívat železo.. hmmm :unamused: :confounded:
10. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám také termín v červnu, můžu se k vám přidat?

@katie_25 zrovna řeším podobný problém :slight_smile: nemáš doma tee tree olejíček nebo levandulový? obojí se dá použít - potřít lehce poševní vchod nebo nakapat na kalhotky. mně ještě hodně pomáhá chodit doma bez kalhotek, hned cítím zlepšení. taky jsem slyšela že je možný dát si do pochvy trochu bílého jogurtu - třeba na noc... pomůže obnovit správné prostředí a pipka přestane svědit a pálit :slight_smile:
10. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj náhodou tu pročítám a vidím termín v červnu, mám také, mohu se přidat?? :slight_smile:
10. lis 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss @kufnerkam holky, jasně, že se můžete přidat. Pokud budete chtít , přidám vás i do tabulky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katie_25/album/tehulky-termin-porodu-cerven-2011/ ..jen mi prosím pošlete potřebný data do intern.pošty
@terrestriss jj, olejíčky mám doma oba.. díky, vyzkouším :wink:
11. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn, tee trea je silnější ale trochu pálí ze začátku, levandule je jemnější - včera jsem ji použila a dnes mám pokoj
11. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka to je fakt, v prvnim tehu jsem mela krasne vlasy i plet... ted mam plet zatim bez vyraznych zmen, ale vlasy desne... tak ze by dalsi ukazatel? :grinning:

@cristll taky tu poveru znam, ze kdyz to zenske slusi tak ceka kluka a kdyz ne tak holku, ze holky ubiraji krasu pro sebe :slight_smile: ale mam jednu kamaradku ktere to v tehotenstvi extremne sluselo a maji holku :confused:
a jeste se rika o brichu, ze kdyz je spicate tak je to kluk. ja ho spicate mela, uplne ukazkove :slight_smile:

@katcha21 ja zatim vykoupila jen tehu oddeleni. oblecky na mimi budu pripadne kupovat az podle toho jestli to bude holcicka. na kluka toho mam tolik ze bych si musela snad nafackovat kdybych jeste neco koupila :sweat_smile:

@zdezli po porodu mi taky silene padaly vlasy. pak se to pres leto trochu zlepsilo a ted zas...

@terrestriss @kufnerkam vitam nove prichozi :slight_smile:
11. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně všichni v prvním těhu říkali jak mi to sluší, pleť pěkná, vlasy zhoustly... a měla jsem holku :slight_smile: břicho bylo teda "holčičí" - pěkně do stran kulaťoučký, to jo...
já mám slabý, jemný vlasy a musím teda říct že od prvního těhu se mi kvalita dlouhodobě zlepšila :slight_smile: to je fajn... teď s druhým těhu je to zase o něco lepší :slight_smile: to je pozitivní zpráva :slight_smile:

oblečení i věcičky mám po malé fajn, ale určitě budu mt chuť pořídit si něco nového na miminko, pro radost a proto aby mělo taky něco úplně vlastního :slight_smile: no a budu určitě potřebovat nějaké těhu oblečení, kalhoty s pružným pasem do zimy, a určitě si koupím ještě jeden top - jeden mám, výborný i potom na kojení - ale chce to mít nejmíň dva :slight_smile:

děkuju za přivítání :slight_smile:
11. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss vítám i u nás :wink: @kufnerkam vítám :wink:
11. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahoj já na kvasinky používám Fermalac - jsou to tablety vaginální - je to jen lactobacilus - v letáku píšou že je možné používat v těhu - koupila jsem to v lékárně, akorát je třeba šoupnout to tam včas:slight_smile: - hned na začátku - když zjistíš první příznaky. Jo a musí se uchovávat v lednici.
11. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambi :slight_smile:
11. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim po ranu :slight_smile:

Kvasinky...bleeeee...pred prvnim tehotenstvim jsem na ne silene trpela, pak v tehu jeste jednou masivne a od te doby nic, doufam, ze to tak zustane. Jinak bily jogurt opravdu ulevi, ale me zabirali jen vaginalni tablety + masticka - Canesten nebo Pevaryl (ten je ale jen na recept) - DULEZITE. je treba prelecit i partnera, nebo si to budete neustale predavat, a to i v pripade, kdy se u partnera nejevi zadne priznaky :wink:

Vitam nove prichozi
11. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 @zdezli super,díky, vyzkouším ten tee tree olej, a kdyby nepomohlo, tak vlítnu do lékárny.. :wink:
já měla kvasinky jen jednou , kdysi dávno, když jsem byla dlouho nemocná a brala jsem ATB, dr. mi pak napsal nějaké léky (i pro manžela) a lactobacily
11. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla dneska prvně na kontrole a všechno ok, srdíčko je. Ptala sem se na paralen a prej ho klidně třikrát denně dát můžu, ale tak po dobu dvou dnů. Pokud se stav nelepší, mazat k doktorövi. Já byla nemocná před asi 2 týdny a už to mám znova. Teplota a bolení v krku, já se z toho snad nevyhrabu
11. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na kvasinky pokud možno co nejvíc omezit sladkosti. Já s tím moc problémy neměla, ale jednou jo, tak sem to dost studovala.-)))
11. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheherazada já jsem byla nedávno taky nemocná, jakási viróza, bylo mi blbě, rýma kašel, naštěstí netrpím moc na teploty. někteří lidé a doktoři straší, že to miminkám může vadit. jiní doktoři zase tvrdí že pokud člověk nemá vysoké horečky delší dobu, miminko ohroženo není... já jsem teda nic nebrala, vařila jsem si akorát čaj s medem a citrónem, napařovala si dutiny a snažila se co nejvíc odpočívat, vyloženě to vyležet... ony jsou ty virózy na začátku těhu docela častý, hodně mých kamarádek to prožila. tak hlavně aby ti nebylo moc blbě, no...

začala mně bolet pravá kyčel jakoby vzadu, je to nepříjemný, jako bych měla slabý hexenschus (nebo jak se to píše) :slight_smile: budu muset začít cvičit - i v minulým těhu jsem si dávala občas sestavu nebo jednotlivý cviky z gravidjógy a pomáhalo mi to. já mám nález na zádech, musím být opatrná a cvičit, mám s tou pánví trochu problémy, jakoby mi ujíždí a pak se o ni bolestivě otírá moje křivá páteř :slight_smile:
11. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheherazada jo, sladkosti, ny ty jsem zapomnela, to ms uuuuplnou pravdu.

Jinak ja jsem snad nemocna jenom vzdycky v tehu, popripade v sestinedeli...asi oslabeny organismus. Pritom se cpu vitaminy ve vsech formach jak diva. No ja uz se z toho po tydnu dostala a dceruska nastesti taky :slight_smile: ted uz jen dolecit manzela :wink:
11. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, me prepadla chripka asi tyden po pozitivnim testu - nic jsem na to nebrala, akorat na noc jsem si dvakrat vzala paralen, abych usnula v klidu. Do nosu vincentku a hooodne moc caje a do tydne jsem byla fit. Doufam, ze zimu preziju bez nemoci, vzdycky me trapi v zime anginy.

Gratuluji vsem ke kontrolam a zaroven vitam nove prichozi :slight_smile:
11. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata, vsuvka: moje kamarádka (z internetové diskuze) má holčičku (necelý dva roky) který se objevila cukrovka Diabetes mellitus. je to strašný, několikrát denně píchat inzulín a do toho stále píchat do prstíčků a z krve měřit stav cukru v krvi. pořádáme s kamarádkama charitativní bazárek v brně, jehož výtěžek půjde na zakoupení nějakých pomůcek. v textu je to popsané -
http://www.facebook.com/event.php?eid=106427979426294

kdo není z brna a rád by se zapojil, ta holka nafotila nádherný fotky, který prodává za účelem koupě těch pomůcek, tady:
pěkný dárek pro přátele nebo tak
http://www.fler.cz/zbozi?uid=93038
11. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek