• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@sheherazada @terrestriss já taky byla na začátku nemocná, ale vyléčila jsem to také čajem s medem a citronem, kapkama vincetka.. na rýmu mi dr. dal ještě nějaký kapky Sinupret, ale nakonec jsem je brala jen pár dní :slight_smile:

jj, četla jsem , že při kvasinkách se má omezit sladké :unamused: a to i ovoce :confounded: :confounded: tak teda nevím, co budu jíst, já se totiž stále láduju banánama, mandarinkama apod..
11. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 ahoj, tak to si říkám taky, cpu se ovocem, a dnes se u mě taky objevil nějaký výtok, ale nepálí, nesvědí, není cítit, tak uvidíme. Katie, zkus ty kapky jak radili holky, snad to zabere :slight_smile:
11. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám nově příchozí
11. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Pokud nic nepali ani nesvedi, tak to bude normalni - v tehu je vytok ve vetsi mire bezny :wink: :wink:
11. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli děkuji za informaci a uklidnění že je to běžné :slight_smile: To je hrozné, jak kolikrát vše řeším, no jo prvorodička po třicítce :grinning: ještě že je toho v práci nad hlavu, a domů jezdím až v sedm večer.

A co ty? jak ti je? Pořád máš naleštěné botky od malé? :slight_smile:
11. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Klidek, v prvnim tehu jsem nebyla jina, vsechno je zkratka nove a jine :wink:

Botky uz si musime poctive uklizet, ted je na porade "trideni" a "cteni" casopisu a letaku - uklizim asi 150x denne, ale to k tomu patri :slight_smile:
11. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli to je pravda, tak to má být, hlavně že je malá zdravá. A až ted jsem si všimla že malá je Natálka, to máme taky vybrané pro případnou holčičku, moc heezké jméno :wink:

a ještě dotaz do fora, mě ještě nebrali ani jednou krev ..... vám už ano?
11. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Jo, Natalie (Natalí), Natalka :slight_smile: Chteli jsem neco pekneho a zaroven dobre znejiciho v Cechach i v Nemecku :slight_smile: Ted se budeme snazit o to same - nechtela bych, aby ceske ci nemecke pribuzenstvo melo problemy s vyslovnosti :slight_smile:

Jinak me brali krev na prvni prohlidce, tedy v 8tt, a to prestoze v podstate veskere informace o me maji - mam tu samou tehotenskou prukazku jako v prvnim tehu, mam toho sameho doktora, ale asi si chteji byt jisti, ze jsem mezitim nic nechytla :grinning:
11. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 Mě budou poprvé brát krev až na přelomu 11.a 12 tt a minule mi poprvé krev brali až v 16.tt. (teda předtím taky ale jen na hladinu HCG)
11. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka
@zdezli

holky děkuji za informaci, no mě ji budou brát zároveň s NT screeningem ve 12. týdnu, já si říkala jestli to není pozdě, ale asi ne. Obdivuji vás jak to s dětmi zvládáte, já večer příjdu po práci domů, uvařím večeři manželovi, něco uklidím, a zalehnu k tv, nebo k pc, a jdu spát.
11. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 ahoj, me budou brat krev poprve ted v utery - na hiv, toxoplazmozu a nevim co jeste :slight_smile:
11. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone děkuji za uvítanou,jasem pořád jako v Jiříkově vidění, pořád se musím krotit. Od tý doby co jsem zjistila, že čekáme maličké tak se musím hlídat, protože v práci zvedáme těžký věci a to už nesmím, je to těžký pořád kolegyním říkat ať mi jdou pomoci, ale nedá se nic dělat, naštěstí teď budu mít možná upravenou prac. dobu tak, že nebudu muset sklízet těžký věci. Dělám prodavačku a tam se s bednama pořád taháme. I když máme malý byteček tak s manželem na mimčo těšíme.
11. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax přeji přežití zimy bez angíny a jiného nachlazení. Já se taky musím hlídat, dělám v krámu a tam se dveře netrhnou, takže v zimě docela fičák. Pokaždý jsem nachlazená
11. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam diky:slight_smile: tak ja jsem doma, takze tady snad nic nechytnu, max kdyz pojedu na nakup ... jinak bydlime u lesa a potkat tu zivou dusi je nekdy nadpozemskej ukol :grinning:
11. lis 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to znám, protože jsem před pěti lety taky bydlela na malý vesnici a les byl co by kamene dohodil. Živá duše tam sotva prošla :sweat_smile: . Přes léto samý chalupáři a v zimě tam lišky dávají dobrou noc. Nyní už pátým rokem bydlím v Plzni.
11. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam v Plzni jo :grinning: Tam ja zila 19 let :grinning: Ted bydlim v Sedleci u Stareho Plzence jestli vis kde to je :slight_smile: Do Plzne to mam necelych 10 km :slight_smile:
11. lis 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 jj, ale pokud nesvědí, tak to asi nic nebude .. já včera použila olejíček, odmítla jsem bohužel i od manžela nbízenou čokoládu, no dala jsem si teda kiwi, ale už mě to nesvědí .. tak snad to bude ok :wink: a neboj,nejsi sama, já taky prvorodička s třicítkou na krku a hned plaším .. včera mi psala kamarádka, která má dvě děti a další už nechce, jeslti nechci klokanku a co já vím .. já vůbec nevím, co budeme potřebovat, já v tom vidím zatím jen kočárek, sedačku do auta, oblečky, kosmetiku a plínky :grinning:
@kufnerkam oj, tak to ráci v obchodě nezávidím, také jsem totiž dělala v obchodě, kasu máme skoro naproti dveřím, každý rok jsem byla také nastydlá a taky jsem tam zvedala těžký věci .. taky mi slibovali úpravu prac.doby, ale my máme takový blbý vedení, že mi nakonec dr.dal neschopenku .. no stejně bych na i šla, protože my v prosinci chodíme celý tři týdny v kuse, sobota, neděle bez přestávky, a to už člověk má co dělat aby to vydržel v normálním stavu natož v těhu.. navíc kluci to mají v poho, ale ženská doma chce taky trochu poklidit, upíct cukroví, aby to na ty vánoce aspoň trochu vypadalo .. jenže třeba vloni, já pekla po nocích, úklid jsem jen tak pofackovala a na svátky mě to skolilo, takže jsem si je nakonec neužila a s teplotama jsem ležela v posteli :confounded:
12. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 jj a krev mi brali už v 5tt, pak hned v 7tt (bylo to ale kvůli HCG, aby se hned v počátku vyloučilo mimoděložní) a teď k screeningu mi ji brali v 11tt :slight_smile: , UTZ mi vychází na 12tt
12. lis 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky!! konečně už pátek :slight_smile: ale manža musí i zítra do práce, tak je to na prd... :unamused:
Já jsem už i dneska doma, mám nějaké přesčasy, tak jsem si vzala volno. Ty 4 hodiny se dobře naddělávají. U nás je tak škaredě, že se mi ani nikam nechce. Ale musím na poštu a něco málo nakoupit. Pak uvařím manžílkovi nějaký dobrý obídek..
Jinak mě krev zatím taky nebrali.
Včera mi došly z aukra dvě trička, takové růžové a pak modré, o kterém jsem ani nevěděla, že přijde, takže takový bonus :wink: A koupila jsem si těhu rifle, jenom za 500 Kč a dneska mi mají ještě jedny dojít z aukra, takže co se týče kalhot jsem vybavená dobře.. :grinning:
12. lis 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Teď jedna holčina z diskuse, kam chodím psala, že jejich pediatrička se jí ptala v kterým týdnu těhu je, že v prvním trimestru by priorix neočkovala, že je to živá vakcína. No a já jsem Ondru naočkovat nechala, doktorka není, že čekáme druhý. Mě nenapadlo jí to říct. Tak teď budu stresovat, aby Ondra byl bez reakcí (což by v nejhorším případě mohl být slabší průběh spalniček) a aby mimísek byl v pořádku. Teď už s tím nic nenadělám.
12. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 ve všem s tebou souhlasím, chlapi to moc neřeší. Můj doktor taky říkal, že až nebudu stačit tak se domluvíme na neschopence.Pravda je, že nejradějí bych už šla, protože se večer cítím jak vymačkanej citron :frowning2: Není to žádnej med. Snažím se myslet pozitivně, ale někteří zákazníci jsou neurvalci a sprosťáci. Obzvlášť před Vánoci, všichni jsou vystresovaný a pak se vybíjejí na chudácích prodavačkách a podobným.I když musím říct, že spousta prodavaček je taky nepříjemných.
12. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Myslím, že vím kde to je. Já mám ve Šťáhlavech tchyni.
12. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam jj, také jsem zažívala takový zákazníky, i když jsem se snažila být na ně milá, tak mi teď přišlo, že mě to strašně vysává .. já vím, lidi jsou nervní, honem z práce jít něco nakoupit, šílej kvůli dárkům a tak .. já pak nerada chodím na nákupy, protože mi lidi stačí v obchodě, i teď když jsem doma, tak jdu na nákup buď brzo ráno nebo až večer, prostě když tam ještě tolik důchodců není :grinning: :grinning: mě totiž vytáčí, když se s vozejkama zastaví doprostřed uličky a drbou :grinning:
12. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem o mimču řekla šéfce...byla velice ráda a říkala, ať si to užívám. Takže jsem ráda za to, že to tak vzala, protože jsem v práci teprve od července. A domlouvaly jsme se, že bych pro ni dělala i při mateřské, což je super!!
12. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka hm, udelala jsem stejnou chybu, sice se tady u nas neockuje priorixem, ale jinou vakcinou, ale to je jedno :frowning2: reakce na ockovani byla blba, jsem to tu psala, silene brecel a mel teplotu. achjo :frowning2:
12. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 jj, než jsem šla na neschopenku,tak jsem si taky vybrala přesčasy a že jich bylo :grinning: u nás je celkem pěkně ..vařím oběd zeleninovou polévku a rizoto s kuřecím masem, který teda jakžtakž trochu můžu :grinning:
12. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 já dělám dneska holandské řízky a taky zeleninovou polévku :slight_smile: a ještě mám v plánu žehlení a odpol. jedeme s manžou zavézt tchány na oslavu a pak se stavíme někde na nákup a ségře na dárek k narozkám..
12. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 já půjdu trochu poklidit a dám prát prádlo, teď jsem ještě studovala zas ty plenky, z čeho je ušít a tak :grinning:
12. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dráhé těhu kolegyně ...

malá story k šíření informací.
Nadřízenému výslovně jsem řekla že jsme v očekávání ale s tím že je to důvěrná informace a že je to na začátku a nepřeji si aby o tom zatím někomu říkal a on neváhal a vyslepičil to mojí předchůdkyni s tím jestli by jsem navrátila místo mě až půjdu na květnu mateřskou a ta to samozřejmě podala dál takže se to vrátilo zpět do firmy a zde se to šíří rychlostí blesku a už jste do doneslo i k té nejvetší . :angry: ...... , které bych to neřekla ani v 8 měsíci ( neustále má narážky na to že jsem oplácaná a poučujeme ať nežeru ,..... ) . A to to vlasně ani oficiálně ještě nevím že to tak je , ale řekla mi to kolegyně ( ta to věděla první ,téměř hned po manželovi )abych se připravala na to co mě čeká.

Omlouvám se že je to trošku zmatené , ale jsem tak ....

12. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkav ahoj no to se nedivím že jsi ..... to bych taky byla, vím jak to ve firmě chodí. :frowning2: Já pracuji jako vedoucí, takže kdyby mi to kolegyně (podřízené) řekli, určitě si to nechám pro sebe, tohle se opravdu nedělá. A hlavně nechápu i tu tvou vedoucí co má narážky na tvou postavu, já taky nemám zrovna konfekční velikost, nekupuji si ani S, ani M, sukni mám velikost 40, reprezentativně snad vypadám, a co je komu do toho, jestli jsem oplácená. Prostě každý nemůže mít velikost XS, nebo S.
12. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek