• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@bambina007
Ahoj,
jsem ráda, že tu někdo je...
12. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
12. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdrávím všechny přítomné.
12. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 ja prave taky dostava minimum a penize na ruku :unamused: Ted sem mela teda hodne prescasu a ty sem mela v pasce, tak mi to aspon trosku zvedne ten prumer. No nic se neda dela, nejak se to zvladne :slight_smile: Zvladli to i jiny, treba bez zadnych prijmu :slight_smile:
12. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký večer holky, tak jsem po práci a nákupu v tescu dorazila domů, dala si slunečnicový chleba s česnekovou pomazánkou a rajčátko, to byla dobrota, tak mám plné bříško :slight_smile: No vidím že zítra budeme mít zítra všichni holadské řízky, :wink:

@germaine vítám tě. :wink:
12. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax ach jo, to je nejhorší že dostáváš peníze bokem, potom škoda mluvit s nemocenskou vid :frowning2:

12. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambina007 no jo porodný nebudeme mít nikdo, ale škoda se rozčilovat. Taky spolehám aspon na tu mateřskou.

Neboj patery plavky budou stačit, ale chápu, že by to chtělo i nové vid? Ale v zimě sehnat něco spojeného s létem (plavky, krémy, šnorchly, ploutve, fakt bývá nadliský výkon). Hlavně si užijte tu dovolenou. A pozor na váhu, jestli letíte z Prahy, tak váha zavazadla pokud nemáte business je 15kg/os. do zavazadlového prostoru :frowning2:
12. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@tajemna30 nojo, bohuzel ... sice mas hodne penez, kdyz do ty prace chodis, ale jakmile ses doma, tak je to hruza..Hold se bude muset manza vic otacet :grinning:
12. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax jo jo jen at se otáčí vid? :grinning: u nás se podle platu za říjen spíš otáčím já, tak jsem miláčkovi říkala, co v té práci v říjnu dělal :grinning:
12. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@tajemna30 tak to me se mohlo jenom zdat, ze bych mela vic penez nez chlap :grinning: Ale byla sem zvykla, ze zaplatim zalohy za elektriku a plyn a zbytek vejplaty mi zbyde a ted budu rada, kdyz ty zalohy vubec zaplatim :grinning: Se budu citit jak prizivnik :grinning:
12. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
12. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax je to na houby, viď? no jo co se dá dělat ..hlavu vzhůru, však to nějak zvládneme :wink:
12. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak mi zacina byt pekne spatne - dnes odpolko uz jsem myslela, ze to nedam. Nejhorsi je, ze se dceruska uci vstavat a porad se po me splha nahoru :frowning2: No, ted ji vzal manzel s sebou na nakup, tak odpocivam...
12. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdezli oj, mě dnes odpolko taky bylo blbě, až jsem si šla lehnout.. holky, já vás obdivuju, jak to zvládáte ještě s dětma, já jsem občas ráda sama se sebou, že poklidím , uvařím a šup zalehnout :slight_smile:
12. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 no jo, ale co nadelam ze...taky bych nejradsi sebou prastila a ani se nehla, ale nechci aby mala kvuli memu tehu nejak trpela nebo stradala, tak se musim sebrat a makat :slight_smile: Treba te to taky za par let bude cekat :grinning:
12. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdezli jj, to je jasné .. člověk se musí přemoct. .. no to asi čeká, manžel by chtěl tři děti :grinning:
12. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, já teď projela tabulku, vše mám vyplněné vzorně jen u Misaka74 ..ostatním si dovoluji poslat int..zprávu, kde budou vypsané chybějící údaje .. snad vás to nebude obtěžovat..díky :slight_smile:
12. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 jsi úžasná s tou tabulkou. Po hodně dlouhé době se zase hlásím. Toto úterý jsem poprvé byla u MUDr., potvrdila mi těhu, na UTZ jsem viděla krásně srdíčko i páteř. Příští kontrola 16.12., na screening teď nepůjdu a můj tip je kluk - tak můžeš doplnit do tabulky. Diky :slight_smile:
12. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja sem zvedava jak se nam ty nase tipy na pohlavi potvrdi :grinning: Ja sem citila, ze budu mit kluka uz nekolik pred pred tehu, tak sem fakt zvedava :slight_smile: Doufam, ze se to dozvime co nejdriv, ikdyz sem si to puvodne nechtela nechat rict :grinning:
12. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat - holky, které jste s těhu průkazkou dostaly i nějaké vzorečky přípravků, taky jste dostaly jen takovou krabičku, ve které bylo jedno staré číslo časopisu (nesouvisí skoro vůbec s těhu), brožurka napůl reklamní a napůl informační, vhčené ubrousky od Hippu a pár kupónů? Sestřička mi to dávala s vysvětlením, že v době krize se štří úplně na všem :slight_smile:. Před necelými dvěma roky to opravdu byl pěkný papírový KUFŘÍK plný nejrůznějších vzorečků a jiných užitečných věcí, něco nám vydrželo doteď. Neberte to prosím tak, že by mi záleželo na pár vzorcích. Spíš mě to rozesmálo, protože podle mě takhle ořezaná krabička postádá svůj smysl, proč se těhotným dává :slight_smile:.
Na druhou stranu můžu býr ráda. Od mudr. jsem totiž jela přímo k manželovým rodičům pro syna a ti o těhu nic netuší, dostanou to až pod stromeček. Pořád jsem přemýšlela, co s tím kufříkem udělám, jak to zamaskuju, aby si toho tchýně nevšimla a s krabičkou to šlo skvěle. Hodila se do jedné igelitky, pak ještě do druhé, něco jsem přikoupila a nikdo nic nepoznal :slight_smile:.
12. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax před prvním těhu jsme se s manžou dohadovali, jestli si pohlaví nechat říct, nebo ne. On chtěl, já ne. Nakonec mě ukecal a jsem za to hrozně ráda. Připadá mi to praktické. Výbavičku můžeš pořizovat v patřičných barvách a hlavně můžeš mimču říkat pěkně jménem už v cca půlce těhu. Pro mě to říkání jménem je mnohem osobnější a důvěrnější než když se až do porodu říká "to miminko". :slight_smile:.
12. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulin super, díky, hned doplním :wink: a k tomu kufříku, já dostala teda dva, jeden už končil s platností, či co.. je to celkem velká kartonová krabice, kde jsou časopisy- můj dům, betynka a maminka tuším, pak časopis o těhotenství, porodu a tak a navíc pitíčko Caro (v druhém byl prošlý džus), dva malé vzorky krémů na strie, indulona pro děti, jedna jednorázová plínka a dudlík, a vlhčené ubrousky :slight_smile:
12. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax jj , na to jsem také zvědavá ..zatím nám v tabulce kralují kluci :grinning:
12. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulin jj , také si to necháme říct, přesně jak píšeš, můžeš pak mimču už říkat jménem a ne jen tak neosobně .. jinak tebe a evinku mám komplet .. :slight_smile: ještě vlítnu do pošty a doplním, co jste mi poslaly .. celkem to byla fuška, vyhledat všechny, u kterých něco chybí .. navíc hodně holek se neozývá a tam bohužel tuším "nejhorší" :frowning2:
12. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 jo, to je ono, takhle ten kufřík vypadal před dvěma roky, měla jsem ten s džusem :grinning: . Ještě tam tuším byla krabička s cca 5 vzorečky od Hippu :slight_smile:. V této nové ořezané krabičce je jediný vzorek - vlhčené ubrousky :slight_smile:.
12. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky taky se pridavam ,mam termin 23.6.2011 a doma uz mam 1 princeznu....snad pribude dalsi :slight_smile:
12. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulin ja sem chtela mit prekvapko no :grinning: ale manza to chce vedet a pochybuju, ze by vydrzel mlcet, takze si to taky necham rict :slight_smile: S tou vybavou je to samozrejme pravda..ja teda dostanu hodne oblecku po sestre, ta nakupovala skoro do konce tehu pro kluka - podle jejiho gyndare 100% kluk :grinning: a na poslednim utz ji rekni, ze je to holcicka :grinning:
12. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 treba holky jenom nemuzou na net :slight_smile: teda aspon doufam, preji vsem aby bylo vsechno ok ..snad se ozvou :slight_smile:
12. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 tiše doufám, že určitě ne u všech, které se neozývají, došlo k "nejhošímu". Taky jsem dlouho dělala mrtvého brouka, ale bylo to tím, že jsem prostě neměla sílu. Přes den si počítač nemůžu pustit, protože by se mi na něj syn sápal, a večer mi bývá hodně těžko od žaludku a prostě toho mám za celý den nad hlavu. Dnes je mi výjiměčně nějak dobře, vyspala jsem se přes den, tak konečně trochu funguju :slight_smile:.
12. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax neboj, porod je jedno velké překvápko, i když víš pohlaví dopředu :grinning:
12. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek