• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@terrorkax @jajulin jenže ony už to "ne moc pozitivní" mají napsaný v krátký zprávě :frowning2:
12. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin no na porod uz jsem natesena ted :grinning: i se tesim na tu bolest, ale pak pride krasnej uzlicek a uz se vidim jak tam brecim jak zelva :grinning:
12. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 aha, to jsem netušila :cry:
12. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin takže mám trochu starší kufřík :grinning:
@iira ahoj, vítej.. zrovna doplňuji naši tabulku, tak pokud budeš chtít přidat, tak mi prosím do pošty písni věk, datum kontroly, datum NT screeningu- pokud na něj půjdeš a tip.holka-kluk díky :grinning:
@katie_25 aha:( tak to je mi lito :frowning2:
@terrorkax tak to jsi dobrá, většinou spíš slyším, ze holky mají z porodu strach. Já jsem strach neměla, ale hodně dlouho po porodu jsem prohlašovala, že budeme mít jedináčka, i když jsme vždycky plánovali mít hodně dětí :slight_smile:. Teď jen doufám, že druhý porod bude lehčí, když to tělo je takové "roztažené" :grinning: . Ale tím vůbec nechci nikoho strašit. Některé holky rodí za čokoládu, jiné hůř, tak to prostě je.
12. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin @terrorkax ještě raděj počkám, zda se mi ozvou..
12. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v prvním těhu kufřík nedostala, i když některé těhulky s ním od dr. odcházeli. Tak nevím jestli to bylo podle zdrav. pojišťovny, či co? No a teď dostanu průkazku až začátkem prosince - ve 12.tt nebo 13.tt. TAk jsem zvědavá. Zato v porodnici jsem pak dostala 2 a pak ještě od zdravotní pojišťovny. A holčina co rodila den přede mnou tak dostala jen jeden, protože ten druhý navezli až v den, kdy jsem rodila já a zpětně jí ho dát nemohli :sweat_smile: . No a teď v úterý jsme bli u pediatričky s Ondrou na očkování, tak jsem doatala kufřík pro miminka - asi se ho taky nemohli zbavit:grinning: tak ať ho tím prý při vyšetření zabavím ... No a tam byla přesnídávka, vzorek gelu na praní a aviváže a newborn plínka.
12. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin já se také nebojím, je to přeci přirozený prces .. akorát , že člověk nikdy neví, kdyby se vyskytly nějaké komplikace, ale na to raděj nemyslet .. jedna kamarádka rodila celý den a druhá měla svůj uzlíček v náručí během několika hodin .. u každé je to fakt jiné
12. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin ja myslim, ze je to hodne i tim pristupem rodicky..treba moje sestra rikala cele tehu, ze chce rodit cisarem, ze normalni porod nechce...kdyz prisel den D, tak mi z porodky volala a brecela mi do telefonu, jak desne to boli - no a neotevrela se vubec, tak ji vzali na cisare :grinning: Takze ja se budu hrooozne moc tesit a budu doufam, ze prijedu do porodnice, zatlacim a prcek bude venku :grinning:
12. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se porodu ani nebála a když jsem odcházela z porodnice a loučila se s dr. co mě rodila, tak se ptala, kdy se uvidíme a já jí odpověděla, že do 3 let :grinning:. Poprvé po porodu jsem si sedla asi 3 hodiny poté, když jsem došla ze sálu na pokoj. Sice jsem seděla hodně na šišato na měkký posteli, ale seděla a druhý den po porodu jsem celkem slušně už seděla i na tvrdý židli.
12. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka jo, v porodnici jsem dostala další kufřík a tam toho bylo ještě víc než v tom těhulkovském :slight_smile:. A taky jsem dostala takovou tašku přes rameno s dalšími vzorečky. Ještěže pro nás do porodnice přijeli rodiče+ manžel, každý vzal něco a odcházeli jsme ověšení jak vanoční stromečky :grinning:
12. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jj , psychika v tom taky určitě hraje roli
12. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin No a teď si představ, že jsem v porodnici ležela týden před porodem kvůli otokům. CO jsem tam měla natahaných krámů - časopisů a křížovek a knížek ... Posílala jsem to domů průběžně :grinning:
12. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem vždycky chtěla rodit přirozeně, tzn. hlavně ne císařem. Chodila jsem na předporodní kurz, takže jsem u porodu byla celkem klidná, protože jsem věděla dost o tom, co mě čeká. Přesto to bylo horší, než jsem čekala. Ale bylo to tím, že jsem měla vyvolávaný porod - odtekla mi sama plodová voda, ale kontrakce nikde. Tak mi museli dát tabletky na vyvolání. Ale celkem brzo po porodu jsem se zmátořila a i přes šití jsem seděla celkem v pohodě. Zato holky, které byly po císaři, to měly mnohem horší - trvalo jim mnohem déle, než byly schopné se o mimčo postarat a i tak to museho hodně bolet. To mě znovu utvrdilo v tom, že i sebetěžší porod je lepší než císař.
12. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka no tak to si nedokážu představit :slight_smile:. Teď mě teda hlavně děsí představa, že bych měla jít do nemocnice, když mám doma jednoho prcka, který mě potřebuje.
12. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin jj, tak on císař je vlastně jako operace .. :unamused:

jo a holky , tak mi psala IVASA, bohužel musela na revizi, miminku přestalo bít srdíčko :frowning2: , moc vás ale všechny pozdravuje a drží nám pěstičky , abychom mimča v pořádku donosily a měly bezproblémový porod :dizzy_face:
12. lis 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY A DULEŽITÉ INFO .. na přání jsem naši tabulku převedla na soukromé ..takže pokud se budete chtít podívat do tabulky, je potřeba mě mít v přátelích .. nikdo jiný nám tam nebude moct koukat
12. lis 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 děkujeme za vzkaz.
jj, císař je operace. Já byla jen na operaci se slepákem, a to laparoskopicky, a jak mě potom bylo blbě. Když si představím, že bych se do toho měla starat o mimčo, tak nevím. Ale zvládnout se to musí.
12. lis 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkav Nedělej si z toho hlavu, asi jsme národ závistivejch a pomlouvačnejch lidí.Bohužel :unamused:
Nenech si zkazit radost z očekávání miminka a lidi ať ti vlezou na záda. Já taky nemám velikost jako modelka. Mám taky velikost 40 a moc se s tím nebabrám. :slight_smile:
12. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 a jak si tě můžu dát do přátel? Diky :slight_smile:
12. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin klikneš si na můj profil a nahoře vpravo máš přidat do přátel :wink:
12. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 tak jsem te taky pozadala o pratelstvi :slight_smile:
12. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin @terrorkax máte to potvrzené :slight_smile:
12. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy dneska nejak ponocujete :grinning: Me hrozne rozbolela hlava, tak si du dat sprchu a padim spat .. Tak dobrou noc vam i prckum :wink:
12. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jj, taky mě začíná pobolívat, takže PC vypínám a letím do postele ..dobrou všem
12. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, já šla večer spát po osmé, tak jsem ráno nějak brzo vzhůru, manžel spí, tak jsem zapnula notebook, a poctivě dočetla. :wink:

@katie_25 ta tabulka je fakt super, díky katy. S IVASA to je mi moc líto :frowning2: že přestane miminku být srdíčko to se také moc bojím.

Já dostala těhotenskou průkazku v pondělí, ale žádný kufřík, ale když tak čtu co jste v něm měli nebo spíš neměli, tak jsem o nic nepřišla. :grinning:

K porodu, já vždy chtěla rodit přirozeně, protože císař je vlastně operace, rekonvalescence je vždy delší, ale díky mému šílenému tlaku se bojím že mě rodit přirozeně nenechají. :frowning2:
13. lis 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin jj, taky bych nerada šla do nemocnice. Navíc jsem ještě před 14 dny kojila, takže jsem bez Ondry byla maximálně 5 hodin.
Holky, tak velikost 40 jsem měla naposledy na základce. Teď mám 46 ...
13. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 díky, jsem ráda , žec se vám tabulka líbí.. no my tady večer povídaly dlouho, takže terpv vstávám :grinning: venku je normálka přes 15st C :astonished:
13. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,moc díky za spolupráci..tabulka se nám začíná pomalu plnit, ještě počkám, jeslti se někdo do pošty ozve a pak ji zas vložím :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek