• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@katie_25 dobrou noc
13. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 a sprchu max. 38 C :slight_smile:
13. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin máš pravdu, at pročítám jakékoliv diskuse o brněnských porodnicích, slyším či čtu pozitivní i negativní recenze, kdo nemá komplikace je spokojený kdekoliv. Ale fakt ty porody ještě máme za dlouho :wink:
13. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 jestli si dobře pamatuju, jsi jedna z mála, která chce info o těhu říct rodině až o Vánocích. Platí to pořád?
13. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin ju ju platí to pořád :wink: ví to zatím jen manžel, cvičitelka aerobicku (je to i kamarádka, a musela jsem jí nějak vysvětlit proč najednou nechodím), nejlepší přítel, ale z rodiny to nevím nikdo - z manželovi rodiny to určitě ani netuší, u mé rodiny to možná trošku tuší (hodně jsem cvičila, sportovala, domů jezdila hodně pozdě, a najednou po práci jedu domů). Ale určitě to řekneme až o vánocích, a v práci ještě uvidím, tam možná začátkem prosince, protože mě čeká služebka delší, ne zrovna do úplně bezrizikové země, a nechci riskovat, tak uvidíme.
13. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin a co ty? necháváš to také jako vánoční překvapení? já taky i z toho důvodu, že prostě chci počkat až po 1. trimestru. Tím, že bydlíme s manželem sami, tak se to dá docela dobře utajit, ale mamka s dědečkem bydlí kousek od nás, a tak vidí kdy stojí auto u domu. A už se mamka se sestrou ptali, ale mlčíme
13. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 taky pořád věřím, že to utajíme do Vánoc. Ale bydlíme kousek od manželových rodičů, s kterými se vídáme dost často kvůli hlídání a přije mi, že něco tuší - likér při obědě většinou nedopiju, kafe piju minimálně... ale i když něco tuší, potvrdíme jim to až u stromečku :slight_smile:
13. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin ju, ju taky to chceme potvrdit u stromečku, tak snad to vydržíme vid? :wink: a hlavně at se mimískům u nás líbí, a je vše v pořádku.
13. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 ja te obdivuju, ze dokazes s manzou mlcet :slight_smile: Ja to jako prvni rekla moji rodine, i kdybych nedejboze potratila, tak sem chtela, aby to vedeli... ostatnim sem to chtela rict taky az po prvnim trimestru, ale bohuzel mam doma ukecanyho chlapa :grinning: Nasi to teda vzali krasne, byli dojaty, zato tchanovci :unamused: Manza posilal tatovi sms, ze pristi rok budou mit dalsi vnouce - nato napsal, ze dekuje za zpravu a kdyz jsme u nich pak byli, tak se na mimi vubec nezeptali, az teda kdyz jsme se zacli zvedat, ze jedeme domu, tak se zeptali jak se pripravujeme na mimco a nejvic je zajimalo kam dam psy :angry:
13. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 jinak razíme heslo "zatloukat, zatloukat, zatloukat" :grinning: . Největší fuška bylo, jak to vymyslet s poradnama u MUDr. Babička totiž hlídá malého, takže musím zdůvodnit svou cestu do Brna. Teď jsem tam byla jakože na preventivní kontrole po roce. A do Vánoc mám přijít ještě na krev a pak jednou do poradny. Tak jsem si musela vymyslet, že mám nějaký zánět a mudr. mi bude dělat hormonální screening (tohle mi poradila sestřička u mudr :grinning: ). No kovbojka, úplně se za to lhaní stydím :slight_smile:
13. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin :grinning: ty taky tajis ? :grinning: Holky teda myslim, ze letos trumfnete vsechny vanocni dary :grinning:
13. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď se na cca 15 minut odmlčím, jdu dělat manžovi pozdní večeři :slight_smile:. Jestli půjdete spát, tak dobrou noc.
13. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin Ja spat nejdu, spala sem skoro do 12 :grinning:
13. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax no což o to mě nedělá problém mlčet, ale ono už to i holkám v práci začíná být asi trošku divné, hlavně to že častěji běhám na záchod, a po práci najednou nespíchám cvičit, ale mlčím, a hlavně jak jsem v úterý přišla do práce pozdě, ještě jsem měla na sobě ten holder co mě každých dvacet minut měřil hlučně tlak, tak mi bylo trapně. Ale máme v práci bezva kolektiv, ale přece jen jsem vedoucí, tak se asi netroufnou moc ptát :wink: Ti tchánovci, to je teda něco, no hlavně že je zajímali ti psi vid? :frowning2: Manžel má jen maminku, a babičku, je jedináček, takže myslím že už se na vnoučátkou moc těší, ale jsou taktní a neptají se kdy plánujeme miminko.
13. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin tak to máš dobrou sestřičku, ještě ti dobře poradí :slight_smile: Ale snad to utajíme. Tak at manželovi chutná, já už půjdu spát, ráno vstáváme v pět, vezeme mamku do Brna na vlakové nádraží, a potom zase šup do pelíšku.

Tak se krásně vyspinkejte, a ahoj zítra. Dobrou noc.
13. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 ja je neresim, oni se spis zajimavy o sve dve dcery, ale me to nevadi :grinning: Tak dobrou noc, pekne se vyspi :slight_smile:
13. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jj, taky tajím :slight_smile:. První těhu jsme taky oznamovali na Vánoce, ale tam to bylo jednoduché, protože jsem to od mudr. měla potvrzené 17.12. :slight_smile:. Tak chceme z oznamování těhu udělat takovou naši vánoční tradici :grinning:
13. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin a jeje :grinning: co kdyz treti mimco pocnete treba v unoru ? :grinning: To asi do vanoc tajit nevydrzite :grinning:
13. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax no tak to fakt nevím, asi se budeme snažit počít na podzim :grinning: . Ale to teď neřeším :slight_smile:. Švagrová už se mě tento týden ptala, jestli zase bude pod stromečkem obálka s oznámením těhu. Nikdy jsme se netajili tím, že chceme mezi dětmi cca dvouletý odstup. Tak jsem jí odpověděla nějak neurčitě a zahrála to do outu. :slight_smile:
13. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin teda to ve me by asi slusne hrklo a nevydala bych ze sebe ani hlasku :grinning: Me stacilo, kdyz sef pri pohledu na moji neschopenku vykriknul : Vy jste tehotna !! :grinning: Tak sem hold priznala barvu, ikdyz sem z toho mela strach - v te dobe byl na utz pouze gestavacni vacek, takze jsem mela docela nahnano. Vcera jsem na nakupu potkala dalsiho sefa a ten mi gratuloval - takze se to asi slusne rozneslo po cely praci :grinning:
13. lis 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax naštěstí švagrová se mě ptala, když jsme si psaly přes skype, takže jsem si odpověď mohla rozmyslet :slight_smile:. Ale moje mamka se mě zeptala přímo, jestli nejsem těhu :slight_smile:. Věděla, že jsem byla na gyndě. Tak jsem ji uzemnila, že to byla preventivní kontrola po roce. Je pravda, že i kdybych těhu nebyla, tak bych na tu preventivku teď stejně šla :slight_smile:. Jinak zaměstnání, to je drbárna prvotřídní, to znám :slight_smile:.
13. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin no docela ti zavidim, ze jsi to takhle utajila, ja mam strach, co bych delala, kdyby neco nevyslo. Do prace bych se rozhodne vratit nechtela, asi bych nemela silu kazdymu vykladat co se stalo ... No v utery mam KO a ani nevim jestli se vic tesim nebo bojim :grinning:
13. lis 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax i kdyby to těhu teď nějak nedopadlo, tak rodičům to asi řekneme. Ale v práci by se mi taky nechtělo každému vysvětlovat, co se stalo. První těhu se mi dařilo v práci utajit do konce 4. měsíce :slight_smile: . Nebylo na mě nic vidět, žádné nevolnosti, práce nebyla fyzicky náročná, tak jsem s oznámením nespěchala.
Jinak kvůli kontrolám se nestresuj. Co se má stát, to se stane, a miminku ten stres určitě neprospívá. Uvidíš, že všechno bude v pořádku.
13. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin to ja si rikam taky, co se ma stat, to se stane...pride mi divny, jak sem se po minule kontrole nemohla dockat dalsi a prislo mi, ze ten mesic vubec neutika a najednou je to tady a ja bych nejradsi nikam nesla :grinning: Ale jo, tesim se zase na dalsi fotecku a ze mimco uz bude mimco a ne flek :grinning:
13. lis 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to je asi normální stav, že když se něco důležitého blíží, tak člověk znejistí.
Jinak se pro dnešek loučím, lezu do vany a pak do postýlky. Dobrou noc.
13. lis 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin dobrou:slight_smile: ja si dam jeste par piskotu, rychlou sprchu a taky pro dnesek koncim :slight_smile: dobrou noc a pekny sny :wink:
13. lis 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheherazada ale za registrované místo si platíš , ne? já teda žádnou registraci neměla, měli zrovna stop stav, posilali mne jinde, jelikož jsem jeste nerodila a nebylo to akutní,ale nastestí měl zrovna službu můj gynekolog, takže si mne tam nechal :slight_smile:
14. lis 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, já teda mlčet nedokážu :slight_smile: hned jak jsem to zjistila tak samozřejmě to věděl muž, pak přijela na návštěvu mamka, tak jsem se svěřila s pozitivním těhu testem... po pár týdnech jsem jela na okružní jízdu po tchánovcích, rodině, babičce, na sraz s kamarády a když na to přišla řeč, řekla jsem že jsem na začátku těhotenství... nebojím se vysvětlování, kdyby se něco stalo, to se prostě stát může. v prvním těhu jsem i v práci oznamovala poměrně brzo - už někdy ve třetím/čtvrtém měsíci - zrovna se na oddělení děly změny a přišlo mi fér říct šéfovi, že se mnou nemůže dlouhodobě počítat. já to v práci měla dobrý :slight_smile: panuje tam férová a chápavá atmosféra :slight_smile:

jo a koupu se tak každý 2-3 dny, taky jsem byla zvyklá na časté horké vany, snažím se krotit co nejvíc, ale teplotu mého těla asi rozhodně nedosahuju :slight_smile:
14. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to stejně s tou registrací přijde divné - přece když má nemocnice volno, nemůže odmítnout rodící ženu, která přijede, protože není registrovaná. a na druhou stranu, můžou tammít akutní neregistrované připady a na registrovanou rodičku už místo nezbude. není to spíš tak že už rovnou v nějakým tom 14tým týdnu když se přijdete registrovat, vám třeba řeknou, na tento týden tady máme už nával, najděte si jinou porodnici už teď...? a že je to stejně buď a nebo? i s registrací?
14. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss já vím, že u nás si můžeš registrovat místo ale za dva tisíce
14. lis 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek